شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
باغ تالار نگین غرب
۱۰-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #1
باغ تالار نگین غرب
دوستای عزیزم این باغ تالار ضلع جنوب شرقی پارک جوانمردان انتهای حکیم هستش. توی یه ارتفاع بالا قرار داره و خیلی هم سرسبز و قشنگ به نظر میرسه. خلاصه که جاش عالیه و تازه تاسیس هم هست ولی خب قیمت و کیفیت فعلا ناشناخته اس! اگر تجربه ای از این باغ تالار دارید و یا از اقوامتون کسی اونجا مراسم گرفته ممنون میشم به اشتراک بگذارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: باغ تالار نگین غرب
سلام .کسی اینجا عروسی رفته؟؟!نظر تون بگین لطفا؟
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #3
من اردیبهشت این تالار رفتم. عروسیه دوستم بود.
پارکینگش بیرون باغ بود. فضای باغ و سالنها رو که خودتون دیدید خوبه (البته من از همسرم نپرسیدم قسمت آقایون چه جوری بود) اما قسمت خانمها خیلی شیک بود
رختکن مناسب نداره، اصلا برق نداشت و اندازه 4 نفر ایستاده فضا داشت. اما غداش عالیه. باقالی پلوش فوق العاده بود. در کل عروسیه خوبی بود. می تونست خواننده بهتری داشته باشه. و در کل قیمتهاش زیاده، یعنی با اون قیمتها می تونی جاهای بهتری بگیری
مثلا آریا یا باغ مروارید
۲۴-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #4
مرسی سارا جان. رختکن و برقش که میگی مناسب نیست احتمالا چون تازه تاسیسه اینجوریه و درست شه. غذا خیلی مهمه و فضا از نظر من. دی جی هم نمیذاشتن از بیرون بیاریم؟ قیمتش چند بود میگی زیاده؟ من باغ تالار یاس که یکی از گزینه هامه زنگ زدم گفت دیس پرسی باقالی پلو با ماهیچه و زرشک پلو هر کردوم 50% بعلاوه ی 4 سیخ جوجه ی اضافی سر هر میز 8 نفره میشه نفری 21.
۲۴-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ عصر توسط SaraRad.)
ارسال: #5
دوستم فروردین ماه که با نگین قرارداد بست برای منوی دیس پرس باقالی پلو با گوشت و جوجه کباب نفری 39 تومان شد. (البته نمی دونم که میوه و شیرینی رو هم روی منوش بود یا نه، اما سالاد فصل، نوشابه، ژله و درست یادم نیست فکر کنم کرم کارامل هم روی میز بود.) میز ما 6 نفری بود، یادم نیست میزهای دیگه چند نفری بود.
در مورد دی جی هم نپرسیدم و اتاق عقدش رو هم ندیدم.
من تقریبا ساعت 8:20 رسیدم اما پذیرایی نشدم. منظورم اینه که خدماتشون عالی نبود، میشه گفت خوب هم نبود.
من اردیبهشت آریا بودم حداقل منوش 36 بود ولی غذاهاش یادم نیست. تو منوش می بینم بهتون می گم. ورودی آریا هم زیباست، چند تا عیب کوچولو داره، یکی اینکه سالنش خیلی بزرگه و اگه تعداد مهمونهات زیاد نباشند بد می شه، فاصله انتهای سالن تا جایگاه عروس خیلی زیاده و عروس دیده نمی شه. اما اتاق عقدش خیلی زیباست.
هفته پیش باغ تالار مروارید بودم و دوتا منوی دیس پرس داشت 25 و 36 و دوتا منوی سلف داشت 55 و 65. سالنهاش اصلا قابل مقایسه با نگین غرب نیست. مبلمان، چیدمان و ... اما تا اوسط دی ماه روز خالی نداره.! نتونستم مروارید رو کامل ببینم.

زیاد بودن هزینه به خاطر خدماتیه که ارایه می دن. خدماتشون از تالارهای دیگه گرون تره. اما اگه از تالار و فضای باغ خوشت اومده اینجا رو بگیر. دوستم خیلی سخت گیر بود اما اینجا رو پسندید.
۲۴-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #6
مرسی دوست جونم از اطلاعاتت. وای چقدر گرون. همسریم گناه داره طفلک همه ی هزینه ها پای خودشه آخه. تازه خدماتشم که خوب نیست پس! بیخیالش شدم. حسم میگفت گرونه احتمالا....

آریا هم گرونه. باغ تالار گل یاس با این حساب خیلی ارزونه که... سالنشو توی تور مجازی اینترنت دیدم خوشم اومد..
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #7
خواهش می کنم عزیزم
اما به نظرم تماس بگیر. من چون خودم برای بازدید نرفتم دقیقا از قیمت هاش خبر ندارم. شاید شرایط بهتری هم داشته باشه که به نظر شما مناسب باشه

تو این مدت که برای دیدن تالار و باغ رفتم تجربه بهم ثابت کرده که حتما خودتون باید از نزدیک برید ببینید و به تور مجازی اکتفا نکنید. چون بعضی از تورها دقیقا مثل تالاره و بعضی های دیگه نیست. مثلا تالار شباهنگ. من تازه رفتم، بسیار بدتر از اون چیزی بود که توی تور دیده میشه.
یا حتی در مورد قیمتها. گاهی تماس گرفته میشه و بابت یک غذای خاص قیمتی داده می شه که به نظر مناسب میاد اما زمانی که برای بازدید می رید یا قیمت خدمات بسیار بالاست و یا خدمات اجباری داره که به هزینه کلی اضافه می شه و متناسب با بودجه شما نیست.
ابدا قصد جسارت نداشتم فقط خواستم شرایطی رو که برای خودم پیش اومده رو توضیح بدم.
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ صبح توسط miss bride.)
ارسال: #8

من تیرماه اینجا عروسی رفتم.از لحاظ دسترسی که عالیه.پارکینگشم که داخل باغه.محیطشم مناسب و زیباست.این نکته ای که دوستان در مورد رختکن گفتند هنوز وجود داره یعنی این همه مدت نتونستند یه لامپ واسش بذارن این دیگه ربطی به تازه تاسیس بودنش نداره.تا اینجاش نسبتا خوب بود اما امااااان از پذیراییش. فوقش 1 2 بار شربتو چرخوندن مهمونایی که تازه میومدن از پذیراییه مرتب محروم بودن باید حتما بهشون تذکر میدادی.از میز شامم که نگم بهتره.ظروف افتضاااااح خورشتو ریخته بودن تو دو تا از این کاسه پیرکسا!!!!! رو یه میز قاشق چنگالو چیده بودن اما وقتی اونا تموم شد!!!رو یه میز دیگه قاشقارو گذاشته بودن تو سطلSurprised3 (12)
بشقاب کم اومد خدمه از هم می پرسیدن بشقاب کجا داریم و سردر گم بودن فکر کنین جلو مهمونا چه وضعی بود.ظروف خاصی واسه کشیدن ماست و دسر و سالاد وجود نداشت باید همرو می کشیدی تو بشقاب غدات که اونم کم بودNew3.سس سالاد تو دوتا پارچ بود.ته چین یه ذره در حد اینکه فقط نگاش کنیBig Grin کباب کوبیده رو گذاشته بودن توسینی بزرگ استیل با کلی سماق یه بار مصرف از اینا که کوچولوه تو زرورقه.درست مثل کبابیا New3New3New3در آخرم که غذا کم اومد و گفتن فقط زرشک پلو مونده که جلو مهمونا خیلی زشت شدNew3 در کل پذیرایی چه میوه و شیرینی چه شام افتضاح و آبرو بر بود.آهاااان اولم که رسیدیم سالن دیدم گیلاسارو نشستن هر چی به خدمه گفتیم بشورن زیر بار نرفتن آخر زنگ زدیم عموم (عروسی پسر عموم بود) اومد با سر مهماندارشون صحبت کرد تا راضی شدن بشورن. اما از حق نگذریم طعم اون یه ذره غذایی که به ما رسید خوب بود.ولی وقتی میگم غذا کم اومد یعنی همه چیا از سالاد و سسش بگیر تا باقالی پلو.فقط زرشک پلو و ماست مونده بود. موقع رقص عروس و داماد هماهنگی با قسمت مردونه و خواننده وجود نداشت اینا کیکو بریدن اون تازه یادش افتاد آهنگ رقص چاقو رو بخونه.برای رقص تانگو خیر سرشون شمع روشن کردن جلو جایگاه عروس و داماد فویل آلومینیوم گذاشته بودن روی اون شمع 3 (12)3 (12)3 (12) تازه اونم گفتیم که روشن کردن.سر مهماندارشونم یه خانموه که خیلی زبون میریزه جواستونو چمع کنید بچه ها.از یه سالن تازه تاسیس خیلی بعید بود این موارد.بچه ها گول ظاهرو نخورید حیف این همه پول که میره تو جیب اینا

ﺣﺴﻮﺩﻡ، ﺣﺘﯽ ﺁﺭﺯﻭِ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻫﻢ!Lub
 سپاس شده توسط مونا خانووم ، shirin bano ، medis ، پريسان ، nastaran1987 ، پنجره خاطرات
۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #9
(۲۴-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ عصر)nastaran1987 نوشته است:  مرسی دوست جونم از اطلاعاتت. وای چقدر گرون. همسریم گناه داره طفلک همه ی هزینه ها پای خودشه آخه. تازه خدماتشم که خوب نیست پس! بیخیالش شدم. حسم میگفت گرونه احتمالا....

آریا هم گرونه. باغ تالار گل یاس با این حساب خیلی ارزونه که... سالنشو توی تور مجازی اینترنت دیدم خوشم اومد..
اگه منظورتون همون باغ تالار یاس تو فرحزاده من هشت شهریور جشنم اونجا بود.من از دست صاحبش حسابی شاکیم چون به بعضی قولهاش عمل نکرد مثلا قرار بود سرشام آهنگای انتخابی خودمون رو پخش کنه اما نکرد و قرار بود خیلییی زیاد واسه ما گلکاری کنه سالنها رو اما نکرد اما از حق و انصاف نگذریم خیلیییییییییییییییییییییییییییی بهتر از تور مجازی و عکساشه چون یه ماهه که کاملا" داخل سالنها رو تغییر داده و خیلی شیکتر شده.غذاش واقعا خوشمزست و قیمتش مناسبه و پرسنله خوش برخوردی داره
 سپاس شده توسط nastaran1987
۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #10

باغ تالار "نگین غرب"

آدرس: اتوبان حکیم غرب - بعد از بلوار تعاون - نرسیده به بوستان جوانمردان - خیابان ایران پویا
تلفن : 44154650 - 44154640

ما تو خیابون پارک کردیم , خیابونشم بیشتر توسط مهمونای تالار پر شده بود, یکم هم جای پارک جلوی محوطه ی تالار بود ولی در کل پارکینگش کوچیک بود.شایدم مهمونا زیاد بودنAngel

ورودی با 8 طاقه ی بادکنک دیزاین شده بود اما قشنگ تر از طاقه های دیگه ای که دیده بودم بود.همینطور فرش قرمز

اول باغ یه آبنمای خوشگل بود. از ورودی که میری میرسی به سالن آقایون که همسرم دیده بود پسندید. تو حیاط یه کلبه دیدم که پرسیدم قهوه خونه سنتیه گفتن خیر آتلیه ست.

سالن خانوم ها که رفتم من که هرجا عروس میدیدم اول به اون نگاه میکردم امشب اصلا نتونستم به عروس نگاه کنم.Big Grin
جایگاه عروس دامادو داشتم نگاه میکردم که پشتش طلایی بود و بالاش با مشکی کار کرده بودن و خیلی خوشگل و خاص بود میدونم تو عکساشون خیلی ناز شده.Lub
میز و صندلی ها خوشگل بود.

اتاق عقد بزرگ بود و هم از سالن خانوم ها راه داشت هم از حیاط که بعد از مراسم آقایون از حیاط برن و خانوم ها وارد سالن بشن. گفتن سفره عقدمون همین یه مدله.Confused البته خوب بود

خانومی که منو همراهی کردن تا سالن رو ببینم,همچنین همسرم رو بردن تو سالن آقایون خیلی خوب و صمیمی بود.
مدیریت هم واقعا مرد محترمی بودن.

به ما گفتن برای کی مراسم دارین,ما گفتیم شاید مهر.گفتن نه ما جا نداریم و هیچی دیگهBig Grin
منم گفتم خوب حالا شاید مراسممون عقب بیوفته ,گفتن برای دی به بعد جا داریم.Huh

خلاصه که یه منو گرفتیم به هر زوری بود Big Grin
باقالی پلو و جوجه + شربت 25/5 نفری برای 300 نفر
حق سرویس 10%
ورودی 200
خواننده 500
نورپردازی و پروجکشن 300
سالن عقد و گل آرایی کامل 700
بادکنک آرایی 8 طاقه 300
مشعل آرایی - حریر آرایی - فرش آرایی 500
آتش بازی سرد 500
گل آرایی جایگاه 350
گل آرایی میزها 700
مالیات 6%
قیمت کل 13/210

به نظر من با اینکه خوشگل و شیک بود ولی با این قیمت جاهای بهتری دیده بودم و گفتیم بعد شام اشکالی نداره جونامون بیان تو زنونه گفتن مطلقااااConfused خوب دیگه کنسله

هر کی دوست داره تاپیکایی که میخواد رو زودی پیدا کنه بهم پیام بده یادش بدم!!

>>پشتیبانی آنلاین نوعروس<<<
add کنید
انجمن نوعروس /امکانات/ پشتیبان آنلاین
s.nowaroos@yahoo.com
 سپاس شده توسط Bernadet
ارسال پاسخ