شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
بحث و گفتگو در مورد رقص عروس
۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #121
RE: بحث و گفتگو در مورد رقص عروس
وقتی میخواین بچرخین لبه تورتون رو بگیرید و بچرخید تا تورتون تو هوا باد بخوره
حتی تو رقص دونفره هم وقتی آقای دوماد دستتون رو بالا میگیره تا شما بچرخین با دست دیگتون گوشه ی تورتون رو بگیرید و بچرخید ( البته واسه تورهایی که تا کمر باشه حداقل )
سها جون واسه من نفرستادی که نظرمو راجع بهش بگم گلم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط m_lovely ، strips ، maral1234 ، sohajoon ، بارون* ، aaaida ، آوینا ، پرنسس عشق ، zeinab.mh ، شیوا سپهر
۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #122
مرسی فرشته جون خیلیییییییییییییییییییییییی مفید بود. دوستای دیگه هم خیلی چیزای قشنگی گفتن.

سعی کنین رقصتون یکنواخت نباشه. بعضی جاها دامنتونو با هردوتا دست بگیرین و با یکم تکون ساده راه برید و عشوه بیاید. همش دائم در حال رقص نباشید. یکم هم با این حرکت میتونید استراحت کنید

❤ نفس هایت را بشمار...

بس است! همین کافیست..

فقط نفس های خودت.. مگر نه تو تمام دنیای منی؟

نفس هایت قد همه ی ادم های دنیاست برایم...

قد نفسهایت دوستت دارم دنیای من... ❤
 سپاس شده توسط strips ، فلفلی ، maral1234 ، zohreh. ، zeinab.mh
۲-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #123
همین حرکتی ک سها گفت می شه جدا جدا هم انجام داد قشنگ میشه ینی ی دست بالا بمونه اون یکی با سه تا حرکت بیاد پایین
بچه ها چه شکلی اعتماد به نفسمون رو واسه رقص جلو جمع ببریم بالا؟ من تا حالا جلو جمع نرقصیدم!! قرص مجازی!! داریم ک ادم ریلکس بشه روشم بره بالا؟؟
 سپاس شده توسط فلفلی ، m_lovely ، sohajoon ، zeinab.mh
۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #124
زیزم نه اصلا سراغه قرصو اینا نرو
ببین باید تمامه روحو جسمتو بسپوری به اهنگ بعد بزاری تو وجودت ریشه کنه
خودت ملایمو ناخواسته به حرکت میای
بعله اگر نمایشی باشه ادم روش نمیشه ولی اگر تخلیه روح و لذت بردن باشه رو شدن نمیخواد که
من تو خونه همینجوری دارم ظرف میشورم یا راه میرم یا حتی زمینو طی میکشم -غذا درست میکنم یا کارهایه دیگه مدام دارم قر یدم
با کوچکترین اهنگه تلویزیون تکون تکون دیگه تازگی اهنگ سره خودم شدم همش میخونم یک دو یک دو
حتی یه وتایی با اهنگه جدول ضرب به قله مامانم فقط دنباله بهانه ای
پس تو وجودمون هست باید روش کار کرد

همانا کسانی در کمین ارسالهایه شما هستند و به صورت نامحسوس و تمیزی انرا حذف میکنند576New3 ارسال داشتم الان 396
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط فلفلی ، strips ، m_lovely ، maral1234 ، دریا73 ، zeinab.mh
۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #125
بچه ها عالیه همینجوری بهم نکته هارو بگیم خوب می شه
کلا دستو بالای سر می برید خیلی صاف نکنید دستتونو ( یعنی خیلی بالای سر نبرید ) سعی کنید دستتون زاویه داشته باشه !
وگرنه خیلی بد می شه یهو دستو صاف ببری بالا ..

❤️ 24 شهریور 93 ❤️
 سپاس شده توسط sohajoon ، فلفلی ، m_lovely ، آساره ، strips ، maral1234 ، zeinab.mh
۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ صبح توسط sohajoon.)
ارسال: #126
(۲-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ صبح)strips نوشته است:  همین حرکتی ک سها گفت می شه جدا جدا هم انجام داد قشنگ میشه ینی ی دست بالا بمونه اون یکی با سه تا حرکت بیاد پایین
بچه ها چه شکلی اعتماد به نفسمون رو واسه رقص جلو جمع ببریم بالا؟ من تا حالا جلو جمع نرقصیدم!! قرص مجازی!! داریم ک ادم ریلکس بشه روشم بره بالا؟؟

عزیزم چرا قرص؟؟Surprised

اولش باید بری جلوی اینه برقصی یعنی خجالتت واسه خودت بریزه

بعد که از رقصیدن جلو اینه ترست ریخت جلو افراد خونواده برقص
________

یه حرکت دست دیگه:

یه دستتونو زاویه دار به سرتون بگیرین مثلا دست چپو به سر بگیرین و دست راستو از سمت چپ بیارین سمت راست با دستارو عوض کنید

تو عروسی هم مطمین باش اونقده جوگیر میشی که خود به خودپا میشیTongue

بکار و بچین، بچین و ببخش، زمین خدا برای همه ست
 سپاس شده توسط فلفلی ، m_lovely ، آساره ، strips ، پرنسس عشق ، zeinab.mh
۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #127
اونشب با اون لباسو آرایشو ابهت مغرور نشین!!! اعتماد به نفس خودش میاد!!!

همینطوری که لبه ی تورتون رو گرفتین دستتون رو ببرین بالا و پایین در راستای بدنتون .... کلا با تورتون میتونین خیلی مانور بدین
میخوام یه چرخش خیلی شیک اسپنیش یادتون بدم به اسم رزه ( roze) دنبال جمله بندی خوبم پیدا کردم یادتون میدم!!
 سپاس شده توسط آساره ، strips ، maral1234 ، m_lovely ، samira mz ، zeinab.mh
۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ عصر توسط عاشق رقص.)
ارسال: #128
دوستای خوبم من با حجم پیام ها نمیدونم چیکار کنم.یوبار دیگه بگم من از ایران رفتم که منتظر جواب پیام هام نباشین,یه راه پیدا کردم,شاید امتحانش ضرر نداشته باشه,شاید بشه با اسکایپ بهتون تدریس کنم
اگه نظری دارین بگین ,من تنها راه کمک بهتون همین به فکرم رسید
 سپاس شده توسط آنی جون ، golden dream ، zeinab.mh ، elly
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #129
رزه درجا:
Heart
دوستای گلم با دست چپتون دامنتون رو بگیرید و دست راستتون رو کاملا صاف ببرید بالای سرتون سمت چپ

بعد از اون دست راستتون رو بیارید بالای سرتون سمت راست ( همونطوری صافو کشیده)

بعد از اون دستتون رو بیارید پایین سمت چپ

حالا بیارید پایین سمت راست و دستتون رو به حالت صافو کشیده از بدنتون دور کنید ( به طرف راست)
یعنی یک Z توی هوا برای خودتون بکشی در اصل یک همچین حالتی:

___Z

ok?

حالا خوب تمرکز کنید وقتی این حرکتو چند بار انجام دادین و خوب تو ذهنتون موند
باید همراه با این حرکت بچرخید ...........

با خودتون تمرین کنید وقتی دستتون بالا سمت چپه شما روبرو هستید

وقتی بالا سمت راسته شما به سمت چپ چرخیدید(همزمان هااااا)

وقتی پایین سمت چپه شما پشتتون به آینه ( یا مثلا دوماد ) هست

ووقتی اومد پایین سمت راست و ادامه ی Z حرکتتون باید کامل شده باشه و شما سرجای اولتون باید باشید

رزه حرکتی:
این حرکت خیلی پیچیدست و در اصل همراه با چرخش باید حرکت کنید و برید به سمت چپ و باز با دست چپتون این حرکتو انجام بدین و همراه با چرخش برید سمت راست
ولی برای عروس همین کافیه که قاطی نکنه و اشتباه نرهNew1

خوشم میاد وقتی تاپیک مفیده هیچکس تشکر نمیزنه جواب نمیدهBig Grin
ولی اگه الان بگم من یه کلیپ داره 100 نفر آدم تشکر میزنن و میگن منم میخوام !! در حالی که از کلیپ نمیشه به این راحتی یاد گرفت
 سپاس شده توسط بارون* ، ghasedak- ، mahtaab ، آساره ، strips ، m_lovely ، mariaa ، maral1234 ، عاشقای عاشق ، zahra asadi ، golden dream ، Gazaal ، خـانومی ، قاصدک خاموش ، Faten ، تازه عروسس ، maryam_68 ، marmarina ، zohreh. ، sanazijon ، دریا73 ، samira mz ، نازگل 69 ، SENSE ، nazanin bano ، پرنسس عشق ، mehrdadmahdieh ، آوینا ، مونامنصور30 ، zeinab.mh ، maryam 247 ، MOJDE_19 ، melika64 ، mahshid67 ، adrinaaa ، marjoon ، innocent ، فرانک2 ، puramzan ، elaheh1366 ، S-MONA ، aisy ، mahe nazz ، nargest ، eli and reza ، soheyla ، mina93 ، _Asal_ ، simamahdi ، khatoon62 ، شیوا سپهر
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ عصر توسط mahtaab.)
ارسال: #130
خب بچه‌ها منم می‌خوام یه حرکتی رو که تو کلاس رقص برا عقد یاد گرفتمو بهتون بگم. با عکسه. البته همونطور که می‌بینید از رو فیلمی که با دوربین خودمون گرفتیم عکس گرفتم. (شوهر منو می‌کشهBig Grin)
اگه اشکال داره لطفا تذکر بدین که حذفش کنم
من با آهنگ عروس خانوم مری زارعی رقصیدم. این جاش دقیقا اونجایی که می‌گه مثه عروس امشب به خدا هیشکی ندیدهههههههههههههههههههههه
اول رفتم عقب و دستمو گذاشتم رو قلبم. مثه تصویر 1. کمرمو یه خرده به سمت عقب کشیدم. و تا ندیدههههههههههههههههه رو بگه دستامو به سمت شوهر دراز کردمو اومدم به سمتش. (تصویر 2 تا 5)
بعد که خواننده شروع کرد به خوندن: چه شاهکاریه چشمات آی عروس خانوم... همون طور که دستم رو شونه‌های شوهر بود با هم یه دور چرخیدیم.
ناز و عشوه من خدا رو شکر فراوونه. این حرکتمم خیلی عشوه داشت. تو عکس مسلما خوب معلوم نیس. یه لبخند ملیح یه خرده قهرآلود لازمه.
اون ستون بنفش که وایساده و دست می‌زنه مادرشوهرمه که فیلمو خراب کرده. همه مهمونا شعورشون رسید برن کنار به جز مادرشوهر و خواهرشوهرم. برای عروسی باید توجیهشون کنم.
تصویر 1
[img][تصویر: 13930605351.jpg][/img]

تصویر 2
[img][تصویر: 13930606911.jpg][/img]

تصویر 3
[img][تصویر: 13930605352.jpg][/img]

تصویر 4
[img][تصویر: 13930605353.jpg][/img]

تصویر 5
[img][تصویر: 13930606201.jpg][/img]

خدا رو شکر به خاطر همه خوبی‌هاش و بیشتر واسه اینکه خانوم خونه خودم شدم.
یه عالمه آرزوی خوب و انرژی مثبت برای همه به خصوص نامزدا و مجردا... Heart
 سپاس شده توسط maral1234 ، عاشقای عاشق ، Fatijoon ، sadaf13 ، medis ، Gazaal ، فلفلی ، هستم ، maryam_68 ، saly ، دریا73 ، samira mz ، اسپارو . ، عروس ناناز ، mehrdadmahdieh ، آوینا ، مونامنصور30 ، zeinab.mh ، maryam 247 ، فرانک2 ، mahe nazz ، khatoon62
ارسال پاسخ