• استودیو اخوان
  • آتلیه ملکه زیبا

باید و نباید های هنگام دعوا و ناراحتی

۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ عصر توسط shaparak103.)
ارسال: #221

RE: باید و نباید های هنگام دعوا و ناراحتی
(۲۰-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ صبح)آنجلیک نوشته است:  دوستان عزیز وقتی عصبانی میشیم عقل کامل میمیره...
وقتی اینو بدونیم ... دیگه نمیذاریم رفتارهای ناعاقلانه زندگی رو نابود کنه!!!
بچه ها به هیچ عنوان به هیچ عنوان وقتی با همسرتون دعواتون میشه ادامه ندید... صحنه را ترک کنید!! گرچه سخته ولی ارزش داره
اگر روتون باز بشه تو روی هم و پرده ی حیا پاره بشه دیگه هیچ وقت جبران نمیشه...
هرگز نذارید دعوا به این جاها بکشه که شوهرتون به شما که ناموسش هستید حرفهای به این زشتی بزنه...(می ارزه به سکوت و صبر تلخ اون لحظه...)

کاملا موافقم
من همیشه بعد از هر بحث و دعوا در همون مرحله ی اول سکوت میکنم و میرم میخوابم رو تختم
هر وقت روز و شب که باشه فرقی نداره
وقتی بیدار میشم میبینم تو بغلش هستم و داره ازم معذرت خواهی میکنه و اصلا هم مهم نبوده که کی مقصر بوده و بحث چی بوده
چون همیشه اون معذرت خواهی میکنه
این سکوت و ترک صحنه همیشه جواب میده
عاقلانه ترین روشهWink
(۵-بهمن-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ عصر)توکلم به خداست نوشته است:  سلام دوستان .گفتم که برای دیدن نمیادواون حرفوزده باهاش قهرکردم واس دادجواب ندادم زنگ زدگفت من سرحرفم که یکسال دیگه میام هستم اون موقع هم عصبی شدم یه چیزگفتم ومعذرت خواهی کرد بعدراجع اومدنش قشنگ پرسیدم گفت ماالان مرخصی نمیدن معلوم نیست کی بخان بریم سر کاربعدم کل عیداماده باشیم اما تابستون چندبارمیام اخه نظامیه پلیسه براهمون نظرتون چیههه؟؟؟؟؟؟

عزیزم شما 16 سالتهConfused
زیاد به این جور موارد دل نبندAngel
ممکنه بیان ممکنه نیانUndecided
با گذشت زمان هرچی به صلاحت باشه پیش میادWink
ولی فعلا راست میگن برای هردوتون زودهWink

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط fereshteh720 ، رویا کوشولو
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #222
منم از روش سکوت استفاده میکنم خوب جواب میده چون اگه اون بگه تو هم بگی هیچ کسم کم نیاره خداروشکر آستینا هم که پر جوابه و بعد فاجهه
سکوت تو بعد ناراحتی واسه تو میشه تخلیه شوهرت و ارامش و خوشحالی اون که تو مغلوب شدی ولی ابتدای امر این چنینه مغلوب اونه حتی اگه عذر خواهی نکنه وجدانش درد میگره و بعد یه آرامش بلند مدت و احترام واسه تو به همراه داره
نقل قول
 سپاس شده توسط رویا کوشولو
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #223
منم وقتی شوشو عصبانیه سکوت میکنم یا باخنده سر و ته قضیه رو هم میارم .یه وقتایی هم که میره از رفتارم یا حرفم ناراحت شه میگم تو که میدونی من منظوری ندارم
خودتم میدونی من فقط زنت نیستم: دوستتم-همکلاسیتم-همکارتم-هم سنتم-هم ماهتم-هم فکرتم-هم خونتم-هم اتاقیتم-هم تختیتم...
و اینگونه خر میشود
ولی من عاششششششششششششششششششششق شوهرممم

فروش فوری
یک ویلای 3طبقه.طبقه اول 81 متر و طبقه دوم که دوبلکس هم هست 90 متر پایین و 90 متر بالا.با نقشه ای زیبا و حساب شده.دلباز و با پنجره هایی رو به طبیعت سرسبز مازندران.واقع در نوشهر
قیمت توافقی
نقل قول
 سپاس شده توسط gissu kamand ، Tati Beauty
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #224
موقع دعوا نباید بهش بى احترامى کنیم چون مَرده دیگه عصبانى میشه بدترش رو بارمون میکنه هرچیزیم بار اولش سخته یه بار که بى احترامى کنه دیگه باید منتظر باشیم هر بار بدترش تکرار بشه
بعد نباید تو دعوا غرورش رو بشکنیم بعدش ممکنه ببخشمون ولى هیچوقت یادش نمیره
بهتره تو دعوا پاى خانواده ها رو وسط نکشیم یعنى مامانت اینجور خواهرت اینجور به جاهاى باریک کشیده میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط gissu kamand ، نینا
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #225
یکی هست منو راهنمایی کنه ؟ بچه ها من و همسرم قهرامون 2 ، 3 روز طول میکشه و من از این موضوع خیلی رنج میکشم. همسرم یه چیزی که ناراحتش میکنه (چون خودش رو مقصر نمیدونه و همیشه از نظرش من مقصرم ) واسه همین واسه آشتی پیش قدم نمیشه ... شاید پیشه خودش بدونه که کارش اشتباه بوده اما همیشه تقصیرا رو گردن من میندازه ... به نظرتون واسه اینکه زود آشتی کنیم بهترین راه حل چیه ؟ چون من از قهر بدم میاد و همیشه من پیش قدم میشم ، میترسم که اون عادت کنه و اشتباهاتشو اصلاح نکنه . Undecided:Confused

...
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #226
منو شوشو همیشه سکوت میکنیم بعد چند دقیقه یا من میرم سراغش و اون خیلی سریع اشتی میکنه یا اون میاد سراغمو من ی کم ناز میکنم بعد اشتی-
همسر من اوایل ازدواجمون ی اخلاق بد داشت و اینکه جلو خانوادش منو ضایع میکرد البته قصد بدی نداشتا اما من ناراحت میشدم چند بار بهش گفتم این کارت منو ناراحت میکنه اما بازم دیدم کارشو ترک نمیکنه تا اینکه ی شب که از خونه مادرشوشو اومدیم شوشو رو صدا کردم و زل زدم تو چشماشو با ارامش اما جدییت گفتم دیگه اینکارو با من نکن وگرنه من رفتارمو تغییر میدم و عکس العملی نشون میدم که واسه تو خیلی بد میشه اینو گفتمو رفتم تو اتاق خابیدم-
و این بود که شوشو دیگه اون کارو نکرد

یک شب دلم خواهد که مهمانت کنم
از دیده ی بیگانه پنهانت کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط HANIYA ، mahboob21
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #227
لاله جون کلاً نذار کار به قهر بکشه.اگرم بحثی پیش اومد می تونی یکی دو ساعت بری دنبال کار خودت(مطالعه، اینترنت یا فیلم دیدن) بعد یه چایی میوه ای بردار بیار واسه دو نفرتون بذار روی میز و یه حرفی غیر از موضوع بحث پیش بکش یا تی وی ببینین.کار خوبی نیست که آدم بخواد یه مساله رو کش بده.خیلی از مردا هم هستن که میان جلو و ناز می کشن ولی این فقط واسه دفعات معدودیه پس چ بهتر که نذاریم قهر پیش بیاد!

بعدم من نمی دونم شما چطوری اشتباهات شوهرتو مطرح می کنی و با چ زبونی باهاش حرف می زنی
شاید یه طوری می گی که در مقابلت گارد می گیره
هیچ کس خوشش نمیاد کس دیگه ای رک و مستقیم ضعف هاشو به رخش بکشه
باید وقتایی که با هم خوبین بشینی کنارش دستشو بگیری یا توی چشماش نگاه کنی با یه لحن خوب و در حد چند تا جمله بگی که فلان کارت ناراحتم می کنه دوست دارم اینجوری باشی بعدم دیگه ادامه نده و منتظر جواب نباش.بغلش کن و بذار حستو بگیره.همین تلنگرا ممکنه خیلی بیشتر از دعوا تاثیر گذار باشن گلم!

خدای مهربون مراقب همه ی بچه ها باش.نی نی منم سالم نگهدارAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط لاله خانوم
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #228

(۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ صبح)لاله خانوم نوشته است:  یکی هست منو راهنمایی کنه ؟ بچه ها من و همسرم قهرامون 2 ، 3 روز طول میکشه و من از این موضوع خیلی رنج میکشم. همسرم یه چیزی که ناراحتش میکنه (چون خودش رو مقصر نمیدونه و همیشه از نظرش من مقصرم ) واسه همین واسه آشتی پیش قدم نمیشه ... شاید پیشه خودش بدونه که کارش اشتباه بوده اما همیشه تقصیرا رو گردن من میندازه ... به نظرتون واسه اینکه زود آشتی کنیم بهترین راه حل چیه ؟ چون من از قهر بدم میاد و همیشه من پیش قدم میشم ، میترسم که اون عادت کنه و اشتباهاتشو اصلاح نکنه . Undecided:Confused

عزیزم تو دوران عقدی یا تو خونه ی خودتون هستین
اگه تو خونه ی خودتونین دیگه هیچ وقت نذار قهراتون بیشتر از چند ساعت طول بکشه
حتما خودت برای آشتی پیش قدم شو ... Wink

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط لاله خانوم
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #229
بچه ها ما همش با هم دعوا داریم
یعنی دارم دیوونه میشم خسته شدم دلم میخواد جدا شم ولی نمیشه
چیکارکنم زندگیم شیرین بشه؟؟؟ دلم خیلی گرفته
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #230
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ عصر)samaaa نوشته است:  بچه ها ما همش با هم دعوا داریم
یعنی دارم دیوونه میشم خسته شدم دلم میخواد جدا شم ولی نمیشه
چیکارکنم زندگیم شیرین بشه؟؟؟ دلم خیلی گرفته

سما جان چند وقته ازدواج کردین? چند سالته ?
ببین به نظر من خیلی خیلی مهمه که هر ناراحتی و کدورتی رو راجع بهش حرف بزنین که دوباره تکرار نشه و همین طور رو هم تلنبار نشه
عزیزم اینو مطمئن باش که هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه حال ما رو خوب کنه به جز خودمون :-)

دوست دارم زندگی روووووووووووووووووو Big Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد