شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
انواع رومیزی وروتختی
۱۹-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #851

RE: انواع رومیزی وروتختی
دوستان عزیز آقای ریحانه استور راهنمایی میکردن ولی در جهت خرید از محصولات خودشون و در واقع به فکر سود خودشون بودن نه کمک به بقیه پس افرادی که میگن کاربریشون به این دلیل که به سایت پول تبلیغات نداده بسته شده اشتباهه توی هر انجمن و سایتی تبلیغات ممنوعه اینجا هم همینطور از اول هم هدف ایجاد انجمن بیان تجربیات شخصی نوعروسا بوده نه اینکه یه عده فروشنده بیان واسه کالاشون تبلیغ کنن و قیمت و آدرس بدن این نوع تبلیغات توی تمام مجلات و بیلبوردها و روزنامه ها هست هدف سایت تبلیغ و جلب مشتری برای یک عده نبوده مثلا همین تبلیغات باعث شده دوستی از همین ریحانه استور خرید کنه و بعد با مراجعه به فروشگاههای دیگه متوجه بشه مثلا تنوع جاهای دیگه بیشتر بوده پس اینجا کسی حق تبلیغ نداره و فقط میتونه تجربیات خودشو از خرید بیان کنه
ممنون از همکاری همه دوستان

به حدِ مرگ مي پرستمت...ولي براي عشقِ تو کمه.
خودت به من بگو...بهشتِ تو کجاي اين همه جهنمه.
منو به حالِ من رها نکن...تو که براي من همه کسي.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط nastaran ، Black Velvet ، eternal ، SAHAR NAZ ، pikard
۱۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ عصر توسط reyhaneh-store2.)
ارسال: #852
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح)alis نوشته است:  دوستان عزیز آقای ریحانه استور راهنمایی میکردن ولی در جهت خرید از محصولات خودشون و در واقع به فکر سود خودشون بودن نه کمک به بقیه پس افرادی که میگن کاربریشون به این دلیل که به سایت پول تبلیغات نداده بسته شده اشتباهه توی هر انجمن و سایتی تبلیغات ممنوعه اینجا هم همینطور از اول هم هدف ایجاد انجمن بیان تجربیات شخصی نوعروسا بوده نه اینکه یه عده فروشنده بیان واسه کالاشون تبلیغ کنن و قیمت و آدرس بدن این نوع تبلیغات توی تمام مجلات و بیلبوردها و روزنامه ها هست هدف سایت تبلیغ و جلب مشتری برای یک عده نبوده مثلا همین تبلیغات باعث شده دوستی از همین ریحانه استور خرید کنه و بعد با مراجعه به فروشگاههای دیگه متوجه بشه مثلا تنوع جاهای دیگه بیشتر بوده پس اینجا کسی حق تبلیغ نداره و فقط میتونه تجربیات خودشو از خرید بیان کنه

حدود 80% از محصولاتی که معرفی می کردم موجود نداشتم و دوستان به فروشگاههای نزدیک محل سکونت خودشون راهنمایی میشدن. من به اندازه کافی مشتری دارم و احتیاجی به تبلیغات برای جذب مشتری جدید ندارم . اینو افرادی که مغازه قبلی و فعلی من اومدن میتونن تایید کنن. من تازه کار نیستم و تجربه 15 ساله دارم و برای جذب مشتری از راه های کارآمد استفاده می کنم .نه اینکه بشنم پای سیستم و عکس 1 مدل روتختی رو 10 دفعه UP کنم به خاطر درخواست مجدد. اون افرادی که میگن به خاطر پول تبلیغات و .... نظرشون رو بر طبق تبلیغاتی که توی سایت میبینن مطرح می کنن . این سایت اولش به نظرم جالب اومد و سعی من بالا بردن سطح آگاهی و دادن اطلاعات درست به خریداران بود . ولی چیزی که اینجا مهمه نظر ناظران و صاحبان سایته ، حالا هر چی که باشه .ستاره بیشتر داشتن که دلیل بر فهم و درک بیشتر نیست. اون مثالی هم که زدید خیلی بی جا بود . چون هرجا که برای خرید تشریف ببرید حتماً یه جای دیگه تنوع بیشتری داره و خرید جنس از هیچ کجا اجباری نیست. در ضمن امکان نداره مشتری برام جنس پس بیاره و من نگیرم. مگر اینکه قصدش اذیت باشه. منظور از جمله آخرتون هم حتماً اینه که اینجا کسی حق نداره نظر کارشناسی و بدرد بخور بده و فقط همه باید عکس بذارن و به هم تبریک بگن.
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zi zi ، Zendegim ، NiKtA20 ، reyhan ، shayna ، pari_85 ، pikard ، mina14 ، بارانک ، shaparak103 ، شیم شیم ، ferfer ، نارینه ، taraneh91 ، betsabeh
۱۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ عصر توسط sheytunak.)
ارسال: #853
بچه ها یه راهنمایی: من از روتختی اینا هیچی نمیدونم!Huh
نخندینا! ولی این سرویسای لحاف که مثلاً 7 تیکه است چرا 4 تا رو بالشی دارن؟!
مگه رو تخت بیشتر از 2 تا بالشت میذاریم؟! کوسن و که میدونم تزئینیه و دل به خواه
اما چرا 4 تاست؟!
اگه سرویس کاور بگیرم با یه لحاف به صرفه تره-بد میشه 2 تا رو بالشی نداشته باشه؟Undecided
کسی نیس؟ Sad
خوب بگید دیگه

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
۱۹-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #854
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ عصر)reyhaneh-store2 نوشته است:  
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح)alis نوشته است:  دوستان عزیز آقای ریحانه استور راهنمایی میکردن ولی در جهت خرید از محصولات خودشون و در واقع به فکر سود خودشون بودن نه کمک به بقیه پس افرادی که میگن کاربریشون به این دلیل که به سایت پول تبلیغات نداده بسته شده اشتباهه توی هر انجمن و سایتی تبلیغات ممنوعه اینجا هم همینطور از اول هم هدف ایجاد انجمن بیان تجربیات شخصی نوعروسا بوده نه اینکه یه عده فروشنده بیان واسه کالاشون تبلیغ کنن و قیمت و آدرس بدن این نوع تبلیغات توی تمام مجلات و بیلبوردها و روزنامه ها هست هدف سایت تبلیغ و جلب مشتری برای یک عده نبوده مثلا همین تبلیغات باعث شده دوستی از همین ریحانه استور خرید کنه و بعد با مراجعه به فروشگاههای دیگه متوجه بشه مثلا تنوع جاهای دیگه بیشتر بوده پس اینجا کسی حق تبلیغ نداره و فقط میتونه تجربیات خودشو از خرید بیان کنه

حدود 80% از محصولاتی که معرفی می کردم موجود نداشتم و دوستان به فروشگاههای نزدیک محل سکونت خودشون راهنمایی میشدن. من به اندازه کافی مشتری دارم و احتیاجی به تبلیغات برای جذب مشتری جدید ندارم . اینو افرادی که مغازه قبلی و فعلی من اومدن میتونن تایید کنن. من تازه کار نیستم و تجربه 15 ساله دارم و برای جذب مشتری از راه های کارآمد استفاده می کنم .نه اینکه بشنم پای سیستم و عکس 1 مدل روتختی رو 10 دفعه UP کنم به خاطر درخواست مجدد. اون افرادی که میگن به خاطر پول تبلیغات و .... نظرشون رو بر طبق تبلیغاتی که توی سایت میبینن مطرح می کنن . این سایت اولش به نظرم جالب اومد و سعی من بالا بردن سطح آگاهی و دادن اطلاعات درست به خریداران بود . ولی چیزی که اینجا مهمه نظر ناظران و صاحبان سایته ، حالا هر چی که باشه .ستاره بیشتر داشتن که دلیل بر فهم و درک بیشتر نیست. اون مثالی هم که زدید خیلی بی جا بود . چون هرجا که برای خرید تشریف ببرید حتماً یه جای دیگه تنوع بیشتری داره و خرید جنس از هیچ کجا اجباری نیست. در ضمن امکان نداره مشتری برام جنس پس بیاره و من نگیرم. مگر اینکه قصدش اذیت باشه. منظور از جمله آخرتون هم حتماً اینه که اینجا کسی حق نداره نظر کارشناسی و بدرد بخور بده و فقط همه باید عکس بذارن و به هم تبریک بگن.

سلام من یه روتختی مجلسی براق و پف میخوام. رفتم روتختی پروفسور دیدم اکثرا بالا 1 تومن هستند. من در حد 800 میخوام . به نظرتون گیر می آمد؟ اگه میشه راهنمایی کنید
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ صبح
ارسال: #855
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر)sheytunak نوشته است:  بچه ها یه راهنمایی: من از روتختی اینا هیچی نمیدونم!Huh
نخندینا! ولی این سرویسای لحاف که مثلاً 7 تیکه است چرا 4 تا رو بالشی دارن؟!
مگه رو تخت بیشتر از 2 تا بالشت میذاریم؟! کوسن و که میدونم تزئینیه و دل به خواه
اما چرا 4 تاست؟!
اگه سرویس کاور بگیرم با یه لحاف به صرفه تره-بد میشه 2 تا رو بالشی نداشته باشه؟Undecided
کسی نیس؟ Sad
خوب بگید دیگه

دوستم منم خیلی سرم نمیشه در این مورد

میدونم که کاور خیلی به صرفه تره، اما بیشتر تیکه های ضروری رو داره و مثل روتختی های لحاف دار تیکه های تزئینیش زیاد نیست، یه سری چیزا که نداره اصلا مهم نیست و نیاز نمیشه، تنها فرق اساسی شون اینه که روتختی دورچین تخت داره، کاور نداره... (دورچین هم فکر کنم یه پارچه است که دورش کشه و میندازی دور تخت) مثلا تخت من جک داره و یکم این چوبای بغلش زیادی توی چشمه، بهم گفتن دورچین بزاری براش قشنگتره...
حالا اگه این دورچینه برات مهم نیست کاور بگیر و یه لحاف لایت (که آقای ریحانه استور میگفتن هزینه ی اضافی نکنید و ایرانیش رو بگیرید چون فرقی با خارجیش نداره، قیمتش حدود 60، 70 تومنه)
بعد این 4تا روبالشی ها فکر میکنم هر4تاش یه سایز نیست، 2تاش یه سایزه و 2تاش یه سایز (اگه اشتباه نکنم)

دیگه من همینقدر بلد بودم، ببخشید بیشتر نمیتونم راهنماییت کنمShy

خونمونو گذاشتیم برای فروش...
67متر، یه خوابه، بلوار فردوس شرق...
اگه خواستید لدفن خصوصی بزنید New2
 سپاس شده توسط sheytunak ، shaparak103
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #856
RE: روتختي
دوست جونيا رو تختي بنفشه تو پست 319 چه ماركيه؟؟؟؟ از كجا ميشه خريد؟؟؟ من ميخوامش!!!!

سرویس چینی نارنجی دم دستی خوشگلمو نو نو تو صفحه 54 حراج لوازم خانگی برای فروش گذاشتم فقط 300 تومان !!!!
وزن اولیه : 79
وزن فعلی : 72
هدف اولم : 75
هدف دومم : 70
هدف سومم : 65
هدف چهارمم : 60
هدف پنجمم : 55 Big Grin
من میتونم ...
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #857
مرسی از راهنماییت Nikta20 عزیز
من چند جا پرسیدم سایز روبالشی ها شون 50 در 70 بود هر 4 تاش!
کلا چرا 4 تا بالش میذارن رو تخت؟! Big Grin
استفادش چیه؟

۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #858
تو رو خدا کمک!Huh

۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #859
(۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ عصر)sheytunak نوشته است:  مرسی از راهنماییت Nikta20 عزیز
من چند جا پرسیدم سایز روبالشی ها شون 50 در 70 بود هر 4 تاش!
کلا چرا 4 تا بالش میذارن رو تخت؟! Big Grin
استفادش چیه؟
تا اندازه ای که من میدونم هر 4 تا 50*70 هستش . 2 تاش لبه داره ، 2 تاش ساده است. اگر شما 4 تا بالش روی تخت قرار بدی میتونی 20 تا 30 سانت لحافتو پایین تر بیاری عکسا رو نگاه کنی متوجه میشی .
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #860
RE: روتختي
(۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ عصر)atiye_m نوشته است:  دوست جونيا رو تختي بنفشه تو پست 319 چه ماركيه؟؟؟؟ از كجا ميشه خريد؟؟؟ من ميخوامش!!!!
اون پست مال Reyhaneh-store بود که اخراج شده.
ارسال پاسخ