شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
بوی بد دهان
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ عصر توسط yac.)
ارسال: #81
RE: بوی بد دهان
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ صبح)mahda-m نوشته است:  یاس جون من حدود 3 ماه مرتب روزی دو بار دهانشویه ارشیا میزدم هم الکلیشو هم بدون الکلشو با هم میزدم وقتی ول کردم احساس کردم طعم دهنم عوض شده و الان هرکاری میکنم بازم دهنم خوش بو نمیشه انگاری یه چیزی تو دهنم مونده یعنی ممکنه همون سرطانه که گفتی گرفته باشم؟
بدون الکل مشکلی ایجاد نمیکنه.بدی الکل طعم فلزی هست که در دهان باقی میزاره. و دهان رو خشک میکنه.که شما احتمالا الان همین مشکل رو داری.نگران نباش گلم سرطان نداریNew1مصرف مداوم دهان شویه الکلی به هیچ عنوان نباید طولانی بشه چون حتی روی دندان ها اثر سو داره.شما فعلا 6ماه از دهان شویه استفاده نکن اما مسواک زبان رو امتحان کن.اگر جواب نگرفتی و روکش یا ترمیم نامناسب روی دندونات داری میتونه عامل باشه که باید حضوری بررسی شه.اگرم نه باز باید حضوری بررسی شهBig Grin اینجا نمیشه معاینه کرد کهNew2

(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ صبح)sogoli567 نوشته است:  برای رفع بوی بد دهان بهترین راه اسپری های خوشبوکننده دهان هست

عزیزم بهترین راه این نیست.تا عامل بر طرف نشه مشکل ادامه داره و این اسپری ها به شدت مجاری تنفسی رو تحریک میکنن و حتی رو زبان هم اثر سو دارن.اسپری برای رفع بوی دهان مثل جارو کردن و ریختن زباله زیر فرشهHuh

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط FIROUZE ، mahda-m ، shaparak_7777
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #82
من صبح پامیشم دهنم بوی بدی میده علتش میدونین؟

Im not Rihanna I do not love the way you lie Dodgy
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #83
عزیزم دهن همه صبحا بو میده.باید صبح که ÷امیشی یه چیز بخوری که اون بو از بین بره

سلام به همه نو عروسای گل.لباس عروس دکلته با دامن پفی و زیر سینه اش کار شده
واس اجاره قیمت 150 هزار تومنNew2
۰۹۳۷۰۵۵۵۳۵۳
 سپاس شده توسط sahar asal ، Baby jon
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ عصر توسط yac.)
ارسال: #84
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ صبح)FIROUZE نوشته است:  
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ صبح)yac نوشته است:  دوستای عزیزم بوی بد دهان چندین عامل متفاوت داره که دوستان تا حدودی بهش اشاره کردن.تا جایی که بتونم از طریق این سایت کمکتون میکنم و اگه لازم شد مراکز دندانپزشکی با قیمت دولتی رو بهتون معرفی میکنم.بوی بد دهان میتونه یه هشدار جدی از یه حالت بد باشه.

سلام دکتر جان.
منم یه مشکلی دارم که همیشه دهانم خشکه و لبهام خشکه. توی همه فصول!
همیشه هرچی بخورم سریع باید مسواک بزنم. حتی غذاهایی که در دهان بقیه بوی بدی ایجاد نمیکنه برا من یه بوی موندگی از جنس همون غذا ایجاد میشه!!

دیگه کلافه شدم. دکتر گوش و حل و بینی هم رفتم معاینه کرد چیزی نبود! گفت آدامس نعنایی و خیار بخور!!

آخه چقدر آدامس. معده درد دارم میگیرم! بیرونم که نمیشه مسواک زد! حالا بعد این کارا دوباره نیم ساعت بعد بازم همون وضع!!

چون لووتیروکسین مصرف میکنم، تو یه سری سایتها دیدم تحمل بدن به دما کم میشه و تعریق زیاد میشه. برا همین خشکی دهان و لب ایجاد میشه!

به نظر شما چی کار میشه کرد؟
آیا مثلا بیماری هست که باعث بشه بزاق دهان خودش کم بشه؟! ( چون از وقتی یادم میاد این مشکلو داشتم)
دارویی هست که ترشح بزاق رو زیاد کنه؟
صبحها که از خواب میشم دهانم خشکه خشکه!! و گلوم دیگه چسبیده! برا صبح چه میشه کرد؟( اول صبح اسپری که نمیشه زد!)

ممنون.

فیروزه عزیز همون طور که خودت متوجه شدی مشکل شما با این تاریخچه ای که میدی کمبود بزاقه.همین عامل باعث خشکی لب و پوسیدگی دندان و خشک و زخمی شدن زبان و عدم احساس مزه ها به صورت مطلوب و.... هست.شما مینونی از بزاق مصنوعی استفاده کنی و حتما مصرف اب رو بالا ببری.اصلا اسپری استفاده نکن خودش خشکی دهانو افزایش میده.اره عزیزم بیماری هایی مثل مشکلات غدد بزاقی و افسردگی و کسانی که فشار خون بالا دارندو داروهای دیورتیک و ضد اسپاسم و داروهای گشاد کننده برونش و ......... استفاده میکنند خشکی دهان دارند.بیماریها:سندروم شوگرن و دیابت و یائسگی و کمبود ویتامین های A VA B و پرتو درمانی ومصرف الکل و......... باعث میشود
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ عصر)sahar asal نوشته است:  من صبح پامیشم دهنم بوی بدی میده علتش میدونین؟
سحر جان دهان در روز توسط بزاق شسته میشه اما هنگام خواب جریان بزاق کم میشه و PH بزاق به 7 میرسه و انزیم ها تخریب میشن که همین باعث بوی دهان صبحگاه میشه.اصلا نگران نباشNew1

(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ صبح)pari_85 نوشته است:  سلام خانوم های محترم و دوستای خوبمون که پزشکین . من خیلی موقع ها این مشکل رو دارم و میدونم مشکل از دندونام و ...اینا نیست .بطور مرتب معذرت میخوام حس میکنم خلط دارم و انگار گلوم چرکی باشه تمام سال اینجوری هستم.البته میدونم که احتمالا لوزم و اینا همیشه از بچه گی مستعد تحریک شدن و گلو درد و اینا بوده.غیر جراحی راهی نیست؟؟؟؟

دوست عزیزم شما میتونی با سرم بینی تو شستشو بدی این مربوط به خلط میشه.اما ااگه گلو درد متناوب داری باید تحت نظارت پزشک انتی بیوتیک مصرف کنی یا ناچارا جراحی کنی. عمل جراحی لوزه(تونسیلکتومی)بهترین راهه
بیش از 5 نوع بوی (ادرار.سیب گندیده.موش.استون.تعفن ماهی و ....) بد دهان وجود داره که قابل تشخیص توسط پرسنل درمانی میباشد:idea. یکی از روشهای تشخیص دستگاهی به اسم هالیمتر است که دارای سنسور است.افرادی که دارای بوی بد دهان هستند سنجشی بیش از 75 دارند.
اExclamationاگر بعد از بیدار شدن از خواب شدید باشد و بعد غذا خوردن کمتر شود به احتمال زیاد به علت زخم دهانی یا پوسیدگی دندان یا التهاب لثه و گلو میباشد.
Exclamationبینی خود را گرفته و از راه دهان و سپس بر عکس تنفس کنید.اگر فقط بازدم دهانی بد بو بود بیشتر احتمال علل دهانی وجود دارد و در غیر این صورت به علت مشکلات بینی یا علل سیستمیک می باشد.
Exclamationدر صورتی که بو توسط دندانپزشک یا فرد دیگه ای احساس نشه میتونه مشکل روانی وجود داشته باشه. مثل اسکیزوفرنیBig Grin
دوستایی که مبتلا به هلیکو باکتر پیلوری هستند و مطمئنا با مراجعه به پزشک فهمیدن این موضوع رو میتونن لانزوپرازول30 میلی گرم یا امپرازول 20 میلی گرم+اموکسی سیلین 1000میلی گرم+کلاریترومایسین500 میلی گرم به مدت 2 هفته رو استفاده کنن.
Exclamationکسایی که ضایعات دهانی مثل مشکلات لثه و پالپ نکروز دارند روزی 2 بار و هر بار 20 ثانیه تا 2 هفته از دهانشویه کلر هگزیدین2/0درصدی استفاده کنن.
Exclamationکسایی که زبان بار دار عامل بوی بد دهانشان میباشد از محلول پراکسید هیدروژن5/1 درصد یا اسید اسکوربیک استفاده کنند.
Exclamationکسایی که خشکی دهان عامل هالیتوز انهاست با مرطوب کردن دهان از طریق نوشیدن اب به مقدار زیاد .جویدن ادامس بدون قند .ترکیبات حاوی کربوکسی متیل سلولز .داروهای محرک بزاق مثل Bethanechol یاpilocarpine مشکلشون رفع میشه.
اگر روکش و ترمیم نامناسب دارید و نیاز به جرم گیری باید به دندانپزشک مراجعه کنید.
دوستان یبوست به هیچ عنوان عامل هالیتوزیس نیست پس داروی مسهل کمک کننده نیست.3 (12)[/color]
توصیه غیر دارویی:اب نصف لیمو ترش+نصف فنجان گلاب هر روز صبح و عصر2.جعفری تازه یا پخته شده.
دوستان اسپری و دهان شویه اثر گذرا دارند.و اگر حاوی الکل باشند باعث خشکی دهان شده و محیط بهتری برای رشد باکتری ها فراهم میشه.

[b]اگه مطالب مفید بود لطفا like کنید تا بدونم میخونید و باز هم بتونم راهنماییتون کنم.New1

سپاس شده توسط فسقلی ، ملی جون ، FIROUZE ، janu ، ستاره 110 ، bebahar ، mahda-m ، hodai ، Wild Rose ، shaparak_7777 ، mona62 ، nafis ، bily ، hado_st ، میداز ، مژده63 ، marjann ، raziemousavi ، fa88or80 ، sun star92 ، esech ، لاله خانوم ، زمرد سبز ، min00sha ، نیلویی ، شیرینچه ، آرام تر از باران ، negiinii
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #85
استفاده مداوم از خوشبو کننده هم خودش مشکل زا میشه در دراز مدت
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #86
ممنونم یاس جون. داروی بزاق نشنیده بودم تا حالا. باید خودم بگیرم یا دکتر خاصی برام بنویسه؟!
بعد راستی با داروی دیگه ای که میخورم تداخل نداره؟!
من وقتی میخوام برم دکتر مسواک میزنم خوب تا یه ساعت اول خوبه. یعنی معلوم نمیشه! یه بارم دکتر گفت بو نمیده. ولی از این زمان بیشتر بگذره مطمئنم که ناجور میشه!
قضیه روانی نیست! Smile ولی جدا رو اعصاب آدم اثر میذاره!!

اینجا دیدم بچه ها گفتن خمیر سنسوداین اصل خوبه! من قبلا میگرتم واقعا خوب بود نوشته بود تولیدش برا انگلیسه!
ولی دیگه پیدا نکردم. الان هرچی میگیرم روش فارسی هم نوشته!!!! ولی فک کنم نوشته تولید ترکیه ( لابد به سفارش ایران! Smile )

از کجا میشه اصلشو پیدا کرد؟ اصلش باید انگلیسی باشه؟
یه مدت هم سیگنال زدم!
الان دیگه کارم به پونه 3 رنگ رسیده !! 3 (12)

در این زمینه و دهانشویه معمولی هم راهنمایی کنید

خیلییی ممنون.

اندرویدزناشویی

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC--3118?page=3
 سپاس شده توسط yac
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #87
یاس عزیز برای تشخیص مواردی که گفتی چه دکتری باید بریم؟یعنی چه تخصصی؟

* من….هستم
قدرتمندترین کلمات هستند چرا که هر کلمه ای بین این دو قرار دهید واقعیت شما را شکل می دهد.
من اشرف مخلوقات هستمAngel
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ عصر توسط سوگلی.)
ارسال: #88
ستاره جان شما لبنیات زیاد میخوری درسته؟اگر اینه بگو تابگم چیکار کنی
در ظمن احتماله خیلی زیاد از خمیر دندون با طعمه نعنا استفاده میکنی یا ادامسه طعمه نعنا؟
همون کاکائو هم خودش باعثه تشدید بوی دهان میشه -نوشابه -ادویه و... باعثه بوی دهان میشه

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #89
پس منی که بونمیدم ینی مشکل دارمممممممممممم؟؟ واسم عجیبه که انقد زیاده مشکلتون. HuhHuh
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ عصر توسط yac.)
ارسال: #90
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر)FIROUZE نوشته است:  ممنونم یاس جون. داروی بزاق نشنیده بودم تا حالا. باید خودم بگیرم یا دکتر خاصی برام بنویسه؟!
بعد راستی با داروی دیگه ای که میخورم تداخل نداره؟!
من وقتی میخوام برم دکتر مسواک میزنم خوب تا یه ساعت اول خوبه. یعنی معلوم نمیشه! یه بارم دکتر گفت بو نمیده. ولی از این زمان بیشتر بگذره مطمئنم که ناجور میشه!
قضیه روانی نیست! Smile ولی جدا رو اعصاب آدم اثر میذاره!!

اینجا دیدم بچه ها گفتن خمیر سنسوداین اصل خوبه! من قبلا میگرتم واقعا خوب بود نوشته بود تولیدش برا انگلیسه!
ولی دیگه پیدا نکردم. الان هرچی میگیرم روش فارسی هم نوشته!!!! ولی فک کنم نوشته تولید ترکیه ( لابد به سفارش ایران! Smile )

از کجا میشه اصلشو پیدا کرد؟ اصلش باید انگلیسی باشه؟
یه مدت هم سیگنال زدم!
الان دیگه کارم به پونه 3 رنگ رسیده !! 3 (12)

در این زمینه و دهانشویه معمولی هم راهنمایی کنید

خیلییی ممنون.

عزیزم از دندانپزشک باید نسخه بخوای.شرمنده من اینجا نمی تونم نسخه بدمBig Grin تداخل دارویی نداره.خیالت راحت.خمیر دندون اصلا راهکار موثر برای رفع دائم بوی دهان نیست فقط تاثیر تقویتی روی دندان دارد و رفع التهاب لثه.پس مارک خمیر دندان خیلی براتون مهم نباشه.مخصوصا شما فیروزه جون که مشکلت دندانی نیست.
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر)janu نوشته است:  یاس عزیز برای تشخیص مواردی که گفتی چه دکتری باید بریم؟یعنی چه تخصصی؟

دندانپزشک عمومی.متخصص تشخیص بیماری های دهان.برای سینوزیت متخصصENT و گوارش هم پزشک عمومی و متخصص

سپاس شده توسط FIROUZE ، janu
ارسال پاسخ