تشریفات رنسانس (یاوری)

۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #1311
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
سلام خانوما
بالاخره کارای ما جور شد و قراره که برای اسفند عروس بشم خیلی منتظر این زمان بودم...Angel

البته ما خیلی وقت پیش سر مراسم جناب یاوری رفته بودیم ولی یه دودلیایی دوستان و آشناهامون تو دلمون انداختن که من دوباره افتادم به پرسو جو و دوباره درخواست کردم از جناب یاوری که بریم سر یکی از مراسماشون که فقط چیدمان رو ببینیم چون غذاشون که قبلا تست شده بود عالی بود واقعا...

خلاصه اینکه سر مراسماشون رفتیم و خداروشکر حتی از سری پیش هم که رفته بودیم برای تست بهتر بود ...
ماهم تصمیممون قطعی شد و همونجا بیعانه باغ رو دادیم به جناب یاوری و یه نیمچه قراردادی بستیم و دیشب به سلامتی رفتیم دفترشون همه قرارداد رو کامل کردیم...

دعا کنید که همه چیز همونجوری که آرزو میکنم به خوبی و خوشی برسه و تموم بشه...

New1WinkNew1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر بیاتی ، diba.darabi
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #1312
(۲۴-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ صبح)پریی نوشته است:  من 180 نفر. اما خوبیهاقای یاوری اینه که به ازای زیر 200 نفر درصدی اضافه نمیکنن. خیلی تشریفاتا درصد میگیرن.

New1چه خوب آره منم چند جا تماس گرفتم میگفتن بالای ۲۰۰ نفر انقدر مثلا زیر ۲۰۰ انقدر درصد بیشتر میشه،
نفری چقدر شد برای شما؟

عشق یعنی...

همیشه درکنار هم بمونیم
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ عصر توسط پریی.)
ارسال: #1313
(امروز ۱۰:۰۰ صبح)سحر بیاتی نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ عصر)پریی نوشته است:  من 180 نفر. اما خوبیهاقای یاوری اینه که به ازای زیر 200 نفر درصدی اضافه نمیکنن. خیلی تشریفاتا درصد میگیرن.

New1چه خوب آره منم چند جا تماس گرفتم میگفتن بالای ۲۰۰ نفر انقدر مثلا زیر ۲۰۰ انقدر درصد بیشتر میشه،
نفری چقدر شد برای شما؟
من با جوجه چینی و صندلی مبله و چای نسکافه و فکر کنم یه چیزای دیگه که اضافه کردم 87 تومن. وتاقعا عالیه به نظرم. و به همه دوبرابر قیمت گفتم. فقط خودم و شوهرم میدونیم دقیقا جقدر شد. چون مطمنم و کار اقای یاوری خیلی دیدم خیلی بیشتر ازینا می ارزه

اتلیه :مات مطمنم عالی میشه
تشریفات : رنسانس عالی
باغ : یاسین خوب
ارایشگاه : الکا لیلا کاشفی نوشین حقی
لباس : کارولن می تونست بهتر بشه. کاش.....
موزیک : کیوان عالی
گل : سلطان
خیلی خیلی ممنونم از اقای قنبری (مات ) اقای یاوری و خانم زیدی ( کارولن)
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر بیاتی ، زهره آلوین ، diba.darabi
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #1314
(دیروز ۰۷:۴۰ صبح)پریی نوشته است:  
(دیروز ۰۶:۳۰ صبح)سحر بیاتی نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ صبح)پریی نوشته است:  من 180 نفر. اما خوبیهاقای یاوری اینه که به ازای زیر 200 نفر درصدی اضافه نمیکنن. خیلی تشریفاتا درصد میگیرن.

نفری چقدر شد برای شما؟
من با جوجه چینی و صندلی مبله و چای نسکافه و فکر کنم یه چیزای دیگه که اضافه کردم 87 تومن. وتاقعا عالیه به نظرم. و به همه دوبرابر قیمت گفتم. فقط خودم و شوهرم میدونیم دقیقا جقدر شد. چون مطمنم و کار اقای یاوری خیلی دیدم خیلی بیشتر ازینا می ارزه
کار خوبی کردی چیکار داره آدم همه چیزو بگه به همه، مرسی عزیزم که با حوصله کمکم کردی.
آبمیوه طبیعی هم گرفتیم یا به جاش نسکافه گرفتین؟ میشه یکی ازین دوتا رو گرفت؟

عشق یعنی...

همیشه درکنار هم بمونیم
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #1315
(امروز ۰۹:۱۶ صبح)سحر بیاتی نوشته است:  
(دیروز ۱۱:۱۰ صبح)پریی نوشته است:  
(دیروز ۱۰:۰۰ صبح)سحر بیاتی نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ عصر)پریی نوشته است:  من 180 نفر. اما خوبیهاقای یاوری اینه که به ازای زیر 200 نفر درصدی اضافه نمیکنن. خیلی تشریفاتا درصد میگیرن.

نفری چقدر شد برای شما؟
کار خوبی کردی چیکار داره آدم همه چیزو بگه به همه، مرسی عزیزم که با حوصله کمکم کردی.
آبمیوه طبیعی هم گرفتیم یا به جاش نسکافه گرفتین؟ میشه یکی ازین دوتا رو گرفت؟
من چون تو اسفند مراسم هست هوا سرده خودم چای و نسکافه گرفتم. اما کلا اقای یاوری خودشونم سورپرایز اشانتیون دارن میشه چیزی که دوست داری انتخاب کنی.

اتلیه :مات مطمنم عالی میشه
تشریفات : رنسانس عالی
باغ : یاسین خوب
ارایشگاه : الکا لیلا کاشفی نوشین حقی
لباس : کارولن می تونست بهتر بشه. کاش.....
موزیک : کیوان عالی
گل : سلطان
خیلی خیلی ممنونم از اقای قنبری (مات ) اقای یاوری و خانم زیدی ( کارولن)
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ صبح توسط diba.darabi.)
ارسال: #1316
(۲۷-دي-۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ صبح)چکاوک25 نوشته است:  سلام خانوما
بالاخره کارای ما جور شد و قراره که برای اسفند عروس بشم خیلی منتظر این زمان بودم...Angel

البته ما خیلی وقت پیش سر مراسم جناب یاوری رفته بودیم ولی یه دودلیایی دوستان و آشناهامون تو دلمون انداختن که من دوباره افتادم به پرسو جو و دوباره درخواست کردم از جناب یاوری که بریم سر یکی از مراسماشون که فقط چیدمان رو ببینیم چون غذاشون که قبلا تست شده بود عالی بود واقعا...

خلاصه اینکه سر مراسماشون رفتیم و خداروشکر حتی از سری پیش هم که رفته بودیم برای تست بهتر بود ...
ماهم تصمیممون قطعی شد و همونجا بیعانه باغ رو دادیم به جناب یاوری و یه نیمچه قراردادی بستیم و دیشب به سلامتی رفتیم دفترشون همه قرارداد رو کامل کردیم...

دعا کنید که همه چیز همونجوری که آرزو میکنم به خوبی و خوشی برسه و تموم بشه...

New1WinkNew1New1

مبارکت باشه عزیزم ایشالا که هیچ وقت مشکل نداشته باشین دیگه، آرزو میکنم همه خوشبخت بشیم و هیچ مشکلی پیش نیاد، ایشالا عروس میشی و خوشبخت
راستی چکاوک جون شما نفری چند بستین ؟ باغ کجارو گرفتین؟
راستی چکاوک جون شما نفری چند بستین ؟ باغ کجارو گرفتین؟

تشریفات: ؟
موزیک: ؟
باغ: ؟
لباس عروس:؟
آتلیه:؟
آرایشگاه:؟
خونه : ۸۰ درصد تموم شده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد