شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
باغ تالار های تهران
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #11
RE: باغ تالار های تهران
بچه ها باغ مهران رو من امروز قیمت گرفتم
غذا منوی 2 دیس پرسی رو انتخاب کردم نفری 16 تومن گفت
باقالی پلو با بره. زرشک پلو با مرغ و 50% جوجه
دسر و سالاد فصل و نوشابه

ورودی وسط هفته 400 تومن
موزیک 470
گل آرایی 700
گل آرایی ورودی عروس و داماد و آتش بازی 650
اتاق عقد از 150 تا 500

عکساشم اینجا میتونین ببینین
http://www.mehrangarden.com/Default.aspx

همیشه داشتن " بهترین ها " ؛
به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط jessi ، Elena
۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #12
فکر می کنم تخفیفم خوب بده . مراسم هاشونم باید دید.
rezghul جان خوشت اومد ؟ تسمیمت اینه که باغ تالار باشه یا فرقی نداره ؟
۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #13
عزیزم باغ تالار تو قسمت معرفی باغ ها و تالارها هست ... لطفا تاپیک تکراری نزنید .. ممنون New1
 سپاس شده توسط jessi
۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #14
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ صبح)jessi نوشته است:  انتهای شهران - پایین تر از انبار نفت - خیابان اسحاقی - پلاک 3

2- اتوبان باکری شمال - اولین خروجی - خیابان اسحاقی پلاک 3
تلفن : 44332432
دقیق از روی کارت ویزیتشون خوندمEmbarrased
اره پارتیشن داره ولی سقفا رو گفتن تابستون بر می دارن
اون پارتیشنه جدا کننده اقایون و خانومهاست ثابته
باغ تالاره یعنی که درخت داره توش Embarrased (توضیح عالی می دم ) و بعضی از موارد تو فصلی عوض می شه مثل سقفها و بعضی دیوارها که تو زمستون واسه سرما می زنن
ميشه قيمت منوهاش رو بگي عزيزم؟
۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ عصر توسط rezghul.)
ارسال: #15
(۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ عصر)jessi نوشته است:  فکر می کنم تخفیفم خوب بده . مراسم هاشونم باید دید.
rezghul جان خوشت اومد ؟ تسمیمت اینه که باغ تالار باشه یا فرقی نداره ؟

آره مامان شوشوم می گفت تخفیف زیاد میشه گرفت...
راستش خیلی خوشم نیومد.. دیشب اونجا بودم... به نظرم سالن سرپوشیده ش یه بویی می داد.. مثل بوی نم... کسی جدبدا رفته؟ میخوام ببینم واقعا بو میده یا من حساسم؟

اولشم که از اتوبان داری میپیچی سمت کوچه خرابه ماننده و جاده آسفالت هم نیست.. جاده خاکی با کلی دست انداز.. میگن آسفالت میشه ولی کی نمیدونم

غیر از این دو مورد که به نظرم تنها ایراداش بود.. چیزای دیگه ش عالی بود.. ( غذاشو تست نکردما) باغش خیلی خوشگل بود.. مراسم تشریفاتشم خیلی قشنگ بود.. دیگه مونده به سایقه خودتون
(۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ عصر)arous نوشته است:  
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ صبح)jessi نوشته است:  انتهای شهران - پایین تر از انبار نفت - خیابان اسحاقی - پلاک 3

2- اتوبان باکری شمال - اولین خروجی - خیابان اسحاقی پلاک 3
تلفن : 44332432
دقیق از روی کارت ویزیتشون خوندمEmbarrased
اره پارتیشن داره ولی سقفا رو گفتن تابستون بر می دارن
اون پارتیشنه جدا کننده اقایون و خانومهاست ثابته
باغ تالاره یعنی که درخت داره توش Embarrased (توضیح عالی می دم ) و بعضی از موارد تو فصلی عوض می شه مثل سقفها و بعضی دیوارها که تو زمستون واسه سرما می زنن
ميشه قيمت منوهاش رو بگي عزيزم؟

من اینجا گذاشتم عزیزمHeart
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A8%D8...9%86--1701

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #16
منظورم قيمت منوهاي باغ پرنيا بود؟
۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #17
(۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ عصر)arous نوشته است:  منظورم قيمت منوهاي باغ پرنيا بود؟

پرنیا رو من رفتم گفت برای تابستون مراسم ندارن... منم عروسیم تایستونه واسه همین دیگه قیمت نگرفتم... ولی خیلی خوشم اومده بود ازش

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ صبح توسط jessi.)
ارسال: #18
(۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ عصر)rezghul نوشته است:  پرنیا رو من رفتم گفت برای تابستون مراسم ندارن... منم عروسیم تایستونه واسه همین دیگه قیمت نگرفتم... ولی خیلی خوشم اومده بود ازش
چطور مراسم ندارن ؟؟Huhمن مراسمم تابستونه رزرو هم کردم .برای 15 تیر
از خود مدیریت پرسیدی ؟؟

(۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ عصر)rezghul نوشته است:  آره مامان شوشوم می گفت تخفیف زیاد میشه گرفت...
راستش خیلی خوشم نیومد.. دیشب اونجا بودم... به نظرم سالن سرپوشیده ش یه بویی می داد.. مثل بوی نم... کسی جدبدا رفته؟ میخوام ببینم واقعا بو میده یا من حساسم؟

اولشم که از اتوبان داری میپیچی سمت کوچه خرابه ماننده و جاده آسفالت هم نیست.. جاده خاکی با کلی دست انداز.. میگن آسفالت میشه ولی کی نمیدونم

غیر از این دو مورد که به نظرم تنها ایراداش بود.. چیزای دیگه ش عالی بود.. ( غذاشو تست نکردما) باغش خیلی خوشگل بود.. مراسم تشریفاتشم خیلی قشنگ بود.. دیگه مونده به سایقه خودتون

یه ایرادی که مهران داره خوب می تونه این باشه که سقف قسمت خانومها کوتاهه و این گل و بوته ها یه کم فضا رو از هم جدا کرده . البته این نظر منه ولی قسمت اقایون واقعا وقتی درستش می کنن قشنگ می شه . و این که ورودی باغ غیر از اون یه تیکه اسفالته قشنگه مخصوصا لرای فیلم برداری اما در نهایت او جایی رو بگیر که دوست داری دوستم

(۱۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ عصر)arous نوشته است:  ميشه قيمت منوهاش رو بگي عزيزم؟
راستش منوهای مختلفی داره که از 10 شروع می شه تا به بالا D: من منوی دیس پرس رو انتخاب کردم که 16 هزار بود. با گل ارایی کامل ( ورودی - میز مهمانها - جایگاه عروس )میز غذای اختصاصی عروس و داماد - سفره عقد - سفره خانه سنتی - اتیش بازی - مهمان هامونم 450 نفره شد 12500 که تخفیفم گرفتیم .البته منو های مختلفی برای سلف سرویس داشتند به نظرم که کارشون خوب بود من یه 6-7 باری رفتم اونجا و ok کردم
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ عصر توسط rezghul.)
ارسال: #19
نقل قول:چطور مراسم ندارن ؟؟Huhمن مراسمم تابستونه رزرو هم کردم .برای 15 تیر
از خود مدیریت پرسیدی ؟؟

یه ایرادی که مهران داره خوب می تونه این باشه که سقف قسمت خانومها کوتاهه و این گل و بوته ها یه کم فضا رو از هم جدا کرده . البته این نظر منه ولی قسمت اقایون واقعا وقتی درستش می کنن قشنگ می شه . و این که ورودی باغ غیر از اون یه تیکه اسفالته قشنگه مخصوصا لرای فیلم برداری اما در نهایت او جایی رو بگیر که دوست داری دوستم

راستش منوهای مختلفی داره که از 10 شروع می شه تا به بالا D: من منوی دیس پرس رو انتخاب کردم که 16 هزار بود. با گل ارایی کامل ( ورودی - میز مهمانها - جایگاه عروس )میز غذای اختصاصی عروس و داماد - سفره عقد - سفره خانه سنتی - اتیش بازی - مهمان هامونم 450 نفره شد 12500 که تخفیفم گرفتیم .البته منو های مختلفی برای سلف سرویس داشتند به نظرم که کارشون خوب بود من یه 6-7 باری رفتم اونجا و ok کردم

نه گلم.. از همون در که رفتم تو.. زیر اون آلاچیقا چند نفر مشغول کار و اماده سازی اونجا بودن.. ارشون پرسیدم با مدیریت کار دارم... گفت امرتون؟ گفتم میخواستم برای عروسی صحبت کنم.. گفت وقتش؟ گفتم تابستون.. گفت مراسم نداریم... CryingCryingCryingCryingCrying
منم خیلی خوشم اومده بود از اونجاSadSadSadSadSad

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ عصر توسط jessi.)
ارسال: #20
عزیزم تماس گرفتم گفتن که شهریور مراسم ندارن
ارسال پاسخ