شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ایده و طراحی برچسب های دکوارتیو و ...
۴-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ صبح توسط pikard.)
ارسال: #1

ایده و طراحی برچسب های دکوارتیو و ...
حتما" این برچسبهای جدید رو که روی دیوار میزنن زیاد دیدین برچسب آماده اش توی بازار هست ولی هزینه اش یکم زیاده اگه یه ذره حوصله داشته باشین خیلی راحت می تونین با هزینه خیلی کم خودتون درست کنید فقط کافیه طرحی رو که می خواین اول بکشید یا از توی کامپیتر پرینت بگیرید به سایزی که می خواید دربیارید طرح رو روی برچسبهای متری که رنگها و طرحهای مختلفی داره و توی موکت فروشیها زیاده بندازید ازقسمت پشت برچسب که کاغذیه با کاربن طرح رو بکشید اگه میتونید خودتون ببرید ولی بهتر و تمیزتر میشه اگه بدید بیرون مغازه های شبرنگ فروشی براتون کاتر بزنن بعد روی دیوار بچسبونید روی دیوار گچی نمی چسبه ولی روی رنگ می چسبه هروقت هم نخواستین خیلی آروم برچسب رو دربیارین که به دیوار آسیب نزنه اول یک تیکه کوچیک روی یک قسمت دیوار بزنید بعد از چند روز امتحان کنید ببینید موقع کندن دیوار خراب میشه یا نه اگه نشد با خیال راحت بزنید من خودم زدم ووقتی کندم چیزی نشد ولی بعضیها میگن رنگ رو بلند میکنه من که ندیدم ولی خیلی آروم باید بکنید

به حدِ مرگ مي پرستمت...ولي براي عشقِ تو کمه.
خودت به من بگو...بهشتِ تو کجاي اين همه جهنمه.
منو به حالِ من رها نکن...تو که براي من همه کسي.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط nalix85 ، bahare71 ، bahar ، marisa ، maha ، nedali gh ، سمیراسارا ، وفا
۱۴-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ عصر توسط pikard.)
ارسال: #2
RE: برچسب دکوراتیو
[تصویر: md_3ece7_6pc4jr-210x158.jpg][تصویر: sm_454db_birdd.jpg][تصویر: sm_4c1fb_il_570xn.194300379.jpg][img]http://www.decowall.ir/products_pictures
 سپاس شده توسط Rahele ، maha ، zahra 71 ، سمیراسارا
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ عصر توسط pikard.)
ارسال: #3
برچسب هاي دكوراتيو

آموزش تزيين ديوار با برچسب هاي دكوراتيو

1-تو اینترنت سرچ کنید و اون طرح دوست داشتنی خودتون رو که می پسندید پیدا کنید طرح های خیلی خیلی متنوعی تو اینترنت می توانید پیدا کنید .

۲-حالا دو حالت وجود داره ، یا می توانید عکس رو به راحتی copy کنید ، یا اینکه این اجازه بهتون داده نمیشه ، در این حالت کلید
print screen رو از روی کیبورد میزنید و از صفحه عکس میگیرید بعدش برنامه paint رو باز می کنید و اونجا paste می کنید ، حالا اون قسمتی که عکستون هست رو جدا می کنید وsave می کنید

۳-این عکس رو میبرین تو فتوشاپ و سایز دلخواهتون رو بهش میدین.

۴-اگه اندازه تون خیلی بزرگ بود ، باید ازش پلات طولی بگیرین.

۵-حالا باید برین کاغذش رو پیدا کنین و بخرین.(کاغذش هم از همون برچسب هایی هست که تابلو کارها استفاده می کنند يا برچسب دكوراتيو كه با توجه به سایز کارتون میتونین همون مقدار برچسب تهیه کنید.

۶-بعد طرحتون رو پشت برچسب میچسبونیدو شروع می کنید به بریدن ، میشه از قیچی يا كاتر استفاده کرد.

۷-کارتون رو که کامل در آوردید حالا مرحله چسبوندنش هست که باید از یه قسمت شروع کنین به چسبوندن و مواظب باشید که خوب بچسبه و هوا زیرش نمونه.

حالا می توانید از نتیجه کار لذت ببرید. New2

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
 سپاس شده توسط nassim ، Rahele ، maha ، nillgoon ، Elena ، Queeneli ، mamoosh ، سمیراسارا ، samae
۲۴-دي-۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ صبح
ارسال: #4

شروین جون ببین اول باید برچسب خام رو تهیه کنی .. برای این کار باید به مغازه هایی که ماشین اسپرت می کنن یا مغازه هایی که بنر تبلیغاتی درست می کنن و یا مغازه هایی که شبرنگ فروشی دارن یه سر بزنی و برچسبت رو بخری... برچسباش از متری 500 تومن شروع میشه تا بیشتر... من خودم متری 1500 خریدم ... کلا هزینه ی 3 تا طرحم شد 3000 تومن!!!!!!!!!!

بعد باید طرح مورد نظرت رو از تو نت پیدا کنی ...بعد برو روی دیوار قسمتی که میخوای برچسبت رو بچسبونی اندازه حدودی بگیر... مثلا میخوای طرحت 50 سانت در 50 سانت باشه... مثلا میخوای یه گل درست کنی سعی کن دورش رو یه قاب تجسم کنی .. بعد سایز اون قاب رو مشخص کن...
بعد طرحی که از نت گرفتی رو ببر تو فوتوشاپ به اندازه ی قابت بزرگش کن! مثلا همون 50 سانت در 50 سانت
بعد ببر بیرون بده پرینتش بگیرن
بعد بیارش خونه بشین دور تا دور طرحت رو با قیچی و کاتر ببر (همون کاغذی که پرینت گرفتی) اگه طرجت بزرگ باشه یا چندتا a4 میشه یا ممکنه روی کاغذ a3 برات بزنن.... بعد که برش زدی بچسبونش پشت اون برچسب خامت! بعد دورتا دورش رو با ماژیک یا خودکار بکش روی پشت برچسبت... بعد ببر این مغازه هایی هستن که برش لیزر میزنن ... ببر اونجا بده برات برش بزنن ! طرح اصلیتم که تو کامپیوتره بریز رو فلش ببر شاید لازم شد ( من نمیدونم)

بعد که برش زد برات بیار خونه بچسبون رو دیوارت ..
حالا بذار چندتا نکته بهت بگم!Big Grin
 سپاس شده توسط شروین ، marisa ، فروغ بانووو ، zohi ، Elena ، Queeneli ، monire ، سمیراسارا ، atteffe ، A Y L I N
۲۴-دي-۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ صبح توسط bita12.)
ارسال: #5

1-اینکه باید خیلی حواست باشه که زیرش هوا نره و خوب بچسبه ... سعی کن دو نفری بچسبونیش.. از شوشوت کمک بگیر
2-اینکه اگه دیوارت رنگ روغن داشته باشه خیلی بهتره چون اگه یه روز ازش خسته شدی میتونی بکنیش هیچ ردی هم نمیندازه اما اگه رنگ روغن نباشه یه کوچولو امکانش هست خراب شه... اما اگه جنس بر چسب کلفت باشه احتمالش کمه
3- سعی کن برچسب خیلی نازک و ارزون نخری... با کیفیت هرچی باشه بهتره
4- من نه دادم بیرون برام پرینت بگیرن نه دادم برش لیزر بزنن!
یه ترفندی زدم! اون گله رو کمد دیواریم رو میبین؟ تو فوتو شاپ تیکه تیکش کردم! بعد هر قسمتش رو زوم کردم... بعد کاغذ a4 میذاشتم رو مانیتور لپتاپم از روش می کشیدم .. چون زیرش نور داره قشنگ مشخصه... اگه گاهی هم دستم می لرزید و خراب می شد خودم درستش می کردم مهم اینه که یه اسکلت از طرحت داشته باشی!!!!! یعنی یه پایه داشته باشی بعد ظریف کاری هاش رو میتونی خودت بکشی....بازم اگه نمیتونی همونجوری کپی کن!
بعد با قیچی و کاتر طرحهام رو از رو برگه a4 می بریدم میذاشتم پشت برچسبم دورش خط می کشیدم!
بعد دوباره برچسبم رو برش می دادم.. خیلی راحت بدون برش لیزر و پرینت و ...!
5- سعی کن طرحهای خیلی ریز و ظریف انتخاب نکنی ... چون برشش سخته!
6- الان اگه از بیرون سفارش بدی وقتی میاد برات بسته رو که باز کنی می بینی همش تیکه تیکه هستش... باید خودت سر هم کنی رو دیوار موقع چسبوندن!
مثلا اون درختی که من درست کردم ببین چقدر شاخه شاخه هست! البته من اینو کپی نکردم طرحشو تو نت دیدم خودم کشیدم ! فک نکن الان کلی وقت گذاشتم ریز ریز شاخه کشیدم سر هم و یهو برش زدم نه! من تنه اصلیش رو یه بار کشیدم و بریدم بعد شاخه ها رو تیکه تیکه کشیدم و بعد رو دیوار سر هم چسبوندمش... خیلی راحت تره!

اوووووه خسته شدم ...
حالا اگه سوالی برات پیش اومده بپرس
خو زیاد بود طول کشیدCool
[تصویر: caabb9fcf21.jpg]

اینم برا رو کلید اتاقم درستیدم
 سپاس شده توسط شروین ، فروغ بانووو ، zohi ، Elena ، نهال ، Queeneli ، سمیراسارا
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ صبح توسط pikard.)
ارسال: #6
اصلا سخت نیست فقط یکم دقت میخواد
مهم برششونه که باید دقیق خط کشی کنین و بعد برش بدین
میتونین از این خط کش های توی بازار هم استفاده کنین که اندازه های مختلف دایره و مربع رو داره اینجوری کارتون راحت تر میشه .(فکر کنم بهشون شابلن میگن )

بعد که طرح هاتون و برش دادین حالا باید خلاقیت به خرج بدین تا طرحتون جذاب بشه سعی کنید از چند رنگ کنار هم استفاده کنید البته رنگ هایی که به هم بیان مثلا نارنجی و زرد
یا سفید و سیاه ، بنفش و زرد و...
 سپاس شده توسط zohi
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #7
بچه ها سلام
مي خوام يه سايت بهتون معرفي كنم كه شايد تو پيداكردن طرح مناسب كمكتون كنه يا حداقل بهتون ايده بده .
http://www.persiangfx.com
بخصوص تو قسمت " ابزار طراحي / تصاوير وكتور "
 سپاس شده توسط Mema ، sky* ، bahare71 ، sahar 91 ، HiddenBride
۲۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ صبح توسط pikard.)
ارسال: #8
[تصویر: 13768197452.jpg]
[تصویر: 13768197451.jpg]
[تصویر: 13768197453.jpg]
[تصویر: 13768202793.jpg]
[تصویر: 13768202792.jpeg]
[تصویر: 13768202781.jpg]
[تصویر: 13768204571.jpg]
[تصویر: 13768204572.jpg]
[تصویر: 13768204573.jpg]
[تصویر: 13768208801.jpg]