شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
تاتو و هاشور ابرو
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ صبح توسط sahar karimi.)
ارسال: #361
RE: تاتو و هاشور ابرو
سلام دوستان من یک سوالی داشتم من عکسای عروسای میم راهنما رو دیدم از مدل ابروهاشون خیلی‌ خوشم اومد می‌خواستم بپسرم این هاشورهارو میدونین چطور میزنن؟
منظورم اینه که روز عروسی‌ که تتو نمیکنن پس چجوری اینطور هاشور در میارن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ عصر توسط هدیار.)
ارسال: #362
سلام دوستان.کسی میتونه یه جای خیلی خوب که کارش عالی باشه واسه هاشور ابرو تو شهر بابل یا اطرافش( ساری-آمل-قائمشهر) بهم معرفی کنه لطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــفا Sad

همین خوبه که با اینکه سراغ از من نمیگیری
ولی تا حرف من میشه ، یه لحظه تو خودت میری ...
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ عصر توسط BARAN123.)
ارسال: #363
(۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ صبح)فرین آفرین نوشته است:  باران واسه ابرو؟ به کارش اطمینان داری؟ چقدر میگیره؟

فرین جان دیگه گفتم بیاد جمعه- یه نمونه بیشتر ندیدم- دعا کن خوب دربیاد- دونمونه داره یا 200 یا 300
 سپاس شده توسط فرین آفرین
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #364
عزيزم نيكا خيلي خوش اخلاقه و به كارش هم وارده. من خودم از تتو خيلي بدم ميومد ولي وقتي رفتم كاراي پيگمنيشنشو ديدم دلم مي خواست همون موقع انجام بدم كه البته فكر كنم حدود ١ ماخ بعدش وقت دادم بهم و رفتم انجام دادم، نميشه بگي اصلا درد نداره اما خوب درد زياد و غير قابل تحملي هم نيست. من عكسامو گذاشتم توي همين تاپيك ميتونيد ببينيد.
 سپاس شده توسط فرین آفرین
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #365

گلم مریم رهنما با لاک ابرو ابروهارو میکشه

بچه ها من هشت ابروم خالیه
ضایع میشه فقط اونحا رو هاشور بزنم
یا باید کلشو بزنم

"بابا دلت پاک باشه"
دل پاک باشه ، کافی است!
نکته : آن کسی که تو را خلق کرده است،
اگر فقط دل پاک کافی بود،که فقط می‌گفت: «آمنوا».
اینکه کنار «آمنوا» گفته:
«آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات»،
یعنی هم دلت پاک باشد، هم کارت درست باشد.
 سپاس شده توسط فرین آفرین
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #366
نسترن جان یکی از بچه های سایت خودمون به نام مین مینا فقط دم ابروهاشو هاشور زده. خدایی هردفعه دیدمش نفهمیدم تا اینکه خودش بهم گفت تازه تاتو کارش از این معروفا هم نبوده

ای کسانی که تو این سایت دم از بهشتی بودن و مقدس بودن خودتون و خیلی چرت و پرتای دیگه میزنید حالمونو به هم زدین بسه دیگه لطفا!
تورو خدا یه مدت کمتر صحبت کنید شاید بتونیم به آلرژیمون به امثال شما غلبه کنیم.
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ عصر توسط فیروزه*.)
ارسال: #367
(۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ صبح)فرین آفرین نوشته است:  فیروزه جان ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی. به قولی میگن ابرو تاج صورته اگر بد باشه واقعا از زیبایی صورت کم میکنه و کاریش هم نمیشه کرد. فیروزه جان دردش زیاده؟ من از اوناییم که اگه درد داشته باشم هی پلک میزنم Sad اگه کارش خوب باشه من واسه لبم هم میرم. درسته که میگن با رنگ شیمیایی میتونیم رنگشو تغییر بدیم؟
عزیزم این نظر شخصی من چون نمونه کاراش دیدم خیلی کارش قبول دارم. واقعا حرفت قبول دارم که ابرو تاج صورته پس باید هرکسی که این کارو انجام می ده یه حرفه ای باشه. برای من دردش زیاد بود شماحتما تاکید کنید که بی حس کننده زیاد بزنه.نمونه کارای لب خیلی خوب بود البته چندروز اول انگارکه رژقرمز زدی بعد چندروز که ورمش می خوابه رنگش خیلی طبیعی میشه حالا اگه قسمت شد رفتین نمونه کاراش ساره جون نشونت میدهWink
ولی فکر نکنم رنگ شیمیایی داشته باشه رنگهاش برای شرکت آمیاست
 سپاس شده توسط فرین آفرین
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #368
د وستون منم رفتم ابرومو ترمیم کردم این دفعه یکم مدلشو تغییر دادم کسی نبوده که ببینه و ازم سوال نپرسه . هر کی دیده گفته خیلی قشنگه

من میگم: اصلن زن باید ترسو باشه ،هی تا تقی به توقی خورد بدوئه بیاد بغل آقاش مگه نه ؟ !New1
اصلا زن باید محکم بازوی عشقشو گاز بگیره تا همه نشان مخصوص حاکم بزرگ رو ببینن و نزدیک عشقش نشن...
بله...اینجوریاس...
خداجون خیلی میخوامت . مثل همیشه کمکم کن
 سپاس شده توسط فرین آفرین ، ffdanger ، BARAN123
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ عصر توسط q_shadi.)
ارسال: #369
سلام به همه
به نظر من هاشور خیلی ار تاتو طبیعی تر و زیباتره
دختر خالم خیلی وقته کار هاشور انجام میده ...معرکست
(۱۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ صبح)P@ri Jo0n نوشته است:  بچه ها من شکستگی ابرو دارم، ابروهای خودم رشدش خوبه ولی بخاطر شکستگی مجبورم همیشه مداد بکشم، بنظرتون هاشور بزنم خوبه؟ یا تاتو؟ فرقشون چیه ؟ کدومشون بهتره و دردش کمتره + هزینش

عزیزم تاتو واسه شکستگی ابرو خیلی عالیه دردشم میگن کمتره و طبیعی تر هم هست .
من دخترخالم کارش همینه الان چندتا از نمونه کاراشو میذارم
خیلی تمیز کار میکنهWink
هاشور ابرو سالن گلچهره
[تصویر: 13837447333.jpg]
[تصویر: 13837447331.jpg]
[تصویر: 13837447332.jpg]

مثل همیشه خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی دوستت دارم خداجون.سپاسگذارم
Heart
 سپاس شده توسط ستایش89 ، sombol ، ffdanger ، BARAN123 ، mojgan-wien ، Aphrodite ، P@ri Jo0n ، parisa-kz
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #370
(۱۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ صبح)P@ri Jo0n نوشته است:  بچه ها من شکستگی ابرو دارم، ابروهای خودم رشدش خوبه ولی بخاطر شکستگی مجبورم همیشه مداد بکشم، بنظرتون هاشور بزنم خوبه؟ یا تاتو؟ فرقشون چیه ؟ کدومشون بهتره و دردش کمتره + هزینش
به نظرم هاشور برای شکستگی بهتره چون یه سری نمونه کارنیکا داشت که شکستگی سربود باهاشور مثل موجای بخیه روپرکرده بود اصلا مشخص نبود
موضوع بسته شده