شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
تالار متین
۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #1
تالار متین
از سیدخندان که شریعتی رو میری به سمت شمال، جایی که پارک شریعتی شروع میشه، یه ساختمون میبینی که به شکل قصر ساخته شده و زیرش یک فروشگاه adidas قرار گرفته. این ساختمون قصر مانند در واقع تالار متین هست که در پنج طبقه و به سبک فرانسوی ساخته شده. سه طبقه پارکینگ داره و دو طبقه دیگه سالن هاست. داخل این تالار به همون شیکی و حتی بهتر از خارجش ساخته شده و روی جزئیات کار شده. به طبقه فوقانی رفتم تا با مدیریت تالار یه صحبتی داشته باشم. توی مدتی که اونجا نشسته بودم، 3 زوج اومدن و روی کاناپه ای روبروی ما نشستن تا در مورد شرایط برگزاری مراسم اطلاعات کسب کنن که باهاشون صمیمانه و دوستانه برخورد شد و متوجه شدم که تالار متین احترام به مشتری رو سرلوحه کارش قرار داده و با نگاه از بالا به پایین به کسی نگاه نمی کنه. مطمئنا اگه شما هم روی اون کاناپه بشینین با شما هم به همون اندازه با احترام برخورد میشه.

آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان خواجه عبدالله انصاری، نبش کوچه خوی
تلفن:
۲۲۸۶۶۲۶۲

[تصویر: Entrance.jpg]
[تصویر: Nama.jpg]
[تصویر: Details.jpg]
[تصویر: Salon.jpg]
[تصویر: Night.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط elham7 ، متولد ماه آذر ، ویکی
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #2
تالار متین
سلام .... بچه ها
ما دیشب رفتیم این سالن و دیدیم ... قبلا از توی خیابون که رد میشدیم همیشه میدیدیمش .. دیشب رفتیم و داخلش هم دیدیم
آخه از بیرون خیلی قشنگه . نمای خوشگلی داره . نورپردازی و ایناش متل قصر میمونه !!
توش هم خیلی شیک بوووود . همه چیش نو بود . وقتی رفتیم تو . فهمیدیم که 27 بهمن اولین عروسی تو این سالن برگزار میشه ..
خیلی سالن خوبیه . از همه لحاظ .. واسه تعداد مهون 300 تا خیلی عالیه
ولی حیف که ما مهمونامون 450 نفرن ..البته گفت میزها 8 نفره است . میشه 10 نفره باشه و اینا .. ولی گفتیم سالن شلوغ میشه و واسه 450 نفر .. میز سلفش کوچیک بود ...
منوی دیس پرسش هم خیلی خووب بود
راسی عکس هم گرفتم از سالن. تو گوشیمه .. آپلود میکنم میزارم

البته مدیریت تالار گفتش که فردا ..یعنی امروز قراره بیان فیلم و عکس بگیرن .. واسه تبلیغ تلویزیون ..
بعد هم بهمون سالن آریا رو معرفی کرد ..گفت تا 1000 نفر هم گنجایش داره ...

آدرسش هم خیابون خواجه عبداله . نبش کوچه خوی ..
 سپاس شده توسط هاله ، وانا
۲۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ عصر توسط نینا.)
ارسال: #3
RE: تالار متین
عزیزم میشه راجع به منوهاش و سایر هزینه هاشم بگی؟
آریا رو من از توی سایتش دیدم به نظرم تالار قشنگی بود

پروردگارا به من آرامشی بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
۲۰-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ عصر توسط @zit@.)
ارسال: #4
نینا جان از هزینه ها گفتش گه چون سالن تازه تاسیس هست تا خرداد ماه ورودی و حق سرویس و مالیات و اینارو نمیگیرن .
هزینه ی خواننده و رقص نور هم 600 تومن بود
ما چون عقد هم داریم . در رابطه با اتاق عقد پرسیدیم . اتاق مجزا نداشت . یعنی گفت سفره رو سالن زنونه میزارن که اونم با گل آرایی خود سفره 700تومن
( بیشتر هم به خاطر همین مادرم زیاد مایل نبود . گفت اگه توی اتاق بود بهتر بود .. )
بعد برای گل آرایی سر میزها . هر سالن 400 تومن
برای ما واسه 400 تا مهمون . با منوی 1 که 40 تومن بود . حساب کرد . 20 تومن شد .

[تصویر: 5321byk1o1pop3gxk1s.jpg]
۲۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #5
مرسی عزیزم
ما مهمونامون زیر 300 نفرند. بعد اینجا دیس پرسی هم داره تو منوهاش.مثلا با دو یا سه نوع غذا یا کلا سلف هستش؟

۲۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ عصر توسط @zit@.)
ارسال: #6
داشت دیس پرس . منوی یک دیس پرسش که نفری 35تومن بود . غذاهاش زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو با گوشت بود. جوجه و کباب هم 50% داشت . با دو نوع سالاد و دو نوع ژله .
اتفاقا ب نظرم تو سالنش دیس پرس بهتر باشه .. البته نظر منه ها ..آخه انگار میز سلفش کوچیک ب مظر میومد . وگرمه کم خود سالنش و نمای بیرون و همه چیش و پسندیدم [تصویر: nrp2vbymkpkfm5bopwnv.jpg]
[تصویر: e9v4esm4pqba5pvsee5p.jpg]
 سپاس شده توسط نینا
۱۲-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ عصر توسط هاله.)
ارسال: #7
بچه ها این تالار سایت نداره؟ یا جایی که عکساشو بشه دید؟
فقط یه بار تبلیغشو تو تلویزیون دیدم، خیلی خوشم اومد. مث ماهان بود بیرونش. حالا یادم نمیاد چه شکلی بود Big Grin
۱۴-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ صبح توسط نینا.)
ارسال: #8
ما حدود یک ماه پیش رفتیم این تالار رو دیدیم.تالار خیلی شیکی بود
ادرسشم شریعتی بالاتر از خواجه عبداله. نبش کوچه خوی. ی ساختمون آدیداس هست تو شریعتی ، پشت اون ساختمونه.
تلفن 22855328
سایت: http://matintalar.com/

تالار خوبی بود نو و تازه تاسیس. ی منوی دیس پرس با چهار نوع غذا نفری 35 بود. منوی سلفشم ارزونترینش 40 بود که غذاهاش خوب و کامل بود. رو منوهاش پذیرایی قبل شام هم هست( شامل چای شربت و...)
قیمت خدماتشم:
ورودیه 300
خواننده و سیستم صوتی و نورپردازی 600
سرویس سفره عقد با گل آرایی 700
گل آرایی میزهای دوسالن 800
گل آرایی سن 300
گل آرایی میز شام 2 سالن 600
گل آرایی ورودی و جلو دری 1 میلیون

تنها اشکالش از نظر من این بود که اتاق عقد جدا نداشت سفره رو همونجا پهن می کردند. بعدم ما منوی دیس پرس میخواستیم. اما چون مهمامون کم بود اصرار روی منو سلف داشتند. با حداقل خدمات برای ما واسه 270 نفر حدودا حساب کرد فکر کنم 15-16 می شد که خوب ی کم گرون بود واسه ما. اگه اتاق عقد جدا داشت حتما یکی از گزینه های اصلی ما بود. فکر میکنم چون تازه تاسیس هست باید برای تست مراسم حتما برید تا مطمئن بشید
اما ارزش دیدن رو داره
امیدوارم اطلاعات به دردتون بخوره

سپاس شده توسط هاله ، mahtab.mah
۱۴-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #9
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی از کیفیت غذا داره در اختیارمون بذاره Smile
۱۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ عصر توسط هاله.)
ارسال: #10
من تا الآن خیلی تالار دیدم. از متین خوشم اومده. جاش خوبه، نمای بیرون و دکوراسیون داخلیش عالیه. به تعداد تقریبا کافی پارکینگ داره. تنها چیزی که من خوشم نیومد اینه که رومیزی داره و میز سلفش یه مقدار کوچیکه. در مجموع به نظر من عالیه. تازه تاسیس هم هست.
قیمتاشم با توجه به تازه تاسیس بودنش هم سطح سایر تالاراست و مثلا در مقایسه با الماس الوند با منوی بسیار مشابه قیمتشون یکی درمیاد. من پیشنهاد می کنم حتما یه سر بزنید. سطح قیمتاش مث الماس الوند، رویال پارس، آریا و رویای آبیه ولی از نظر دکوراسیون برتری محسوس داره.
ارسال پاسخ