شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب
۸-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر توسط nazanin bano.)
ارسال: #271
RE: تجربیاتتون از کرم دور چشم
بچه ها یه سوال دارم؟ کرمهای لیفتینگ قوی میتونه افتادگی پلکو کم کنه؟ اصن افتادگی پلک فقط چارش جراحیه یا میشه با کرم و اینا حداقل کمترش کرد؟
ترانه جون کرمی که واسه خط لبخند استفاده کردی و راضی بودی قیمتش چند بود؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۸-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ عصر توسط Faara.)
ارسال: #272
(۸-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ عصر)raha79 نوشته است:  
(۸-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ صبح)Faara نوشته است:  
(۷-دي-۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ عصر)سايه روشن نوشته است:  واقعا يه كرم دور چشم خوب رو از كجا تشخيص بديم؟

از اعتبار شركت ، مثلا من از تمام محصولات شركت pierre fabre خيلي راضيم ، هر محصولي كه ازش گرفتم واقعا تاثير گذار بوده
بايد ببيني كدوم نوعش براي شما مناسب هست و از ماركهايي كه توي اين چند صفحه معرفي شده استفاده كن

farra جان میشه بیشتر در مورد این شرکت توضیح بدی کجایی هست و از کجا میشه تهیه کرد و شما چه محصولاتشو گرفتی ورنج قیمتشو ببخشید خیلی سوال کردم

شركت فرانسوي
كل محصولاتش با اين مارك
A-Derma
Avène
Ducray
Elancyl
Galénic
Klorane
René Furterer

http://www.pierre-fabre.com/en/dermo-cosmetics محصولاتشو ببين

همه محصولات توي ايران نيست ولي من از avene مرطوب كننده شو و دورچشمشو گرفتم فوق العاده بوده
Ducray هم نرم كنندشو مصرف كردم عالي بود ،
Galenic كرم روزشو خواهرم خيلي دوست داره و پوستشو صاف كرده
Klorane پن پوست خشكش خودم مصرف ميكنم كه خيلي عاليه ،خواهرم پن ضد جوششو مصرف كرده عالي بوده براش ، شامپو شو جديدا گرفتم كه اونم خيلي راضيم
تمام محصولات طبيعي استفاده شده ، و به هيچ وجه براي محيط زيست خطرناك نيست و كاملا تجزيه پذيرند ،
حتي شامپوش رو توي سايت شركت نوشته اب حاصل از شستشوي شامپو قابل استفاده در كشاورزيست و هيچ گونه اثر سو نداره چون كاملا از محيط زيست گرفته شده و با بدن سازگار هست
چون ميدونيد هرچيزي كه به محيط زيست اسيبي نزنه و قابل تجزيه باشه ، سازگارترين ماده براي ما خواهد بود ،
من خودمم هركدوم از محصولات رو كه استقاده ميكردم كه اساميشو گفتم نميدونستم براي اين شركت هست Big Grin بعدا متوجه شدم كه تمام اين محصولاتي كه من ازش راضي بودم مال يك شركت هست
من كرم هاي avene رو با هيچي عوض نميكنم ، براي من كرم معجزه گره ،

راجع به قيمتش كرمهاي دورچشمش ٤٠-٥٠هزارتومن حدودا بخواي به ايرانيا مقايسه كنيد كه ١٤تومن مديلن و ٢٢هزارتومن سينره و اينكه ابران ساخته ميشن با كرم هايي كه از خارج كشور ميان و كيفيتشون قابل مقايسه نيست به نظرم قيمتشون خوبه

عزيزم شركت واردكنندش مهتاب كيش هست ، از داروخانه ها ميتوني تهيه كني ،

خدايا تو صداي پيامبرت يونس را از دل ماهي شنيدي و دعايش را اجابت كردي ،صداي من هم بشنو و اجابتم كن .او هم بنده تو بود و منم بنده توام Embarrased
+ + + + + + +

خدایا شکر همه چیز داره خوب پیش میره
 سپاس شده توسط پرستیژ ، raha79 ، mary goli
۸-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ عصر توسط ay naz.)
ارسال: #273

(۸-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ عصر)shaparak103 نوشته است:  دوستان من مادرشوهرم تقریبا 40 سالشه
زیر چشمش سیاه شده
رفته دکتر پارسال الارو بهش داد راضی بوود
بعد مدیلن بهش دادن حالا راضی نیست
یه مدت قطع کرد بدتر شده
به نظرتون واسه سنش همون الارو رو بگیره باز یا لیراک یا اوریاژ؟؟؟
بعد کرمی و ژلی و کرم پودری و اینا که بچه ها گفتن تو این تاپیک کدوم براش مناسب تره؟؟

عزیزم لیراک یا بایودرما بگیرن بهتره
عزیزم حالت کرمی یا ژله ای باشه بهتره تا رنگی و کرم پودری و ...

بعضی وقتا انقدر دلت از یه حرف میشکنه که
حتی نای اعتراض هم نداری ...
فقط نگاه میکنی و بی صدا میشکنی .... Sad
 سپاس شده توسط shaparak103
۸-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #274

آره گلم مدیلن و آردن و ... اینا رو بعنوان مرطوب کننده میشه استفاده کرد هیچ تاثیر دیگه ای نداره متاسفانه !

بعضی وقتا انقدر دلت از یه حرف میشکنه که
حتی نای اعتراض هم نداری ...
فقط نگاه میکنی و بی صدا میشکنی .... Sad
 سپاس شده توسط Faara ، پرستیژ
۹-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #275
دوستان کرم دور چشم نئوستراتا بيونيك رو توی سایت زیبارو نوشته برای 40 به بالا اینو miraclerain عزیز معرفی کردن
http://www.zibarou.com/NEOSTRATA_BIONIC_EYE_CREAM.html

حراج لباسم توی صفحه 53 تاپیک حراج لباس مجلسی

خدا جون من نیازمممممممممممممممHeart
۹-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #276
والا من کرم دور چشم دیکلره زدم . 66 تومنم خریدم . کلیم داروخونه ازش تعریفید ولی من هیچ تغییری ندیدم . حتی مرطوبم نمیکنه لامصب . کرمم نیست . ژله
دوستمم کیو وی میزنه و کلی میتعریفه ولی من دور چشم ایشونم تغییری ندیدم .
من رفتم دکتر گفت هنوز خاصیت درمانی هیچ نوع کرم دور چشمی ثابت نشده . بهترین چیزی که واسه دور چشم خاصیت درمانی داره ضدآفتاب دور چشم با اس پی اف 30 هست . خارجی و ایرانیشم اصن مهم نیست . فقط باید با پوستتون سازگار باشه

به بعضیام باید گفت :
اصن تو خوبی ، گاز اپلم تو زدی 3 (12)
۹-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #277
چشم عسلی جان: کرم دور چشم دیکلره خاصیتش اینه که از چروک جلوگیری می کنه.منم هر شب از این کرم استفاده میکنم و خیلیم راضیم.تا صبح دور چشمام اونقدر نرم و مرطوب میمونه.
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم
۹-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #278
عروس خوش قدم فکر کنم اگر یه عینک افتابی بزنیم که دور چشم رو کامل بگیره و استاندارد باشه کار ضد افتاب دور چشم رو بکنه
در هر صورت من فکر می کنم این کرمهای تفاوت انچنانی با هم نداشته باشن بیشتر حالت تجاری دارن
من تا حالا دو تا مطلب توی نت خوندم که پزشکهای متخصص گفتن که کرم دور چشم ربطی به قیمتش نداره باید خوب دور چشم رو مرطوب نگه داره
و حالت پیشگیری داره نه درمان پس نباید انتظار معجزه داشته باشیم ازشون
http://www.beytoote.com/attire/cuticle/h...-talk.html

حراج لباسم توی صفحه 53 تاپیک حراج لباس مجلسی

خدا جون من نیازمممممممممممممممHeart
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم
۱۰-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ صبح توسط Faara.)
ارسال: #279
متاسفانه متخصصين ما با قصد و قرض مطلب مينويسن و نظر ميدن
من چند وقت پيش شبكه بازار رو نگاه ميكردم ،خانم فوق تخصص پوست رو اورده بود كه ايشون هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي بود
ميگفت شامپو خارجي هيچ فرقي با ايراني نداره !!!!!!!!!
ميگفت چرا هزينه ميكنيد براي شامپو خارجي !!!!!!!! شامپو ايراني از شامپو خارجي بهتره هم هست !!!!!!!!!!!!
اين حرف دروغ محض هست و خودم تجربه كردم قبول ندارم به خصوص كه خودم وضعيت مواد اوليه كارخانه ها رو ميدونم ، شرايط وزارت بهداشتم چندبار برام تجربه كردم ،
اتفاقا اين دكترا و شركت هاي ايراني هستن كه هيچ گونه تحقيقات علمي انجام نميدن و فقط به همون تحصيلات آكادميك بسنده ميكنن
مامان خودم چندسال پيش از كرم دور چشم استفاده كرد ، كاملا تغيير كرد و صاف شدن دور چشممش واقعيت بود ،نه تبليغ تجاري

خدايا تو صداي پيامبرت يونس را از دل ماهي شنيدي و دعايش را اجابت كردي ،صداي من هم بشنو و اجابتم كن .او هم بنده تو بود و منم بنده توام Embarrased
+ + + + + + +

خدایا شکر همه چیز داره خوب پیش میره
 سپاس شده توسط shaparak103 ، Ghazal1366 ، عروس خوش قدم
۱۰-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ عصر توسط nadiyaaa.)
ارسال: #280
من اندازه موهای سر خودم و خودتون از تمام برند های معتبر چه ایرانی چه خارجی کرم دور چشم استفاده کردم . اما تاثیر آنچنانی ندیدم متاسفانه !

فقط می تونم بگم اگر بطور مداوم ازشون استفاده کنید باعث میشه دور چشم همیشه مرطوب بمونه و خط و خطوط ایجاد نشه و اگرم چروک شده بعد یه مدت بهتر و تر تازه تر بشه

البته تمام کرم های دور چشم خوبو آبدار نیستن مثلا من لورآل و ایوروشه رو که استفاده کردم اصلا یه قطره ام آب نداشت یه جورایی خشک بود

اما مای و سینره و دکتر ژیلا خوب آبداره و دور چشمو تا چند ساعت مرطوب نگه میداره برای پیشگیری از چروک از 22 سالگی میشه شروع کرد گرچه می دونم همتون این چیزا رو بهتر از من می دونید

فروردینی های مغرور
اردیبهشتیای صبور
خردادیای باحال
تیری های زود رنج.
مردادیای قدرت طلب
شهریوری های خاص
مهری های مهربون
♥آبانی های صادق
♥ آذری های خوشرو
دی ماهی های پایه
بهمنی های خوش خنده
اسفندیای متواضع