به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
کافه نوعروس
انجمن های نوزاد
ارسال پاسخ 
انواع رومیزی وروتختی
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #851
RE: انواع رومیزی وروتختی
مرسی از راهنماییت Nikta20 عزیز
من چند جا پرسیدم سایز روبالشی ها شون 50 در 70 بود هر 4 تاش!
کلا چرا 4 تا بالش میذارن رو تخت؟! Big Grin
استفادش چیه؟

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #852
تو رو خدا کمک!Huh

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #853
(۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ عصر)sheytunak نوشته است:  مرسی از راهنماییت Nikta20 عزیز
من چند جا پرسیدم سایز روبالشی ها شون 50 در 70 بود هر 4 تاش!
کلا چرا 4 تا بالش میذارن رو تخت؟! Big Grin
استفادش چیه؟
تا اندازه ای که من میدونم هر 4 تا 50*70 هستش . 2 تاش لبه داره ، 2 تاش ساده است. اگر شما 4 تا بالش روی تخت قرار بدی میتونی 20 تا 30 سانت لحافتو پایین تر بیاری عکسا رو نگاه کنی متوجه میشی .
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #854
RE: روتختي
(۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ عصر)atiye_m نوشته است:  دوست جونيا رو تختي بنفشه تو پست 319 چه ماركيه؟؟؟؟ از كجا ميشه خريد؟؟؟ من ميخوامش!!!!
اون پست مال Reyhaneh-store بود که اخراج شده.
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #855
مبارکه غزاله جون عکسشو بزار ببینیم

من هنوز نتونستم بخرمHuhHuh

یه سوال؟ بچه ها قیمت روتختی های تاچ یا هوبی یا .... تو هر منطقه متفاوته یا همه جا قیمتاها ثابته؟؟؟Huh
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #856

متفاوته Big Grin

رویایی دارم از جنس آزادی ....
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #857
(۱۶-فروردين-۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ عصر)ghazaleh_ali نوشته است:  منم روتختیم رو خرییدم---خییییییییییییییییلیییی خییییلی شییییییییییییکه
از نمایندگی تاچ توی 7حوض خریدم -- روتختی کازبل 11تکه 1میلیونو 175 هزار تومن شد--- هم میشه ازش استفاده کرد و هم به عنوان روتختی تزیینی عروس هست {بجای اینکه پول یه روتختی تزیینی و یه پول روتختی واسه دم دستی بدم ک پولش همین میشد- پول واسه این دادم ک خیییلی هم شیییکه}
ایشالا 1-2 هفته دیگه خونم رو میچینم و نشونتون میدم

این هفته میچیییینم!! حتما حتما میزارم عکساشووووNew1
آخه الان پشت وسایلامه- نمیتونم در بیارم- خییلی هم سنگییینه جعبه اشBig Grin

خدااایا شکر که هوامو داری....Lub پس پیش ب سوووووووی پیشرفت و خوشبختی*****
 سپاس شده توسط shaparak103
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ عصر توسط mina14.)
ارسال: #858
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ عصر)reyhaneh-store2 نوشته است:  
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح)alis نوشته است:  دوستان عزیز آقای ریحانه استور راهنمایی میکردن ولی در جهت خرید از محصولات خودشون و در واقع به فکر سود خودشون بودن نه کمک به بقیه پس افرادی که میگن کاربریشون به این دلیل که به سایت پول تبلیغات نداده بسته شده اشتباهه توی هر انجمن و سایتی تبلیغات ممنوعه اینجا هم همینطور از اول هم هدف ایجاد انجمن بیان تجربیات شخصی نوعروسا بوده نه اینکه یه عده فروشنده بیان واسه کالاشون تبلیغ کنن و قیمت و آدرس بدن این نوع تبلیغات توی تمام مجلات و بیلبوردها و روزنامه ها هست هدف سایت تبلیغ و جلب مشتری برای یک عده نبوده مثلا همین تبلیغات باعث شده دوستی از همین ریحانه استور خرید کنه و بعد با مراجعه به فروشگاههای دیگه متوجه بشه مثلا تنوع جاهای دیگه بیشتر بوده پس اینجا کسی حق تبلیغ نداره و فقط میتونه تجربیات خودشو از خرید بیان کنه
ممنون از همکاری همه دوستان

حدود 80% از محصولاتی که معرفی می کردم موجود نداشتم و دوستان به فروشگاههای نزدیک محل سکونت خودشون راهنمایی میشدن. من به اندازه کافی مشتری دارم و احتیاجی به تبلیغات برای جذب مشتری جدید ندارم . اینو افرادی که مغازه قبلی و فعلی من اومدن میتونن تایید کنن. من تازه کار نیستم و تجربه 15 ساله دارم و برای جذب مشتری از راه های کارآمد استفاده می کنم .نه اینکه بشنم پای سیستم و عکس 1 مدل روتختی رو 10 دفعه UP کنم به خاطر درخواست مجدد. اون افرادی که میگن به خاطر پول تبلیغات و .... نظرشون رو بر طبق تبلیغاتی که توی سایت میبینن مطرح می کنن . این سایت اولش به نظرم جالب اومد و سعی من بالا بردن سطح آگاهی و دادن اطلاعات درست به خریداران بود . ولی چیزی که اینجا مهمه نظر ناظران و صاحبان سایته ، حالا هر چی که باشه .ستاره بیشتر داشتن که دلیل بر فهم و درک بیشتر نیست. اون مثالی هم که زدید خیلی بی جا بود . چون هرجا که برای خرید تشریف ببرید حتماً یه جای دیگه تنوع بیشتری داره و خرید جنس از هیچ کجا اجباری نیست. در ضمن امکان نداره مشتری برام جنس پس بیاره و من نگیرم. مگر اینکه قصدش اذیت باشه. منظور از جمله آخرتون هم حتماً اینه که اینجا کسی حق نداره نظر کارشناسی و بدرد بخور بده و فقط همه باید عکس بذارن و به هم تبریک بگن.

آلیس عزیزببخشید
دنیای ما دنیایی شده که همه به دنبال منافع مادی هستن از غرب تا شرق کره زمین . وکسی برای شادی دیگران وکمک ویاری دیگران قدمی بر نمیداره مگر افراد انگشت شمار از بین میلیونها نفر .بله ملیونها نفر.والبته این سایت. جزو اونها نیست.جزو کسانی هست که به دنبال منافع مادیه. والا چرا باید یکی که با دل وجان داره اینقدر خوب راهنمایی میکنه حذف کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من نه نسبتی با این اقا دارم ونه صنمی. منتهی واقعا عالی راهنمایی کردن ومشورت خوبی دادن. من همیشه هم دعاگوشون هستم وخواهم بود هم خیلی قیمتهاش عالی بود . وهم ارزونتر از همه جا من م به تشویق دوستان اینجا رفتم. دوست عزیز حالا شما چرا ارسال منو پاک میکنی من که یه عضو هستم وخیلی از بچه ها منو میشناسن برای دوستان آدرس نوشتم چرا پاک میکنید. والله هیچ جای تهران که هیچ هیج جای دنیا هم بری بزرگترین هایپر مارکتها رو هم بری همه برندهای یه محصول رو یه جا جمع نکرده . من اتفاقا حتی از ایشون دنبال چند مدل میگشتم مثل مارک اوزلک که نداشتن اما گفتن کیفیتش خوبه اما من ندارم وحتی به من ادرس سایتش ونماندگیهاش رو تو تهران دادن. ایشون نمایندگی چندبرند معروف ترک رو داشتن واعلام کرده
بودن که اینها رو دارن. والله من رفتم . واز خریدم هم خیلی راضی بودم با اینکه به شدت وسواس خریدهم دارم وخیلی تو خرید مشکل پسندم وهمیشه یه چیزی که میخرم چند بار میرم عوض میکنم و.....................اما از خریدهام از ایشون به شدت راضی ام چون بهتری راهنمایی خرید زندگیم رو از ایشون داشتن. تازه وقتی رفتیم مغازه اشون غیر از ما 3 مشتری دیگه داشتن وکلی هم داشتن کالابرای شهرستان بسته بندی میکردن با اینکه رفتن نارمک اما هنوز مشتریهاشون از بازار مبل یا همون یافت آباد سفارش براشون میاد.
پس اولا اصلا ایشون هدفشون فروش محصولات خودش نبوده اصلا وابدا ومن حاضرم قسم بخورم
دوما من که جزو یکی از کاربران هستم ونظرم رو در مورد این فروشگاه نوشتم و تعریف کردم. چرا باید ارسالم پاک بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
سوما ایشون وقتی میری پیششون کاتالوگ میده بهتون تا انتخاب کنید وانتخاب صرفا بر اساس محصولات موجود نبوده بر اساس کاتالوگهاشونه. وهر کدوم رو نداشته باشه راست وحسینی میگه ندارم. یا میگه میتونم براتون تهیه کنم یا میگه من دیگه نمیارم اما جاهای دیگه ممکنه داشته باشن.پس حتما مشکل از جانب دوستتون بوده
باید این حرفها رو میزدم چون نامردی بود اگر نمیزدم
دوستان ببخشید اگر چشمان زیباتون رو خسته کردم. اما مطمئنم شماها طرفدار حقیقت هستید ودوست دارید حقیقت عنوان بشهNew1New1New1HeartHeartHeart
دکتر مینا .غ از تهرانNew1New1New1
 سپاس شده توسط reyhan ، pikard ، شیم شیم ، mahboube_mv ، Zendegim ، ferfer ، دینا ، NiKtA20 ، sheytunak ، b@H@r ، elize ، pari_85 ، taraneh91 ، betsabeh
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #859
من ورونیکا خریدم تابستون 90 800 تومن الان 1800 شده!!!!! ولی محشره. هم طرحش هم نرمی و گرمیش. دارم خونرو میچینم همش میرم مثل جوجه ها زیرش میخوابم Big Grin
 سپاس شده توسط ghazaleh_ali
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #860
به نظر من مارک اصلا مهم نیست
در اصل من پول پای مارک دادن رو پول دور ریختن میدونم
یه چیزی بخرید که هم قیمتش مناسب باشه هم کار کردن و جنسش خوب باشه

:دوستانیکه از من آدرس مغازه ی عمه جونم رو برای خرید کالای خواب گرفتن لطفا اگر رفتن و خرید کردن بهم خصوصی بدن که راضی بودن یا نه
اگر هم کسی ادرس خواست بهم خصوصی بده لطفا
در ضمن هر کس که رفت لطفا اشنایی بده که از طریق سایت نوعروس ادرس گرفتهNew1
 سپاس شده توسط مرمر
ارسال پاسخ