شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
بله برون
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #651
RE: بله برون
اگه میز عکس دارین روی میز میوه بچینین
یه سری برگ بزرگ مث برگ مو پیدا کن بشورشون بذار زیر میوه ها بعدم از تو عکسای نت ایده بگیر میوه هارو بچین

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط *بانوی حسین*
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #652
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ عصر)سحر بانی نوشته است:  نه عزیزم احتیاجی به تزیین نیست
من فقط میخوام 1میز بله برون با شمعو گل طبیعیو تورو مروارید درست کنم روی میز مهمونام گلو شمع بزارم
این شیکترو سنگین تره از بادکنکو فشفشه
سحر جون
شما بله برونت کی هست؟
میشه از میزت عکس بذاری واسم ؟

خدا جونم شکرت مامانیم خیلی بهتر شده اما همه چی بازم دسته خودته میدونم
خداجون تو اوجه سختی و ناامیدی دکترا تو امیدمون دادی
بقیه راهم کمکموم کن
با دعای شما دوستان مامانیم بهتره
☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼
در این دنیای تکراری , فقط تکرار تو زیباست ... !
☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼
وزن شروع امروز 1دی 79کیلو
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #653
من تو بله برون دوستم دیدم اخه عکس ندارم
بله برونت کیه ؟ تا اون موقع برات عکس بذارم؟

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
 سپاس شده توسط *بانوی حسین*
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ عصر توسط *بانوی حسین*.)
ارسال: #654
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ عصر)sahar0111 نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر)*بانوی حسین* نوشته است:  دوستان راهنماییم کنین
پلیزززززززززززززززز

عزیزم عکسای میزه بله برون منو دیدی ؟؟نباید خیلی مثل تولدا خونرو شلوغ و رنگارنگ کرد..یهو خانواده طرف میگن ببین دختره چقدر شادو خوشحالهههه3 (12)
یه میزه ساده اما شیک بچین با توجه به رنگ لباست و کل وسایلات..دفر بله برونای بیرون خیلی ساده و معمولین..با یکم ابتکار میشه تبدیلش کرد به یه دفتره خاطره انگیز و عالی..اگه مثل ما رسم قند شکستن داری حتما از قبل پارچه خوشگلی واسه کف سینی قند شکستنت بدوز..همینطور ازین تیشه های قندشکن فانتزی بگیر و تزئینش کن..اگه کمکیم ازم بر میاد اصلا تعارف نکن..هرجاهم راهنمایی خواستی بگو برات عکسینا بفرستم که بتونی ایده بگیری..Heart

نه عزیزم و کدوم صفحس بهم میگی؟
شوهرمم میگه تولدش نکن3 (12)
وای عزیزانم کلی دلمو بردین با حرفاتون
ممنون دارین کمکم میکنین
خداروشکر لازم نیس به خواهر شوهرم رو بندازم اینجوری
عالی هس
میشه بگی کدوم صفحه؟؟؟؟
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ عصر)** کــــژال ** نوشته است:  من تو بله برون دوستم دیدم اخه عکس ندارم
بله برونت کیه ؟ تا اون موقع برات عکس بذارم؟
کژال جونم یا 15 شهریور یا 16 مهر
خواهش میکنم کمکم کنین که به خانواده همسر رو نندازم
مامانم هم مریضه نمیشه مجبورم از الان به فکر باشم

خدا جونم شکرت مامانیم خیلی بهتر شده اما همه چی بازم دسته خودته میدونم
خداجون تو اوجه سختی و ناامیدی دکترا تو امیدمون دادی
بقیه راهم کمکموم کن
با دعای شما دوستان مامانیم بهتره
☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼
در این دنیای تکراری , فقط تکرار تو زیباست ... !
☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼
وزن شروع امروز 1دی 79کیلو
 سپاس شده توسط ** کــــژال **
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #655
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ عصر)*بانوی حسین* نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ عصر)sahar0111 نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر)*بانوی حسین* نوشته است:  دوستان راهنماییم کنین
پلیزززززززززززززززز

عزیزم عکسای میزه بله برون منو دیدی ؟؟نباید خیلی مثل تولدا خونرو شلوغ و رنگارنگ کرد..یهو خانواده طرف میگن ببین دختره چقدر شادو خوشحالهههه3 (12)
یه میزه ساده اما شیک بچین با توجه به رنگ لباست و کل وسایلات..دفر بله برونای بیرون خیلی ساده و معمولین..با یکم ابتکار میشه تبدیلش کرد به یه دفتره خاطره انگیز و عالی..اگه مثل ما رسم قند شکستن داری حتما از قبل پارچه خوشگلی واسه کف سینی قند شکستنت بدوز..همینطور ازین تیشه های قندشکن فانتزی بگیر و تزئینش کن..اگه کمکیم ازم بر میاد اصلا تعارف نکن..هرجاهم راهنمایی خواستی بگو برات عکسینا بفرستم که بتونی ایده بگیری..Heart

نه عزیزم و کدوم صفحس بهم میگی؟
شوهرمم میگه تولدش نکن3 (12)
وای عزیزانم کلی دلمو بردین با حرفاتون
ممنون دارین کمکم میکنین
خداروشکر لازم نیس به خواهر شوهرم رو بندازم اینجوری
عالی هس
میشه بگی کدوم صفحه؟؟؟؟

الان بازم عکسارو برات میزارم..چون صفحش یادم نیست..اما سعی کن توو اینجور مراسما به هیچ کسه هیچ کس روو نندازی..هرچقدرم باهاش راحت و صمیمی هستی..چون اخرشم همه چیو به اسم خودشون تموم میکنن
[تصویر: 13762311341.jpg]
[تصویر: 13762311342.jpg]
 سپاس شده توسط *بانوی حسین* ، ** کــــژال ** ، مهرانا 21 ، noor ، sahel aram ، safoura ، فندق ، tapesh ، Beh.Naz ، س.م
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #656
اینم تقدیم با عشق به بانوی حسین اگه چیز دیگه ای هم واسه خودم پیدا کردم واسه شمام میزارم
[تصویر: 13762319341.jpg]

Lub
 سپاس شده توسط *بانوی حسین* ، رسپینا63 ، تك ستاره ، نارسیس ، Beh.Naz ، س.م
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #657
اولین عکس روو جلده دفترمونه که خودم عاشقشم..
[تصویر: 13762323701.jpg]
اینم داخله دفتر قسمت مهریه و شیربهاست که خودمون به نوشتهای تووش گذینه های قشنگتری اضافه کردیم..
[تصویر: 13762323702.jpg]
اینم عکسه سینیه قندشکنو قندمه..ببخشید که بی کیفیته..از روو فیلمم عکس انداختم
[تصویر: 13762323703.jpg]
 سپاس شده توسط *بانوی حسین* ، tite ، sepid73 ، *s* ، mahsaiiii ، tapesh ، Beh.Naz ، س.م ، MaHrOoOo
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #658
[تصویر: 13762329661.jpg]
میتونی بارنگ لباست ست کنی مثل این
[تصویر: 13762329662.jpg]

Lub
 سپاس شده توسط *بانوی حسین* ، نارسیس ، فندق ، Beh.Naz
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #659
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ عصر)*بانوی حسین* نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ عصر)sahar0111 نوشته است:  اولین عکس روو جلده دفترمونه که خودم عاشقشم..
[تصویر: 13762323701.jpg]
اینم داخله دفتر قسمت مهریه و شیربهاست که خودمون به نوشتهای تووش گذینه های قشنگتری اضافه کردیم..
[تصویر: 13762323702.jpg]
اینم عکسه سینیه قندشکنو قندمه..ببخشید که بی کیفیته..از روو فیلمم عکس انداختم
[تصویر: 13762323703.jpg]
وای سحر جون خیلی با سلیقه بودش
ای جااااااااااانم
مبارک باشه
خیلی ناز بودش
ممنونم گلم خیلی قشنگ بودشNew1

ممنون ازتون فوق العاده زیبا
ممنونم ایده بهم میدینNew1
خواهش میکنم گلم..امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم..اینم عکس تزئینات هدیه های بله برونم که زحمت تمامیشو شووشوو طلاییم به تنهایی کشیده بود.
بازم عذر که کیفیتش پایینه
[تصویر: 13762340741.jpg]
 سپاس شده توسط *بانوی حسین* ، noor ، ida ، mahla ، mahsaiiii ، Beh.Naz
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ صبح توسط kati J0000N.)
ارسال: #660
دوستای گلم عکسای چیز میزای بله برونمو براتون میذارم که اگه کسی خواست ایده بگیره Tounge
اول یه توضیحاتی بدم....جونم براتون بگه که ما واسه بله برون بزرگای فامیلو گفتیم و عمه و عمو خاله و دایی بدون بچه هاشون البته ما بچه ها خالمو هم گفتیم ولی عمه و عمو و نه Big Grin چه بد جنسیم Big Grin بقیه توضیحاتم تو عکسا میدم

این سبدیه که برام اوردن .... خود مادر شوهرم و خواهر شوهرم درست کردن ... چیزای توش شامل : یه کله قند بزرگ وقند شکن _ یه پارچه نباتی رنگ که کادو شده و معلوم نیست از طرف مادر یزرگ شوشو از سوریه اورده قبلا برام اخه شوشو تنها نوه پسره بقیه همه دخترن منم تک عروسم هورااااااااااااااااا 3 (12) حلقه نشونم و یه پارچه چادری سفید و یه روسری ساتن سفید که اونم کادو شدست معلوم نیست و پارچه کارشده سورمه ای با ساتن آبی درباری .... خودم خواستم تیره باشه که همینو واسه نامزدی بدوزم که با عروسی خیلی فرق کنه....صورتی دوست نداشتم ست بله برونمم همه چیش یاسی بود که حالا عکساشو میذارم ....
این نمای رو به رو...
[تصویر: 13768900202.jpg]

این نمای کناری ...
[تصویر: 13768900201.jpg]

اینم نمای پشتی...
[تصویر: 13768900203.jpg]

البته این عکسارو از خواهر شوشو گرفتم که تو خونه خودشون انداختن Wink
ادامه عکس ها .....
این عکس سبد گلیه که اوردن .... این عکسو دم خونه ما گرفتن تو فضای باز پایین خونه Wink
[تصویر: 13768910261.jpg]

اینم عکس کیکی که اوردن ...
[تصویر: 13768910272.jpg]

اینم عکس دفتر بله برون که از بهارستان خریدم قیمتش هم 19 هزار تومن شد .... البته من خریدم ولی پولشو شوشو داد اخه دفترو خانواده داماد میخرن .... حالا چقدرم من پولشو گرفتم 3 (12)
[تصویر: 13768914911.jpg]
اینم عکس میز بله برونم ... روی میز ما فقط یه ظرف میوه گذاشتیم با یه سبد که توش دفتر گذاشتیم دورشم با گل درست کردیم وای که چه هول هولی شد این گلای سبده همینجوری چپوندیم تو هم اخه اصلا وقت نداشتیم Big Grin
جونم براتون بگه دوستای گلم مراسم من توی اسفند ماه بود رفتم چندتا از این کارای تزییناتی خریدمو کردم بهم گفتن چون تو اسفنده ما معمولا تزییناتی این ماهو با سفره هفت سین انجام میدیم واسه همین من 6 تا گاری کوچولو گرفتم با یه گاری بزرگ که عمونوروز روش نشسته و توی اون سبزه مصنوعی هست ....گاری کوچیکارم توشو بقیه سین هارو چیدم سماق و سکه و....
سته همه چیز ما یاسی و بنفش بود حتی روکش صندلی ها
لباس خوده من کت و تاپ و دامن بود تاپم نوک مدادی بود آستر دامنم هم نوک مدادی ست بود با کت و شلوار شوشو ...کتم ساتن یاسی بود دامنم دانتل یاسی که با پیرهن و کراوات شوشو ست بود ... خدایی قشنگ بودااااااااااا همه چی ست بود....حتی بالا سرمون هم پر بادکنک یاسی و بنفش و سفید کردیم خیلیییییییییی خوجل شد ....Big Grin چقد تعریف کردم از خودممممممم 3 (12)

[تصویر: 13768914922.jpg]

این قرمزایی این وسط یه شکلاتای قلبی قرمز بود که من اینجوری ریخته بودم همه فک کردن لوبیا قرمزه فک کنننننننننن !!!!!! Tounge
دور تا دورشم شمع گذاشتم که میخواستم روشن کنم که نکردم آخه ترسیدم خونه آتیش بگیره خیلی نزدیک به هم بودن بیخیالش شدم .... ولی آخر مجلس همه رو شوت کردم تو سطل زباله آخه هرکی رد میشد اینارو له میکرد نیست همه بزرگا بودن همه هم چشا ضعیییییییییییییییییف سن ها بالا 3 (12) خلاصه نابود شد 3 (12)

[تصویر: 13768914923.jpg]

دوست جوناااااااا هنوز خونه نداریم تاریخ عروسیمونم بستگی به خونه داره میشه یه صلوات واسه همه بی خونه ها بفرستین Sad
 سپاس شده توسط mahshad joon ، baharibaran30 ، parisa13 ، mahsa1992 ، noor ، ida ، Delsa_2 ، نارسیس ، mahla ، mahsaiiii ، tapesh ، nafas70 ، Beh.Naz ، س.م ، MaHrOoOo
ارسال پاسخ