به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
کافه نوعروس
انجمن های نوزاد
ارسال پاسخ 
تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #271
RE: تجربیاتتون از کرم دور چشم
(۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)شوکا خانومی نوشته است:  بچه ها دو نفر گفتن که از ویتامینه. کدلی راضین درسته؟ یکیم ناراضی. بود
یعنی از اون کرماییه که شب بزنم صبح دور چشمم مرطوب باشه؟ اینجوری میخوام باشه
اما ارویاژ من چون ژل کرم هست با اینکه از مدل ابرسان هست بعد یه ساعت دیگه حسش نمیکنم
تو رنج قیمت کدلی کدوم بهتره؟ کدلی یا لیراک واسه 22,23 سال

دور چشم کدلی شنیدم خیلی بهتره. باید فرم کاتالوگ بگیرم ازش. راستی تو میدونی کرم برطرف کنندگی تیرگی چشم هم داره یا نه؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #272
(۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)شوکا خانومی نوشته است:  بچه ها دو نفر گفتن که از ویتامینه. کدلی راضین درسته؟ یکیم ناراضی. بود
یعنی از اون کرماییه که شب بزنم صبح دور چشمم مرطوب باشه؟ اینجوری میخوام باشه
اما ارویاژ من چون ژل کرم هست با اینکه از مدل ابرسان هست بعد یه ساعت دیگه حسش نمیکنم
تو رنج قیمت کدلی کدوم بهتره؟ کدلی یا لیراک واسه 22,23 سال
كدلي واقعا عاليه شب ميزنم تا صيح پوست دور چشمم مرطوبه شايد بعضي ها به خاطر همين نميپسندن و خوبيش اينه هم ضد چروك هم ضد تيرگي هم ضد پف در عين حال ملايم هست ليراك هم خوبه ولي كدلي بهتره استادرم و كيلينيك واستي لودر هم داشتم خوب بوده
 سپاس شده توسط bita_t ، mary goli ، شوکا خانومی
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #273
(۸-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ عصر)taraneh91 نوشته است:  بچه ها به من داروخونه یه کرم تستر از بین برنده خط اخم و لبخند استادرم داد باورم نمیشد فقط با دو هفته استفاده ازش معجزه دیدم خط لبخندم کامل از بین رفت.البته خط لبخندم خیلی کم بودا ولی بازم فکر نمیکردم اینقدر یه تستر تاثیر داشته باشه
من همیشه تسترهایی که داروخونه اشانتیون میدادن رو دور میریختم!!

اسمش سرم ضد چروک سیکلو سیستم استادرم بود عزیزم

----------------------------------------------------------------------------------------
شروع رژیم 92/10/21
وزن اولیه: 70
قد : 174
هدف : 62
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، mary goli ، arasbaran
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #274
سلام دخترا
من حدود یک سالی هست که برای صورتم بیشه یه خانومی می رم که برام ماسکای گیاهی میذاره
و خیلی تاثیر داشته من 23 سالمه بهمم کرم دور چشم داده...مای ازونم خیلی راضی ام!

93/3/23 روز عشق ما بود......

اینجارو هنوز دوست دارم!
یاد دوران عقدم و اون همه ذوق و شوقم می افتم
آخی چه زود گذشت...

من مامان شدم.....
عاشقتم کوچولوی خوشگل من؛ زودی تکون بخووووور Big Grin
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #275
توجه
چند هفته اي بود كه احساس سوزش و خارش چشم داشتم و همش حس ميكردم از خستگي و كامپيوتر نگاه كردنه كه ديگه ديدم نه چشمم يه چيزيش هست كه رفتم دكتر امروز بهم گفت حساسيت چشمت و الودگي شديد هوا باعث اين قبيل مشكلات ميشه ، گويا مراجعات زيادي مثل من داشتن كه نظر ايشون الودگي هوا بود ، حالا كه بايد قطره و قرص مصرف كنم ولي گفت هيچي نبايد به چشمت تا بهبودي كامل بزني !!!!
هيچي يعني حتي كرم دورچشم هم مصرف نكن و هر روز با شامپو بچه بشورم
گفتم به شما هم اطلاع بدم كه اگر مثل من احساس سوزش و خارش يا درد توي چشم داشتيد ، كرم دور چشم مصرف نكنيد !!!!

خدايا تو صداي پيامبرت يونس را از دل ماهي شنيدي و دعايش را اجابت كردي ،صداي من هم بشنو و اجابتم كن .او هم بنده تو بود و منم بنده توام Embarrased
+ + + + + + +

خدایا شکر همه چیز داره خوب پیش میره
 سپاس شده توسط معصومه ، Ghazal1366 ، arasbaran
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #276
من دیروز رفتم دکتر پوست. واسه اولین بار بود میرم پیشش. ظاهرا که کارش خوبه و مدرکش از کاناداست ولی خودم هنوز تجربه نکردم.

واسه جوش صورت رفتم. اولین بار بود یه دکتر میبینم که هیچ ژل و کرم یا محلولی واسه پوستم تجویز نکرده!

فقط قرص

گفت تا جایی که میتونی اصلاااااااااااا از هیچ کرمی استفاده نکن و اگه میخوای کرم بزنی فقط از کرمی استفاده کن که بدون هیچ فشاری به پوست و فقط با یه ماساژ خیلی خیلی آروم جذب پوست بشه! گفت جاهایی از صورت که سفت تره مثل پیشونی و روی گونه ها تیره تر میشن دلیلش همینه که کرمو با فشار به پوست میمالی! و همینطور واسه پاک کردن پوست نباید بهش فشار بیاری!

واسه دور چشم ازش پرسیدم و بازم ایشون هیییچ کرمی بهم معرفی نکرد!

فقط بهم گفت تا 45 روز دور چشمتو نخارون و از هیچ پاک کننده و کرمی برای دور چشمت استفاده نکن و تاثیرشو ببین. یعنی هیچ فشاری هم نباید به دور چشم بیاری.

حالا نمیدونم یا خیلی کارش عالیه یا دقیقا برعکس!

باید نتیجه کارشو ببینم و حتما بهتون اطلاع میدم.

راستی من 22 سالمه

اگه خیانت کردی منو احمق فرض نکن!

فقط بدون

خیلی بیشتر از اونی که لیاقتشو داشتی بهت اعتماد کرده بودم عزیزم!

خداجونم مرسییییییییNew1
 سپاس شده توسط معصومه ، Faara ، arasbaran
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر توسط Ghazal1366.)
ارسال: #277
(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ عصر)setareh sobh نوشته است:  
(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ صبح)taraneh91 نوشته است:  
(۸-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ عصر)taraneh91 نوشته است:  بچه ها به من داروخونه یه کرم تستر از بین برنده خط اخم و لبخند استادرم داد باورم نمیشد فقط با دو هفته استفاده ازش معجزه دیدم خط لبخندم کامل از بین رفت.البته خط لبخندم خیلی کم بودا ولی بازم فکر نمیکردم اینقدر یه تستر تاثیر داشته باشه
من همیشه تسترهایی که داروخونه اشانتیون میدادن رو دور میریختم!!

اسمش سرم ضد چروک سیکلو سیستم استادرم بود عزیزم

ترانه جان برای چروک دور چشم هم خوبه؟ برم داروخانه بگم این سرم رو می خوام راستی قیمت حدودیش رو نمی دونید.
سرم ضد چروك سيكلو سيستم خيلي قويه عزيزم وبراي صورت هست براي كساني هست كه چروك زياد دارند ترانه جان هم گفتن با يه سمپل خطوطشون برطرف شد سنتون چقدره ؟ براي دور چشم بايد كرم مخصوص دور چشم استفاده بشه استادرم خيلي برند خوبيه و محصولات متنوع زياد داره بايد كرم مناسب سنتونو بگيري عزيزم
 سپاس شده توسط taraneh91
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #278
(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ عصر)Amitis6 نوشته است:  بچه ها ببخشید یه سوال دارم اقا بهم نخندینا
این تسترهایی که داروخانه ها میدن رایگانه؟ چطوری میشه گرفت؟
منم می خوام تست کنم

اقا من مدیلن گرفتم اصلا دور چشم رو مرطوب نگه نمیداره علی رغم اینکه توی نت خیلی سرچ کردم و خیلیها نوشته بودن برای سیاهی خوبه
فکر کنم فقط همون سیاهی رو کم کنه
اخه ادم انتظار داره وقتی میزنه دور چشمش مرطوب بمونه اینو میزنی دو ثانیه ای انگار دور چشمت هنوز خشکه راضی نیستم فقط بوشو دوست دارم
فکر کنم همون qv که داشتم برای مرطوب نگه داشتن بهتره
حالا کسی میدونه دور چشم اوریاژ خوب مرطوب نگه میداره؟
اره عزيزم رايگانه اكثر مارك ها سمپل يا نمونه به عنوان تست دارند اكثر داروخانه هاي خوب دارند و براي معرفي محصول بايد به مشتري بدن
مارك هاي ايراني خيلي كيفيت ندارن اگه مرطوب كننده دور چشم ميخواي بايودرما عاليه من خيلي راضيم اگه كرم ضد چروك دور چشم ميخواي با توجه به سنتون استادرم كدلي ليراك گينو دكتر مورد كلينيك و استي لودر اينا خيلي خوبن حتما قبل خريد سمپل بگير تست كن اگه دوست داشتي بگير كلينيك و استي لودر سمپل نداره
 سپاس شده توسط Amitis6
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ عصر توسط ay naz.)
ارسال: #279

(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ عصر)Amitis6 نوشته است:  بچه ها ببخشید یه سوال دارم اقا بهم نخندینا
این تسترهایی که داروخانه ها میدن رایگانه؟ چطوری میشه گرفت؟
منم می خوام تست کنم

اقا من مدیلن گرفتم اصلا دور چشم رو مرطوب نگه نمیداره علی رغم اینکه توی نت خیلی سرچ کردم و خیلیها نوشته بودن برای سیاهی خوبه
فکر کنم فقط همون سیاهی رو کم کنه
اخه ادم انتظار داره وقتی میزنه دور چشمش مرطوب بمونه اینو میزنی دو ثانیه ای انگار دور چشمت هنوز خشکه راضی نیستم فقط بوشو دوست دارم
فکر کنم همون qv که داشتم برای مرطوب نگه داشتن بهتره
حالا کسی میدونه دور چشم اوریاژ خوب مرطوب نگه میداره؟

عزیزم من وقتی از داروخونه خرید میکنم تو بعضی داروخونه ها البته بهم تستر کرم هارو میدن . ضدآفتاب ... دور چشم ... میتونی اگه ازشون بخوای بهت تستر مورد نظرتو بدن گلم

عزیزم اگه فقط منظورت رطوبت رسانی ب دور چشم هستش همین QV خووووبه . اوریاژ هم خوبه گلم

بعضی ها با رفتارهایشان فکر میکنند
این دنیای مجازی "خدا" ندارد
روز قیامت ندارد
حساب و کتاب ندارد
دار مکافات ندارد
حالا هر چقدر که دلت می خواهد بد باش
دروغ بگو تهمت بزن ریا کن
دلی را بشکن راحت باش
ولی یادت باشد خدا اینجا هم هست
خدا می بینه کامنتاتو
 سپاس شده توسط Amitis6
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #280
من نمیدونم توی داروخانه های اصفهان هم میدن یا نه چون اصفهان با تهران فرق داره
البته فکر کنم باید خیلی ازشون خرید کنیم تا بدن یا حتما باید چند تا محصول گرون بخریم
چون با این خریدایی که من می کنم فکر نکنم بهم از این چیزا بدن

بچه ها کسی بوده کرم ویتامین c بزنه برای روشن شدن پوست؟ من توی نت سرچ کردم خیلیها تعریف کردن

New1 برای خواسته خودتون و من یک صلوات بفرستید.
 سپاس شده توسط Ghazal1366
ارسال پاسخ