شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
برای عکس اسپرت چی همراهمون ببریم؟
۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #11
RE: برای عکس اسپرت چی همراهمون ببریم؟
واسه عکس هایی که لباس مجلسی میپوشیم؛کراوات همسری با لباسمون ست باشه خوشگل میشه ؛مثلا من پیراهنم بالاش مشکیه پایینش زرد و گل های صورتی داره( خوشگله ها Smile ) همسری کراوات زرد میزنه؛ ست این شکلی هم جالبه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط bahare71 ، *he_is_mine* ، Taraneh ، secret
۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #12
بچه ها من اينارو ست كردم واسه عكساي اسپرتم نظرتون چيه
1-خودم : يه دست پيراهن مشكي كه يقش با نگينهاي قهوه ايي تزئين شده همسرم: يه دست كت شلوار كرم و كروات قهويي
2-خودم : يه دست پيراهن سرمه ايي -همسرم: يه دست پيراهن و شلوار توسي و كروات سرمه ايي
3-خودم: تاب بنفش و دامن لي همسرم: شلوارجين رنگ دامنم با تيشرت آستين حلقه توسي با يه نوشته بنفش همرنگ تاب من روش
4-خودم:يه پيراهن اسپرت رنگ و وارنگ كه گلاي سبزش بيشتر با گلسر و گوشواره سبز همسرم: شلوار جين سرمه ايي با تي شرت سبز
5-خودم: پيراهن با تركيب رنگي مشكي توسي سفيد همسرم : پيراهن و شلوار خاكستري با كراوات توسي
6-خودم پيراهن سفيد مشكي قرمز اسپرت همسرم: تي شرت قرمز و شلوار جين مشكي
7-خودم دامن مخمل كرم و تاب قهوه ايي همسرم پيراهن قهوه ايي و شلوار كرم
8-خودم پيراهن چهارخونه نارنجي قهوه ايي صدري و يك كلاه حصيري خشگل همسرم پيراهن و شلوار صدري
9-خودم: كت توسي و شلوار و تاب مشكي همسرم پيراهن و شلوار مشكي و كروات توسي
10: يه دست لباس زمستوني براي هر كدوممون
11:ملحقات: سبد و گل نارنجي و قرمز و سفيد
عروسك خرسي قهوه ايي بزرگ
با دكنك قرمز سفيد مشكي و قرمز
شكلات بزرگ
عينك آفتابي

12: آهان تيپ كار (كلاه ايمني+ لباس+ نقشه+ خط كش تي+ ماكت+ گونيا)
 سپاس شده توسط bahare71 ، Nanas ، el8765 ، marya_r2000 ، delibox71 ، Taraneh ، kosar ، ساره ، ghazalpoush ، shabnamjon ، fatima7224 ، secret
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #13
منم بگم؟؟؟Embarrased

من می خوام یه سارافون مشکی جذب بپوشم (زیرش دیگه چیزی نمی پوشم) با گردن بند و دستبند مروارید و از این کیف کوچولوهای نقره ای.

یه تاپ سرخااااابی که دور گردن کیپ می شه با شلوار لی مشکی.

یه تاپ سبز که روش نیم تنه زرد می خوره با دامن کوتاه زرد.

یه دونه پیرهن (مدل مردونه) که روش میوه میوه داره با شلوارک.

برای اینها چیزی به نظرم نمی رسه ست کنمHuh
گل و کلاه حصیری و عینک آفتابی هم می برم.
مشکلم بیشتر با کفش هست. با اینا چی ست کنم؟ مثلا کفش زرد برم بخرم؟ بهدش هیچ جا نمی پوشمش کهHuh

لباس عقدم هم می خوام ببرم چون موقع عقد نشد بریم آتلیه.

خوبنننننننننن؟ نظر بدید لطفاً.
 سپاس شده توسط secret
۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #14

بچه ها واسه عکس اسپرت اگه لباس شب برای خودم و یه پیرهن و شلوار رسمی برای شوهرم ببرم خوبه؟
یا همه اش باید تیپ اسپرت باشه؟
 سپاس شده توسط secret
۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #15
نه عزیزم خیلی هم خوبه اصلا یه بخشش با لباسه رسمیه،‌ یه بخشیش هم تیپه اسپرته
 سپاس شده توسط narcissus88
۲۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-خرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ عصر توسط goli topoli.)
ارسال: #16
سلام دوستای خوبم اول میخوام از همتون به خاطر نظرای خوبی که میدید تشکر کنم من تازه عضو شدم این پنجشنبه میخوام عکس اسپرتمو بگیرم چند دست لباس دارم ولی اینقدر استرس دارم نمیدونم واقعا کدوم خوبه میشه کمکم کنید من به ترتیب براتون مینویسم از اینکه وقت میذارید تا راهنماییم کنید ممنونم اگر لطف کنید زود جواب بدید ممنون میشم
1.خودم :.پیراهن مجلسی سرخابی بلند با یقه رومی و سنگ دوزی شده با کفش مجلسی مشکی و یه نیم ست طلا سفید و همسرم : کت و شلوار قهوه ای سوخته (امیدوارم تو عکس تیره بیفته چون کت و شلوار مشکی نداره ) با کروات
2. خودم :تاپ قرمز با دامن کوتاه مشکی با کفش مجلسی مشکی پاشنه بلند با گوشواره گرد بزرگ و دستبند و یه انگشتر بزرگ (که بدلیجاتم نقره ای) و یه گردنبند طلا (تو گردنی )
همسرم :تی شرت قرمز با شلوار لی مشکی و عینک و ساعت
3. خودم : لباس آستین حلقه ای سبز –مشکی و کار شده (نه به صورت مجلسی) با ساق کوتاه طرح دار با کفش (نمیدونم صندل مشکی یا کفش تخت مشکی بپوشم ) و ست بدلیجات گوشواره گرد گردنبند توپ توپی (حالت چند تا توپ به هم وصل شده طلا زرد ) با خلخال و انگشتر و دستبند
همسرم : تیشرت سبز –مشکی و شلوار لی مشکی با عینک و ساعت
4.خودم: پیراهن قرمز کوتاه با چکمه با نیم ست طلا سفید
همسرم : تی شرت قرمز با شلوار لی مشکی یا پیراهن مردانه اسپرت مشکی با شلوار مشکی( نیدونم کدوم بهتره؟)
5.خودم : پیراهن آستین حلقه سفید با توپ توپی طلایی(جنس پارچه اینطوری ) با ساق براق کرم و صندل بند دار طلایی با گوشواره اشکی شکل سفید و دستبند و انگشتر نقره ای و تو گردنی (یا شاید بهتره ست بدلیجاتم آبی باشه با یه کلاه آبی و عینک که به لبای همسری بیاد ؟)
همسرم : تی شرت آبی و شلوار لی مشکی با کفش اسپرت آبی و ساعت و عینک
6. پیراهن مشکی کوتاه سنگ دوزی شده با کفش مجلسی با ست بدلیجات( نمدونم چی بندازم )
همسرم : پیراهن مردانه اسپرت مشکی با شلوار مشکی
7. تاپ مدل دار مخلوطی از رنگ های کرم و قهوه ای با شلوار لی سرمه ای طرح دار با کفش مجلسی و یه کلاه که تقریبا رنگ تاپمه و ست بدلیجات ( نمدونم چی بندازم )
همسرم : تیشرت کرم –قهو ه ای با شلوار کرم لی
8. ست زمستونی خودم : شال و کلاه سفید و پالتو صورتی و یه ساق براق مشکی با چکمه و گوشواره مثلثی شکل و انگشتر بزرگ و لباس سفید
همسرم : پالتو مشکی و شلوارمشکی مردونه و لباس سفید و یه کلاه زمستونی و شال مشکی
9.خودم :یه تاپ سفید با شلوار جین آبی و کتونی با گوشواره سفید اشکی و انگشتر و یه دستبند نقره ای با یه کیف مشکی کوچیک
همسرم : تیشرت سبز با شلوار جین آبی و کفش آبی

خدایا یه کار خوب برا همسرم از غیب بفرست زود زود Crying
 سپاس شده توسط عروس کوچولو ، secret
۲۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #17
به نظر من یکم ترکیب رنگاتو تغییر بده مثلا همش اینجوری نباشه که تاپ و تی شرت تو همسرت یه رنگ باشه برعکسشم واسه تنوع قشنگ میشه مثلا تو شلوار قرمز بپوش یا دامن قرمز با تیشرت مشکی یا سفید همسرت تی شرت قرمز با شلوار مشکی یا سفید بپوشه
یکی دیگه ام اینکه 2 دست لباس قرمز گذاشتی میتونی یکیشو حذف کنی به جای اون از یه رنگ دیگه استفاده کنی مثل زرد یا بنفش یا .....
ترکیب کامل مشکی رو نمیدونم خوب میشه یا نه اگه سفید مشکی باشه قشنگتره البته این سلیقه ایه چون من ترکیب کامل سفیدو دوس دارم شاید یکی دیگه دوس نداشته باشه

من میخواهم.....
پس میشود..............
۲۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #18
به نظر من لباس ما توی عکسمون خیلییییییییییییییییییییی تاثیر میذاره و هر رنگی باشه خوب میشه مهم این که استایلمون رو خوب کنه مثلا کسایی که یه کم تپل مپل هستن باید از یه لباسهایی استفاده کنن که لاغر تر به نظر برسن و بالعکس
کلاه عینک کیف و کفش ست شال گردن و تموم چیزهایی که تیپ مون رو خاص تر میکنه باید همراه داشته باشیم
 سپاس شده توسط عروس کوچولو
۲۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح توسط roshanak.sh.)
ارسال: #19
دوستان من دیروز رفتم عکس اسپرتهای داخل آتلیه رو انداختیم وای انقدر خوب بوووووووووووووووووود فقط چند تا نکته رو بهتون بگم اینکه ناخن هاتونو یه رنگ لاک جیغ مثل قرمز و نارنجی نزنید که هی لباساتونو عوض میکنید بهشون نخوره یه دست ناخن مصنوعی فرنچ بذارید خیلی عالیه چسب م با خودتون آتلیه ببرید بعدم اینکه یه مژه مصنوعی خیلی سبک هم بذارید توی عکس فوق العاده ست بعدم لباساتونو توی همون خونه ست کنید یه عالمه جمع نکنید ببرید هم خودتون گیج میکنید هم اونجا شلوغ پلوغ میشه بعدم لباسای شوشو رو چند تا چوب لباسی بزنید بعد توی کاور کت شلواری زیپ ببندید راحت ببرید
یکی دیگه اینکه بی خود هزینه نکنید واسه کلاه حباب سازو فلان اول از آتلیه بپرسید اگه نداشتن بعد تهیه کنید ببرید
آهان دستمال گردن رنگهای جیغ حتما ببرید یه روسری چیزی که ریش ریشه داره ببرید ببندید روی سرتون ریشه هاش بیاد تو صورتتون ازاین النگو پهن چوبی یا فلزی هم دارید ببرید

آدمهای ساده را دوست دارم.
همان ها که بدی هیچ کس را باور ندارند.
همان ها که برای همه لبخند دارند.
همان ها که همیشه هستند،

برای همه هستند...
 سپاس شده توسط pantea7009 ، عروس کوچولو ، behi ، نفسک ، Nanas ، ghazalpoush ، بتیس ، baharak7 ، nasim.h ، shiva26 ، Ghazi
۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ صبح توسط شادی.پ.)
ارسال: #20

من 31 خرداد میرم عکس اسپرتامو میندازم
من:تاپ پشت گردنی بنفش با شلوار لی مشکی کتونی مشکی-همسرم:تیشرت بنفش با شلوار لی مشکی کتونی مشکی
من:تاپ قرمز سفید با شلوارک لی ابی کوتاه کفش عروسکی قرمز-همسرم:تیشرت قرمز با شلوار لی ابی با کتونی سفید
من:تونیک فن مشکی با ساپورت مشکی کفش مجلسی مشکی پاشنه 10 سانت-همسرم:تیشرت مشکی شلوار لی مشکی
من:بولیز سرمه ای استین کیمانو با شلوار لی ابی تیره با کتونی سفید-همسرم:تیشرت سرمه ای شلوار لی ابی تیره با کتونی سفید
من:تاپ و شلوارک سرخابی مشکی ورزشی با کتونی مشکی سرخابی-همسرم:تیشرت و شلوار ورزشی مشکی با کتونی سفید
من:پیرهن مردونه چهارخونه سبز مشکی با شلوار لی مشکی و صندل سفید-همسرم:پیراهن مردونه چهارخونه سبز مشکی با شلوار لی مشکی با کتونی سفید
من:سارافن لی بندی ابی با موهای خرگوشی کلاه حصیری و سبد حصیری-همسرم: شلوارک لی ابی پاره با رکابی سفید کتونی سفید
من:من تاپ سفید کلاه سفید دامن کوتاه مشکی با صندل سفید-همسرم:رکابی سفید شلوار لی مشکی با کتونی سفید
یه تیشرت ست سبز هم داریم که با شلوار مشکی کتونی سفید میپوشیم با کلاه سفید یه شکل
عینک+کلاه+گردنبند و گوشواره+انگشتر+ساعت+حلقه+سبد حصیری با گل رز
ارایش ساده و شیک تقریبا پنکک رنگ پوست+خط چشم نازک+سایه دودی مشکی+رژگونه و رژلب صورتی و قرمز+ریمل زیاااااد+ناخنهای فرنچ سفید
موهای صاف و اتو کشیده+گیره سر+تل+کش سر+حریر

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
 سپاس شده توسط عروس کوچولو ، behi ، AfaMtiImaR ، خاله قرمزی ، نفسک ، ارغوان د ، narcissus88 ، delibox71 ، BiTa.R ، lopasali ، elina69 ، fatima7224 ، yak4453 ، shamim ، Ghazi
ارسال پاسخ