شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
بالی
۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ عصر توسط ساچلی.)
ارسال: #31
RE: بالی
من 2 سال پیش بین مالدیو و بالی انتخاب داشتم مالدیو رو انتخاب کردم و واقعاا راضی بودم خیلی عالی بود بچه ها
بالی هم قشنگه و هم بکرتر و ارومتر از مالزی تایلند و... اسپا و سالن های ماساژ خوبی داره. مردمش یخورده زیاد خرافاتی هستن و باید مواظب یسری رفتارها و اداب و رسوماشون باشید پر از معبد و شالیزارهای مطبق و مزارع قهوه و چای هست.
از نظر زیبایی جزایر قناری اسیا محسوب میشه.اروپایی ها و امریکایی ها واسه ریلکس کردن اینجا رو به قناری ترجیح میدن
هتلهای مجهزی داره.غذاهاش به مذاق ما زیاد خوش نمیاد.سوئیتهای جنگلی ساحلیش خیلی عالیه و مانژ اسب سواری و قواصی داره. ساحل زیبایی داره شن نقره ای که توی افتاب میدرخشه ماهی های تزیینی جالبی هم حین قواصی میبینید
کلا واسه ماساژ و ریلکس کردن برید دیگه برنمیگردید اینقده فازه!!!!! (خخخخخخخخخخ سفرنامه همسری به بالی)درضمن همسری با اژانس ققنوس رفته
من بالی نرفتم ولی با همسرم مالدیو رفتم که همسرم میگه بهتره 1 عکس از مالدیو بذارم بالی رو بیخیال میشید
[تصویر: 13671806461.jpg]
این هتله
[تصویر: 13671806462.jpg]
[تصویر: 13671806463.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #32
یک هفته مالزی و بالی بودم ، دیروز اومدم
بالی عااااااااااااااااااااااااالی بود . بهشت برین که میگن اونجا بود . دلم نمی خواست برگردم Sad
همه چیز بی نظیر بود ، طبیعت بکر ، ماساژ ، غذاهای خوشمزه
حتماً پیشنهاد میکنم اگر امکانش رو دارید برای ماه عسل برید بالی .

نمیدانی چقدر دلتنگ حضورت هستم

...

ای کاش تصویرت نفس می کشید .
 سپاس شده توسط ساچلی ، باران 2
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #33
Solina جان حدود هزينه سفر (به جز خريد ) چقدر شد؟

نخودچی من اومده توی بغلم New2
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #34
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ صبح)Solinaa نوشته است:  یک هفته مالزی و بالی بودم ، دیروز اومدم
بالی عااااااااااااااااااااااااالی بود . بهشت برین که میگن اونجا بود . دلم نمی خواست برگردم Sad
همه چیز بی نظیر بود ، طبیعت بکر ، ماساژ ، غذاهای خوشمزه
حتماً پیشنهاد میکنم اگر امکانش رو دارید برای ماه عسل برید بالی .

عزیزم با تور رفته بودی؟ فاصله زمانی مالزی و بالی چقدره؟
هزینه سفرتم اگه بگی ممنون میشم

خداوندا تو را قسم میدهم به بزرگیت که عطا فرمایی:
سلامتی، تندرستی و زندگی مملو از شادی و سرور و آرامش و خوشبختی
به من و عزیزانم...
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #35
سولینا جون پس کوشی؟ بیا بگو چقدر هزینه رفت و برگشتت شد گلم؟

finishNew1
 سپاس شده توسط باران 2
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ صبح توسط Solinaa.)
ارسال: #36
ببخشید تازه اومدم دیدم سول داشتید بچه ها
من بلیطم به مالزی مجانی بود ، چون تو هواپیمایی کار می کنم ، اما من و همسرم حدود 3000 دلار پول برده بودیم که تقریباً همش خرج شد ...
شرایط من یکم خب فرق داره . بلیط هواپیما می دونم که تا مالزی اگر Economy بخرید ،برای این موقع ها که زیاد شلوغ نیست ، ماهان حدوداً نفری 1200 میشه . بیزینس هم تقریباً 2500 .
هتل مالزی من Double tree by Hilton رفتم که 5ستاره بود برای من که تخفیف داشتم شبی 300 رینگت مالزی دراومد .( رینگت تقریباً 1200 تومنه الان ) هتلش خیلییی خوب بود . جاش هم عالی بود .
پرواز Air Asia از کوالا تا بالی و برگشتش نفری 200 دلار بود . بدون بار که اگر بار هم بخواهید بیشتر میشه، در ضمن Air Asia ارزونترین ایرلاینه و بقیه گرونترن . پرواز هم 3 ساعته تقریباً تا بالی .
هتل تو بالی من Nusa Dua Beach رفتم که شبی 220 دلار بود . ولی واقعاًًًًًًًًًًًً رویایی بود . درسته که تو منطقه Nusa Dua همه چیز گرونتر از Kuta بود . اما من واقعاً جاش رو دوست داشتم . کوتا هم شلوغ تره و هم ارزون تر . اما من چون قبلا پوکت رفته بودم دوست داشتم اینبار یه جای آروم تر باشم . این سلیقه ای هست .
هزینه همه تفریحات خیلی گرونه . یعنی در مقایسه با پوکت خیلییییییییی هزینه ها بالا بود . پیشنهاد میکنم اگر کسی پوکت نرفته اول اونجا بره . دریای پوکت هم خوشرنگ تر بود به نظرم!!!!!Smile
خلاصه اینکه من 3 شب کوالا بودم و 4 شب بالی و اینکه جز یه عینک و یه کیف هیچ خریدی نکردم و 3000 دلار که گفتم فقط خرج خوراک و تفریح شد . ( با توجه به اینکه بلیطم رایگان بود ، هتل مالزی تخفیف داشتم و دوستام هم مالزی بودن و 2و3 باری شام و نهار مهمون بودیم . اگر سوال دیگه ای داشتید در خدمتم Smile
در ضمن باید بگم که من همه رزرو ها رو خودم انجام دادم . این رو بدونید که اگر اینکار رو بکنید تو بعضی سفرها خیلی بیشتر به نفعتونه تا اینکه خودتون رو بسپارید دست آژانسها . من چون کارم اینه این رو دارم میگم . آژانسهای ایران واقعا خیلی کلاهبردارن خیلیهاشون از بی دانشی مردم و اینکه ما کارت اعتباری نداریم سوء استفاده می کنن . این رو هم بگم تو این فصل اونقدر خلوت بود ( بخصوص بالی ) که خودتون می تونید برید اونجا هتل بگیرید . اصلا هم نترسید . اگر زبانتون خوبه که دیگه شک نکنید . اینجوری هیجانش هم بیشتره تا اینکه به آژانسهای ایران پول بدید تا اونا هم بدترین هتل ها ، پروازها و رستورانها رو با گرونترین هزینه ها براتون در نظر بگیرن . اگر کمک خواستید روی من حساب کنید . سایت های زیادی هست که می تونید هتل هاتون رو توش ببینید و حداقل اگر از آژانسها تور گرفتید بدونید کجا می برنتون .

اینجا توی هتل جاییه که صبحانه می خوردیم . بسیار زیبا بود روی آب حوض های این هتل پر بود از نیلوفر آبی و ماهی های خوشگل :
[تصویر: 13679071571.jpg]
یکی از غذا های بسیار خوشمزه و تند بالی :

[تصویر: 13679076601.jpg]
یکی از معابد بالی که روی آب بود . اینجا واقعا زیباترین معبدی بود که تو عمرم دیده بودم :

[تصویر: 13679079171.jpg]
این سایته هتله که عکساش همش توش هست :
http://www.nusaduahotel.com/photos-video...bmit=view#

...

سپاس شده توسط Wild Rose ، shimamir ، عروس خوشحال ، shima.mahdi ، باران 2 ، vida22 ، آسو ، ساغر ، سحرافشاری ، عکاسباشی ، mrlmrtz
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #37
بالی بهترین گزینه برای ماه عسل هست ... شک نکنید .

...

سپاس شده توسط آسو
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #38
solina جان ممنون از توضیحاتت. چند تا سوال دارم:
1. چرا توی این فصل بالی خلوته؟ مگه الان فصل بارندگی اونجاست؟
2. میشه بیشتر توضیح بدی که تفریحات بالی چی بود؟
3. اگه با تور سفر نکنیم به یه جایی مثل بالی که شناخت کمتری نسبت بهش داریم، باعث نمیشه که اونجا سردرگم بشیم و یه سری جاهای خاص یا تفریحات رو از دست بدیم؟
4. مردم بالی انگلیسی بلدن؟ چون مثلا توی ترکیه آدم خیلی اذیت میشه از این موضوع..

ممنون میشم اگه جواب بدی

خداوندا تو را قسم میدهم به بزرگیت که عطا فرمایی:
سلامتی، تندرستی و زندگی مملو از شادی و سرور و آرامش و خوشبختی
به من و عزیزانم...
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ صبح توسط Solinaa.)
ارسال: #39
(۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ عصر)باران 2 نوشته است:  solina جان ممنون از توضیحاتت. چند تا سوال دارم:
1. چرا توی این فصل بالی خلوته؟ مگه الان فصل بارندگی اونجاست؟
2. میشه بیشتر توضیح بدی که تفریحات بالی چی بود؟
3. اگه با تور سفر نکنیم به یه جایی مثل بالی که شناخت کمتری نسبت بهش داریم، باعث نمیشه که اونجا سردرگم بشیم و یه سری جاهای خاص یا تفریحات رو از دست بدیم؟
4. مردم بالی انگلیسی بلدن؟ چون مثلا توی ترکیه آدم خیلی اذیت میشه از این موضوع..

ممنون میشم اگه جواب بدی

عزیزم در مورد خلوتی ، اتفاقاً الان شروع فصل خشک بود و ما تو بالی یک قطره بارون هم ندیدیم ، اما تعطیلات اروپایی ها نبود . گفتن که می ، جون و جولای شلوغترین زمان برای بالی هست . البته خوبیش این بود که ایرانی ها هم نبودن تو این موقع ، چون بلافاصله بعد از عید بود !
تفریحات بالی بیشتر تفریحات آبی هست ... توی ساحل : آفتاب گرفتن ، موج سواری ، غواصی ، Snorking و Parasailing خیلی زیاد بود . یه پارک آبی باحال هم داره به اسم WaterBom که خیلی هیجان انگیز بود(قیمت نفری 30 دلار) . توی بالی یک عالمه جا برای ماساز و Spa هست که واقعا لذت بخشه ، ماساژکل بدن نفری 25 دلار بود .(البته تو پوکت (تایلند) تعدادشون خیلی بیشتر بود و خیلی هم ارزونتر بود نسبت به بالی (تقریباً 10 دلار)
یه تور Rafting و فیل سواری هم داشت که یک روز کامل رو می گرفت ولی خیلیییییییییییییییی خوب بود .قیمت تور 120 دلار نفری که قایق سواری تو رودخانه خروشان بود ، فیل سواری و ناهار . همین تور تو پوکت 70 دلار بود به اضافه ترانسفر . یه جنگل میمون ها هم داره که اگه تا حالا ندیدید بد نیست . با میمونها عکس میندازید بغلشون می کنید و ...
دیگه اینکه بالی پر از معبده که یکیش روی آبه و معبدها خیلی مناظر زیبایی داره ...
غذاهای بالی هم واقعا خوشمزه است . منکه خیلی دوست داشتم ... رستورانهای قشنگ ساحلی ، موزیک زنده و ... خلاصه همه چیز واقعا رویایی و زیبا هست . وقتی وارد بالی میشید بخصوص توی Nusa Dua حس میکنید رفتید توی یکی از این کارت پستال ها !
در مورد سردر گم شدن باید بگم اگر انگلیسی بلد باشید اصلا گم نمیشید و اذیت . چون مردم بالی همشون انگلیسی بلدن و این بعلت ازدیاد توریست اروپایی هست . توی این جزیره همه چیز معلومه و گشتن خیلی راحته ...
سعی کنید تحقیق کنید و خودتون برید .

...

سپاس شده توسط عروس خوشحال ، باران 2 ، golshana ، آسو ، سحرافشاری ، TINAROSE ، p.a.r.d.i.s ، ويس ، EliHami ، lilinaz
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #40
سلام عزیزم چند روزه 3/5؟منم خیلی مشتاقم برم Blush
ارسال پاسخ