تشریفات آریا++از تخفیفات این موسسه در فصل زمستان و بهار بهره مند شوید

۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-دي-۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات آریا++از تخفیفات این موسسه در فصل زمستان و بهار بهره مند شوید
از تخفیفات این موسسه در فصل زمستان و بهار بهره مند شوید
منوی پایه پکیج کامل فقط نفری 70 هزار تومان واقعی

تلفن:
88581608
88075890
آدرس:
شهرک غرب
اینستاگرام:
tashrifataria

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات آریا
سلام.ممنون از سایت نو عروس.
نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ عصر توسط Star_Light.)
ارسال: #3
سلام. تشریفات عروسی من اینجا بود و خیلی راضی بودم. مخصوصا از قسمت شام و چیدمانش که خیلی خوب بود
تزیینات هم عالی بود، پذیرایی عالی
همچین راهنمایی ها و نظارت و مسئولیت پذیری این تشریفات قبل از مراسم هم عالی بود، برامون جای خیلی خوب داخل تهران هم پیدا کردند، دستشون درد نکنه واقعا
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #4
ممنون.انشاله باز هم بتونیم در خدمت شما و خانواده محترمتون باشیم.
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #5
سلام
بچه ها من عروسیم نزدیکه اما هنوز با هیچ تشریفاتی قراداد نبستم.
دوستم یه عروسی رفته بود خیلی تعریف میکرد،مثل اینکه تشریفاتش آریا بوده میگفت همه چی عالی بود.
حالا میخوام ببینم اینجا کسی هست که باهاشون قراداد بسته باشه؟؟
نقل قول
۸-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #6
من با تشریفات آریا قراداد بستم مراسممونم از همه لحاظ عالییییییییییییییییییییییییی بود
نقل قول
۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #7
انقدر من از تشریفات عروسیم راضی بودم که حیفم اومد اینجا تاپبک نسازم و به عروسا معرفی نکنم
دوست دارم به عروسا کمک کنم تو انتخابشون.
وای به شدت منتظر فیلم عروسیمم که همه چیو با دقت نگاه کنم اینقد همه از چیدمان تعریف کردن که نگو.... شمع آرایی و گل آرایی که خیلی با سلیقه بود ...شامم که همه تعریف کردن از چیدمان و مزه ....عروس خانم ها یه سر به شرکت بزنید حتما! باید برای اینکه یه عروسی خاصی داشته باشید خیلی واسه همه چی وقت بزارید منم اینجا سوالی داشتید در خدمتم
نقل قول
۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #8
سلام بچه ها میشه در مورد قیمتاشم یکم توضیح بدین?
ممنون میشم
نقل قول
۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #9
سلام،منم میخوام هم راجع به قیمتاشون بدونم و اینکه فقط برگزار کننده مراسم های عروسی های خاص هستن یا نامزدی هم با تعداد کم هم برگزار میکنن؟
نقل قول
۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ عصر توسط Kiyana fathi.)
ارسال: #10
سلام گلم, قیمتاشون مناسبه ولی به نظرم اگه خودت یه سر بزنی و از نزدیک کاراشونو ببینی و با مسئولاشون صحبت کنی بهتره
بله منم موافقم کار همسر اقای اریا خیلی خوب بود.تقریبا 7 نفر دیگه از همراه های مارو روز مراسمم ارایشگاه خودشون انجام دادند.
کلا فامیلی کار میکنن.
البته مراسم من تقریبا یک سال پیش بود.اون موقع ارایشگاه رو از ما 500 گرفتن, همراهامونم نفری 100 تومن.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد