شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

---
مسابقه لبخند برتر با جایزه استثنایی شروع شد. برای مشاهده کلیک کنید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب
۱۲-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ عصر توسط sadaf13.)
ارسال: #271
RE: تجربیاتتون از کرم دور چشم
من کرمnovidDerm (سرن اکتیو)یکساله میزنم از داروخونه سر جردن میخرم 27 تومن خیلی راضی ام کرمش ضعیفه برای سنه 25 تا 30 خوبه

یک وقتهایی بنشین و خلوت کن با تمام سکوت هایت…
نگاه کن به اطرافت…
به خوشبختى هایت…
به کسانی که میدانی دوستت دارند…
به وجود آدم هایی که برایت اهمیت دارند…
و به خدایی که تنهایت نخواهد گذاشت…Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #272
(۱۳-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح)Miraclerain نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ عصر)Miraclerain نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  عزيزم كدلي يكي از برند هاي تخصصي وشناخته شده هست براي هر سني كرم هاي مختلف داره بيس همه كرم هاش انگور و برپايه گياهي هست از هر محصول سه نوع (فلوييد،سرم،كرم ) غلظت مختلف داره اگه منظورت پالپ ويتامينه هست يكي از سبكترين كرم هاي بوده كه من استفاده كردم شما دقيقا از چه كرمي استفاده كردي و مدل چي بوده دوستممم؟؟؟؟

غزاله جان حق با شماست، برند معتبريه، ولي من دوس نداشتم دور چشمشو، سليقه اييه ديگه،
فقط يه مدل كه بيشتر دور چشم نداره، من اصن خوشم نيومد، چسبنده بود، وقتي ميزدم دور چشم قشنگ احساسش ميكردم، دوسش نداشتم،
عزيزم كدلي حداقل ده مدل دور چشم داره ولي هركدوم براي يه نوع پوست و يه سني هست دور چشم استادرم و كلينيك امتحان كن خيلي سبكه شايد خوشت اومد دوستمم

غزااااااله جون ده مدل ؟!؟!؟!!!!!!!Surprised
اتفاقا من امشب رفتم روژا، ژل استادرم بگيرم، بهش گفتم دور چشماي كدلي رو بيار، ( ميخواستم ببينم اوني كه من سمپلشو زدم كدوم بود ) يه مدل كرم (سرم نه ها) دور چشم خيلي قوي داره، يك مدل كرم دور چشم و لب پالپ ويتامينه بود همووني كه به من داده بودن سمپلشو ::! Dodgy
حالا كاري نداريم چن مدل اصن Tongue اوني كه من زدم و چسبناك بود همون پالپ ويتامينه اش بود، خيليم مايعه روانه، Dodgy
اره عزيزم رنگ درش با هم فرق ميكنه اينيكه شما ميگي سبز رنگ هست كه همون پالپ ويتامينه هست منم سمپل چند مدلشو گرفتم از اين خوشم اومد گرفتمش خوبيش اينه كه شب كه ميزنم تا فردا صبحش دور چشمم مرطوبه الان يه مدل از كيلينيك گرفتم اونم خوبه استادرم هم داشتم اونم خوب بود چون شنيدم دور چشم نبايد مدام از يه كرم استفاده كنيم (نميدونم درست ميگن يا نه)منم دور چشمو وقتي تموم ميشه تغيير ميدم ژل استادرم براي شست وشوي صورت هست دوستمممم يا چيزه ديگه ؟؟
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #273
='Ghazal1366' pid=']

غزااااااله جون ده مدل ؟!؟!؟!!!!!!!Surprised
اتفاقا من امشب رفتم روژا، ژل استادرم بگيرم، بهش گفتم دور چشماي كدلي رو بيار، ( ميخواستم ببينم اوني كه من سمپلشو زدم كدوم بود ) يه مدل كرم (سرم نه ها) دور چشم خيلي قوي داره، يك مدل كرم دور چشم و لب پالپ ويتامينه بود همووني كه به من داده بودن سمپلشو ::! Dodgy
حالا كاري نداريم چن مدل اصن Tongue اوني كه من زدم و چسبناك بود همون پالپ ويتامينه اش بود، خيليم مايعه روانه، Dodgy
[/quote]
اره عزيزم رنگ درش با هم فرق ميكنه اينيكه شما ميگي سبز رنگ هست كه همون پالپ ويتامينه هست منم سمپل چند مدلشو گرفتم از اين خوشم اومد گرفتمش خوبيش اينه كه شب كه ميزنم تا فردا صبحش دور چشمم مرطوبه الان يه مدل از كيلينيك گرفتم اونم خوبه استادرم هم داشتم اونم خوب بود چون شنيدم دور چشم نبايد مدام از يه كرم استفاده كنيم (نميدونم درست ميگن يا نه)منم دور چشمو وقتي تموم ميشه تغيير ميدم ژل استادرم براي شست وشوي صورت هست دوستمممم يا چيزه ديگه ؟؟
[/quote]
آري، پيور اسموكلين ،،، و ژل سلولار واتر،
افرين، دقيقا همون كه سبزه، وااااااي غزاله جون تو از همون خوشت اومد!!!! خيلي باحاله، عين آب انگور چسبناكه Wink
والا من سختمه برند عوض كنم، چون پوستم خيلي ناز داره متاسفانه با هر چي نميسازه، ولي زود زود عوض نكن، حداقل شيش ماه به شيش ماه عوض كن،

دوسم داره، دوسش دالم New2
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #274
دور چشم رو روی پلک بالا هم میزنید؟یا فقط پلک پایین و گوشه چشم؟

Beware! I bite
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #275
شیوا جون کل دور چشم رو باید بزنی هم پایین و هم پلک بالا
فقط اگر حساسیت داری و چشمت میسوزه یک ساعت قبل از خواب بزن که جذب بشه و توی چشمت نره
مهسان جان لیراک خوبه واسه این سن

خداوندا تو را قسم میدهم به بزرگیت که عطا فرمایی:
سلامتی، تندرستی و زندگی مملو از شادی و سرور و آرامش و خوشبختی
به من و عزیزانم...
 سپاس شده توسط shiva.m ، مهسان 24
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #276
(۱۳-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ عصر)Amitis6 نوشته است:  بچه ها کسی اطلاعاتی در مورد کرمهای ضد چروک داره؟ از چه سنی باید استفاده بشن؟ برای چه پوستهایی؟
ازسن 22 به بعد ميشه بزني ولي از سن 25 به بعد بايد بزني (كرم هاي 22 تا 30 تا 90% مرطوب كننده هستند) كرم هاي ضد چروك حتما بايد مناسب سن باشه و ربطي به نوع پوست نداره هر نوع پوست كه باشه نياز به كرم دورچشم داره چون پوست دور چشم خيلي نازك كم اب و حساس هست
عوامل زيادي مثل افتاب خشكي خطوط ناشي از حركات عضلات مثل خط خنده و اخم راديكال هاي ازاد بازي با وزن (تغيير وزن بدن به صورت مداوم) و.. باعث ايجاد چروك ميشن
اين كرم ها باعث تحريك كلاژن سازي پوست ميشن (جلوگيري از پير شدن پوست) وانتي اكسيدان دارن انتي اكسيدان مثل يه سد در مقابل راديكال هاي ازاد هست اين كرم ها بيشتر جنبه پيشگير دارن تا 70% و جنبه درمانشون فقط تا 30% هست پس بهتره قبل از ايجاد چروك به فكر پوستمون باشيم
همه اين ها در كنار عوامل مختلفي تاثير مثبت ميزارند و فقط استفاده از كرم تاثير چنداني نداره
به اندازه كافي اب بخوريد اب نقش مهمي در حفظ قابليت ارتجاعي پوست داره
تا اونجايي كه ميتونيم در معرض پوست افتاب قرار نگيريم در صورت لزوم از ضد افتاب مخصوص نوع پوستمون استفاده كنيم و ضد افتاب مخصوص دور چشم نبايد فراموش كرد استفاده از عينك افتابي مناسب
دوري از سيگار و قليون و الودگي هوا چون باعث متوقف شدن كلاژن سازي پوست ميشن
از برند هاي خوب و معتبر براي دور چشم استفاده كنيم مثل شست وشوي دور چشم و ارايش پاك كردن و كرم دورچشم
هميشه پوست دور چشمو مرطوب نگه داريم
از ميوه ها وسبزيجات قرمز رنگ استفاده كنيم چون اينها بمب انتي اكسيدان هستند مثل توت فرنگي و گوجه فرنگي
اجيل منبع خوبي از انتي اكسيدان هست
كارتنوييد ها سرشار از انتي اكسيدان هستن كه معمولا به رنگ زرد نارنجي و سبز هست مثل هويج و اسفناج
به طور كلي استفاده از ميوه و سبزي جات كه سرشار از ويتامين A ,C,E هستند و منبع خوبي از انتي اكسيدان
خواب كافي
همه اين عوامل باعث اثردهي كرم هاي دور چشم ميشن
 سپاس شده توسط Amitis6 ، Hamta naz ، eliii8
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #277
(۱۳-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ عصر)Amitis6 نوشته است:  ghazal جون ممنونم عزیزم ببین من منظورم کلا کرمهای ضد چروکی هست که برای همه قسمتهای صورت میشه استفاده کرد نه فقط دور چشم
و الان همه مارکهای ایرانی این کرمها رو دارن می خواستم ببینم بین مارکهای ایرانی و خارجی کدوما مناسب تر سن زیر 30 سال هستن؟

و اینکه این توضیحاتت برای اون کرمها هم صدق می کنه؟
بچه ها کدوم قسمت پلک بالا باید بزنیم؟ کلشو؟
من فقط روی قسمت پایین چشمم میزنم
همه اين توضيحات كلا در ارتباط با پوسته عزيزم هر كرمي به هر قسمتي از پوست ميزني اين عوامل دخيليه
الان من بگم كرم هاي ايراني به خصوص تو زمينه ضد چروك تاثيري ندارند ممكنه يك سريا ناراحت بشن ولي وافعا اگه ميخواي تاثيرشو ببيني از برندهاي معتبر و تخصصي هم پوست صورت هم دور چشم استفاده كن من كلا كرم هاي ايراني قبول ندارم چون تو هيچ لا برا تواري نتيجه و تاثيرش چك نميشه البته اين نظر شخصي من هست
برندهاي استادرم كدلي كيلينيك استي لودر ليراك isis pharma دكتر مورد گينو نئوستراتا نوويدرم اورياژ اينا خوبن با قيمت هاي متفاوت
 سپاس شده توسط Hamta naz ، Amitis6 ، Faara ، bita_t ، eliii8
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر توسط bita_t.)
ارسال: #278

(۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)شوکا خانومی نوشته است:  بچه ها دو نفر گفتن که از ویتامینه. کدلی راضین درسته؟ یکیم ناراضی. بود
یعنی از اون کرماییه که شب بزنم صبح دور چشمم مرطوب باشه؟ اینجوری میخوام باشه
اما ارویاژ من چون ژل کرم هست با اینکه از مدل ابرسان هست بعد یه ساعت دیگه حسش نمیکنم
تو رنج قیمت کدلی کدوم بهتره؟ کدلی یا لیراک واسه 22,23 سال
من هم کدلی استفاده کردم هم لیراک
هردوشون عالین ولی به نظر من کدلی بهتره .
به قول دوستامون که از کدلی استفاده کردن تا صبح رطوبتش باقی میمونه ولی لیراک اینطوری نیست.
البته لیراک چند مدل کرم دور چشم داره مال من دی اپتی کرم بود .
 سپاس شده توسط شوکا خانومی ، Ghazal1366
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #279
(۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)شوکا خانومی نوشته است:  بچه ها دو نفر گفتن که از ویتامینه. کدلی راضین درسته؟ یکیم ناراضی. بود
اما ارویاژ من چون ژل کرم هست با اینکه از مدل ابرسان هست بعد یه ساعت دیگه حسش نمیکنم

دور چشم کدلی شنیدم خیلی بهتره. باید فرم کاتالوگ بگیرم ازش. راستی تو میدونی کرم برطرف کنندگی تیرگی چشم هم داره یا نه؟!
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #280
كدلي واقعا عاليه شب ميزنم تا صيح پوست دور چشمم مرطوبه شايد بعضي ها به خاطر همين نميپسندن و خوبيش اينه هم ضد چروك هم ضد تيرگي هم ضد پف در عين حال ملايم هست ليراك هم خوبه ولي كدلي بهتره استادرم و كيلينيك واستي لودر هم داشتم خوب بوده
 سپاس شده توسط bita_t ، mary goli ، شوکا خانومی
ارسال پاسخ