شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
تاتو و هاشور ابرو
۲۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #21
RE: تاتو و هاشور ابرو
منم ابروهام خیلی خالی بود، یعنی دونه های ابروم درشته و دم ابروهام خالیه تاجشم که خالی بود رفتم هاشور زدم، یه خانومست به اسم مریم که توی خونش کاره تاتو انجام میده (سمت جنت آباد شمالیه) 80 تومن، من که راضی بودم رفتم بعد از منم هانی جان رفت و راضی بود...Blush

این عکس ابروهای خودمه که مدل خاصی نداشت و خیلیم خالی بود:
[تصویر: 13610218491.jpg]

این فردای روزیه که هاشور زدم و خانمه گفت تا یه هفته بعد یه رج از زیر یه رج از رو نازکتر میشه و دو درجه هم روشنتر میشه:
[تصویر: 13610218492.jpg]

اینم یه هفته بعدشه ، راستی من خودم خواستم که دورشو برام خط بندازه:
[تصویر: 13610218493.jpg]

حالا خواهشا بی تعارف نظراتتونو بهم بگید که خوب شده یا بد شدهBig Grin
اما هرکی ابروهامو میبینه اصلا نمی فهمه فکر میکنه توی ابروهام مداد کشیدم، دیگه راحت شدم آرایشگاه نمیرم ابرو بردارم طبق مدل هاشورم خودم ابروهامو برمیدارم Smile

رنگش قهوه ای تیرست و خانومه گفت بین 1 تا 4 سال میمونه، بسته به پوست آدما...Blush

من یه پسمل ملوس دارم...Hehe!
اینم وبلاگ گل پسرم:
http://parsajoooni.niniweblog.com/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط saraaa72 ، monali ، هانی جان ، nanal ، arooaha ، tarannome baran ، fnbaran ، سراب ، ندا بالا ، گلاب بانو ، nasibe_603 ، pleiades as ، histia
۲۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ صبح توسط monali.)
ارسال: #22
بچه هايي كه ميخوان هاشور بزنن شبنم تو اختياريه كارش فوق العادس من از پارسال كاراشو ميبينمو دنبال ميكنم زنعموهامو دختر عمومو مادر شوهرشو دوستم و..... پيش اون رفتن خيلي كارش خوبه و خيلي سريع ميزنه من از زماني كه تو اكباتان بود ميشناسمش من برا كاشت ناخن پيش دوستم كه تو همون سالن بود رفتم دم عيد سالن قيامت بود همه هم برا كار تاتو من نشتم برا كاشت پشتم به جمعيت بود تازه تيپ گذاشت برام يه دستمو سوهان زد برگشتم ديدم سالن خاليه!!!!!!!! اون همه ادمو 5 دقيقه 5 دقيقه ميزد منم اگر اجازه نامه هام از مقامات صادر بشه لبمو ميزنم

با تالار مرواريد3
ارايشگاه عروس پايتخت
اتليه آرته
گل فروشي مهدي
بهترين شب زندگيمون رقم ميخوره...Heart
تاريخ92/08/09
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ عصر توسط بتیس.)
ارسال: #23
دوستای عزیز از اونجایی که من تقریبا 8 سال پیش تاتو کردم ابرومو و برای عروسیم مریم دربندی هاشور زده بود برام و بچه ها خوششون اومد و خیلیا برای هاشور زدن اقدام کردن خواستم یه راهنمایی کوچولو کنم که چون شاید چند سال دیگه اصلا هاشور مد نباشه و دلتونو بزنه و دوستش نداشته باشید تا جایی که میتونید به آرایشگرتون بگید براتون تاتو سطحی با رنگ روشن کنه تا بعدا دستتون برای تغییر مدل و پاک کردن و خیلی چیزای دیگه باز باشه
(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ عصر)somayeh joon نوشته است:  خانم قزوینی - خ شیراز شمالی

چقدر میگیره ؟ کارشو دیدی از نزدیک؟

دوستان من یه سری لباس نو نو گذاشتم برای فروش تو تاپیک لباس غیر مجلسی، اگه کسی خواست بهم پ خ بده New2
 سپاس شده توسط Parinaz
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #24
(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ عصر)بتیس نوشته است:  خواستم یه راهنمایی کوچولو کنم که چون شاید چند سال دیگه اصلا هاشور مد نباشه و دلتونو بزنه و دوستش نداشته باشید تا جایی که میتونید به آرایشگرتون بگید براتون تاتو سطحی با رنگ روشن کنه تا بعدا دستتون برای تغییر مدل و پاک کردن و خیلی چیزای دیگه باز باشه

این کاملاً درسته
البته کلاً تاتوی هاشور خیلی سطحی تره نسبت به تاتو کامل، و زودتر هم پاک میشه
ضمناً به طور کلی تاتو روی بدن موندگاری بالا داره، نه رو صورت
چون صورت خیلی بیشتر در معرض عوامل محیطی مثل نور و مواد آرایشی و .... هستش که همشون تاتو رو کمرنگ می کنن
و البته این خبر خوبیه چون هم ساختار چهره آدم و هم سلائق و مد در طول سالها عوض میشه و به احتمال زیاد شما تاتوی الآن رو 2 سال دیگه دوست نخواهید داشت.
من 2 سال پیش برای اولین بار دُم ابروم رو تاتو کردم و اون موقع فوق العاده قشنگ بود و هر کس می شنید می گفت آدرسش رو بده... ولی همین تاتو این اواخر دیگه زیباییش رو از دست داده بود چون با گذشت زمان و افزایش سن پوست صورت و اطراف چشم میافته پایین، و یکم حالت سر پائین شده بود
البته اینم بگم که یک طرفش تقریباً پاک شده بود و اون یکی هم خیلی کمرنگ
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #25
(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ عصر)nazli_n نوشته است:  بچه ها یه سوال. آیا هاشور برای قسمتهایی که مو نداره هم میشه زد یا فقط برای داخل ابرو؟ من میخوام دم ابرومو ببرم بالا. میشه؟ Huh

آره عزیزم میشه برای قسمتهایی هم که مو داره زد . دم ابروتم میتونی ببری بالا

دوستان من یه سری لباس نو نو گذاشتم برای فروش تو تاپیک لباس غیر مجلسی، اگه کسی خواست بهم پ خ بده New2
 سپاس شده توسط nazli_n
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #26
یه سوال اول طرح ابرویی رو که خودت میخوای میکشن بعد تاتو میکنن؟

31 شهریور ماه 91 بهترین روز زندگیم Angel
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ عصر توسط بتیس.)
ارسال: #27
(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ عصر)nazli_n نوشته است:  
(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ عصر)بتیس نوشته است:  
(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ عصر)nazli_n نوشته است:  بچه ها یه سوال. آیا هاشور برای قسمتهایی که مو نداره هم میشه زد یا فقط برای داخل ابرو؟ من میخوام دم ابرومو ببرم بالا. میشه؟ Huh

آره عزیزم میشه برای قسمتهایی هم که مو داره زد . دم ابروتم میتونی ببری بالا

ممنون بتیس جون. من زنگ زدم رخ بازم گفت وقت ندارم که؟Cool چجوری به تو وقت داد؟؟Huh
من به شبنم زنگ زدم تو به کی زنگ زدی؟

(۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ عصر)somayeh joon نوشته است:  یه سوال اول طرح ابرویی رو که خودت میخوای میکشن بعد تاتو میکنن؟

سمیه جان بعضی ها نمی کشن یعنی به خودشون خیلی مطمئنن ولی تو حتما بگو برات بکشن بعد ببین هر جایی که دوست نداری رو بگو نمی خوای بگو چند تا مدل برات بکشه هر کدومو که دوست داشتی انتخاب کن
نازلی رخ کجاست همونجایی که شبنم هست دیگه؟؟ همونو میگی؟؟؟؟؟؟

سپاس شده توسط nazli_n ، nanal
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ عصر توسط monali.)
ارسال: #28
قيمتاي شبنم فرق كرده من ديروز از 6 تا 9 اونجا بودم كه لبمو بزنم با خواهرم جفتمونم نزديم اومديم كار ابروش فوق العادس و قيمتشم همينطور ولي بقيه كارا قيمتش عادي خط لب ساده 70 تومن هاشور لب 150 تومن و دليل اينكه نزدمم اين بود كه اصلا نه مشاوره ميده نه راهنمايي ميكنه تازه كليم ايراد ميزاره رو ادم تا قبل اينكه ما كنسل كنيم همش بلند بلند داد ميزد من از خدامه الان همه كنسل كنن و ...بعد كه ما گفتيم نميخوايم سريع ناراحت شد به من گفت پس چجوي ميخواي نقصاتو بر طرف كني عيب داره لبات ناقص!!!!!
خداييي دوستان من عكسم هست ميشه بگين كجاي لب من ايراد داره ؟بعدم انقدر ايرادم از نظر شبنم جون زياده كه هم بايد هاشور بزنم هم خط لب تا درست شم!!!و همه ايناره بدون اينكه به صورت من دقت كنه گفت
نتيجه اين كه من ميگم ادم هر چقدرم كارش خوب باشه اخلاقو رفتار خوب يه چيز ديگس شبنم كار تاتوش واقعا خوبه ولي كاشكي يه خورده هم مشتري مدار باشه-
در ضمن يه خانم جووني به اسم ليلا كاشفي تو گيشا ارايشگاه داره اونم اول كه كار مشش عاليه عاليه يعني تا روزي كه بچينين اون مو مش شده رو بره احتياج به رنگو رنگساژ نداره و چند وقتي دستگاه جديد پيگمنتيشن فكر كنم وارد كرده به نظر من خيلي بهتر از تاتو اونايي كه كاره طبيعي دوست دارن تغيير كنن ولي كسي نفهمه اين عاليه
من خودم حسابدارم خواهرمم مدير مالي شبنم راجع به سيستم حسابداريش يه دروغ هايي سر هم كردو حال يه خانمرو كه يه كارشو حذف كرده بودو گرفت كه اگه من بودم ميزدم يا زير گريه يا....ولي بيچاره خانم فقط عذر خواهي كرد برا اشتباه نكرده

با تالار مرواريد3
ارايشگاه عروس پايتخت
اتليه آرته
گل فروشي مهدي
تاريخ92/08/09
۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #29
بچه ها اگه پشيمون شيد از هاشور بايد چه كار كرد؟

بايد جايي از خوشي ها و و ناخوشي ها گفتNew1
http://mora90.blogfa.com/
۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ صبح توسط monali.)
ارسال: #30
بتيس جان كارش خيلي خوبه ولي متاسفانه اخلاقش بد همش همرو به سخره ميگيره و رو ادم همش عيبو ايراد ميزاره
واقعيتشو بايد مبينا جان قبول كني كه اگه پشيمون شدي ديگه هيچ سودي نداره چون هر چقدرم پاك كنن باز معلومه

با تالار مرواريد3
ارايشگاه عروس پايتخت
اتليه آرته
گل فروشي مهدي
تاريخ92/08/09
 سپاس شده توسط بتیس ، مبينا
موضوع بسته شده