انواع رومیزی وروتختی

۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #901
RE: انواع رومیزی وروتختی
بچه ها من بخوام بیام تهران روتختی بگیرم کجا برم که قیمتهاش مناسب باشه وتنوع بالا؟

----------------------------------------------------------------------------------------
شروع رژیم 92/10/21
وزن اولیه: 70
قد : 174
هدف : 62
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #902
من پارسال روتختی تاچ طرح لاو کیس قرمز مشکی همراه با دورچین خریدم دو جفت رو بالشی داشت من فقط از یه جفتش استفاده می کنم به جاش دوتا کوسن قرمز مشکی خریدم
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ صبح توسط Wild Rose.)
ارسال: #903
(۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ صبح)taraneh91 نوشته است:  بچه ها من بخوام بیام تهران روتختی بگیرم کجا برم که قیمتهاش مناسب باشه وتنوع بالا؟

عزیزم توی سایت از بچه ها شنیدم که عبدل آباد هم قیمت ها بهتره هم تنوع بیشتره . هنوز نرفتم خودم .
نمایندگی تاچ و ورونیکا توی بازار تهران هم می تونی سر بزنی .Wink
(۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ صبح)فیتونیا نوشته است:  من پارسال روتختی تاچ طرح لاو کیس قرمز مشکی همراه با دورچین خریدم دو جفت رو بالشی داشت من فقط از یه جفتش استفاده می کنم به جاش دوتا کوسن قرمز مشکی خریدم

فیتونیا جان ، حتما تا حالا شستی . راضی هستی از کیفیتش ؟ من خیلی پتوها و ملحفه هارو میشورم .

نخودچی من اومده توی بغلم New2
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #904
من روتختیمو از ماندوی گرفتم.حدودا 700 شد.رنگ آبی.عاشقق رنگشمممم.LubLubLubLub
نقل قول
 سپاس شده توسط Wild Rose ، sadfa
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #905
(۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ صبح)Wild Rose نوشته است:  
(۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ صبح)taraneh91 نوشته است:  بچه ها من بخوام بیام تهران روتختی بگیرم کجا برم که قیمتهاش مناسب باشه وتنوع بالا؟

عزیزم توی سایت از بچه ها شنیدم که عبدل آباد هم قیمت ها بهتره هم تنوع بیشتره . هنوز نرفتم خودم .
نمایندگی تاچ و ورونیکا توی بازار تهران هم می تونی سر بزنی .Wink
(۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ صبح)فیتونیا نوشته است:  من پارسال روتختی تاچ طرح لاو کیس قرمز مشکی همراه با دورچین خریدم دو جفت رو بالشی داشت من فقط از یه جفتش استفاده می کنم به جاش دوتا کوسن قرمز مشکی خریدم

فیتونیا جان ، حتما تا حالا شستی . راضی هستی از کیفیتش ؟ من خیلی پتوها و ملحفه هارو میشورم .
ملحفه و روبالشی و کأور لحاف رو شستم راضی بودم البته با دست و شامپو شستم
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #906

من از عبدل اباد گرفتم با قیمت های جای دیگه 40 تومن تفاوت داشت

روتختی 200 تومنی رو 160 گرفتم

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #907
بچه ها خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید از کجا می تونم برای میز ناهارخوری رومیزی خیلی شیک تهیه کنم؟
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #908
سلام خانومها خوبین؟
از بین مارکها هوبی تو روتختی چطوره؟حوله اش رو تعریف می کنن اما روتختی رو نمی دونم اگه کسی داره لطفا هر چه زودتر منو راهنمای کنه
New1New1New1
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #909
من هوبی خریدم عالیه حتی بارها شسته میشه اما مثل اولشه

6 فروردین فهمیدم که نی نی دارم شکر خدای منAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط پريسا_توپولو
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #910
کسی میدونه ورونیکا سرویس کاور داره یا نه؟ از این جنساش که مثل ساتنه

مراسمم به سلامتی و خوشی برگزار شد و با همه استرس هاش تموم شد .
واسه هرچه بهتر برگزار شدن عروسی همه زوج های جوان دعا کنید New1
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد