تشریفات رنسانس (یاوری)

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
تشریفات رنسانس (یاوری)
تلفن:
22373355 و 22366328
موبایل:
09125723541
مدیریت موسسه:
آقای یاوری

[تصویر: 01.jpg]
[تصویر: 02.jpg]
[تصویر: 03.jpg]
[تصویر: 05.jpg]
[تصویر: 06.jpg]
[تصویر: 07.jpg]
[تصویر: 08.jpg]
[تصویر: 09.jpg]
[تصویر: 10.jpg]
[تصویر: 11.jpg]
[تصویر: 12.jpg]
[تصویر: 14.jpg]
[تصویر: 15.jpg]
[تصویر: 16.jpg]
[تصویر: 17.jpg]
[تصویر: 18.jpg]
[تصویر: 19.jpg]
[تصویر: 20.jpg]
[تصویر: 22.jpg]
[تصویر: 23.jpg]
[تصویر: 24.jpg]

نقل قول
 سپاس شده توسط sharin ، paparii ، bahar ، sad1000 ، RIME ، dorsa70 ، afsa ، aaaa22aaaa ، shermila ، siiima ، aroos mamani ، nada ، as20 ، نور ، jesina ، Behnooooosh ، marjan o saman ، termee ، Nice advisor ، غزال:-D ، TANAZzzz ، مریم رایانی ، فاطمه3 ، ali kia music ، hsm ، selda66 ، diba.darabi
۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #2
تشریفات رنسانس (یاوری)
لطفاً دوستانی که در مراسمهای برگزار شده در تشریفات رنسانس حضور داشتن، یا اطلاعاتی دارن، اینجا با ما هم درمیون بگذارن...

ما اولین مراسمی که دیدیم از رنسانس بود، البته اون موقع ما هنوز اصلاً دستمون نیومده بود که از تشریفات چی می خوایم، و بعدها هم اینقدر از این مؤسسه به اون مؤسسه، و از این عروسی به اون عروسی رفتیم که یادمون رفت!!!
ولی کلاً یادمه که مدیرش آقای یاوری، به نظر پسر خوبی می رسید Tongue
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #3
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
من عروسیما این تشریفات بود .راضی بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط paparii
۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #4
(۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ صبح)khofoloo نوشته است:  من عروسیما این تشریفات بود .راضی بودم

خوفولو عروسیت کی بود؟
میشه بپرسم تو کدوم تالار یا باغ؟ با چند تا مهمون؟ نفری چند؟... Embarrased
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ عصر توسط leyli.)
ارسال: #5
(۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ عصر)shania نوشته است:  آقاهه به نظر آقای خوبی بود
یه کاغذ به ما دادن که منوی غذا بود از 23 تومن شروع می شد

اینکه آدم خوب و قابل اعتمادی به نظر میرسه کاملاً پایم، اصلاً هم زبون نمی ریخت واسه آدم، خیلی سنگین صحبت می کرد..
به ما هم همین منویی که شانیا میگه رو داد، تازه 23 واسه خارج از تهران بود، داخل تهران 22 !!!
ضمناً غذاهایی تو همبن منوش داشت که پیانو تو منوی 73.5 نداشت! مثل میگو پفکی
من که تصمیم گرفتم عروسی رو یه مدت عقب بندازم تا از اینهمه هول و ولا بیام بیرون چند وقتی...
ولی منتظرم ببینم بقیه راجع به رنسانس چی میگن Smiling
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #6
دیشب دوستم داشت می رفت تست مجلس رنسانس که ما هم باهاشون رفتیم...
غذاشون خوشمزه بود...
دیر شارژ می کردن، ولی خب چون تو اون باغی که رفتیم آشپزخونه پله می خورد به سالن شام خودشون می گفتن بخاطر اینه...
میوه و شیرینی رو ندیدیم چون دیر رفته بودیم (موقع شام بود) می گفتن قبل از شام جمع می کنیم...
همونطور که از منوی 22 یا 23 تومنی میشه حدس زد، آخر شام گوشت غذاها 90% تمام شده بود، البته مهمونهای اون مراسم هم یه مقدار به نظر ... می رسیدن و شاید دیگه زیادی ترکونده بودن
تعداد مهماندار کم بود (یکی به ازاء هر 20 مهمان) ولی گفت اگه بیشتر خواستین میارم نفری 45000 تومن Big Grin (تفلکی ها...)
و زیاد هم مهماندارهای تمیز و فرزی نبودن، ولی بداخلاقی یا بی ادبی ازشون ندیدیم تو اون فاصله (با اینکه 4 نفری گوش تیز کرده بودیم Wink)
رویهم رفته نسبت به قیمتش کارش خوب بود...
آخه به نظرم این خدمات مجالس ها 99.99%شون گوش ماها رو می بُرَن، بگذار لااقل پول کمتری بدیم که گوشمون کمتر بُریده بشه Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط ariel2erial ، ندا ندا ، ni.ahmadibastiani
۱۶-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ عصر توسط leyli.)
ارسال: #7
(۱۶-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ صبح)elnaz نوشته است:  سلام دوستام.منم رفتم کار این تشریفات رو دیدم .به نظرم خوب بود.میشه هر کی تجربه ای داره بگه.به نظر من منوی غذا و قیمتهاش خیلی خوب بود ولی تزئینات خاصی نداشت.

عزیزم عروسی یکی از دوستان من با این تشریفات هست هفته دیگه، وقتی برگردم میام براتون تعریف می کنم Wink
حالا تزئینات زیاد هم چیز مهمی نیست، مخصوصاً اگه فضای عروسی خودش خوشگل باشه، تازه تو از بهترین مؤسسه هم بخوای سالنت رو تزئین کنه (یعنی مثلاً قرارداد غذا و پذیرایی رو با یکی مثل رنسانس ببندی، و قرارداد گل آرایی و چیدمان سالن رو با یه جای دیگه) فکر نکنم زیاد بخواد بگیره
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #8
(۱۷-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ صبح)elnaz نوشته است:  سلام لیلی جون.خوبی؟عزیزم تشریفات خودت کجاست؟من دیشب رفتم یکی از مجالس رنسانس رو دیدم.البته یکم تعداد مهمونها زیاد بود ولی در کل بد نبود.تو کدوم تشریفاتها رو دیدی؟

من با سالسا قرارداد بسته بودم، ولی یک مقدار سرمون کلاه گذاشت (Dodgy) و کار باهاش به شکایت و اینها رسید، فعلاً می خواهیم یه مدت صبر کنیم و سر فرصت تصمیم بگیریم...
ولی تا بحال مراسم مؤسسه های سالسا (همتا)، پیانو (حاج حسینی)، گلبرگ (کامرانی و یلان)، کلاسیک (خانی)، کوروش (ابراهیمی)، بهنامان(بهرامی) رنسانس و چند تای دیگه رو که دیگه یادم رفته (Tongue) تست کردیم.
چند تا مؤسسه هم دفترشون رفتیم ولی به نتیجه خاصی نرسیدیم باهاشون، در نتیجه دیگه سر مراسمشون نرفتیم...مِن جمله آپادانا (غلامی)، قریشی، اولیایی، پایتخت (نیما تهرانی) و... که این دو تای آخر می گفتن کلاً کسی رو سر مراسم نمی برن Undecided
رُنسانس عالی نیست، ولی نسبت به قیمتش چرا؛ عالیه...
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #9
عزیزم سالسا و پیانو و کلاسیک خیلی خوبه ولی قیمتاش بالاست نوآفتاب و رنسانس معمولی تره قیمتاشم خوبه

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط elnaz
۱۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ صبح توسط leyli.)
ارسال: #10
(۱۷-تير-۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ صبح)elnaz نوشته است:  لیلی جون میشه راجع به هر کودومشون یه توضیح کوچولو بدی.پیشنهاد میکنی من کدوما رو برم ببینم؟

به نظر من اگه محدودیت مالی نداشته باشی، پیانو خوبه، فقط من از اینکه همه مهماندارهاش مرد بودن خوشم نمیومد، به قول شوهرم "سبیل پارتی" می شه مراسممون Big Grin
ولی اگه محدودیت داری، تو واینهایی که من رفتم فقط قیمت رنسانس مناسب بود...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد