شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
با مادرشوهر "حسود" چه کنم؟؟؟؟
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #101
RE: با مادرشوهر "حسود" چه کنم؟؟؟؟
اینا که خوبه مادر همسر من به شادی من و همسرم حسادت میکنه. ما یک سال که ازدواج کردیم ولی هر بار تولد یا جشن میگیریم میادو خراب می کنه. تا میبینه که من یه لباس شیک پوشیدم و سر و وضعم خوبه از حسادت می ترکه و یه جوری زهرشو میریزه. منم تصمیم گرفتم که تو جشنامون دیگه دعوتشون نکنم. هم جشن تولد منو خراب کرد هم همسرمو. دیوونست عقده ای...
تازه اخیراً با پدر همسرم به مشکل خورده به قهر رفته خونه دخترش......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط اسپارو . ، مهتاب69
۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #102
خخخخخخخخخخخخخ
به اتفاق بامزه افتاد
همسری برام یه کفش مارک ورزشی خریده بود واسه تولد امام حسن!!
بعد خونشون بودیم که بهم داد
بعد مادرشوهرم دید و گفت مبارکه!!!
فکر میکنید چیکار کرد؟؟؟
بدو بدو رفت از تو جاکفشی کفش ورزشیشو آورد پوشید گفت اینم کفش منه!!!!!!تا اخر شبم از پاش در نیاورد...
خخخخخخخخخخخخخ
سوء تفاهم نشه من خیلی دوستشون دارم ولی خیلی خنده ام گرفت....

خدا جونم
منتظر فرشته ی آسمونیم هستم
خدایا
ممنونم که خونه ی مورد علاقه ام رو بهم دادی
 سپاس شده توسط behin ، zi zi ، اسپارو . ، حلما افشاری ، عروسکی ، saraiiii ، مهتاب69 ، snow-white
۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #103
اوهوم اوهوم...
سلام عرض میکنم خدمت دوستای عزیز...من عضوجدیدم
من حس میکنم مسئلم از شما یه کوچولو پیچیده تر باشه
مادر شوهر من علاوه بر حسادت به من به شددددددددت به مامانم حسودی میکنه!!!
من که کلا یه شهر دیگه ام و خیلی خودمو درگیر اینجور مسائل نمیکنم ولی مامان بیچارم همسایه ی مادرشوهرمه و همش مجبوره تیکه و کنایه های :-(
مادرشوهرمو به خاطر من وهمسری تحمل کنه
بچه ها کمکم کنید خواهش میکنم
مادرشوهر من حدود ده سال از مامان جونم بزرگتره وبه خاطر این تفاوت سنی به خودش اجازه هر مدل دخالتی رو تو زندگی مامانم میده!!!
اعصابم از دستش خورده
کمکککککککک
 سپاس شده توسط مهتاب69
۳-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ عصر توسط sepinood.)
ارسال: #104
بچه ها مادر شوهرمن آخرشه من یکی از فامیلام یه آپارتمان 100 متری شیک تو کرج داره به من و شوهرم گفت شما بیاین یکی دو سال اینجا بشینید تا یه زره قرض و بدهیهاتون کمتر بشه (آخه ما پارسال یه خونه کوچیک تو تهران گرفتیم و کلی رفتیم زیر قرض وبدهی) خیلی مرد خوبیه .من و شوهرم حدود دو ماه پیش رفتیم وجهازم رو چیدیم تعریف از خونم نباشه خیلی خوشگل شد خلاصه چند بار شوهرم به مامانشینا گفت که نمیخواین بیاین خونه ما روببینیدچه شکلی شده هر بار یه جوری پیچوندن ،هفته پیش پنج شنبه با شوهرم رفتیم خونمون آخه قرار بود بیان تلوزیون رونصب کنن دیگه دیر وقت شد شب همونجا خوابیدیم صبح ساعت 8 مامانش زنگ زد به موبایل شوهرم و گفت ما داریم میایم کرج آدرس بده خلاصه ساعت نزدیکای 9 رسیدن قیافه مادر شوهرم دیدن داشت با دیدن خونم رنگش پریده بود هی وسایل منو با دخترش مقایسه میکرد در ضمن جاریمم امده بود حالا بماند که یه گردان آدم یه بسته شکلات اورده بودن Surprisedبعد از چند دقیقه نشستن مادر شوهرم به شوهرم و برادرشوهرم گیر داد که بریم املاک این منطقه رو ببینیم منم میخوام بیام اینجا یه خونه رهن کنم خونه تهران رو میدیم رهن SurprisedSurprised
وای بچه ها من داشتم شاخ در می آوردم آخه قبلا همش میگفت کرج که جای زندگی نیست آدم تهران رو ول میکنه میره کرج.خلاصه رفته یه خونه پیدا کرده سه تا در پایین تر از خونه من بعد اومده میگه خونه من 150 متری 3 خوابست از خونه تو خیلی بزرگتره .انقدر از اون روز حرص خوردم 2کیلو لاغر شدم آخه من این آدم حسود رو چجوری تحمل کنم اومده چسبیده به من CryingCrying
بچه ها ببخشید انقدر طولانی شد دلم خیلی پر بود

شروع رژیم :93/07/25
وزن اولیه :66
وزن فعلی :66
هدف اولیه :64
هدف نهایی:54
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، shivajoon
۴-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #105
چه مادر شوهر عتيقه اي داري عزيزم.
پدرشوهر نداري؟زن سالاريه ها.
فقط مواظب باش نزديكته هي فضولي و دخالت نكنه و اذيت نشي

شروع رژیم : خرداد 92
وزن اولیه 70 , وزن کنونی 55 , هدف : 55
عاقاااااااااااااا به هدف رسییییییییییییدم..ولی فک کنم کمتر شممممممممم
 سپاس شده توسط مهتاب69
۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #106
(۴-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ عصر)sepas نوشته است:  چه مادر شوهر عتيقه اي داري عزيزم.
پدرشوهر نداري؟زن سالاريه ها.
فقط مواظب باش نزديكته هي فضولي و دخالت نكنه و اذيت نشي

پدرشوهرم خیلی مظلومه مادر شوهرم واسه خودش کلانتره ،عزیزم منم از همین غصه می خورم دیگه آخه آدم چقدر باید بدشانس باشه الانم دنبال کارای عروسیم هستم از وقتی این اتفاق افتاده برای رفتن به خونم انگیزم کم شده

۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #107
کاملا درکت میکنم..
من خودم خونمون که خریدیم با خونه مادرشوهر اینامم 2 چهار راه فاصله داره اما همش میترسم..از بس فضوله و یهو میاد در خونه آدم..اینقد بهش گفتیم خبر بده بازم اسکول میزنه.
یکم حواست به شوهرت باشه که بعدا نزاری خیلی بره اونجا ..چون همه زندگیتو از زیر زبونش میکشن بیرون..سعی کن اعتدال داشته باشه رفت و آمدتتون

شروع رژیم : خرداد 92
وزن اولیه 70 , وزن کنونی 55 , هدف : 55
عاقاااااااااااااا به هدف رسییییییییییییدم..ولی فک کنم کمتر شممممممممم
۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #108
(۴-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ عصر)sepas نوشته است:  کاملا درکت میکنم..
من خودم خونمون که خریدیم با خونه مادرشوهر اینامم 2 چهار راه فاصله داره اما همش میترسم..از بس فضوله و یهو میاد در خونه آدم..اینقد بهش گفتیم خبر بده بازم اسکول میزنه.
یکم حواست به شوهرت باشه که بعدا نزاری خیلی بره اونجا ..چون همه زندگیتو از زیر زبونش میکشن بیرون..سعی کن اعتدال داشته باشه رفت و آمدتتون

عزیزم باز تو دوتا چهارراه با هم فاصله دارین من تو دهنشونم یعنی هرچی برم بیام ،مهمون برام بخواد بیاد آمارشو دارن دیگه. مامانم همش بهم میگه عیب نداره الان بهترین روزای زندگیته به کسی اجازه نده خرابشون کنه .ولی دیگه کاری نمیتونم کنم فقط به قول تو باید مواظب زندگیم باشم مامانم میگه انقدر به شوهرت محبت کن که خونه خودتون رو به همه جاترجیح بده ولی من بعید میدونم مادرشوهرم فضولیشو نکنه

۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #109
مادر شوهر من اخرشه اونروزی که اومده بود ن واسه دیدن جهیزیه اقا اخم کرده بود نشسته بود همه فامیلامون وقتی از بغل من رد میشدند میگفتند چرا مادر شوهرت اخم کرده منم حواسم نبود وقتی نگاهش کردم دیدم اره کسی نبود که اینو بهم نگه بعدم وقتی من رفتم برقصم همینجوری اخم دست به سینه هم نشسته بود اون جاری بدجنسم بلند شد برقصه خندیده بودو دستم میزده مردم خیلی دقت میکنند نمیتونیم بگیم نبینید که من وقتی میگفتم شوهرم میگفت تو خیلی حساسی مردمم حتما خودتون حساس کردین خیلی حرص خوردم تا اینکه چند وقت پیش خواهر شوهرم خودش به شوشوم گفته بود که اره مامان این کارو کرده بود که خودشم ناراحت شده بوده جالبه که انقدر ادم حسود میشه که پسرت خونش پرو پیمونه حسودی کنی واقعا که من اصلا نمیفهممشون بعدم چون اون جاریمم مثل خودشه با اون خوبه از حسودیش گفته بوده نه جهیزیه اون جاریم بیشتر بوده مسخره نیست در صورتی که کاملا برعکس بود بعدم مگه مسابقست که مال کی بیشتره ادم فقط میتونه سکوت کنه

:92.2.19 بهترین روز زندگیم
امير علي عشق منه Big Grin
 سپاس شده توسط مهتاب69
۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #110
یا خداااا.بابا اینا چرااینجورین؟!!! اونکه بایدخوشحال باشه که خونه پسرش پر ازوسایل شده تو این گرونییییی!!!!
من نمیفهمم اگه جهیزیه کم باشه ایرادمیگیرن اگه زیاد هم باشه ایراد! پس ادم چیکارکنه؟!

.
مانتو مشکی نو نو و شال مجلسی Surprised
ص62غیرمجلسی
.
.
.
"" تاج عروس "" کاملا نو"" کت عروس "" کلاهدار ""لبه ش دانتل """
60تومن
حراجی/فروش واجاره توروکت شنل عروس/صفحه 5
 سپاس شده توسط eln@z ، snow-white