شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ عصر توسط Ashna.)
ارسال: #51
RE: تشریفات آدم و حوا
دوستان آدم و حوا باغی داره که ورودیش تا 3 تومن باشه و خوب هم باشه؟؟؟؟؟ مثلا تو کرج؟

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #52
اگر با باغهای سمت کرج مشکل دوری مسافت نداشته باشید ؛ حتما کاخ سفید و یا باغ تک را هم ببینید.این 2 تا باغ را هم با موسسه آدم و حوا دیدیم. باغ و سالنهای بسیار شیک و خوش قیمتی هستن.
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #53
کسی باغ نارسیس و دیده؟ چطوره ؟ یکم توضیح میخوام...
قیمتشم اگه میدونین لطفا بگین

باغ میرزایی چطور؟؟؟؟
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #54
اروحا عزیز من تمام باغهای موسسه را رفتم دیدم.
2 تا باغ احمد آباد ؛ باغ نارسیس و پارسا . نارسیس فضای بیرونش قشنگ (آب نما ؛ برکه آب و سفره خانه سنتی) و سالنشم یکدست و بدون ستون کار شده وانتهای سالن چند پله میخوره و یک بالکن داره برای سفره عقد.فکر کنم سالنش 800 متری باشه . پارکینگ خوبی هم داره .
باغ پارسا بصورت مربع و سالنش قشنگتره ولی کف سالنش سرامیک نیست و شبیه موزاییک . فضای بیرونش پر درخت و بصورت باغ ولی کار شده نیست و امکان اسکان مهمان در فضای بیرون نیست.پارکینگش هم خوب نیست.
 سپاس شده توسط arooaha ، huna ، ariel2erial
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #55
مرسی گلناز جونم
ممنون از اطلاعات خوبت
من چون مهمونام کمه پیشنهاد باغ نارسیس و بهم داد
و من فضای سبز باغ خیلی برام مهمه

راستی عزیزم قیمتشونم میدونین...
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ عصر توسط Ashna.)
ارسال: #56
عزیزم دور یعنی کجای کرج؟من که بلد نیستم، از همسرم می پرسم
نارسیس چنده و کجاست؟

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #57
سلام عزیزا....کسی با خدمات بهبود آشنایی داره؟
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #58
ببخشید من چون مسیرهارو نمیدونم میخواستم ببینم این باغها چقدر فاصله دارن با تهران؟
باغی هست که هم قشنگ باشه - هم واسه 350 نفر مناسب باشه هم ترجیحا تو تهران یا نزدیک تهران باشه؟

در شادی علت باشيم نه شريک و در غم شريک باشيم نه علت ...
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #59
دستت درد نکنه عسل جون
مطمئنا بچه ها حتما میرن پیششون (من که دستم کوتاهه) ولی کلا چون ماشالله همه کاربرهای اینجا نگاه تیزی دارن و بسیار نکته سنج هستند اینه که دوستان علاقمند هستند که بدونن بقیه بچه ها به چه دلایلی از تشریفات یا باغی خوششون اومده یا نیومده! شاید خیلی چیزهارو بقیه دوستان میبینن که بقیه دقت نکردن
بازم ممنون

در شادی علت باشيم نه شريک و در غم شريک باشيم نه علت ...
۲۴-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ عصر توسط golnaaz.)
ارسال: #60
کلیه باغهایی که ما با موسسه آدم وحوا دیدیم :
1- نارسیس : واقع در احمد آباد مستوفی که از تقاطع چمران-همت تا اونجا 35 کیلومتر راه بود و حدودا 30 دقیقه طول کشید . قیمت (2 الی 3 تومان ) - سالن 800 متر(40 طول و 20 عرض) با سقف بلند و 100 متر اتاق عقد - باغ 5000 متر - دارای پارکینگ برای 300 ماشین -آب نما در ورودی و در فضای باغ - دارای آلاچیق در فضای باغ- سفره خانه سنتی و کافی شاپ در فضای باغ - سالن شام مجزا حدود 300 متر و سقف کوتاه.پیست رقص وسط سالن کار شده

2- پارسا : واقع در احمد آباد مستوفی و نزدیک باغ نارسیس - قیمت (2 الی 3 تومان) - دارای 1000 متر سالن مربع ؛ دیوار سالن با چوب کار شده و کف سالن موزاییک - 5000 متر باغ بکر - سالن شام 150 متر چسبیده به سالن اصلی - سفره خانه سنتی چسبیده به سالن اصلی - پیست رقص وسط سالن کار شده- پارکینگ مشکل دارد.

3-باغ ایمان : کیلومتر 23 جاده مخصوص کرج به سمت تهران - حدودا 45 دقیقه زمان از تهران -700 متر سالن با سقف بلند و سالن سفید.باغ مشجر شیک و سفره خانه و برکه و آلاچیق دارد. سالن شام 500 متر چسبیده به سالن اصلی-پیست رقص در منتهی الیه سالن کار شده -دارای بالکن برای مراسم عقد -پارکینگ حسابی درون باغ -قیمت (5 الی 7 تومان)

4-باغ دانیال : یک کوچه با ایمان فاصله دارد. 500 متر سالن مربع شیک -بالکن بسیار شیک برای سفره عقد.سالن شام 300 متری مجزا و سقف حریر کاری و ریسه کاری شده برای شام -پیست رقص وسط سالن کار شده -آلاچیق و آب نما دارد. فضای مشجر خیلی نیست ولی وسایل برای بازی بچه ها دارد. پارکینگ روبروی باغ خوب است.قیمت (5 الی 7)

باغ تالاری - باغ میرزایی -باغ نوری - باغ فرهادی - باغ تک - باغ کاخ سفید هم هست که بعدا مینویسم الان می خوام برم شام .New1
 سپاس شده توسط huna ، Ashna ، yac ، bahare71 ، ninoosh ، la pharmacienne ، باران 2 ، میترا ددد ، شراره2 ، ariel2erial
ارسال پاسخ