شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
تاتو و هاشور ابرو
۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #31
RE: تاتو و هاشور ابرو
Big Grinافرا من دستگاه تاتو رو ندیدم که بخوام با این مقایسه کنم... یه سوزن خیلی باریک و ریز داره و برای هاشور هر قسمتی که بخوای و هر رنگی که دوست داشته باشی واست خط میندازن. Undecidedمبینا قبلش باید مطمئن بشی که از چه مدلی خوشت میاد واسه هاشور. چون پاک کردنش سخته... من دم یه ابروم یه نموره باندتر از اون یکی شده بود به آرایشگرم گفتم اینو کوتاه کن که اندازه اون یکی بشه گفت: نمیشه باید اون یکی رو بلندتر کنی باید 2-3 سال بگذره بعدش پاک کنی!!! بنظر من هم سعی کنید زیر ابروهاتون رو هاشور نزنین که بعدا بتونین مدلای مختلف ابروتونو بردارینCool

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 57 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
درضمن لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط افرا ، nanal
۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #32
(۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ عصر)افرا نوشته است:  از دوستاني كه هاشور زدن يه سوالي داشتم، دستگاهي كه باهاش تاتوي هاشوري ميزنن با اين معموليا فرق داره؟؟؟ ميشه يه كم توضيح بديد كه دقيقا چه كاري رو ابروتون انجام دادن.
من ميخوام لابلاي ابروهام چندتا هاشور بزنم اما نه همه جاهاشو، اما خيلي دو دلم. ممنون ميشم تجربه تونو كامل بگيد

نه دستگاه همونه
فقط برای هاشور از سوزن ظریفتر استفاده می کنن
چون این سوزنها شماره بندی داره، مثل میل بافتنی! واسه هاشور از شماره های ریز تر استفاده می کنن
اینکه لابلای ابروهات چند تا بزنی فکر خوبیه، ولی باید یه آرایشگر خیلی خیلی دقیق پیدا کنی
 سپاس شده توسط افرا
۳-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #33
Huhبنظرم که هاشور اصلاً سن رو بالا نمی بره اتفاقاً خیـــــــــــــــــلی هم دختروونه است.... تاتو سن رو میبره بالااااااااااااااااااااا...... Sleepyاگه جای خوب و مطمئن برین که کارش خوب باشه مطمئناً پشیمون نمیشین.... Dodgyآقایون که نمیدونن هاشور چیه!! میترسن خوشگلتر بشین حسوووودیشون میشهBig Grin

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 57 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
 سپاس شده توسط ساچلی ، nanal ، الیناز ، دریا73
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #34
بچه ها هركي آدرس آرايشگاهي كه شبنم اونجا كار ميكنه رو داره به من بده من دوشنبه وقت تاتو دارم
اما آدرس ندارم
همون كه تو اختياريه است رو ميخامااااااااا
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #35
خ دولت اول اختیاریه جنوبی بالاتر از اداره پست سمت راست کوچه رشیدی پلاک 2 واحد 4 آرایشگاه رخ

دوستان من یه سری لباس نو نو گذاشتم برای فروش تو تاپیک لباس غیر مجلسی، اگه کسی خواست بهم پ خ بده New2
 سپاس شده توسط zemeston
۶-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #36
يه سوال داشتم اگه كسي ميدونه ممنون ميشم جواب بده كسي كه رو ابروهاش تاتو انجام داده و الان دوس داره هاشور يا سايه كار كنه ميشه آيا؟ اول بايد تاتوشو پاك كنه يا نيازي نيست؟ جاي خوب كه تاتو رو پاك كنه سراغ داريد؟ اخه اگه پيشه كسي كه كارش مطمئن نيست بري شنيدم باعث ميشه كه رو ابروها گوشت اضافه بياره و زشت بشه

وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری.

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره.
۶-اسفند-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #37
(۶-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ عصر)حباب نوشته است:  هانی جان کاش قبل و بعد میذاشتی تا تفاوتش و ببینیمWink
جباب جان این عکس رو که می بینی همش ابروی خودمه فقط تاجای ابروم که ریخته بود رو واسه هاشور زد و بالای ابرومو خط انداخت[تصویر: rollingf.gif]
شیما قبلش کرم بی حسی زد ولی در هر حال سوزنه دیگه! بدون درد نمیشه.... ولی دردش واسه من قابل تحمل بود. هزینه اش رو گفت 80تومن. (راستی دوستم نقل قولتو بپاک چون میخوام عکسامو پاک کنم)[تصویر: flat.gif]

۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #38

من نسرین تو سیترینو معرفی میکنم
اما پیشنهادم برای بعد عیده چون این روزا سرشون شلوغه

ســــــــــال 93 ، بهترین سال زندگـــــــــــــــیم ♥♥♥
 سپاس شده توسط نیکی 90
۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #39
من تا حالا ندیدم کسی فقط هاشور زده باشه یعنی هر کی هاشور زده خطم انداخته.اگه خط نندازیم نمیشه؟نمیتونن با همون هاشورا مرتب نشونش بدن؟من تا حالا نمونه کار جایی رو از نزدیک ندیدم.دو تایی که دیدم همون مال سمان و هانی بوده که جفتشون یه جا رفتن.دلم میخواد کار ارایشگاهای دیگه رم ببینم.کاش بچه ها وقتی میرفتن تاتو یاد ما هم بودنو واسمون عکساشونو میذاشتن.خدایی ستمه از این ور شهر بری اونور شهر نمونه کار ببینی.اگه کسی پایه اس بیاد با هم بریم نمونه کار ببینیم.

دوخت روتختی اسپرت
فروشگاه / حراجي / فروش کارهای هنری و دستی ساخته نوعروسها2

گل آرایی با گلهای طبیعی
تزیین هدایای بله برون،عقد،عروسی،جای حلقه و ...
فروشگاه / حراجي /فروش کارهای هنری و دستی ساخته نوعروسها 2
۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #40
بچه ها من برای عروسیم میخوام تاتو کنم احتمالا هاشور به نظرتون ریسکه؟چقدر قبلش برم جا بیفته؟
عروس سرای الی هم انجام میده تو پاسداران کسی تجربه اشو داشته

همانا کسانی در کمین ارسالهایه شما هستند و به صورت نامحسوس و تمیزی انرا حذف میکنند576New3 ارسال داشتم الان 396
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
موضوع بسته شده