• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات ژمیس

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

۲۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
تلفن : 22639525
موبایل : 09120845766 - 09120845765
اینستاگرام :
http://instagram/tashrifat_takhtjamshid

تلگرام :
https://telegram.me/tashrifat_takhtjamshid

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
 سپاس شده توسط فرنوش منفرد ، cassiatora ، مونارحیمی ، miss_sadaf ، fafa_1369 ، mahya_emami ، aylarwin ، جوجه خوشگله
۲۹-فروردين-۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ عصر توسط armita.adib.)
ارسال: #2
RE: تشریفات مجالس تخت جمشید + همراه با فیلم

با معرفی یکی از دوستان با موسسه تخت جمشید آشنا شدیم آقاق میرفصیح و همسرشون کارشون فوق العاده بود . موزیکمون با ساسان پاشایی بود که ترکوند . دیزاین هاشون و کارشون نسبت به قیمتشون فوق العاده بود . غذاشون خیلی خوب بود . من و همسرم واقعا سورپرایز شدیم . همینجا ازشون تشکر میکنم .
نقل قول
 سپاس شده توسط TakhtJamshid ، مونارحیمی ، mahya_emami ، aylarwin
۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #3
من مراسم عروسی در تاریخ 23 فروردین با این تشریفات بود . جا داره همینجا ازشون یک تشکر وقدردانی ویژه بکنم بابت زحمت های زیادی که شب مراسم برای ما کشیدند فقط میتونم بگم واقعا بینظیر بود همه چیز . کیفیت شامششون و کاراشون دیزاینشون . مدیریتشون سر مراسم خیلی عالی بود . بازم دستتون درد نکنه جناب میرفصیح و از همسرتونم تشکر کنید بابت دیزاین های قشنگشون . واقعا سورپرایزمون کردید سر مراسم کیک . موفق باشید و پایدار
نقل قول
 سپاس شده توسط aylarwin
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ صبح
ارسال: #4
این جا چقد قیمت غذاش خوبهههه
کسی با این تشریفات کار کرده؟؟
راضی بودید؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مونارحیمی ، aylarwin
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ عصر توسط armita.adib.)
ارسال: #5
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ صبح)monaa.kabiri نوشته است:  این جا چقد قیمت غذاش خوبهههه
راضی بودید؟؟

سلام مونا جان من عروسی دوست صمیمیم با این تشریفات بود خداییش همه چیش عالیی بود هم کیفیت غذاش هم پزیرایی هم برخورد آقای میرفصیح و همسرشون دیزاین مراسمم که حرف نداشت واقعا رویایی بود که من پارسال عروسی خودمم دادم ایشون زحمتشو کشیدن که واقعا سنگ تموم گذاشتن و از همه چیزم راضی بودم اگه زمان برگرده عقب بازم انتخابم همینه بازم ممنونم ازشون
نقل قول
 سپاس شده توسط مونارحیمی ، aylarwin
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #6
(۲۹-فروردين-۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ عصر)armita.adib نوشته است:  
با معرفی یکی از دوستان با موسسه تخت جمشید آشنا شدیم آقاق میرفصیح و همسرشون کارشون فوق العاده بود . موزیکمون با ساسان پاشایی بود که ترکوند . دیزاین هاشون و کارشون نسبت به قیمتشون فوق العاده بود . غذاشون خیلی خوب بود . من و همسرم واقعا سورپرایز شدیم . همینجا ازشون تشکر میکنم .

عزیزم شما که انقدر ازشون راضی هستی چراپس برای مراسم عروسیت باز اینهمه تشریفات رفتی سرزدی

عروس اولین روزهای تابستون.......
تشریفات : عهد ماندگار
موزیک : حمید اصغری
اتلیه : سعید عرب
ارایشگاه: عسل خباز
جهزیه 80%
بهترین حس دنیا دوست داشتن یه نفر از ته دله
نقل قول
 سپاس شده توسط banoo ، mahya1369
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #7
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ صبح)monaa.kabiri نوشته است:  این جا چقد قیمت غذاش خوبهههه
راضی بودید؟؟

سلام خانم کبیری من مراسم عروسیم با این تشریفات بود اسفند پارسال . تبلیغشون و تو پیک برتر دیدم که رفتم کاراشونو ببینم که گفتن هم تو پاسداران دفتر دارن هم تو مرزداران من دفتر مرزدارانشون بهم نزدیک بود رفتم چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرد این بود که خیلی از دیزایین هاشون توی دفتر بود که باعث شد فیلم کاراشونو که دیدم کاملا مطمئن باشم کار خودشونه. آقای میرفصیح و همسرشون خانم فراستی مدیر موسسه هستند و که واقعا خوش برخورد و با سلیقه هستند وقابل اعتماد و قیمتشون نسبت به کاری که انجام میدن واقعا مناسبه یک بار تست مراسم رفتیم که همه چی عالی بود از دیزاین گرفتته تا غذا و پذیرایی واقعا مدیریتشون خوبه که من با خیال راحت باهاشون قرار داد بستم و عروسیمم به نحو احسنت انجام شد و واقعا سوپرایز کردن منو همسرم رو همه چیز بهتر از اون چیزی بود که ما توقع داشتیم همه مهمان ها هم راضی بودن ازشون بازم تشکر میکنم .
نقل قول
 سپاس شده توسط aylarwin
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #8
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ عصر)sharaeh1367 نوشته است:  
(۲۹-فروردين-۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ عصر)armita.adib نوشته است:  

عزیزم شما که انقدر ازشون راضی هستی چراپس برای مراسم عروسیت باز اینهمه تشریفات رفتی سرزدی

فکر میکنم آدم عاقل وقتی میخواد برا چیزی پول بده اونم چیزه به این مهمی چندین جا میره کارو میبینه و بعد قرار داد می بنده
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #9
راضی بودید؟؟

سلام خانم کبیری من مراسم عروسیم با این تشریفات بود اسفند پارسال . تبلیغشون و تو پیک برتر دیدم که رفتم کاراشونو ببینم که گفتن هم تو پاسداران دفتر دارن هم تو مرزداران من دفتر مرزدارانشون بهم نزدیک بود رفتم چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرد این بود که خیلی از دیزایین هاشون توی دفتر بود که باعث شد فیلم کاراشونو که دیدم کاملا مطمئن باشم کار خودشونه. آقای میرفصیح و همسرشون خانم فراستی مدیر موسسه هستند و که واقعا خوش برخورد و با سلیقه هستند وقابل اعتماد و قیمتشون نسبت به کاری که انجام میدن واقعا مناسبه یک بار تست مراسم رفتیم که همه چی عالی بود از دیزاین گرفتته تا غذا و پذیرایی واقعا مدیریتشون خوبه که من با خیال راحت باهاشون قرار داد بستم و عروسیمم به نحو احسنت انجام شد و واقعا سوپرایز کردن منو همسرم رو همه چیز بهتر از اون چیزی بود که ما توقع داشتیم همه مهمان ها هم راضی بودن ازشون بازم تشکر میکنم .
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #10
سلام کسی میدونه ایا این تشریفات مراسمی مثل نامزدی که تو خونه باشه هم برگزار میکنه یا نه؟و این منوی که گذاشتن برای عروسی خوبه برای نامزدی تو خونه ایا منو ارزانتر دارند یانه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مونارحیمی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد