تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )++پیشنهاد ویژه زمستانی پس از بیست سال حضور هنوز بهترینیم

۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )++پیشنهاد ویژه زمستانی پس از بیست سال حضور هنوز بهترینیم
تشریفات عبداللهی (پلک سابق) با بیش از۲۰ سال حضور
مجری و مشاور در امور جشن ها

تشریفات بزرگ عبداللهی با بیش از۲۰ سال حضور (با نام تجاری پلک) و از سال ۱۳۷۳ با کادری حرفه ای شروع به کار کرد و پس از مدت زمانی کوتاه پایه گذار سبکی نوین در برنامه ریزی و طراحی مجالس در ایران گردید .
هم اکنون کیترینگ عبداللهی مفتخر است به عنوان کاملترین مجموعه طراح و برنامه ریز عروسی در تهران مجهز یه کاملترین و جدید ترین تجهیزات و ظروف پذیرایی ؛ به همراه گروه حرفه ای در سطحی بالا از لحاظ کیفیت و کمیت پذیرای میهمانان گرامی شما باشد .
خوشنامی موسسه بزرگ پلک و بیش از ۲۰ سال حضور در بالاترین سطح مارکت رقابتی ایران مهر تاییدی بر این مهّم میباشد .
به لحاظ تنوع سعی نموده ایم مدرنترین کارهای موجود را با جدیدترین دیزاین به مشتریان خود عرضه نماییم .
احترام به مشتری و میهمانان گرامی و پذیرش انتقادهای سازنده برای ما یک اصل است و این را نیز میدانیم که مشتری مهمترین و بهترین میهمان ماست پس بر ماست که با ارایه خدماتی بینظیر قدر شناس او باشیم .
هم اکنون اینجاییم تا با مدیریتی جدید و گروهی مجرب و آموزش دیده خاطرات خوش گذشته را تکرار نماییم .

مدیریت تشریفات بزرگ عبداللهی
علیرضا عبدالهی
تلفن:
226 0 116 0912
751 38 38 0912
948 68 34 0912
اینستاگرام: abdollahi_catering

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 11.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 014.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 18.jpg]

[تصویر: 19.jpg]

[تصویر: 20.jpg]

[تصویر: 21.jpg]

[تصویر: 22.jpg]

[تصویر: 023.jpg]

[تصویر: 024.jpg]

[تصویر: 25.jpg]

[تصویر: 26.jpg]

[تصویر: 27.jpg]

[تصویر: 28.jpg]

[تصویر: 29.jpg]

[تصویر: 30.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۳۳ عصر توسط Mahnaz124.)
ارسال: #2
RE: تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )++پیشنهاد ویژه زمستانی پس از بیست سال حضور هنوز بهترینیم
من تقریبا هرروز تو انجمن نمونه کار هارو چک میکنم تا اینکه دیدم پلک هم تاپیک داره و کلی خوشحال شدم و عضو شدم . خیلی وقت بود دنبال شماره هاشون بودم . خواهر من عروسیش تابستون 91 بود که بعد از کلی تحقیق با این موسسه قرارداد بست . اون سال کل تابستونشون پر بود که ماهم به خاطر جای خالی چند روز عقب انداختیم مراسم رو . تنها نگرانیمون این بود که به خاطر شلوغ بودن سرشون به اندازه کافی وقت نزارن رو مراسم . ولی اون شب که وارد سالن شدم باورم نمیشد چقدر حسابی و با حوصله کار شده . حدودا 50تا مهمون اضافه اومده بود ولی کلی اضافه اومد غذا و سرویس دهی مهمانداراهم عالی بود . در کل با سخاوت تمام کلی اپشن که رو قرارداد نبود خودشون اضافه کردن . من مراسمم اخر اسفنده زنگ زدم قرار گذاشتم دفترشون . به احتمال زیاد همینجا میبندم . کسی سوالی هم داشت بگه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد