شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
بوی بد دهان
۱-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #71

RE: بوی بد دهان
Dodgyوای منم مسواک میزنم روی زبونم نزدیکه بالا بیارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط nasim.h
۲-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ صبح توسط شایا.)
ارسال: #72
به نظر منم بیشتر به خاطر تجمع باکتری های روی زبونه.این که روی زبونو مسواک کنی معجزه میکنه.آدم احساس تمیزی میکنه اصن...
لیدی جون حتما لازم نیس که فرو کنی تو حلقت که!
بعد سعی کن اول دندوناتو بشوری بعد آخرش برو سر وقت زبون تا قشنگ نرم بشه و درد نگیره.آروم بکش روش. بعد میبینی که سفیدی های روی زبونت میره و خوشمل میشه

من حتی روی لبم رو هم مسواک میزنم.اینقده نرم میشه که نگووووووووووووووووووووووو

انقدر الکی خندیدم ک وقتی ناراحتم کسی جدیم نمیگیره!!!
۲-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #73
(۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ صبح)negar90 نوشته است:  بچه ها بعضي ها تو لوزشون حفره داره و غذا ميره اون داخل ميمونه و چون نميشه درش آورد دهن بو ميگيره كسي اين و شنيده و راه حلي واسش داره ؟

دوست جونی من این مشکلو دارم.رفتم دکتر گفت مسواک و اینا تآثیر چندانی نداره.بعر از غذا دهنتو با آب گرم که دهنتو نسوزونه تو دهنت بچدخون بعر بریزش بیرون،

سلام به همه نو عروسای گل.لباس عروس دکلته با دامن پفی و زیر سینه اش کار شده
واس اجاره قیمت 150 هزار تومنNew2
۰۹۳۷۰۵۵۵۳۵۳
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #74

(۲-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ صبح)شایا نوشته است:  به نظر منم بیشتر به خاطر تجمع باکتری های روی زبونه.این که روی زبونو مسواک کنی معجزه میکنه.آدم احساس تمیزی میکنه اصن...
لیدی جون حتما لازم نیس که فرو کنی تو حلقت که!
بعد سعی کن اول دندوناتو بشوری بعد آخرش برو سر وقت زبون تا قشنگ نرم بشه و درد نگیره.آروم بکش روش. بعد میبینی که سفیدی های روی زبونت میره و خوشمل میشه

من حتی روی لبم رو هم مسواک میزنم.اینقده نرم میشه که نگووووووووووووووووووووووو

مرسی عزیزم . من اصلا وقتی عادی هم مسواک میزنم مخصوصا دنونای اخرم رو حالم بد میشه
اما بعدش خیلی خوبه ادم احساس تمیزی می کنه Angel
چند بار هم اومدم همین جلوی زبونم رو مسواک بزنم دیگه نگو..... Sad
وای ....
اما خیلی دوست دارم حساسیت نداشته باشم و این کار رو انجام بدمSmile

دوستای گلم من بعد از 11 ماه از پُستم به عنوان ★معاون★ استعفا دادم

خوشحالم که این پُست بهانه ای بود برای آشنا شدن با دوستای گلی مثل شما Heart

ممنون میشم اگه در ادامه سوالی بود پروفایلم رو بخونید ツ

خدایا شکرت ♥
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #75
آره این زبونه خیلی لوسه دوست نداره تمیز باشه. من شنیدم صبحا قبل هرچیزی یه قاشق ماست خورده بشه از بوی بد تو طول روز جلوگیری میکنه!
 سپاس شده توسط lady-nazy
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #76
دوستای عزیزم بوی بد دهان چندین عامل متفاوت داره که دوستان تا حدودی بهش اشاره کردن.تا جایی که بتونم از طریق این سایت کمکتون میکنم و اگه لازم شد مراکز دندانپزشکی با قیمت دولتی رو بهتون معرفی میکنم.قابل توجه دوستانی که دهانشویه کلر هگزیدین استفاده ممیکنن چون این دهانشویه بیس الکلی داره مصرف بیش از 2 هفتش باعث اسیب مخاطی و در نهایت سرطان مخاط دهان میشه.باید هر 2 هفته یک بار یک وقفه داشته باشید.توجه داشته باشید این دهانشویه برای مشکلات پریو دنتال میباشد.Idea
پوسیدگی دندان یا ترمیمهای نادرست که باعث پوسیدگی مجدد دندان میشوند نیز با مراجعه به دندانپزشک مشخص میشود که پس از ترمیم مناسب بوی بد دهان رفع میشود.
کسانی که زبان بار دار دارند.این حالت به علت بلندی پرز های زبان رخ میدهد که با مسواک زدن زبان با مسواک مخصوص باکتری ها کاهش یافته و پرزها کوتاه شده و بوی دهان اگر به این علت باشد از بین میرود
دوستایی که دهانشویه سفید کننده استفاده میکنند باید بدونن که هیچ ربطی به رفع بوی بد دهان نداره.Huh
برای لوزه های کریپتوسیس(حفره دار)تنها راه درمانی تونسیلکتومی (خارج کردن لوزه )می باشد.
برای دوستانی که سینوزیت دارند استفاده از انتی بیوتیک (بنا به دستور پزشکشون)و شستشو با سرم پیشنهاد میشه.
اسپری خوشبو کننده دهان باعث الرژی و دز نهایت بیماری دستگاه تنفس قوقانی میشه.
دوستانی که مشکل گوارش دارن حتما به دکتر مراجعه کنن.بوی بد دهان میتونه یه هشدار جدی از یه حالت بد باشه.
یکی از دوستان گفتن پیش دندانپزشکی کار میکنن که ایشون گفته از نخ دندان استفاده نکنید و مسواک در صورت احساس نیاز بزنیدSurprisedبه عنوان یه همکار من از همه دوستانی که به حرف ایشون عمل کردن عذر خواهی میکنم.این حرف کاملا اشتباهه و بیس علمی ندارهNew3 اکه کسی خواست براش کامل تو ضیح میدم که چرا.
دوست عزیزی که نگران بودی با نخ کشیدن بین دندونات فاصله میفته باید بگم اصلا ربطی نداره این مورد به نخ.حرکت ارتودنتیک دندانها به وسیله اجرام سخت اون هم به مدت حداقل 6 ساعت ایجاد میشهSmile

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
 سپاس شده توسط mahda-m ، setiya ، shaparak_7777 ، *s* ، bily ، فرین آفرین ، میداز
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #77
سلام خانوم های محترم و دوستای خوبمون که پزشکین . من خیلی موقع ها این مشکل رو دارم و میدونم مشکل از دندونام و ...اینا نیست .بطور مرتب معذرت میخوام حس میکنم خلط دارم و انگار گلوم چرکی باشه تمام سال اینجوری هستم.البته میدونم که احتمالا لوزم و اینا همیشه از بچه گی مستعد تحریک شدن و گلو درد و اینا بوده.غیر جراحی راهی نیست؟؟؟؟
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #78
یاس جون من حدود 3 ماه مرتب روزی دو بار دهانشویه ارشیا میزدم هم الکلیشو هم بدون الکلشو با هم میزدم وقتی ول کردم احساس کردم طعم دهنم عوض شده و الان هرکاری میکنم بازم دهنم خوش بو نمیشه انگاری یه چیزی تو دهنم مونده یعنی ممکنه همون سرطانه که گفتی گرفته باشم؟

******بچه که جون و نفسه، یکیش خوبه دوتاش بسه*******

فرزند کمتر زندگیه بهتر

۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #79
برای رفع بوی بد دهان بهترین راه اسپری های خوشبوکننده دهان هست

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ صبح
ارسال: #80
(۲۳-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ صبح)yac نوشته است:  دوستای عزیزم بوی بد دهان چندین عامل متفاوت داره که دوستان تا حدودی بهش اشاره کردن.تا جایی که بتونم از طریق این سایت کمکتون میکنم و اگه لازم شد مراکز دندانپزشکی با قیمت دولتی رو بهتون معرفی میکنم.بوی بد دهان میتونه یه هشدار جدی از یه حالت بد باشه.

سلام دکتر جان.
منم یه مشکلی دارم که همیشه دهانم خشکه و لبهام خشکه. توی همه فصول!
همیشه هرچی بخورم سریع باید مسواک بزنم. حتی غذاهایی که در دهان بقیه بوی بدی ایجاد نمیکنه برا من یه بوی موندگی از جنس همون غذا ایجاد میشه!!

دیگه کلافه شدم. دکتر گوش و حل و بینی هم رفتم معاینه کرد چیزی نبود! گفت آدامس نعنایی و خیار بخور!!

آخه چقدر آدامس. معده درد دارم میگیرم! بیرونم که نمیشه مسواک زد! حالا بعد این کارا دوباره نیم ساعت بعد بازم همون وضع!!

چون لووتیروکسین مصرف میکنم، تو یه سری سایتها دیدم تحمل بدن به دما کم میشه و تعریق زیاد میشه. برا همین خشکی دهان و لب ایجاد میشه!

به نظر شما چی کار میشه کرد؟
آیا مثلا بیماری هست که باعث بشه بزاق دهان خودش کم بشه؟! ( چون از وقتی یادم میاد این مشکلو داشتم)
دارویی هست که ترشح بزاق رو زیاد کنه؟
صبحها که از خواب میشم دهانم خشکه خشکه!! و گلوم دیگه چسبیده! برا صبح چه میشه کرد؟( اول صبح اسپری که نمیشه زد!)

ممنون.

اندرویدزناشویی

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC--3118?page=3
ارسال پاسخ