شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
تاتو و هاشور ابرو
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #381
RE: تاتو و هاشور ابرو
رنگش خوب میشه چون حدود سه روزه هاشور زدم و همین الان از حمام در اومدم . قرمزیش هم برای اینکه وقتی خونه رنگ کرده بودم تن رنگم قرمز بود . این دفعه که آرایشگاه رفتم رنگ نکردم و می تونم بعد دو هفته رنگ بزنم . هاشور کارم گفت از رنگای زیتونی و دودی استفاده کن که قرمزی رو خنثی کنه من ....Big Grin همیشه از رنگای مسی و قهوه ای استفاده می کردم .

من میگم: اصلن زن باید ترسو باشه ،هی تا تقی به توقی خورد بدوئه بیاد بغل آقاش مگه نه ؟ !New1
اصلا زن باید محکم بازوی عشقشو گاز بگیره تا همه نشان مخصوص حاکم بزرگ رو ببینن و نزدیک عشقش نشن...
بله...اینجوریاس...
خداجون خیلی میخوامت . مثل همیشه کمکم کن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Tina6464
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #382
نه خود ابروت خوبه یعنی ابروی خودت اونجاهایی که هاشور زده به قرمزی میزنه ، پایین ابروی چپت تو عکس پایین
بعد پرسیدی بعد دو سال آیا کامل پاک میشه یا نه؟ یه بار از مریم پرسیدم گفت میره اما میترسم بمونه
سوال آخرمم بپرسم؟ ببخشیدا زیاد شد
برای دیدن نمونه کاراشون چهجوریاست؟ میشه هماهنگ کرد از هر کی چندتا کار دید؟
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #383
بعد یک سالم رنگش میره چه برسه دو سال . بعد دو سال یه خطوط خیلی کمی می مونه که خودت میتونی روشو با مداد هاشور بزنی .
نمونه کار دارن چون هر وقت بری هاشور کاراشون دارن کار می کنن . من شقاق و مریم رهنما رو دیده بودم نمونه کاراشونو. البته مریم رهنما نمونه کاراشو تو یه کاتالوگ گذاشته و می تونی از روی اونا برای مدل خودت استفاده کنی.

من میگم: اصلن زن باید ترسو باشه ،هی تا تقی به توقی خورد بدوئه بیاد بغل آقاش مگه نه ؟ !New1
اصلا زن باید محکم بازوی عشقشو گاز بگیره تا همه نشان مخصوص حاکم بزرگ رو ببینن و نزدیک عشقش نشن...
بله...اینجوریاس...
 سپاس شده توسط Tina6464
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #384
tooshka من زورم میاد 650 برای ابروم بدم!! کارای مریم رهنمارو از نظر طبیعی بودن چطور دیدی؟

ای کسانی که تو این سایت دم از بهشتی بودن و مقدس بودن خودتون و خیلی چیزای دیگه میزنید!!! ادعا که ارزشی نداره اخلاقتون اصلا بهشتی نیست
پس بسه دیگه لطفا!
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #385
فرین جان یکی تونی نی سایت پیش رومینا تومیدان هروی هاشور کرده 250داده ابروهاشم خیلی قشنگ شده چند نفره دیگه هم رفتن پیشش راضی بودن من مجبور بودم برم پیش نیکا چون ابروهام تاتوداشت نمی خواستم دوباره کاری کنم
 سپاس شده توسط فرین آفرین
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #386
(۱۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ عصر)فرین آفرین نوشته است:  tooshka من زورم میاد 650 برای ابروم بدم!! کارای مریم رهنمارو از نظر طبیعی بودن چطور دیدی؟

عزیزم .کار مریم رهنما اتفاقا بیشتر طبیعیه چون خودشون اصرار دارن طبیعی هاشور کنیم به دلیل اینکه هر روز یه مدی میاد و طبیعی بود هیچ وقت از مد نمی ره. البته به سلیقه مشتری هم خیلی احترا م میزارن . در نهایت به سلیقه شما بستگی داره.

فیروزه جون اونی که 250 میگیره مطمئنی با دستگاه میکرو پیگمنتاله چون جدیدا با دستگاه تاتو قدیمی هم هاشور میزنند .بازم یه پرسجو بکن.

بله...اینجوریاس...
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #387
بچه ها جون من میخام برک کار تتو رو یاد بگیرم.
به نظرتون کجا برم برا اموزش؟البته تو مشهد
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ عصر توسط فرین آفرین.)
ارسال: #388
(۱۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ صبح)فیروزه* نوشته است:  فرین جان یکی تونی نی سایت پیش رومینا تومیدان هروی هاشور کرده 250داده ابروهاشم خیلی قشنگ شده چند نفره دیگه هم رفتن پیشش راضی بودن من مجبور بودم برم پیش نیکا چون ابروهام تاتوداشت نمی خواستم دوباره کاری کنم

فقط خواستم بدونی که زورم میاد Big Grin ولی ترجیح میدم پیش یکی از همین معروفا برم. حالا یا نیکا یا مریم رهنما
(۱۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ صبح)TOOSHKA نوشته است:  
(۱۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ عصر)فرین آفرین نوشته است:  

عزیزم .کار مریم رهنما اتفاقا بیشتر طبیعیه چون خودشون اصرار دارن طبیعی هاشور کنیم به دلیل اینکه هر روز یه مدی میاد و طبیعی بود هیچ وقت از مد نمی ره. البته به سلیقه مشتری هم خیلی احترا م میزارن . در نهایت به سلیقه شما بستگی داره.

چه خوب! منم یه ابروی معمولی میخوام که به صورتم بیاد نه نازک نه خیلی پهن. چون پیشونی کوتاهی دارم نباید ابروی پهن بزنه برام. پس باید برم اول کارای مریمو ببینم. مرسی عزیزم

ای کسانی که تو این سایت دم از بهشتی بودن و مقدس بودن خودتون و خیلی چیزای دیگه میزنید!!! ادعا که ارزشی نداره اخلاقتون اصلا بهشتی نیست
پس بسه دیگه لطفا!
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #389
وستان عزیز نظر همه محترم ولی فکر نمیکنید این حالت خط خط انداختن زیاد جالب نیست از نزدیک اصلا خوب نمیشه حالا اگه ابرو مو داشته باشه قاطیش بخوره چرا ولی برخی دوستان و دیدم اصلا موی ابرو ندارن و تو ابروشون خط خط انداختن راستش من دوس ندارمو حس میکنم غیر طبیعیه اینم بزودی از مد میوفته!!1

[color=#00BFFF][/color]خدا جون عاشقتم منم دریاب خوب!!!Sad
 سپاس شده توسط honest
۱۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #390
منم ده روز پیش میکرو کردم. البته تهران نیستم
دو سه روز اول خوب بود، ولی بعدش کل رنگ ها ریخت،Crying آرایشگرم گفته بود که می ریزه و باید توی ترمیم درستش کنه
برای شما هم همینطور شد؟ همش میترسم همون تتوی قدیمی رو کار کرده باشه
قبل از رفتنم گفته بود کافئین نخورم و قرص مسکن مصرف نکنم. کسی اطلاعی داره؟

دوستا جونا لطفا دعا کنید من و قند عسلم صاحب خونه بشیمAngel
موضوع بسته شده