شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
با مادرشوهر "حسود" چه کنم؟؟؟؟
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ عصر توسط لالا.)
ارسال: #31
RE: با مادرشوهر "حسود" چه کنم؟؟؟؟
دختر مهربون سوتی دادم؟؟چی شده؟؟نغهمیدم منظورتو
اهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا وایییییییییییییی
درستش کردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط arusekhaste
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #32
عزیزم منم تک عروسم همش پسرم پسرم می کنه و میگه تو مث دخترمی....
ولی کلی اذیت می کنه
برا دختر خودشون سر 8 ماه عروسی گرفتن برا عروسیه ما می گه صبر کنین دختر م زایمان کنه....
به دخترشون 60 میلیون قرض دادن خونه خریده حالا نوبت ما شده قول 6 میلیون و کردن 4 میلیون
همینن دیگه
باید تحمل کرد

19 بهمن Heart
 سپاس شده توسط laki
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #33
بچه ها من کلا با موضوع این تاپیک مشکل دارم
آخه مگه مادر شوهر غیر حسود هم اصلا وجود داره؟ بهترین مادر شوهرای دنیارو هم بیارید ها بازم دقت کنید می بینید که باز یه جاهای ریزی حسودی می کنن
مادر شوهرای شما حالا بازم جوونن ، مادر شوهر من 72 سالشه اما با من حسودی می کنه ، سر مو رنگ کردن بگیر تا اینکه مثلا پدر شوهرم یکمی باهام خوب برخورد کنه و مثلا گرم سلام و احوالپرسی کنه. تندی میگه وای مردم چقدر عروسشونو دوست دارن وای چقدر تحویل می گیرن . اگه پدر شوهرم منو بوس کنه یه طوری نگاه می کنه که پدر شوهرم میره اونم بوس می کنه. فکر کننننننننننننننننننننننننننننننننننننن 72 سالشه، منم اوایل خیلی حرص می خوردم اما الان اصلا دیگه نه خودشو نه کارهاشو هیچکدومو نمی بینم یعنی اگه یه حرفی می زنه یه کاریم می کنه ها نمی شنوم اصلا

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
 سپاس شده توسط zi zi ، ثریا ، mahshid beigi ، eli5530
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #34
من تا حالا هیچ علائم حسودی ندیدم در مادر همسری
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #35
(۹-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ عصر)zi zi نوشته است:  مرسي عزيزم مهربانوجون . منم فكر مي كنم از روي بدجنسي نمي گه ولي خوب من از اين كار ناراحت ميشم آخه هميشه هم كه نمي تونم بهونه بيارم كه فلان چيزو كه مي خواستيدو نداشت و تموم شده بود و گرون تر بود و از اين حرفا .مثلا شب عيد من و خواهر شوشو رفته بوديم بيرون خريد كنيم ، من يه عينك آفتابي خريدم بعداز ظهر گير داده بود كه الاو للا بريد كه .... هم بخره .مي دوني اخه شوهر من اصلا سياست نداره تو اين زمينه ها و خودشو دخالت نمي ده .مي گه يا خودتون مشكلاتتونو حل كنيد يا ديگه به من چيزي نگو .اونا هم در كل ادماي بدي نيستن ولي مساله اينجاس كه فك مي كنن كه خيلي بامحبتن و مهربوننو از اين حرفا و اگه كسي از دستشون ناراحت بشه به هر دليل ، باهاش بد ميشن !!!!!!!واسه همينم من نمي خوام زياد بينمون تنش باشه .

عزیزم اتفاقا شوهرت خیلی با سیاسته.افرین بهش که خودشو دخالت نمیده.به نظر من تو هم پرو باش یه بار که مامانش دا خواهرش واسه خودشون چیزی خریدن تو هم بگو وای چه قشنگه کاش برای منم می گرفتین.پررو باش سعی کن می تونی.تازه با این لحن که بگی باهات لج نمیشن.
 سپاس شده توسط eli5530
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #36
بچه ها من خداروشکر فعلااااااا از خانواده نامزدم بدی ندیدم خیلی خوب بودن تا الان Smile یه سوال برام پیش اومده یعنی اگه همه شما که با خانواده شوهر مشکل دارین، اگه خودتون برادر داشته باشین و ازدواج کنه و بشین خواهر شوهر و کلا خانواده شوهر، چه جوری رفتار می کنین؟؟ یعنی عروسه عین الان شما ازتون متنفر میشه؟! همیشه به این موضوع فکر می کنم...
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #37
(۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ عصر)pantea7009 نوشته است:  بچه ها من خداروشکر فعلااااااا از خانواده نامزدم بدی ندیدم خیلی خوب بودن تا الان Smile یه سوال برام پیش اومده یعنی اگه همه شما که با خانواده شوهر مشکل دارین، اگه خودتون برادر داشته باشین و ازدواج کنه و بشین خواهر شوهر و کلا خانواده شوهر، چه جوری رفتار می کنین؟؟ یعنی عروسه عین الان شما ازتون متنفر میشه؟! همیشه به این موضوع فکر می کنم...

شايد اما من كار خودم و ميكنم 3 (12)
 سپاس شده توسط pantea7009
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #38
Big Grinمنم همین طوری فکر می کنم ، یعنی اگه ما همینطوری خودمون هم باشیم عروسه ازمون متنفر می شهBig Grin
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #39

من همیشه خدا رو شکر می‌کنم که برادر ندارم، الانم که خدا یه دختر به من داده و بچه هم دیگه نمی‌خوام، از خدا هم خواستم خدا اگر یه وقت یه بچه دیگه بهم داد بچم عمراً پسر نباشه، آخه دوست ندارم مادرشوهر بشم دختر مردمو جز بدم، می‌دونید من فکر می‌کنم اگر یه مادرشوهری فقط پسر داشته باشه یا یه مادرزنی فقط دختر داشته باشه اینجوری بهتره، چون دیگه کسی نیست که آدم دختر یا پسرشو باهاش مقایسه کنه، من اگر می‌شد حتماً می‌زدم می‌کشتمشون تا دیگه اینقدر منو آزار ندن، 9 ساله منو دققققققققققققققققققققق دادن، از دستشون خسته شدم ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
New3New3New3New3New3New3New3New3New3
 سپاس شده توسط pantea7009 ، nillgoon ، jila474 ، little princess ، marmar joon ، ثریا ، مریم . گلی:-) ، eli5530
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #40
پدر شوهر من بیشتر از مادرش حسوده!!!!!!یعنی عاصی کرده منوووووووووو دلم میخواد چند تا آدم از قلعه حسن خان اجیر کنم بریزن سرش یه فصل کتک مفصللللل نثارش کنن!!!!!3 (12)(البته اغراق کردم نه در این حدا ولی ازش بیزارم...)ConfusedCrying

باز کن پنجره را
من تو را خواهم برد
به عروسی عروسک های
کودک خواهر خویش
که در آن مجلس جشن
صحبتی نیست ز دارایی داماد و عروس
صحبت از سادگی و کودکی است
چهره ای نیست عبوس...
93/4/5
خدايا شکر