• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات ژمیس

تشریفات مارکیز

(جزئیات)

فرمانیه، خیابان لواسانی، نرسیده به سه راه عمار
تلفن: 02122394768
موبایل: 09123610300

تشریفات مارکیز

۱۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات مارکیز
تلفن :
09123610300
22394768
برای دیدن عکس های بیشتر پیج اینستاگرام مارکیز را فالو کنید
اینستاگرام :
http://www.instagram/tashrifat_marquise

آدرس :
فرمانیه، خیابان لواسانی، نرسیده به سه راه عمار

[تصویر: 10.jpg] [تصویر: 0004.jpg]

[تصویر: 09.jpg] [تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 07.jpg] [تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

نقل قول
 سپاس شده توسط naeim.hasani ، فرانک خانم ، L naz ، ماه عروس ، رویای بارانی ، نازنين ل ، Anahita1996
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: تشریفات مارکیز
بچه ها یکی از فامیلای ما(داماد خیلی پولدار بود) عروسیش با این تشریفات بود . خیلی کارشون شیک وخاصه. بعد از عروسی از عروس اسم تشریفاتشو سوال کردم. من اسمشو تا حالا نشنیده بودم . عروس گفت کارشون خیلی تکه مشتری های خاص خودشو داره(عروس خیلی افاده ایه). دیروز دیدم اینجا تاپیک باز کرده عکساشو دیدم مطمئن شدم.. کسی از قیمتاشون خبر داره؟ من یه عقد مفصل میخوام بگیرم. خیلی هم عجله ای شده . قبل از محرم باید همه کارامو بکنم. لطفا" کمکم کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم رایانی
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #3
بچه ها این عکساش واقعیه؟ خیلی خوشگله از این میزه که گلای صورتی روشه.

زندگی کوتاه است پس به زندگیت عشق بورز.....
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #4
سحر جون آره عکساش واقعیه. منم از روی عکساش اینجا رو شناختم. عروسی یکی از فامیلامون با این تشریفات بوده. خودمم دیروز زنگ زدم باهاشون صحبت کردم. منم مراسم عقد مفصل دارم. قیمتاشون مناسب بود من فکر می کردم خیلی گرونه. ولی گفت با هر جور بودجه ای میتونه کارتو راه بندازه. حالا قراره با نامزدم بریم ببینیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط saharbanoo
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #5
مای آرت جان پس مطمئنی که عکساش واقعیه؟ آخه به نظرم اون میز صورتیه خیلی شیکه. شما مراسمتون کی هست؟ ما برای اوایل آبان میخواهیم مراسم بگیریم. فامیلتون عروسیش خوب بود؟ شامش؟ خدماتش؟ اگه بهم بگی ممنون میشم. چون خانواده همسرم همه چیزو سپردن به من و همسرم. نمی خوام آبرو ریزی بشه. مرسی عزیزم

نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ صبح
ارسال: #6
خیلى عکساش قشنگه ولى حالا کدوم عکس واقعا مال خودشونه؟

پايان بازى نزديكه
نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ عصر توسط myart.)
ارسال: #7
(۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ صبح)bahareh60 نوشته است:  
(۲۲-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح)myart نوشته است:  بچه ها یکی از فامیلای ما(داماد خیلی پولدار بود) عروسیش با این تشریفات بود . خیلی کارشون شیک وخاصه. بعد از عروسی از عروس اسم تشریفاتشو سوال کردم. من اسمشو تا حالا نشنیده بودم . عروس گفت کارشون خیلی تکه مشتری های خاص خودشو داره(عروس خیلی افاده ایه). دیروز دیدم اینجا تاپیک باز کرده عکساشو دیدم مطمئن شدم.. کسی از قیمتاشون خبر داره؟ من یه عقد مفصل میخوام بگیرم. خیلی هم عجله ای شده . قبل از محرم باید همه کارامو بکنم. لطفا" کمکم کنید.
دوست عزیز انشاء الله که خدا روز به روز به سرمایه فامیل شما بیافزاید.
فقط به عرضتان برسانم که عکسهای شماره 1و 2 و3 مربوط به موسسه مجیدیان می باشد و ضمنا این عکسها در باغ پیک گرفته شده که بنام میرزایی و یا مجیدیان می شناسند و اگر از صاحب باغ هم بپرسید به شما اعلام می کنند که اصلا این موسسه مارکیز تا حالا در این باغ مراسمی برگزار نکرده.
البته ببخشید که من واقعیت این موسسات را بیان می کنم ولی امیدوارم مدیریت این انجمن قدر این تجسسات من را بدونن که نمی گذارم با تبلیغات دروغین بعضی از موسسات ؛ عروسهای نازنین گمراه شوند.
مرسی عزیزم از دعایی که کردی. چون خیلی برام موضوع مهمی بود جوابتون رو میدم.
بهاره جان من در مورد این که بعضی از عکسا رو توی اون عروسی دیدم مطمئن بودم وبه خاطر همین مساله باهاشون تماس گرفتم وسوال کردم.ایشون گفتن که اکثر کترینگ ها مثلا" با چند تا گل فروشی معروف خاص ،چندتا قنادی معروف خاص ،چندتا باغ خاص و ..... کار میکنن. امکان این وجود داره که یک دیزاینر ،یک دیزاین خاص رو برای چندتا کترینگ (بستگی به قیمت و سلیقه ) انجام بده وشما هم جایی دیده باشید. ولی گفتند که این عکسهایی که گذاشتند برای مراسم خودشون بوده . وهر عکسی که از دیزاین مراسم به مشتری نشون داده میشه به این معناست که تعهد داده میشه که این دیزاین انجام بشه.

(۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ صبح)nazanin joon نوشته است:  خیلى عکساش قشنگه ولى حالا کدوم عکس واقعا مال خودشونه؟
عزیزم من مجددا" تماس گرفتم ومطمئن شدم. تمام عکسها مال خودشونه. امکان این که دیزاینر این کار رو برای کترینگهای دیگه انجام بده زیاده.
نقل قول
۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #8
خیلی خوبه که اینقدر شما دقیق هستین. ولی من توضیحاتمو قبلا" دادم وگفتم که من بعد از مراسم عروسی فامیلمون(فروردین ماه 92) اسم تشریفات رو از عروس پرسیدم(من هم تا حالا اسمشو نشنیده بودم) پس کارشون رو دیدم ومطمئن باشید که من برای انتخاب تشریفاتم حتما" حداقل 2 تا مراسم از این تشریفاترو میرم واز نزدیک میبینم. بعد تصمیم میگیریم. به نظر من عقلانی نیست که ندیده هر چیزی رو انتخاب کرد.( چه برسه به تشریفات مراسم عروسی)
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #9
سلام من تازه با نو عروس آشنا شدم . عروسیه من 12 اردیبهشت در باغ باران با ایشون بود و من بخاطر همین عکس ها باهاشون قرار داد بستم که دقیقا اون چیزهایی که ازشون خواسته بودم رو اجرا کردده بودن همه چیز خوب بود فقط چون حدود 500 نفر مهمان داشتیم و عروسی تا قبل شام جدا بود پذیرایی و سرویس مهمانداران یک کم ضعیف بود که بعد از شام این مشکل حل شد کاملا. اما از چندتا چیز موسسه خیلی راضی بودم که یکیش سفره عقد بود که بی نظیر ترین و رویایی ترین بود برای من بار شکلات و پیش غذا سرو کردن که اصلا تو قرارداد نبود و تمام مهمان ها فقط دنبال اونا بودن . ضمنا از عکس ها و کلیپ عروسیم هم خیلی خیلی خیلی راضی بودم و سوپرایز شدم اون شب .
چند روز پیش هم برای قرار داد عروسی خواهرم رفته بودیم که چندتا از کارای جدیدشون رو دیدم که واقعا زیبا بود . توصیه میکنم به دوستان عزیزی که اینجا بحث و گفتگو راه انداختن اینه که حضوری تشریف ببرن دفتر ،کارشون رو کامل اونجا ببینن چون خیلی چیزها هست که اینجا نذاشتن و خیلی از فیلم و عکس ها شون هست که اصلا خودشون هم حضور دارن
نقل قول
 سپاس شده توسط saharbanoo
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #10
مرسی یاس. ولی مطمئنا" هرکسی بخواد با هر جایی قرارداد ببنده باید بره از نزدیک کارو ببینه.منم حتما" میرم دفترشون. من باهاشون تماس گرفتم خیلی آدم خوب ومودبی بودن. در مورد قیمت گفتن باید حضوری بریم دفتر. ولی یکی از امتیازهای مثبتی که من به این تشریفات دادم این بود که مثل تشریفاتهای دیگه منو شماره 1 و2و3 نداره. گفت هر مدل غذاوتزییناتی که بخوایم رو بهمون ارائه میده. قیمتاش هم نسبت به غذاها وپذیرایی و.... متفاوته. من وهمسرم میخوایم شنبه بریم دفترشون. میام نتیجه اش رو میگم.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد