شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
باید و نباید های هنگام دعوا و ناراحتی
۱۰-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #221
RE: باید و نباید های هنگام دعوا و ناراحتی
(۴-بهمن-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ عصر)توکلم به خداست نوشته است:  بچه هاکمک من بایه اقایی دوستم تصمیمش ازدواجه البته عکساشودیدم خودش یه جای دیگس دیشب گفت تا سال دیگه میام خواستگاریت.اما میگم بیاببینمت بهانه میاره تازه امروزم برگشت گفت ازدواج برای من زوده میفهمی.. باش چیکارکنم.؟قهرکنم باهاش ؟محلش نزارم؟؟؟؟؟اخه دوستش دارم توهمه نظراخلاق عالیه فقط نمیادببینمش همین.البته هزارتا عکس ازخودشوفرستاده دیدم...کممممک

محدثه جان
این دسته آقایون دنبال اینن که با زبون گرم و نرم شما رو به خودشون وابسته کنن. محبت زیادشون تا وقتیه که شما وابسته بشین، بعدش دیگه از این خبرا نیست. وعده ازدواج هم واسه اینا که شما ادامه بدین. این جملاتیه که بارها از پسرا شنیدم. همسون هم همین ترفند رو استفاده میکنن. جدی نگیر شما. البته این نظر منه. رابطه این مدلی، بدون دیدن اصلا نباید کش پیدا کنه. پیش مشاور هم ما رفته بودیم، میگفت نباید فاصله اولین صحبت با دیدار طولانی باشه.. واست بهترینا رو آرزو میکنم. ساده نگیر این چیزا رو Heart

خدایا متشکرم ازت.New1
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط نینا ، ناناجون
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #222
عزیزم اگه مقصر شما نبودی یا حتی همسرت نبوده و سر لج و لجبازی قهر کردید، و واقعا همسرتو دوست داری نذار از الان زندگیت تلخ بشه، حتی اگه برات سخته تو پا پیش بذار ، رو نقطه ضعفهاش دست نذار اگه مثلا میگه فعلا بهم زنگ نزن تو هم زنگ نزن بزار یه مدت تو حال خودش باشه اما بعد از یه مدت یه قرار بزارید با هم برید بیرون ولی از اتفاقای گذشته و کی مقصر بوده و من منظورم این نبود و اینا حرفی نزنید و فقط شما حتی اگه سختته هم همش از عشق بهش بگو و اینکه این مدت چقدر دلت براش تنگ شده و اینا.
فقط کافیه غرورت رو کنار بزاری هر چقدر هم که برات سخت باشه، این به نفع زندگیته

آنگاه که غرور کسی را له می کنی
آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی
آنگاه که گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی
آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری
می خواهم بدانم، دستانت را بسوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟
 سپاس شده توسط عروس خوشگل1393
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #223
وای چقدر حرف دارم براتون بزنم از دوران دوستی گرفته تا نامزدی و طلاق و دوران بعد طلاق و ازدواج مجدد اما نمیدونم وقت میکنم براتون بگم یا نه اخه سرکارم اما دوست دارم حرف بزنم تا بقیه اشتباهات منو مرتکب نشند

آغوشـــــــــــــ تـــــ♥ــــــــو

سرزمینــــــــــــــــ منــــــــ استـــــــــــ
 سپاس شده توسط مریم58 ، عروس خوشگل1393
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #224
عزیزم به نظر من هم اون و هم شما خیلی اشتباه کردید اون از این لحاظ که می تونست خیلی بهتر قضیه رو بهت بگه و شما هم از اینکه وسایلشو نصفه شب فرستادی خونشون.
عزیزم اینجوریم فکر نکن که اگه کوتاه بیام اینجور میشه یا اونجور، بهترین راه حل صحبت کردنه تو مهمتر از همه برات شوهرته باهاش صحبت کن اگه رو نحوه لباس پوشیدنت حساسه به یه تفاهم حد وسطی برسید بهش هم بگو من خودم حساسم لباس باز و اینجور چیزا رو دوست ندارم، یا ای کاش اون شب منو صدا می کردی بهم می گفتی با هم یه فکری می کردیم، اینم یادت باشه مردا وقتی می بینن زنشون از میل شخصی خودش به خاطر شوهرش می گذره کلی حال می کنن و عاشقانه زنشونو می پرستن. تنها راه حل شما حرف زدنه ، قهر کردن پایه های زندگیتونو سست می کنه.

آنگاه که غرور کسی را له می کنی
آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی
آنگاه که گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی
آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری
می خواهم بدانم، دستانت را بسوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟
 سپاس شده توسط عروس خوشگل1393 ، خانوم دکتری
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #225
دیشب با شوهرم سر خواهر بیشعورش حرفم شد البته که حق هم بامن بود و یهو وسط بحث و دعوا گفت تو حیا نداری و حیای من از تو بیشتره!!!!!!!
بخدا مظلوم تر از من گیر نمیاد
نمیدونم چطوری روش شد یه همچین حرفی به زنش بزنه جالب اینجاست که دیشب اینقدر بحث ادامه پیدا کرد و فهمید خواهراش واقعا کرمو و بیشعورن و بهم گفت اونا لیاقت ندارن و.. و با خوبی و خوشی تموم شد
ولی امروز از غروب تا حالا همش دارم گریه میکنم که چرا بمن گفت بی حیا
مگه من چکار کرده بودم؟
تا حالا کسی یه همچین حرفی بمن نزده بود روانم ریخته بهم

در کاخ مجلل خبر از عشق مجو
که سعادت همه در کلبه درویشان است
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #226
عزیزم جدی نگیر مهم این بوده که خودش فهمیده خواهراش چطوری هستن اونجا هم ناراحت شده یک چیزی گفته به دل نگیر عزیزم

دوستان این روزای سرد به فکر حیوونای تو کوچه و محلتون باشین یکم باهاشون مهربون باشین اونا هم مثل شما مخلوق خداوندند
باقیمانده ی غذای شما میتونه جون اونارو نجات بده ...
لطفا محبتتونو از اونا دریغ نکنید
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #227
عروس خانوما لطفا این روزای قشنگ و تکرار نشدنی رو الکی و از سر بی تجربگی واسه خودتون زهر مار نکنید.تاهل با مجردی فرق داره.شوهر هم با دوس پسر.دیگه قضیه یه عمر زندگیه.پای خونواده ها وسطه.مثه دوستی نیس که با اندک حرفی بگین کصافطط برو نمیخوامتAngry...اونم فرداش بهتون بزنگه منت کشی.
سر مسائل بی ارزش با هم بحث نکنید.
دعوا سر نوع پوشش و حجاب- دعواهایی که تو جریان خرید عروسی یا جشن عروسی پیش میاد-خونه مامانم اینا و خونه مامانت اینا-دعوا سر کادوی عروسی و پا گشا و ..-دعوای ناشی از دخالت های یه نفر سوم-مامانت اینو گفت خواهرت اینو خواست و ... همشون از جمله دعواهای بی منطق و بچگانه اس...اغلب دعواهای اوایل آشنایی از سر حسادته .حالا حسادت به همسر یا اطرافیان.به این حس پرو بال ندید.
سعی نکنید اونو مثه خودتون کنید.بابا بخدا اختلاف نظراتون دلیل به این نیس که با هم مشکل دارید.بخدا اینا فقط اوایل ازدواجه .چند سال بگذره دیگه این مسائلی که امروز بابتش دعوا میکنید اصلا به چشمتون نمیاد.
اگرم واقعا چیزی تو رفتارش و اخلاقش هست که واقعا آزارتون میده لطفا بچگی نکنید و شمشیر رو از رو نبندین.بدون جنگ و دعوا و در کمال آرامش حرف بزنید...و لی گیر ندین.فقط مطرح کنید.یه پروسه دراز مدت در نظر بگیرید.انتظار نداشته باشین با اولین تذکر شما بگه چشم و دیگه هم تکرار نکنه.یه جوری حرف نزنید که فکر کنه دارید نصیحت میکنید یا اون نیاز به اصلاح شدن داره.حرفتون رو در قالب یه خواسته بگید.
این روزا جنگ تن به تن جواب نمیده چراکه چهره شمارو زشت میکنه .الان دیگه جنگ نرم مد شده.نیازی نیس تنفرتون رو نسبت به آدما یا رفتارهاشون رک و مستقیم ابراز کنید...

اردیبهشت درواقع آوردی بهشت بوده..در این ماه طبیعت به اوج زیبایی خود میرسد که انگار بهشت را به زمین آورده اند.خدایا در 20 امین روز این ماه بهشتی خوشبختی رو تو تقدیرمون بنویس...
 سپاس شده توسط عروس خوشگل1393 ، JOOJOO ، سهیلا خانومی ، خانوم دکتری ، Elnaaaz000 ، Amene joon ، baharak7 ، رویا آریا ، fereshteh720 ، Aroose Maloos ، ناناجون ، heminu ، پرواز ، رویا کوشولو ، fatemta ، نینا ، medis ، nafiss ، pishi_gogoli ، pegah joon ، HANIYA
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ عصر توسط shaparak103.)
ارسال: #228

(۲۰-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ صبح)آنجلیک نوشته است:  دوستان عزیز وقتی عصبانی میشیم عقل کامل میمیره...
وقتی اینو بدونیم ... دیگه نمیذاریم رفتارهای ناعاقلانه زندگی رو نابود کنه!!!
بچه ها به هیچ عنوان به هیچ عنوان وقتی با همسرتون دعواتون میشه ادامه ندید... صحنه را ترک کنید!! گرچه سخته ولی ارزش داره
اگر روتون باز بشه تو روی هم و پرده ی حیا پاره بشه دیگه هیچ وقت جبران نمیشه...
هرگز نذارید دعوا به این جاها بکشه که شوهرتون به شما که ناموسش هستید حرفهای به این زشتی بزنه...(می ارزه به سکوت و صبر تلخ اون لحظه...)

کاملا موافقم
من همیشه بعد از هر بحث و دعوا در همون مرحله ی اول سکوت میکنم و میرم میخوابم رو تختم
هر وقت روز و شب که باشه فرقی نداره
وقتی بیدار میشم میبینم تو بغلش هستم و داره ازم معذرت خواهی میکنه و اصلا هم مهم نبوده که کی مقصر بوده و بحث چی بوده
چون همیشه اون معذرت خواهی میکنه
این سکوت و ترک صحنه همیشه جواب میده
عاقلانه ترین روشهWink
(۵-بهمن-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ عصر)توکلم به خداست نوشته است:  سلام دوستان .گفتم که برای دیدن نمیادواون حرفوزده باهاش قهرکردم واس دادجواب ندادم زنگ زدگفت من سرحرفم که یکسال دیگه میام هستم اون موقع هم عصبی شدم یه چیزگفتم ومعذرت خواهی کرد بعدراجع اومدنش قشنگ پرسیدم گفت ماالان مرخصی نمیدن معلوم نیست کی بخان بریم سر کاربعدم کل عیداماده باشیم اما تابستون چندبارمیام اخه نظامیه پلیسه براهمون نظرتون چیههه؟؟؟؟؟؟

عزیزم شما 16 سالتهConfused
زیاد به این جور موارد دل نبندAngel
ممکنه بیان ممکنه نیانUndecided
با گذشت زمان هرچی به صلاحت باشه پیش میادWink
ولی فعلا راست میگن برای هردوتون زودهWink

جامعه بیمار، افراد بیمار می سازد. اریک فروم
 سپاس شده توسط fereshteh720 ، رویا کوشولو
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #229
منم از روش سكوت استفاده ميكنم خوب جواب ميده چون اگه اون بگه تو هم بگي هيچ كسم كم نياره خداروشكر آستينا هم كه پر جوابه و بعد فاجهه
سكوت تو بعد ناراحتي واسه تو ميشه تخليه شوهرت و ارامش و خوشحالي اون كه تو مغلوب شدي ولي ابتداي امر اين چنينه مغلوب اونه حتي اگه عذر خواهي نكنه وجدانش درد ميگره و بعد يه آرامش بلند مدت و احترام واسه تو به همراه داره
 سپاس شده توسط رویا کوشولو
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #230
منم وقتی شوشو عصبانیه سکوت میکنم یا باخنده سر و ته قضیه رو هم میارم .یه وقتایی هم که میره از رفتارم یا حرفم ناراحت شه میگم تو که میدونی من منظوری ندارم
خودتم میدونی من فقط زنت نیستم: دوستتم-همکلاسیتم-همکارتم-هم سنتم-هم ماهتم-هم فکرتم-هم خونتم-هم اتاقیتم-هم تختیتم...
و اینگونه خر میشود
ولی من عاششششششششششششششششششششق شوهرممم

توجه توجه
آگهی کار
دوستای گل نوشهری اگر آقایی رو سراغ دارید که در جستجوی کاره.در شغل دکوراسیون داخلی و بیرونی-سقف کاذب-pvc-پارکت و...همسرم به یک همکار یا شاگرد نیاز داره.پست خصوصی یادتون نرهNew1
 سپاس شده توسط gissu kamand
ارسال پاسخ