شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
برای عکس اسپرت چی همراهمون ببریم؟
۶-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ عصر توسط بتیس.)
ارسال: #41
RE: برای عکس اسپرت چی همراهمون ببریم؟
بچه ها رنگ قرمز تو عکسا خیلییییییییی خوب میشه من عکسای اسپرتم که رنگ لباسم قرمز بود خیلی خوب شدن اگه خواستید جمعه براتون عکسامو میذارم ببینید
لباس قرمز ببرید همراهتون

فروش تمامی لوازم منزلNew2 عکس در ص 56 حراج لوازم خانگی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط بهاردخت ، بارانک ، khofte ، mary goli ، farnaz72 ، پری-ناز
۶-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #42
سلام بچه ها من خودم عکاس آتلیه هستم یعنی آتلیه دارم یه جورایی....بهتون پیشنهاد میکنم که هر کی میخواد با همسرش عکس اسپرت بندازه سعی کنه لباسا ست باشن وهم رنگ .....توی عکس متضاد هم خوب میشه ولی همرنگ بیشتر جواب میده.سعی کنید رنگ خاص انتخاب کنید که به مرور زمان از چشمتون نیوفته...سفید کمتر بپوشید از زمینه تیره ودکر تیره بگید استفاده کنن براتون.از ژست های رسمی کلا بپرهیزید......New1امیدوارم بهترین لحظه هاتونو به بهترین شکل ثبت کنید!!New1
 سپاس شده توسط aroos shomali ، khofte ، dordoone ، farnaz72 ، پری-ناز ، mhdshs ، سایان ، Riana ، mahtab.mah ، mahnaz110 ، zori
۶-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #43
بچه ها اگه ميخايد عكس اسپرت بندازيد اگر براتون مقدوره كلاه گيس (پوستيژ) هم با خودتون ببريد. باحال ميشه

و تو چون مصرع شعري زيبا
سطر برجسته اي از زندگي من هستي
-------
نو عروس من تقریبا درست شد Lub
 سپاس شده توسط mary goli ، eli.a
۶-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #44
(۶-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ عصر)mary goli نوشته است:  من يه بار يه كلاه گيس امتحان كردم به نظرم رو سرم نميخابيد و تابلو ميشد
يا روش خاصي داره قرار دادنش روي سر؟

اگه میخوای خوب بخوابه رو سرت اول موهاتو محکم جمعش کن وبعد یه توری که تو بسته بندیش هست صدرصد بکش رو سرت وکلاه زیرش گیره داره از لای توری بزن بره داخل....بعدچندتا سنجاق موئی بهش بزن که سفت سفت شه....البته اگه موهات حجمش خیلیه بیخیال شو لطفا چون مطمئنن خوب وای نمیسته.....SmilingSmilingHappyNew1New1New1
 سپاس شده توسط mary goli
۷-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #45
(۶-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ عصر)ROoyam نوشته است:  دووووووووووستام كسي تو برف عكس اسپرت و كليپ داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميخوام واسم توضيح بدبد چطور ميشه كليپ تو برف؟؟؟؟
دووووووووووستام كسي تو برف عكس اسپرت و كليپ داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميخوام واسم توضيح بدبد چطور ميشه كليپ تو برف؟؟؟؟

سلام دوستای خوبم.اگه کسی میخواد عکس یا کلیپ تو برف داشته باشه بهتره که صبح خیلی زود بره چون آفتاب که بالا بیاد انعکاس نور از برف بیشترمیشه وممکنه روی عکساتون تاثیربدی بذاره.....بهتون پیشنهادمیکنم که ازلباسای رنگ گرم استفاده کنید تا بیشترین کنتراستو بامحیط ایجادکنه....Embarrasedعینک آفتابی هم تیپتونو اسپرت تر میکنه...لباسای اسکی هم که عکس و معرکه میکنه.....New1
 سپاس شده توسط farnaz72 ، ROoyam
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #46
من رفتم عکسهامو انداختم بچه بهترین کار اینه که لباسهاتونو با هم ضربدری ست کنید
مثلاً شلوار شوشو با تی شرت شما
خیلی جلوه داشت

خدایا هیچ می دونی که خیلی عاشقتتتتتتتتتتتتتتتم New1
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #47
لباس های قرمز جیغ...نارنجی جیغ...ابی کاربنی
کلاه و شال گردن...عینک دودی...دستکش...پوتین(منفقط واسه تیریپت میتونم کمک کنم چون تا حالا عکس زمستونی نگرفتم)

دعا کنيد شوهرم دکترا قبول بشه
خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #48
بچه ها بلوز شلوار الان دیگه تو عکسای اسپرت قشنگ نیست،پیراهن های کوتاه و اسپرت قشنگن،کفش پاشنه بلند،با بدلیجات قشنگ اما زیاد شلوغش نکنین.

شوشو جونم عاشقتمHeart
۱۵-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ صبح توسط khoodka.)
ارسال: #49

اصلا سیگار تو عکس جالب نیس خصوصا اینطور دکوری! خیلی مصنوعیه..مثل دختربچه هایی که آرایششون میکن و ازشون عکس میگیرن و هرقدم قشنگ بشن بازم فوقالعاده مصنوعی و دوست نداشتنی ان.. واقعی نیستن(البته به نظر من).. از طرفی درسته فیگورای طبیعی قشنگترن اما خوب بالش و پتو و ملحفه و کلا خوابیدن پوزیشنی نیس که باش عکس بگیرن! ..با مزه هم نیستن!! یا صرفا هر حرکت یا حالتِ به ظاهر طبیعی هم مناسب عکس نیستن..فرضاً من به شخصه - حتی بدون هزینه و مجانی یا به عنوان اشانتیون ! -عکس تو حالت درازکش درحال بازی با موبایل نمیگیرم.!! ینی این ابدا حالت یا لحظه ای نیست که بخوام ثبتش کنم و بعدا ببینمش!!! نمیدونم ..البته بازم میگم این نظر منه فقط!
 سپاس شده توسط Sheton Bala ، طلایی ، Aseman90 ، farnaz72 ، bebahar ، Mehrok ، mahnaz110 ، mahtab-gh
۱۵-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ صبح توسط khoodka.)
ارسال: #50

خیلی بیشتر ازین میشه خوش تیپ بود دوستم..البته سلیقه ایه ها اما تیپش شیک نیست چندان.اگه تو توپول بودی من همچنان هستم.. نمیدونم فرضا یه تاپ ساده بین رنگای شیری تا کرم با یه دستمال گردن طرح بربری یا باربری و یه شلوار لوله تفنگی روشن با یه کمربند باریک قهوه ای و یه کفش همرنگش که ترجیحا تو سگک کمربدند و کفش از طلایی استفاده شده باشه و برای زیورآلات گوشواره و النگوی پهن که میتونن مشکی یا طلایی باشن به نظرت خیلی شیک تر از این لباسا نیست؟ این یه مثال بود. بعضی تیپا ممکنه بامزه یا جالب یا تک باشن اما شیک نیستن.. (شیک واسه هرکس یه طور معنی میشه البته.)
اینکه از کجا بخری بستگی به سایزت و هزینه ای که میخوای بکنی فرق داره..
سایزت 36تا 44 راحت پیدا میشه تو بوتیکا
 سپاس شده توسط toranj ، pikard ، farnaz72 ، Mehrok ، mahnaz110
ارسال پاسخ