• تشریفات کارن
  • تشریفات ژمیس

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

۲۹-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #171
RE: تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
(۲۸-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ صبح)marzie.g نوشته است:  سلام بچه ها
میخاستم راجع به قیمتا بدونم. اینجور که متوجه شدم حدود 50 در میاد
قیمت مناسب تر ندارن؟

سلام
قیمت منوهاشون نسبت به خدماتی که میدن خیلی عالی و مناسبه .
منوشون از نفری ۹۵ بود که ورودی یکی از باغهاشون رایگان بود . در مقایسه با بعضی جا ها قیمتشون خیلی خوبه . هدایای زیادی روی منو بود .
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #172
(۱۹-آذر-۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ صبح)sara.talebi نوشته است:  بچه ها عروسی من 25 آذر با تشریفات تخت جمشید بود که فوق العاده بود من یکی از دوستامو معرفی کردم بهشون که دو شب پیش مراسمشون بود . همه چیز شیک ولاکچری بود با گل آرایی های فوق العاده در کل اقای میرفصیح واقعا سنگ تموم میزارن برای همه عروس و دامادهاشون . کیفیت غذاشون مثل مراسم خودم فوق العاده خوب بود یاد عروسی خودم افتادم . خانواده دوستم خیلی راضی بود و همش از من و همسرم بابت معرفی تشریفات تخت جمشید تشکر میکردن . خداروشکر همه راضی راضی بودن . اومدم اینجا بازم ازشون تشکر کنم و خسته نباشید بگم به کل تیم تشریفات تخت جمشید واقعا بهترینند .
خداروشکر همه راضین . تیم تشریفاتی تخت جمشید واقعا قوی و حرفه ای هستن و اونم برمیگرده به مدیریت خوب اقای میرفصیح
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ صبح
ارسال: #173
سلام . من آیلار هستم . عروسهایی که توی این سایت دنبال تشریفات هستین به این مسئله توجه کنید
نقاط قوت تشریفات تخت جمشید: عمل به هرآنچه تعهد کرده اند, پذیرایی عالی ، گروه موزیک حرفه ای که سر مراسم ما آوردن ، حسن خلق, نظارت کامل به مراسم و مدیریت قوی و نظم عروسی ما , گل آرایی شیک , تایم بندی مناسب مراسم سر مراسم کیک و تانگو, سرو شام بسیار خوشمزه به مقدار کافی و پرکردن مکرر ظروف شام با غذای گرم و البته دیزاین خوب غذا .
که البته اینم بگم باید خودتون برید و از نزدیک ببینید. من عروسی خودم توی باغ شیک وی آی پی بود که واقعا دیزاین مراسمم عالی شده بود .
نقل قول
۴-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #174
(۱۹-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ عصر)mojde_ms@yahoo.com نوشته است:  سلام
مراسم من 15 دی ماه بود با تشریفات تخت جمشید در باغ آوین همراه با گروه موزیک آقای علی کیا. اول یه تشکر از آقای کیا و گروه موزیک عالی شون.
و تشکر ویژه از آقای میرفصیح مدیریت تشریفات تخت جمشید بابت شب عالی که برای ما درست کردند. دیزاین و گل ارایی فوق العاده زیبای سالن و از همه مهم تر سفره عقد زیبایی و رویایی که برامون درست کرده بودن واقعا عالی بود ،
پذیرایی و میوه و شیرینی و کیک وشام عالی ، خوشمزه و تازه بود. در کل مراسمم به بهترین شکل انجام شد بدون هیچ نگرانی و استرسی. همیشه می گن تو مراسم عروسی به عروس و داماد خوش نمیگذره. و چون ما همه چیمون عالی بود بهمون خیلی خوش گذشت و خوشحالم که این شب به یاد ماندنی با کلی حس خوب همیشه تویاد خودم و مهمان ها می مونه . چون همه چی عالی بود.
و از همه مهم تر نحوه ی برخورد عالی آقای میرفصیح بود که خیلی صبورانه به تمام صحبتهامون گوش میدن.
بازم سپاس برای اینکه اعتماد ما رو بی نتیجه نذاشتید...
خوشبخت بشی مژده جان .  عروسی خواهر من با تشریفات تخت جمشید بود همه چی پرفکت و عالی بود گروه موزیکشون واقعا معرکه بود و شام عروسیشون خیلی خوشمزه بود . درکل میتونم بگم با مدیریتشون شب خوبی رو برامون رقم زدن و خانوادمون همه راضی از مجلس عروسی بیرون رفتن .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد