شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
اپیلاسیون عالی
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #571
RE: اپیلاسیون عالی
خانوما همه جا ناحيه.. رو بي حس ميكنن واس اپيلاسيون؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ عصر توسط فرین آفرین.)
ارسال: #572
RE: معرفی سالن اپیلاسیون تمیز در تهران
(۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ عصر)MISS SAYTA نوشته است:  دخترا، سمت اکباتان سالن اپیلاسیون معرفی می‌کنید؟ Sad
من قبلن سیدخندان می‌رفتم یه جا، اما الان دوره دیگه خیلی بهم Sad
هم تمیز باشه سالنش هم دستشون تند باشه

عزیزم سید خندان کدوم سالن میرفتی؟؟؟؟
(۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ عصر)samaaa نوشته است:  دخترا کسی تاحالا اضافیو با وکس انداخته؟ بهداشتیه؟ اون وکس داغو که توش کاردک میزنه واسه همه استفاده میکنه؟ بهداشتی هست؟؟

سما اصلا نباید برای همه رو از توی یه ظرف استفاده کنه. از تو اون ظرفی که داغ میکنه باید بریزه تو لیوان یه بار مصرف و کاردک هم فقط یه بار مصرف باید باشه ( از اون چوب بستنیا که دکترا میکنن تو حلقمون Big Grin) در غیر اینصورت هزار مدل مریضی ممکنه بگیریم. من گیاهی انداختم اضافمو عالی بود. واسه اینکه دردم نیاد کوچولو کوچولو انداخت

تور عروسیمو به کسی قرض دادم کثیف و پاره تحویلم داده! کسی میدونه باید چیکارش کنم؟ Sad
......
از انسان نماهایی که به حیوونای زبون بسته ظلم میکنن متنفرم! ایشالا به عذاب الهی گرفتار بشن. آمین
 سپاس شده توسط samaaa
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #573
نه عزیزم تو شهر ما که اینجوری نیست میگن میتونی طاقت بیاری که استفاده نمیکنن ولی خوب بیحسی تاثیر آنچنانی ندارهWink

دوستان میشه منم راهنمایی کنین:
بعد اپیلاسیون واسه قسمت اضافه میشه در اثر اپیلاسیون جوشهای بزرگ بزنه؟؟؟؟یعنی میشه محیطش کثیف باشه؟؟؟HuhConfused

یک وقت هایی در زندگی می رسد که باید دستت را بزنی زیر چانه ات
و جریان زندگی ات را فقط تماشا کنی...
میشه واسه شادیه روح بابام فقط بگین"روحشون شاد"
Angel
 سپاس شده توسط shokoli159
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #574
نکته ی جالبیه گفتم شاید خوندنش مفید باشهWink

۱- لیدوکائین فقط برا داخله بدن موثره و بی حس میکنه و اصلا بیرون بدن رو بی حس نمیکنه برا اینکه بخوای دردو حس نکنی یا کمتر حسش کنی باید چن بار پشت سر هم اپیلاسیون کنی
۲- لیدوکائین خصوصا با درصد پایین برای اپیلاسیون اصلا تاثیری نداره و البته عوارض هم نداره وفقط وقت تلف کردنه!
۳- در مقدار کم ضرر ندارد
۴- استفاده به مقدار زیاد از لیدو کائین ممکن است منجر به :
لرزش دستها، بی قراری، وزوز گوش، تیرگی دید یا دوبینی می‌باشد که با مصرف زیادتر می‌تواند موجب کاهش ضربان قلب، تشنج، ایست قلبی، آسم و ایست تنفسی نیز بشود.
کلا ما پیشنهاد نمی کنیم .

Angel
 سپاس شده توسط shokoli159
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ عصر توسط سعیده 1369.)
ارسال: #575
من فردا میخام برم اپیلاسیون ..اولین بارمه از الان تپش قلب گرفتم.Wink
با خودم میگم اون لحظات به یه چیز خوب فک کنم درد کم بشه.ولی چی نمیدونم Angel

نامزدی شهریور 93
عروسی اردیبهشت 94Angel
ارایشگاه لنا
مزون خاتون
اتلیه لالیک
تالار گلستان
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #576
عزیزم منم دفعه ااول همینجور بودم ولی اون موقع همش به خودم میگفتم بالاخره که این اتفاق باس بیفته حالا من چه بترسم چه نترسم در نهایت اومدم اپیلاسیون

Angel
 سپاس شده توسط سعیده 1369
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ عصر توسط shokoli159.)
ارسال: #577
عزيزم من رفتم اصلا درد نداشت. اول واسم يه كرم زد اونجارو بعد اينكه همه جارو بر داشت اونجارو شرو كرد . گفت چو اون قسمت عضه ست بايد حتما بي حس بشه وگرنه دردش كشنده ست. پمادشم آخر سر بهم داد گفت شايد خودت انداختي بعدا بزا بدوني اسمشو . اگر ميخواي تا برات بنويسم. از موم زيتون هم براي اون قسمت استفاده كرد كه بهتره. راستي اول پودر بچه زد بعد موم انداخت بعد ريموور زد بعد هم پماد آلفا زدم ديگه حتي يه دونه جوش نزدم . در حالي كه خودم يبار پشتمو موم انداخته بود كلا جوش شده بود پمادالفا خوبه حتما اگر جوش ميزنيد بزنيد
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ صبح)Shavili نوشته است:  نه عزیزم تو شهر ما که اینجوری نیست میگن میتونی طاقت بیاری که استفاده نمیکنن ولی خوب بیحسی تاثیر آنچنانی ندارهWink

دوستان میشه منم راهنمایی کنین:
بعد اپیلاسیون واسه قسمت اضافه میشه در اثر اپیلاسیون جوشهای بزرگ بزنه؟؟؟؟یعنی میشه محیطش کثیف باشه؟؟؟HuhConfused

عزيزم من پماد الفا رو گفت حتما حتما بزنم حتي روز بعد از اون روز كه اپيلاسيون رفتم هر 5/6 ساعت يبار ديگه به اون قسمت پماده رو ميزدم . مني كه با ژيلتم جوش ميزدم حتي يه جوش نزد
 سپاس شده توسط isarah ، saba1393
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #578
چقدر خوب اینجوری تمیز و پیگیر بودن اینجایی که من میرم اصلا اینجوری نیس شما از این مومای معمولی استفاده کردین یا دائمی منظورم همون خشابیاس؟؟؟؟یعنی اگه الفا استفاده کنیم دیگه اصلا جوش نمیزنه؟؟؟

Angel
 سپاس شده توسط shokoli159
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ عصر توسط shokoli159.)
ارسال: #579
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ عصر)Shavili نوشته است:  چقدر خوب اینجوری تمیز و پیگیر بودن اینجایی که من میرم اصلا اینجوری نیس شما از این مومای معمولی استفاده کردین یا دائمی منظورم همون خشابیاس؟؟؟؟یعنی اگه الفا استفاده کنیم دیگه اصلا جوش نمیزنه؟؟؟
من شهرستانم .نميدونم خشابي ايناشو ولي فك كنم گفت موم زيتون هولوگرام دار . اگر برچسبه نباشه اصل نيست(فك كنم دائمي). 50 تومنم بود قيمت هر قوطيش كه دو تا سه باركل بدنو را ميندازه. راستي قسمت اضافه رو ميگفت تيكه پايينشو نندازيد(متوجه ميشيد؟؟) فرم بدن زشت ميشه حيفه. و گفت براي دختر به هيج وجه نبايد اونجارو انداخت. من گفتم تعريف زل بعد اپيلاسيون سينره رو شنيدم از اون بخرم يا نه . گفت اونم بد نيست ولي الفا يه چيز ديگست .

اسم كرمي كه واس بي حسي اون ناحيه زد( زايلا-پي) هستش
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #580
جدی ی ی ی ی ی ؟؟؟؟آخه من یه خشاب رو که میخرم میشه 7 ت اونم چند دفعه استفاده میکنم برچسب هم داره
آره منم شنیدم واسه همین صرفا واسه قسمت ب ا ل ا میرم پ ا ئ ی ن که دردش واقعا غیر قابل تحمله

Angel
ارسال پاسخ