شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #271
RE: تجربیاتتون از کرم دور چشم
عزيزم كدلي يكي از برند هاي تخصصي وشناخته شده هست براي هر سني كرم هاي مختلف داره بيس همه كرم هاش انگور و برپايه گياهي هست از هر محصول سه نوع (فلوييد،سرم،كرم ) غلظت مختلف داره اگه منظورت پالپ ويتامينه هست يكي از سبكترين كرم هاي بوده كه من استفاده كردم شما دقيقا از چه كرمي استفاده كردي و مدل چي بوده دوستممم؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ عصر توسط Faara.)
ارسال: #272
دور چشم رو صبح و شب البته بايد چند ساعت قبل از خواب باشه ، من خودم فقط صبحا ميزنم ، گاها هم علاوه بر صبح ، عصر ميزنم ، نميزارم موقع شب ،چون كرم حركت ميكنه و داخل چشم ميره

خدايا تو صداي پيامبرت يونس را از دل ماهي شنيدي و دعايش را اجابت كردي ،صداي من هم بشنو و اجابتم كن .او هم بنده تو بود و منم بنده توام Embarrased
+ + + + + + +

خدایا شکر همه چیز داره خوب پیش میره
 سپاس شده توسط Amitis6
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ عصر توسط Ghazal1366.)
ارسال: #273
(۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ عصر)Amitis6 نوشته است:  دیلا خانوم چرا از کرمهایی که گفتی راضی نبودی؟مخصوصا فیس دوکس؟

miraclerain جان من قبل پیام شما این مطلب رو نوشتم

بچه ها کرم دور چشم حتما باید شبها استفاده بشه تا نتیجه بده؟
کاش یک تاپیک هم در مورد ضد چروک بود که از چه سنی میتونیم استفاده کنیم و کی باید استفاده بشه
عزيزم يك سري كرم ها مخصوص روزه يك سري مخصوص شب يك سري روز و شب نداره اكثر كرم هاي زير سي سال روز و شب نداره در طول روز ميتونيد (زير سي سال)مرطوب كننده دور چشم بزنيد كرم شب ترجيحا دو ساعت قبل خواب بزنيد
 سپاس شده توسط bita_t ، Amitis6
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #274
سيندخت جون مرسي از مطلب شما
ولي من مصرف كرم ويتامين Aو يا روغن زيتون يا هر روغن ديگه رو توصيه نميكنم ، چون براي چشم مناسب نيستند ، ممكنه مشكل ساز بشه

خدايا تو صداي پيامبرت يونس را از دل ماهي شنيدي و دعايش را اجابت كردي ،صداي من هم بشنو و اجابتم كن .او هم بنده تو بود و منم بنده توام Embarrased
+ + + + + + +

خدایا شکر همه چیز داره خوب پیش میره
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، Amitis6
۱۲-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #275
(۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  عزيزم كدلي يكي از برند هاي تخصصي وشناخته شده هست براي هر سني كرم هاي مختلف داره بيس همه كرم هاش انگور و برپايه گياهي هست از هر محصول سه نوع (فلوييد،سرم،كرم ) غلظت مختلف داره اگه منظورت پالپ ويتامينه هست يكي از سبكترين كرم هاي بوده كه من استفاده كردم شما دقيقا از چه كرمي استفاده كردي و مدل چي بوده دوستممم؟؟؟؟

غزاله جان حق با شماست، برند معتبريه، ولي من دوس نداشتم دور چشمشو، سليقه اييه ديگه،
فقط يه مدل كه بيشتر دور چشم نداره، من اصن خوشم نيومد، چسبنده بود، وقتي ميزدم دور چشم قشنگ احساسش ميكردم، دوسش نداشتم،

دوسم داره، دوسش دالم New2
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۲-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ عصر توسط sadaf13.)
ارسال: #276
من کرمnovidDerm (سرن اکتیو)یکساله میزنم از داروخونه سر جردن میخرم 27 تومن خیلی راضی ام کرمش ضعیفه برای سنه 25 تا 30 خوبه

ایــن روزهـــا
بیشــتر از هــر زمــانی
دوسـت دارم خــودم باشــم !!
نـه حــرص بدســت آوردن را دارم
و نه هـــراس از دســت دادن .
دلــم هـــوای خـــودم را کـــرده اســت ..
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #277
(۱۳-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح)Miraclerain نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ عصر)Miraclerain نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  عزيزم كدلي يكي از برند هاي تخصصي وشناخته شده هست براي هر سني كرم هاي مختلف داره بيس همه كرم هاش انگور و برپايه گياهي هست از هر محصول سه نوع (فلوييد،سرم،كرم ) غلظت مختلف داره اگه منظورت پالپ ويتامينه هست يكي از سبكترين كرم هاي بوده كه من استفاده كردم شما دقيقا از چه كرمي استفاده كردي و مدل چي بوده دوستممم؟؟؟؟

غزاله جان حق با شماست، برند معتبريه، ولي من دوس نداشتم دور چشمشو، سليقه اييه ديگه،
فقط يه مدل كه بيشتر دور چشم نداره، من اصن خوشم نيومد، چسبنده بود، وقتي ميزدم دور چشم قشنگ احساسش ميكردم، دوسش نداشتم،
عزيزم كدلي حداقل ده مدل دور چشم داره ولي هركدوم براي يه نوع پوست و يه سني هست دور چشم استادرم و كلينيك امتحان كن خيلي سبكه شايد خوشت اومد دوستمم

غزااااااله جون ده مدل ؟!؟!؟!!!!!!!Surprised
اتفاقا من امشب رفتم روژا، ژل استادرم بگيرم، بهش گفتم دور چشماي كدلي رو بيار، ( ميخواستم ببينم اوني كه من سمپلشو زدم كدوم بود ) يه مدل كرم (سرم نه ها) دور چشم خيلي قوي داره، يك مدل كرم دور چشم و لب پالپ ويتامينه بود همووني كه به من داده بودن سمپلشو ::! Dodgy
حالا كاري نداريم چن مدل اصن Tongue اوني كه من زدم و چسبناك بود همون پالپ ويتامينه اش بود، خيليم مايعه روانه، Dodgy
اره عزيزم رنگ درش با هم فرق ميكنه اينيكه شما ميگي سبز رنگ هست كه همون پالپ ويتامينه هست منم سمپل چند مدلشو گرفتم از اين خوشم اومد گرفتمش خوبيش اينه كه شب كه ميزنم تا فردا صبحش دور چشمم مرطوبه الان يه مدل از كيلينيك گرفتم اونم خوبه استادرم هم داشتم اونم خوب بود چون شنيدم دور چشم نبايد مدام از يه كرم استفاده كنيم (نميدونم درست ميگن يا نه)منم دور چشمو وقتي تموم ميشه تغيير ميدم ژل استادرم براي شست وشوي صورت هست دوستمممم يا چيزه ديگه ؟؟
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #278
='Ghazal1366' pid=']

غزااااااله جون ده مدل ؟!؟!؟!!!!!!!Surprised
اتفاقا من امشب رفتم روژا، ژل استادرم بگيرم، بهش گفتم دور چشماي كدلي رو بيار، ( ميخواستم ببينم اوني كه من سمپلشو زدم كدوم بود ) يه مدل كرم (سرم نه ها) دور چشم خيلي قوي داره، يك مدل كرم دور چشم و لب پالپ ويتامينه بود همووني كه به من داده بودن سمپلشو ::! Dodgy
حالا كاري نداريم چن مدل اصن Tongue اوني كه من زدم و چسبناك بود همون پالپ ويتامينه اش بود، خيليم مايعه روانه، Dodgy
[/quote]
اره عزيزم رنگ درش با هم فرق ميكنه اينيكه شما ميگي سبز رنگ هست كه همون پالپ ويتامينه هست منم سمپل چند مدلشو گرفتم از اين خوشم اومد گرفتمش خوبيش اينه كه شب كه ميزنم تا فردا صبحش دور چشمم مرطوبه الان يه مدل از كيلينيك گرفتم اونم خوبه استادرم هم داشتم اونم خوب بود چون شنيدم دور چشم نبايد مدام از يه كرم استفاده كنيم (نميدونم درست ميگن يا نه)منم دور چشمو وقتي تموم ميشه تغيير ميدم ژل استادرم براي شست وشوي صورت هست دوستمممم يا چيزه ديگه ؟؟
[/quote]
آري، پيور اسموكلين ،،، و ژل سلولار واتر،
افرين، دقيقا همون كه سبزه، وااااااي غزاله جون تو از همون خوشت اومد!!!! خيلي باحاله، عين آب انگور چسبناكه Wink
والا من سختمه برند عوض كنم، چون پوستم خيلي ناز داره متاسفانه با هر چي نميسازه، ولي زود زود عوض نكن، حداقل شيش ماه به شيش ماه عوض كن،

دوسم داره، دوسش دالم New2
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #279
دور چشم رو روی پلک بالا هم میزنید؟یا فقط پلک پایین و گوشه چشم؟

The rebel can never find peace
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #280
شیوا جون کل دور چشم رو باید بزنی هم پایین و هم پلک بالا
فقط اگر حساسیت داری و چشمت میسوزه یک ساعت قبل از خواب بزن که جذب بشه و توی چشمت نره
مهسان جان لیراک خوبه واسه این سن

خداوندا تو را قسم میدهم به بزرگیت که عطا فرمایی:
سلامتی، تندرستی و زندگی مملو از شادی و سرور و آرامش و خوشبختی
به من و عزیزانم...
 سپاس شده توسط shiva.m ، مهسان 24
ارسال پاسخ