تزیینات سفره عقد(فقط عکس از جزییات سفره)

۳-آذر-۱۳۸۹, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ عصر توسط yarauf.)
ارسال: #1

آرشیو عکس سفره عقد
HeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط faem ، bahar ، sarah ، sahp6159 ، cicilia ، nasibe_603 ، ne-gin-00
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #2
RE: ایده هایی برای سفره عقد
خواهش میکنم،
بله عکسا با قاب کنار دفتر،این دفترا هم از نوشت ابزار فروشی،یه سفید بزرگ بخر،تو مایه های دفتر بله برون،
دفتر ازاده طرحای قشنگی داره،

عروس دوماد،وقتی وارد اتاق عقد شدن،بعد از سلام احول پرسی با نزدیکان،رفتن نوشتن،بعد هم مامان بابای عروس دوماد نوشته بودن،بعد هم بقییه،فیلم بردار هم ازینا فیلم گرفته بود،به صورت یه کلیپ کوتاه در اورده بود.

نوشته داماد از همه باحالتر بود:بالاخره مال من شدی!
عروس هم نوشته بود:امروز از همیشه خوشبخترم!
بعد هم پایینشو امضا کرده بودند،تازه داماد یه شکلک هم کشیده بود!

خب ما کنار ورودی دیدیم،دفتر باز بود،مادر داماد هی میگفت،یادبود برای عروس دوماد نوشتین؟!
عکسا هم جند مدل قاب جور واجور میتونی بذاری،از عکسای بچگی گرفته،تا چندتا عکس اسپرت تو اتلیه،یا عکسای نامزدی!

البته یه جور دیگه هم دیدم:
به جای عکس سر مجلسی،یه عکس اوردن که دایره ای بود،از عکس عروس دوماد،دور تا دور عکس یه دایره بزرگ خالی بود،شبیه بوم نقاشی،بعد همه تو اون حاشیه سفید امضا میکردن،3 پایه بوم نقاشی هم اورده بودند،خیلی جالب بود!
نقل قول
 سپاس شده توسط nm-91 ، mosafer tanha ، nasibe_603 ، ElM!ra ، ne-gin-00 ، Samaneh_R
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ صبح توسط cinderella.)
ارسال: #3

ایده دوم هم قشنگ بود،اما باید با عکاسم هماهنگ کنم ،اولی راحتتر بود،دفتر آزاده چیه؟
آهان تو اتاق عقد نوشته بودن،آخه تو اتاق عقد فقط فامیلای نزدیک میان باید تو دم ورودی سالن بذارم که دوستامم بتونن بنویسن
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #4
بله،دفتر ازاده هم،اسم یه دفتره!
بعد ازاینکه تو اتاق عقد کارتون تموم شد،بدین،یکی از نزدیکان،براتون بذاره کنار عکسا!
تا هر کس که اومد توش بنویسه.
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #5

این دفتر از همون نوشت ابزار فروشی بخرم؟اما به نظرم از همون ابتدا تو سالن باشه بهتر،که موقع نوشتن دفتر کنار عکسا باشه که موقع فیلمبرداری قشنگتر بشه]این دفترا چند برگیه؟آخه ما برای بله برون دفتر نگرفتیم
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #6
دفترای بله برون،فکر کنم 3 برگه،فکر کنم زیر 15 تومن باشن،معمولا همشون 7-10 تومنن،تو جمهوری فراونن،البته این که گفتم،یه دفتر 60 برگ بود،که تموم برگه هاش کاهی(طرح زمان قدیمی بود)
هر جا دوست داری میتونی بذاری،البته 2 صفحه اولشو خودتون بنویسین!
نقل قول
 سپاس شده توسط mosafer tanha ، Rosy@
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #7
بچه ها من می خوام سفره عقدمو خودم بندازم؛ معمولا رسمه که توی سفره چه چیزایی بذارن؟ و هر کدومشون نماد چیه؟ یعنی منظورم اینه که مثل سفره هفت سینه که هر چیزی روش می ذاریم نماد چیز خاصیه، یا نه، سلیقه ایه؟؟

همه را دوست داشته باش؛ به افراد کمی اعتماد کن؛ در حق هیچ کس بدی نکن.
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #8
آینه شمعدون(نماد:مهرومحبت افکندن دردل عروس وداماداست وقتی که درآینه بهم نگاه میکنند.شمع های روشن نمادگرمی وروشنی پیوندعروس ودوماد).قرآن(نمادی برای تحکیم ازدواج).شاخه نبات(نمادشیرینی زندگی).عسل(نمادشیرین کامی زوجین).تخم مرغ تزیینی(نمادی ازتداوم نسل).سکه(نمادی ازرزق وروزی زندگی عروس داماد).گردوبادام وفندق تزیینی(نمادی ازگستردگی سفره عقدوطول عمرعروس داماداست).گل(نمادزیبایی وشادابی وطراوت).حلقه.میوه(نمادبرخورداری عروس دامادازهمه نعمت های الهی).قندسابیدنSadنمادباریدن شیرینی برزندگی عروس داماداست)
نقل قول
 سپاس شده توسط elaa ، eternal ، Rosy@
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #9
این دفتری که گفتید کجا باید گذاشت؟ منظورم اینه که اگه قسمت زنونه باشه فقط خانوما می نویسن یا برعکس. اینجوری جالب نمیشه که
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #10
توعقدمگه زنونه مردونه تون جداست؟مال ماهااینجوری که آقایون واسه تبریک یاکادومیان بعدمیرن خانوما میمونن واسه رقص!
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد