به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
کافه نوعروس
انجمن های نوزاد
ارسال پاسخ 
باغ و تالار خوب در شيراز
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #21
RE: باغ و تالار خوب در شيراز
تالار رودکی بعد از دوکوهک نرسیده به گویم سمت راست دقیقا کوچه بعد از تالار آپادانا مسئولش خیلی آدم خوبیه و کاملا مقرراتی و به روز و مثل جوونا فکر میکنه

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط asemoone abi
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #22
عروسی یکی از فامیل های ما هم تالار رودکی بود خوب بود
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #23

باغ نياوران تو صدرا هم بد نيست وروديش 2تومنه با زمين بازي و گريم كودك 2تا الاجيق واسه قليون و كافي شاپ پيست رقص شيشه اي خييييييييييييلي محشر.قسمتي كه ميزشام ميزارن هم تو يه اتاقك شيشه اي هست و كاملا جداست.رو همه ديواراش هم نوپردازي و سنگ و شيشه كار شده جايكاه عروس خييلي شيك و مفصل. ابنما هم هست. تو يكي از ديواراش هم 4تا فضا در اوورده و نوپردازي كرده بالاش رو و توي اين فضاها ميشه عكسهاي sport رو بزاريم.خودشون هم سفره عقد و ورودي و اتيش بازي و مراسم ميز كيك و ميز شامباين كار ميكنن كه با سفره ميشه يك مليون و خورده .ميز شام عروس و جاي شام عروس هم عاليه .روي ميز مهمونا هم ميوه خوري جا شمعي نقره ميزارن كلا ميز مهموناش خوبه.شامش هم از نفري 22تومن هست تااااااااااااااااا نفري 110 تومن.من تو بهمن عروسيمه فقط اينجا رو رفتم...نيروانا كجاست؟هزينه هاش؟
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #24

قصر خاطره برا عروسی قاطی خوبه یعنی صاحبش از ایناست که براش این چیزا مهم نیست به فکر گیرو این چیزام نیست فقط از آدمای داش مشتیه من یه بار رفتم عروسی اونجا قاطی بود اصلا گیر ندادن ولی من مدلشو دوست ندارم به نظرم سالن قشنگی نداره

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط pink lady
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #25
(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ عصر)pink lady نوشته است:  باغ نياوران تو صدرا هم بد نيست وروديش 2تومنه با زمين بازي و گريم كودك 2تا الاجيق واسه قليون و كافي شاپ پيست رقص شيشه اي خييييييييييييلي محشر.قسمتي كه ميزشام ميزارن هم تو يه اتاقك شيشه اي هست و كاملا جداست.رو همه ديواراش هم نوپردازي و سنگ و شيشه كار شده جايكاه عروس خييلي شيك و مفصل. ابنما هم هست. تو يكي از ديواراش هم 4تا فضا در اوورده و نوپردازي كرده بالاش رو و توي اين فضاها ميشه عكسهاي sport رو بزاريم.خودشون هم سفره عقد و ورودي و اتيش بازي و مراسم ميز كيك و ميز شامباين كار ميكنن كه با سفره ميشه يك مليون و خورده .ميز شام عروس و جاي شام عروس هم عاليه .روي ميز مهمونا هم ميوه خوري جا شمعي نقره ميزارن كلا ميز مهموناش خوبه.شامش هم از نفري 22تومن هست تااااااااااااااااا نفري 110 تومن.من تو بهمن عروسيمه فقط اينجا رو رفتم...نيروانا كجاست؟هزينه هاش؟

نیروانا تو چمران هست.محشره.بری ببینی پشیمون نمیشی

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
 سپاس شده توسط pink lady
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ صبح
ارسال: #26
نیروانا اول بلوار شاهده- من تالار رودکی رو به همه ی تالارا ترجیح میدم چون هم تمیز و هم منظم هستن کاراشون با برنامه پیش میره مدیریت عالی-غذا عالی- و سه طبق هست یه طبق خانوما یه طبق آقایون و یه طبق سالن شام بعد از شام هم اجازه مختلط شدن میدن

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
 سپاس شده توسط pink lady
۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #27

Heart RE: باغ و تالار خوب در شيراز
من امروز رفتم نيروانا با نامزدم خيلي جالبه و زيبا و شيك...Heart خوشم اومد من تا حالا فقط نيروانا و نياوران رو ديدم 2تاش هم خوبه اما همينكه بعد از شام فقط ميشه قاطي بشه يكم فكرمو مشغول كرده و اينكه مراسمم 10بهمن هست يعني تو اوج سردي هوا و اينكه همه مهمونام راضي باشن و شب خوبي داشته باشن در اولويت ملاكام هست...انشاا... فردا رودكي و قصرخاطره هم يه سر ميزنيم اما لطفا جاهاي ديگه هم بهم معرفي كنين.ممنونNew1
۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #28
باغ ونوس
باغ خورشید
البته نمیدونم تو این فصل میتونن مراسم برگزار کنن یا نه
بهتون پیشنهاد میکنم تو این فصل داخل شهر مراسم بگیرین
حتی اگر براتون مقدوره تالار یا هتل
فکرش و کنین.. اگر اون موقع هوا برفی باشه... چه دردسری میشه

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #29

اخه مساله اينجاست كه شيراز تالار و هتلاش اصلا خاص نيست من هميشه ميخواستن مراسمم عالي باشه اما فقط باغهاي خوبي هست...بنظرم حتي نيروانا هم مناسب نيست بازم هوا مشكل ساز ميشه...مرسي به هرحال
 سپاس شده توسط sarvenaz
۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #30
ما تو هتل چمران.... اون رستوران بالاییش یه مهمونی 30 نفره حدوووودن گرفتیم
غذاهاااااش افتضااااح.... فقط خجالت میکشیدیم جلو مهموناااامون

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی