• تشریفات ژمیس
  • تشریفات آدم و حوا

باغ موسوی

۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #1
باغ موسوی
نشانی:اتوبان تهران کرج-به سمت ورودی درب اصلی چیتگر-خ کوهک-سمت چپ-نسیم 3-پلاک 14
تلفن:44704880-09121042465

باغ واقعازیباییه البته واسه عروسی های مجزاست...صندلی هاتومحیط بازچیده میشه وسفره عقدهم کناریه استخربزرگ!
اگه اطلاعات بیشتری خواستین درخدمتم
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: باغ موسوی
من 10 روز دیگه تو باغ موسوی عروسی دعوتم حتما میام میگم
اما یه سالن خیلی بزرگ هم داره.باغ تالار دیگه
نقل قول
 سپاس شده توسط وفا
۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #3
من پارسال یه عروسی تو باغ موسوی رفتم. فوق العاده بود. ولی مختلط نبود. البته موقع عقد هممه آقایون سمت خانوما بودن. ولی با وجود اینکه مختلط نبود خیییلی هم گیر نمی دادن. ولی خیلی باغ قشنگی هستش.
نقل قول
 سپاس شده توسط وفا
۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #4
قیمتاش می دونی؟
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #5
منوهاش اگه اشتباه نکنم از نفری 15500 به بالاست...اگه میشه بیاین ازارکسترش بگین مننگرانم میترسم شب عروسیم خوب نزنه
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #6
من نتونستم برم عروسی تو باغ موسوی
اما خواهرم رفت می گفت زیاد خوب نبود.می گفت همون روز چند تا عروسی رو با هم گرفته بودند تو باغ صداها همه قاطی شده بود.غذاهاش می گفت بد بود.باقالی پلو با جوجه بود سلف نبود و ظاهر غذا خوب نبود.می گفت مهمونا اومده بودند پرسنل تازه داشتند میوه و شیرینی ها رو می چیدند.
نقل قول
 سپاس شده توسط مونا
۲۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #7
وای خدا نکنه
ببین شاید چون اینا سلف سرویس نگرفتند این طوری بود
شاید شما که سلف میگیری دیگه این طوری نباشه
یه شب که اونجا مراسم هست برو از نزدیک ببین
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #8
ولی من که رفتم عروسی پذیرایی شون سلف بود. عاااااااالی بود. غذاهاش، سفره عقدش، موزیکش، پذیرایی ش، تزئیناتش همگی عالی بود. من فکر کنم بسته به موسسه تشریفاتی باشه که کار خدماتتون رو به عهده می گیره. البته جای تعجب داره که بچه ها می گن چندتا عروسیوده. چون باغ موسوی فقط یه دونه هست. ولی دیوار به دیوارش باغ های دیگه مثل کاظمی و .. هست که اونجاها هم همش عروسی هستش. ولی سر و صدا اونقدر زیاد نبود اون شبی که من رفته بودم.
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-شهريور-۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ عصر توسط tir89.)
ارسال: #9
تو همون باغ موسوی 1 عروسی دیگه هم بود
تشریفاتش رو که همه رو خودش انجام میده منو داره دیگه من منوهاشو دیده بودم اما الان یادم نیست
باغ با تشریفات با هم بود.
نمی دونم خواهر من که می گفت خیلی بد بود

میگم شاید چون سلف نبود خوب نرسیدند؟
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #10
بجه ها سلام...من عروسیم 28 شهریوربود واومدم درمورداین باغ عیباش ومحاسنش واستون بنویسم که استفاده کنین...فضای این باغ بی نظیره وهمه یمهمونام ازبودن اونجالذت میبردن وازماتشکرمیکردن وهمچنین کیفیت غذاهم عالی بود اما...چیزهایی که منواذیت کرد:1)گل آراییتون روبه باغ نسپریدوخودتون ازبیرون کسی بیارید تاواستون انجام بده چون اون چیزی که من ازآلبوم های باغ واسه جایگاه عروس وتزیین میزهاانتخاب کرده بودم اونی نبودکه اجراشد2)موزیک روبه باغ نسپریدوخودتون ارکستربیارید2)درمنوموسوی چیزی تحت عنوان نورپردازی ومه و...هست اصلابابتش به اونجاپول ندین وخودتون باارکستراین چیزاروبیارین چون ازما200 گرفتن نه مه درکاربود نه نورپردازی خاصی امااینم بگم درکل عروسیم عالی بودوهرکی اومدمیگفت تاحالاهمچین عروسی بینظیری نرفته بوده .ایشالله که استفاده کنین
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد