• تشریفات ژمیس
  • آتلیه ملکه زیبا

تشریفات مارکیز

(جزئیات)

فرمانیه، خیابان لواسانی، نرسیده به سه راه عمار
تلفن: 02122394768
موبایل: 09123610300

تشریفات مارکیز

۲-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #131
RE: تشریفات مارکیز
سلام دوستان میخاستم بدونم کسی با اینجا کارکرده کیفیتشون چه جوریه قیمتاشون چه جوریه عکساشون که خوبه؟
نقل قول
۳-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #132
(۲-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ عصر)nooshin.asgari نوشته است:  سلام دوستان میخاستم بدونم کسی با اینجا کارکرده کیفیتشون چه جوریه قیمتاشون چه جوریه عکساشون که خوبه؟
سلام عزیزم بله مراسم من با مارکیز بود بی نظیرن واقعا
حتما برو دفترشون و کارهاشونو ببین واقعا با همه فرق میکنن از همه لحاظ
بهتره بری خودت همه چیز رو متوجه میشی

انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات مارکیز

نقل قول
۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ عصر توسط sahelahmadi.)
ارسال: #133
(۲۲-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح)myart نوشته است:  بچه ها یکی از فامیلای ما(داماد خیلی پولدار بود) عروسیش با این تشریفات بود . خیلی کارشون شیک وخاصه. بعد از عروسی از عروس اسم تشریفاتشو سوال کردم. من اسمشو تا حالا نشنیده بودم . عروس گفت کارشون خیلی تکه مشتری های خاص خودشو داره(عروس خیلی افاده ایه). دیروز دیدم اینجا تاپیک باز کرده عکساشو دیدم مطمئن شدم.. کسی از قیمتاشون خبر داره؟ من یه عقد مفصل میخوام بگیرم. خیلی هم عجله ای شده . قبل از محرم باید همه کارامو بکنم. لطفا" کمکم کنید.

قیمت هاشون می دونین تو چه حدودی هست؟
(۳-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ عصر)nana67 نوشته است:  
(۲-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ عصر)nooshin.asgari نوشته است:  سلام دوستان میخاستم بدونم کسی با اینجا کارکرده کیفیتشون چه جوریه قیمتاشون چه جوریه عکساشون که خوبه؟
سلام عزیزم بله مراسم من با مارکیز بود بی نظیرن واقعا
حتما برو دفترشون و کارهاشونو ببین واقعا با همه فرق میکنن از همه لحاظ
بهتره بری خودت همه چیز رو متوجه میشی

عکساشون که خیلی خوبه ولی بعضیا می گن عکس های خودشون نیست شما عروسیه خودتون اونجا بوده؟
نقل قول
۹-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #134
(۹-بهمن-۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ عصر)sahelahmadi نوشته است:  قیمت هاشون می دونین تو چه حدودی هست؟
عکساشون که خیلی خوبه ولی بعضیا می گن عکس های خودشون نیست شما عروسیه خودتون اونجا بوده؟
عزیزم بهتر نیست بری دفترشون کارهاشونو از نزدیک بیبینی بعد قضاوت کنی ؟ تازه این عکس ها مال 3- 4 سال پیششونه عکسهای جدید ترو میتونی تو اینستاگرامشون ببینی یا کارای خیلی جدید رو تو دفتر ببینی .... چون تا جایی که من می دونم عکس های جدیدشون تو اینترنت نمیذارن
من برای عروسی خودم که رفتم کلی فیلم و عکس بهم نشون دادن

انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات مارکیز

نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #135
سلام من عروسیمو بااین تشریفات هماهنگ کرده بودم و از اتلیه نیک ناز واسه فیلم برداریمون دعون کرده بودم چقد همه چی عالی بود نیک ناز ب همراه این تشریفات سنگ تموم گذاشت برام
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #136
سلام سلام من این تشریفتو واسه عروسیم انتخاب کردم عروسیم تیره اتلیممم نیک نازه مزون نمیدونم کجا خوبهشما نمیشناسید؟
نقل قول
۲۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #137
'عروس تقدیر dateline='' نوشته است:  سلام سلام من این تشریفتو واسه عروسیم انتخاب کردم عروسیم تیره اتلیممم نیک نازه مزون نمیدونم کجا خوبهشما نمیشناسید؟سلام دوستم به نظر من هم کاراین تشریفات قویه ولی دررابطه باآتلیه من قراره برم وکاراستودیو آفررو هم ببینم خیلی تعریفش رو می کنن 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد