تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب

۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #271
RE: تجربیاتتون از کرم دور چشم
(۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)شوکا خانومی نوشته است:  بچه ها دو نفر گفتن که از ویتامینه. کدلی راضین درسته؟ یکیم ناراضی. بود
یعنی از اون کرماییه که شب بزنم صبح دور چشمم مرطوب باشه؟ اینجوری میخوام باشه
اما ارویاژ من چون ژل کرم هست با اینکه از مدل ابرسان هست بعد یه ساعت دیگه حسش نمیکنم
تو رنج قیمت کدلی کدوم بهتره؟ کدلی یا لیراک واسه 22,23 سال

دور چشم کدلی شنیدم خیلی بهتره. باید فرم کاتالوگ بگیرم ازش. راستی تو میدونی کرم برطرف کنندگی تیرگی چشم هم داره یا نه؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #272
(۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)شوکا خانومی نوشته است:  بچه ها دو نفر گفتن که از ویتامینه. کدلی راضین درسته؟ یکیم ناراضی. بود
یعنی از اون کرماییه که شب بزنم صبح دور چشمم مرطوب باشه؟ اینجوری میخوام باشه
اما ارویاژ من چون ژل کرم هست با اینکه از مدل ابرسان هست بعد یه ساعت دیگه حسش نمیکنم
تو رنج قیمت کدلی کدوم بهتره؟ کدلی یا لیراک واسه 22,23 سال
کدلی واقعا عالیه شب میزنم تا صیح پوست دور چشمم مرطوبه شاید بعضی ها به خاطر همین نمیپسندن و خوبیش اینه هم ضد چروک هم ضد تیرگی هم ضد پف در عین حال ملایم هست لیراک هم خوبه ولی کدلی بهتره استادرم و کیلینیک واستی لودر هم داشتم خوب بوده
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، mary goli ، شوکا خانومی
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #273
(۸-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ عصر)taraneh91 نوشته است:  بچه ها به من داروخونه یه کرم تستر از بین برنده خط اخم و لبخند استادرم داد باورم نمیشد فقط با دو هفته استفاده ازش معجزه دیدم خط لبخندم کامل از بین رفت.البته خط لبخندم خیلی کم بودا ولی بازم فکر نمیکردم اینقدر یه تستر تاثیر داشته باشه
من همیشه تسترهایی که داروخونه اشانتیون میدادن رو دور میریختم!!

اسمش سرم ضد چروک سیکلو سیستم استادرم بود عزیزم

----------------------------------------------------------------------------------------
شروع رژیم 92/10/21
وزن اولیه: 70
قد : 174
هدف : 62
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، mary goli ، arasbaran
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #274
سلام دخترا
من حدود یک سالی هست که برای صورتم بیشه یه خانومی می رم که برام ماسکای گیاهی میذاره
و خیلی تاثیر داشته من 23 سالمه بهمم کرم دور چشم داده...مای ازونم خیلی راضی ام!

93/3/23 روز عشق ما بود......

اینجارو هنوز دوست دارم!
یاد دوران عقدم و اون همه ذوق و شوقم می افتم
آخی چه زود گذشت...

من مامان شدم.....
عاشقتم ماهی کوچولوی خوشگل من؛ زودی تکون بخووووور Big Grin
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #275
توجه
چند هفته ای بود که احساس سوزش و خارش چشم داشتم و همش حس میکردم از خستگی و کامپیوتر نگاه کردنه که دیگه دیدم نه چشمم یه چیزیش هست که رفتم دکتر امروز بهم گفت حساسیت چشمت و الودگی شدید هوا باعث این قبیل مشکلات میشه ، گویا مراجعات زیادی مثل من داشتن که نظر ایشون الودگی هوا بود ، حالا که باید قطره و قرص مصرف کنم ولی گفت هیچی نباید به چشمت تا بهبودی کامل بزنی !!!!
هیچی یعنی حتی کرم دورچشم هم مصرف نکن و هر روز با شامپو بچه بشورم
گفتم به شما هم اطلاع بدم که اگر مثل من احساس سوزش و خارش یا درد توی چشم داشتید ، کرم دور چشم مصرف نکنید !!!!

من از هر رنجش و خشمی در امانم
چراکه توازنم بر صخره استوار الهی درونم بنا شده استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، Ghazal1366 ، arasbaran
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #276
من دیروز رفتم دکتر پوست. واسه اولین بار بود میرم پیشش. ظاهرا که کارش خوبه و مدرکش از کاناداست ولی خودم هنوز تجربه نکردم.

واسه جوش صورت رفتم. اولین بار بود یه دکتر میبینم که هیچ ژل و کرم یا محلولی واسه پوستم تجویز نکرده!

فقط قرص

گفت تا جایی که میتونی اصلاااااااااااا از هیچ کرمی استفاده نکن و اگه میخوای کرم بزنی فقط از کرمی استفاده کن که بدون هیچ فشاری به پوست و فقط با یه ماساژ خیلی خیلی آروم جذب پوست بشه! گفت جاهایی از صورت که سفت تره مثل پیشونی و روی گونه ها تیره تر میشن دلیلش همینه که کرمو با فشار به پوست میمالی! و همینطور واسه پاک کردن پوست نباید بهش فشار بیاری!

واسه دور چشم ازش پرسیدم و بازم ایشون هیییچ کرمی بهم معرفی نکرد!

فقط بهم گفت تا 45 روز دور چشمتو نخارون و از هیچ پاک کننده و کرمی برای دور چشمت استفاده نکن و تاثیرشو ببین. یعنی هیچ فشاری هم نباید به دور چشم بیاری.

حالا نمیدونم یا خیلی کارش عالیه یا دقیقا برعکس!

باید نتیجه کارشو ببینم و حتما بهتون اطلاع میدم.

راستی من 22 سالمه

اگه خیانت کردی منو احمق فرض نکن!

فقط بدون

خیلی بیشتر از اونی که لیاقتشو داشتی بهت اعتماد کرده بودم عزیزم!

خداجونم مرسییییییییNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، Faara ، arasbaran
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر توسط Ghazal1366.)
ارسال: #277
(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ عصر)setareh sobh نوشته است:  
(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ صبح)taraneh91 نوشته است:  
(۸-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ عصر)taraneh91 نوشته است:  بچه ها به من داروخونه یه کرم تستر از بین برنده خط اخم و لبخند استادرم داد باورم نمیشد فقط با دو هفته استفاده ازش معجزه دیدم خط لبخندم کامل از بین رفت.البته خط لبخندم خیلی کم بودا ولی بازم فکر نمیکردم اینقدر یه تستر تاثیر داشته باشه
من همیشه تسترهایی که داروخونه اشانتیون میدادن رو دور میریختم!!

اسمش سرم ضد چروک سیکلو سیستم استادرم بود عزیزم

ترانه جان برای چروک دور چشم هم خوبه؟ برم داروخانه بگم این سرم رو می خوام راستی قیمت حدودیش رو نمی دونید.
سرم ضد چروک سیکلو سیستم خیلی قویه عزیزم وبرای صورت هست برای کسانی هست که چروک زیاد دارند ترانه جان هم گفتن با یه سمپل خطوطشون برطرف شد سنتون چقدره ؟ برای دور چشم باید کرم مخصوص دور چشم استفاده بشه استادرم خیلی برند خوبیه و محصولات متنوع زیاد داره باید کرم مناسب سنتونو بگیری عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط taraneh91
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #278
(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ عصر)Amitis6 نوشته است:  بچه ها ببخشید یه سوال دارم اقا بهم نخندینا
این تسترهایی که داروخانه ها میدن رایگانه؟ چطوری میشه گرفت؟
منم می خوام تست کنم

اقا من مدیلن گرفتم اصلا دور چشم رو مرطوب نگه نمیداره علی رغم اینکه توی نت خیلی سرچ کردم و خیلیها نوشته بودن برای سیاهی خوبه
فکر کنم فقط همون سیاهی رو کم کنه
اخه ادم انتظار داره وقتی میزنه دور چشمش مرطوب بمونه اینو میزنی دو ثانیه ای انگار دور چشمت هنوز خشکه راضی نیستم فقط بوشو دوست دارم
فکر کنم همون qv که داشتم برای مرطوب نگه داشتن بهتره
حالا کسی میدونه دور چشم اوریاژ خوب مرطوب نگه میداره؟
اره عزیزم رایگانه اکثر مارک ها سمپل یا نمونه به عنوان تست دارند اکثر داروخانه های خوب دارند و برای معرفی محصول باید به مشتری بدن
مارک های ایرانی خیلی کیفیت ندارن اگه مرطوب کننده دور چشم میخوای بایودرما عالیه من خیلی راضیم اگه کرم ضد چروک دور چشم میخوای با توجه به سنتون استادرم کدلی لیراک گینو دکتر مورد کلینیک و استی لودر اینا خیلی خوبن حتما قبل خرید سمپل بگیر تست کن اگه دوست داشتی بگیر کلینیک و استی لودر سمپل نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط Amitis6
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ عصر توسط ay naz.)
ارسال: #279

(۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ عصر)Amitis6 نوشته است:  بچه ها ببخشید یه سوال دارم اقا بهم نخندینا
این تسترهایی که داروخانه ها میدن رایگانه؟ چطوری میشه گرفت؟
منم می خوام تست کنم

اقا من مدیلن گرفتم اصلا دور چشم رو مرطوب نگه نمیداره علی رغم اینکه توی نت خیلی سرچ کردم و خیلیها نوشته بودن برای سیاهی خوبه
فکر کنم فقط همون سیاهی رو کم کنه
اخه ادم انتظار داره وقتی میزنه دور چشمش مرطوب بمونه اینو میزنی دو ثانیه ای انگار دور چشمت هنوز خشکه راضی نیستم فقط بوشو دوست دارم
فکر کنم همون qv که داشتم برای مرطوب نگه داشتن بهتره
حالا کسی میدونه دور چشم اوریاژ خوب مرطوب نگه میداره؟

عزیزم من وقتی از داروخونه خرید میکنم تو بعضی داروخونه ها البته بهم تستر کرم هارو میدن . ضدآفتاب ... دور چشم ... میتونی اگه ازشون بخوای بهت تستر مورد نظرتو بدن گلم

عزیزم اگه فقط منظورت رطوبت رسانی ب دور چشم هستش همین QV خووووبه . اوریاژ هم خوبه گلم

بعضی ها با رفتارهایشان فکر میکنند
این دنیای مجازی "خدا" ندارد
روز قیامت ندارد
حساب و کتاب ندارد
دار مکافات ندارد
حالا هر چقدر که دلت می خواهد بد باش
دروغ بگو تهمت بزن ریا کن
دلی را بشکن راحت باش
ولی یادت باشد خدا اینجا هم هست
خدا می بینه کامنتاتو
نقل قول
 سپاس شده توسط Amitis6
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #280
من نمیدونم توی داروخانه های اصفهان هم میدن یا نه چون اصفهان با تهران فرق داره
البته فکر کنم باید خیلی ازشون خرید کنیم تا بدن یا حتما باید چند تا محصول گرون بخریم
چون با این خریدایی که من می کنم فکر نکنم بهم از این چیزا بدن

بچه ها کسی بوده کرم ویتامین c بزنه برای روشن شدن پوست؟ من توی نت سرچ کردم خیلیها تعریف کردن

New1 برای خواسته خودتون و من یک صلوات بفرستید.
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد