شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
تالار ارتش بهمن نهاجا رو میشناسید؟
۱۶-آبان-۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #21
RE: تالار ارتش بهمن نهاجا رو میشناسید؟
(۱۵-آبان-۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ عصر)sarah نوشته است:  منکه کلا توی تالارش هم نرفتم اصلا در اون دی که من می خواستم نبود ولی این شرایطی بود که روز اول به ما گفتند در مورد رقص هم سمت مردانه اجازه رقص ندارن که اینو من خودم تو 2 تا عروسی که توی این تالار بود تجربه کردم
در مورد فیلم بردار مطمئنم چون مسئول آنجا تاکید خیلی محکمی داشت

والا من نمیدونم سر شما چجوری بوده ولی ما فیلم بردارو خودمون آوردیم که برادر علیرضا خمسه بود آتلیه تصویر نگار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۱-آبان-۱۳۹۰, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #22
من تا دلت بخواد تالارای نهاجا رو رفتم..هتلش همه چیزش عالیه به جز ارکسترش که واقعاً فاجعست!!تالارهاشم یکی دوتا نیست چندتا سالن هست که بعضی هاش خوبه و بعضی هاش بد!ولی از نظر غذایی همشون خوبن..سالناش همشون یه جان و شماره دارن و هیچ ربطی به هم ندارن..باید ببینی کدوم سالونو میخوای؟

تکرار همه چیز توی دنیا خسته کنندست،اما تو مثل نفسی تکرارت تضمین زندگیه..
۲۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ عصر توسط zoha.)
ارسال: #23

ما یه عروسی رفتیم فکر میکنم سالن مربوط به نهاجا بود. توی خیابون ونک. هیچیشون کیفیت نداشت!! یه آقای خیلی بدصدا تو مردونه یه ساعت نصفه نیمه خوند و اولش هم گفت که مردا نباید تو مردونه!! برقصند!! فیلم بردار هم یکی از پرسنل خودشون بود که بیشتر شبیه قصابا بود. خوب نبود کلا!!
۲۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #24
من فرداشب تالار ارتش تو امیراباد دعوتم....تالار مهندسی....میام امارشو به همه دقیقققققققق میگم
۲۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #25
مرسییییییییییییی عزیزم .New1

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
 سپاس شده توسط p-bride
۲۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #26
من همیشه به مهم ترین نکته دسشویی تالارا توجه میکننم....ههههههههه..که عروس با اون لباس اونجا میتونه بره یا نه
 سپاس شده توسط samiiii
۲۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #27
آآآاره واقعا باید چی کرد من اون روز استرس داشته باشم دیگه هیچی عروس باید از جلوی دستشویی پیدا کنن.ههههههههههههه..............
3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
 سپاس شده توسط p-bride
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #28

(۱۵-آبان-۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ عصر)sarah نوشته است:  منکه کلا توی تالارش هم نرفتم اصلا در اون دی که من می خواستم نبود ولی این شرایطی بود که روز اول به ما گفتند در مورد رقص هم سمت مردانه اجازه رقص ندارن که اینو من خودم تو 2 تا عروسی که توی این تالار بود تجربه کردم
در مورد فیلم بردار مطمئنم چون مسئول آنجا تاکید خیلی محکمی داشت

ارتش پيروزي؟؟؟؟ ببين اون جا كه 5 تا تالار داره رو ميگم... اونجا بوده؟Huh

در اینجا می شود به معنای ارث پدری به خوبی پی برد، بله Smile
۲۶-آبان-۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #29
من امروز رفتم هتل نهاجا تو پیروزی رو دیدم.ورودی 350،اتاق عقد بدون سفره 150،ورودی فیلمبردار 25،عاقد 35، خواننده 90، دو تا منو غذا داشت درجه 1 و درجه 2. مثلاً زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو با گوشت تو منو درجه یک 9000 بود اما تو منو درجه دو 7000
سالن خانم هاش هم به نظرم خیلی خوشکل اومد فقط سقفش کمی کوتاه بود اما اتاق عقدش کوچیک بود و تمیز نبود.
من فقط سر خواننده اش خیلی میترسم،آخه عروسی یکی از فامیلامون تو تالار ساصد بود مال وزارت دفاع فقط آهنگ بدون کلام پخش میکردن و اونم تو مایه های آهنگای قدیمی تلویزیون،اینقدر آهنگاش ناجور بود که عروس بیچاره که تنها اون وسط میرقصید نمیتونست خودشو با ریتم آهنگ هماهنگ کنه.اینجا هم نوشته بود اگه بخواین از بیرون گروه هنری!!! بیارین باید بخش عقیدتی هتل تاییدشون کنه، تازه نوشته بود داماد تا زمانی میتونه عروس رو تو سالن بانوان همراهی کنه که هنوز مهمونا نیومده باشن، این قوانینش خیلی عجیب میومد.حالا اگه کسی اونجا رفته یا مراسم داشته اما به این سختی نبوده ممنون میشم بهم بگه،البته این تالاری که من رفتم تو پیروزی بود جنب بیمارستان فجر [تصویر: download.aspx?id=1438]

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
۲۶-آبان-۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #30
بچه ها ما تالارمهندسی توی امیرآباد رفتیم برای ارتش هست.....
اصلا این جوری نیست.....زنونه مزدونه جدا هست ولی داماد میتونه بره و بیاد.....آهنگ وحشششششتناک بزن برقصی هم دارن....خواننده تو مردونه میخونه...اقایونم میتونن برقصن
خیلی راه میان....
ارسال پاسخ