• تشریفات کارن
  • تشریفات ژمیس

تشریفات رنسانس (یاوری)

۳-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #1351
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
(۲۵-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ عصر)پریی نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ عصر)'elham7' نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ عصر)'پریی' نوشته است:  بچه ها من یه قضیه بگیم قضاوت با خودتونو . نمبخوام امرژی منفی یا استررس بدم.
من روز قبل با اقای کیوان صحبت کردم که ورودبمون لیلی مجنون عارف تانگو سلطان قلبهای عارف و یه اهنگ تولد و به اهنگ پریا بخاطر اسمم خونده بشه.   من کلا ۴ تا اخنگ گفتم و هبچی تاثیری نداره تو جو مجلس. چون اصلا به مهمون ربط نداشت ور ودی و تانگو. اقای کبوان اجرا کردن دستتسون درد نکنه. اما من تمام مشکلم با ابن بود چرا وقتی می دید مردم با چه اهنگایی دارن می تر کونن زود میرفت یه سبک دیکه مثلا از اهنگ مستم و  مستم  جردن بستم خودس میرفت اهنگ ای جان خامد همابون یا مرتضی پاشایی. بعد هم من لهسون گفتم دیشب که ازتون ناراحتم قبول نکردن که شما گفتی و شما تعیین تکلیف کردی. اما این ۴ تا اهنگ هبچ تعیین تکلیفی نبود اما خودشون باید باهوش بودن میدیدن مردم با چی حال کردن ادامه مبدادن.  اگه عروسب من به حد متوسط بود همه چی اصلا ناراحت نمیشدم میگفتم موزیکم مثل همه. اما وقتی اقای یاوری عالی لباس ارایشگاه اتلبه عالبه کیوان کارش خراب کرد ادم حرص مبخوره . من خپدمم دبگه نمبخواستم روزهای اخر هزینه کنم اما بازم اگر می دونستم ابنجوربه ۲ تومن جریمه کنسلیش بود بر خلاف میلم هزینه می کردم. باید بدونن ما همه برای عروسی چند ماه حرص خوردبم دویبدبم ارزو داشتیم با یه اشتباه بی توحهی کسی بهم نخوره. من کار خوب اقای یاوری خوب می گم بد کیوان بد مبگم .یه شب عروسی ما خیلی بیشتر از اینا ارزش داره. من نمبخوام استرس بدم خودتون بیشتر فکر کنبن . دیگه ماها که عروسی میکیریم اب از سرمون گذسته بخاطر ۲ ۳ تومن عروسی خراب نکنبم. واقعا من شوکه میشدم با اهنگا.خیلی کم گذاشتن واقعا من مراسم دیگشون دیده بودم. تمام مهونام هم نا اضی بودن .   بچه ها فقط میگم بیشتر دقت کنین برین ببینین شاید شب عروسی ما مشکلی براشون پیش اومده بود . 

بعدشم من بهشون گفتم اهنگ پریا اندی بخون  پریا شهرام شب پره خوندن.  اصلا یه جیزی اگر انقدر حواسشون به کار خودشون بود یا اطمینان داشتن  به کارخودشون ,  نهایت میومد هر کار که صلاح می دونست می کرد به من ثابت می کرد این ۴ تا اهنگت اشتباه بود دیدی خوب کردم نخوندم منم ازش تسکر می کردم که  حق باشماس مرسی که کار خودتو کردی  جبرانم می کردم براش.

میدونم بازم الان میان به بقیه که قرار داد دارن میگن تقصیر عروس بود . اما حداقل یه ذره احساس مسولیت کنین عروسی بقیرو خراب نکنین

ای بابا چه بد
ولی خیلی خوشحالم شما هم از آقای یاوری راضی بودی
متاسفانه تو نوعروس از ی حدی بیشتر بچه ها رو بخوای راهنمایی کنی رقبای اون تشریفات گروه موزیک آتلیه میان تخریب کنن نذارن ادم حرف بزنه بعد خودشون کاربرای فیکشون همش در حال نوشتنای تابلوئن.
یادته من چقد گفتم بهت بهترین انتخاب من گروه موزیک علی کیا بود منم قراردادمو با کیوان بهم زدم خیلی راضیم.کیوان برعکس علی کیا خیلی مغروره این ویژگی خوبی نیست
ولی اصل قضیه تشریفاته که برات ترکونده آقای یاوری
هرکی انتخابش نکنه ضرر کرده

راست میگی الهام کاش حرفتو گوش کرده بودم. ۱۰۰ بار بهم گفتی. کیوان ابرو داری هم نکرد جلو تو ضایع نشم. خوش بحالت بهم زدی

عزیزم خودتو ناراحت نکن ، مهم اینه که تشریفات و لباس و آرایش و آتلیت خیلی خوب بوده و انقدر خداروشکر راضی هستی ... ولی مرسی از راهنمایی آن

عشق یعنی...
همیشه درکنار هم بمونیم

آرایشگاه:؟
تشریفات: 80٪رنسانس
آتلیه:؟
باغ:؟
لباس عروسمم حاضری خریدم
نقل قول
۳-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #1352
 سلام دوستان
سال نو مبارک ، سال خوبی رو براتون آرزو میکنم...
آقای یاوری عزیز امیدوارم خدا دلتون رو شاد کنه که دل ما عروس دامادها رو شاد میکنین...
بهترین شب زندگیم با تشریفات شما خاطره انگیزترین شد...
صمیمانه و خالصانه از شما و پرسنلتون تشکر میکنم...

دوستان من بعد از کلی برو بیا و کل کل و پافشاری با آقای یاوری قرارداد بستم، کلیم نگران بودم که مسئولیتشو قبول کردم ولی الان آرامش دارم و جلوی خانواده همسرم سربلند شدم...
خداروشکر...

ینی من از کدوم و کجای مراسم عروسیم براتون بگم...

هیچ چیزی کم نبود ... همه چیز خیلی مرتب و به موقع
خاله های من که از قبل از شروع عقد و اومدن مهمونا رفته بودن باغ که یکم عکس و اینا بندازن میگفتن همه چیز آماده بود ، فقط میخواستن قبل از ورود عروس داماد شمع هارو روشن کنن...
و یه سری کارایی مثل گذاشتن فشفشه های آتش بازی و اینا رو داشتن میزاشتن...

از مهمونای عقدمون پذیرایی شد...
آقای یاوری یکی از پرسنلشون رو فقط در اختیار ما گذاشته بودن که اگه کاری داشتیم به ایشون بگیم...
مهمتر از همه از خودمون مرتب پذیرایی میشد ،آبمیوه طبیعی میاوردن برامون که چقدرم نیاز داشتیم و بهمون میچسبید...
طعم آبمیوه ها هم عالی بود...

دیزاین سالنمون خیلی خوب،مرتب،تمیز شده بود ،روی میز مهمونا شیرینی میوه پیش دستی زیر بشقابی و اینا بود که مرتب شارژ میشده ، خاله هام میگفتن که میزی خالی نمیموند که مثلا شیرینی نداشته باشه زود شارژ میکردن و اینکه لازم نبوده هی بگن این میز خالیه یا از فلانی پذیرایی کنید خودشون مرتب انجام میدادن این کارارو...
مهماندار ها رفتارشون و ظاهرشون مرتب بود...

ورودی فضای بازمون همراه با آتش بازی بود خیلی خوشگل و هیجان انگیز بود...
یه ورودیم تو سالن داشتیم که پر از شمع و گل بود و کلی رویایی من که احساس میکردم دارم تو بهشت قدم میزنم...

برای پیش غذا ما میگو پفکی سفارش دادیم و جوجه چینی که قبل از شام سرو میشد همه خیلی خوششون اومده بود ، خاله هام میگفتن این جزو بهترین قسمت مراسمتون بود...

آتلیه و موزیک هم هماهنگ بودن با تشریفات به موقع و بدون استرس کارا رو انجام میدادن اصلا مارو هول نمیکردن...

مادر شوهرم میگفت سر عروسیه برادر شوهرم انقدر راه رفته بوده پاهاش تاول زده ولی تو عروسیه شما احساس میکنم مهمونم بعد از چهار تا بچه تازه عروسیه این یکیو فهمیدم چی به چی بود و بهم خوش گذشت...

زمان شام هم بعد از سرو شام خودمون و فیلمبرداری موزیک قطع نکرد یهو ، مهمونا از بزرگترها دعوت شدن به سالن شام واصلا خاله هام میگفتن هم همه نشد ، غذاها هم گرم و دلچسب بودن...

برای ما هم غذا مفصل آوردن از سالاد تا دسر منم از همشون یکم خوردم ولی انگار دو پرس غذا خوردم...
به همه از همه نوع غذا با گوشت رسیده بوده علاوه بر این اضافه غذا ها و میوه ها و شیرینی ها رو هم تحویل برادر شوهرم دادن..‌.
خیلی خوبه آدم وقتی به عروسیش فکر میکنه انقدر احساس خوبی بهش دست بده...

جالبه عروسی رو خانواده همسرم برام گرفتن ولی همشون از من تشکر میکردن ...

من هم از جناب یاوری تشکر میکنم...
نقل قول
 سپاس شده توسط honeya
دیروز, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #1353
واااااای من استرس گرفتمممممم
موزیک منم با کیوانه
همه میگن میترکونه که !!!!!!!!!!!!!!!!!
یه گروه از دوستهای صمیمی برادرم هستن از این موزیک بندهای گرون و حرفه ای که از 6 ماه قبل رزرو میشن، چقدر برادرم اصرار کرد اونا رو رزرو کنم کلی هم تخفیف میدادن و وی آی پی کار میکردن ولی من بخاطر تعریفهای بچه های اینجا کیوانو انتخاب کردم
Sad(((((((((((((
با آقای یاوری راجبش صحبت مبکنم حتما
Sad((((((((((((((
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد