شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
انواع رومیزی وروتختی
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #41

RE: انواع رومیزی وروتختی
(۷-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ صبح)یلدا 60 نوشته است:  
(۷-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ صبح)بهاردخت نوشته است:  
(۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ صبح)یلدا 60 نوشته است:  بچه ها من برای رومیزی این مدل رو انتخاب کرده بودم کار دسینی هستش ولی وقتی نمایندگیش اول این طرح رو نداشت و فروشنده اش هم گفت که خود روتختی ها به این قشنگی که تو عکس دیده میشن نیستن. برای نمونه خودم چندتا مدل دیگه رو چک کردم دیدم راست میگه. مثلا روتختی که عکسش توی کاتالوگ بنفش بود اصلا بنفش نبود سورمه ای تیره بود!

http://img.online-dl.com/images/n7462_br...7493af.jpg

بابا برید بازار اینقدر تنوع هسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتت که بیا و ببین!!!!!!!

قیمتهاش بهتره

دسینی فقط بنداز بندازه

بهاردخت جون بازار کجا روتختی داره؟ من نمی دونم بورسش کجاست!

از در اصلی که بری تو شاید 100 متر جلوتر سرش یه مغازه کوچولو(لباس زی.ره) بعد بری داخل نزدیک 20 تا مغازه است با فروانی زیاد.

خود بازار هم سرش 4 و 5 تا مغازه هست که با ویترین همه چی رو نشون داده اونا هم خوبهNew1

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط افروز ، یلدا 60
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #42
ممنونم آریانا جون میخوام ببینم چه جوری میتونم یه روتختی اسپرت بدوزم. میدونی منظورم چیه؟ در اصل لحافی که واسه روتختی های اسپرته و توش پشم شیشه هست.
دلم میخواد رنگها و مدلای مختلف بدوزم ولی الگویی ندارم.دوستم میتونی بگی با پشم شیشه و پارچش چقدر هزینه میشه؟و بنظرت سخته درست کردنش؟

هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید....
آدمهای خوب برایتان شادی می آورند .... آدمهای بد ، تجربه
بدترین ها ، درس عبرت میشوند ، بهترین ها ، خاطره
 سپاس شده توسط آریانا
۱۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ صبح توسط آریانا.)
ارسال: #43
نه گلم دوختنش خیلی اسونه نباید اصلا خیاطی بلد باشی همین که بتونی یک درز ساده را چرخ کنی کافی هست
در مورد پارچه گلم از متری 3 هزار تومن هست تا 20 هزار تومن بستگی به سلیقت و جیبت داره
ولی الان تو بازار مولوی و عبدل اباد 3 گروه پارچه پیدا میکنی 1- ملافه ای بروجرد کیفیت عالی سالها برات کار میکنه و جنسش 90 % نخ هست حدود متری 5 هزار هست تا 8 هزار 2- ملافه ای ایرانی که درصد نخش کمتره و نایلونش بیشتره مقاومتش کمتره حدود متری 3 هزار هست تا 5 هزار 3- ملافه های چینی کیفیت نداره خیلی نازکه شاید خیلی برات مداوم کار کنه و دوام بیاره 6 ماه درصد نخش خیلی کمه بیشتر نایلون هست ولی طرح هاش خیلی متنوع و خوشگل هست که اکثر لاحف ها و رو تختیهای اسپرت تو بازار از این پارچه استفاده شده
یک گروه دیگر پارچه هست که فروشنده میگه مال ترکیه هست راست و دروغش پای خودشون اون از 15 هزار هست تا 20 هزار

اما در مورد پشم و شیشه 2 مدل داریم برای لحاف مدل پف دار و ساده
مدل ساده مثل پارچه میمونه ضخامتش معمولا 1.5 تا 2 سانت هست از متری 700 تومن هست اتا 5 هزار بستگی به ضخامتش و بافتش داره
مدل دیگر پفی هست یعنی بین 2 لایه نازک پشم و شیشه قرار گرفته و دو طرفش دوخت انجام شده حدود 5 سانت ضخامت داره من از این مدلش گرفتم از متری 6 هزار هست تا متری 8 هزار
خوب برای یک لحاف یک نفره 150*220 پارچه و پشم و شیشه میخواهید
برای لحاف 2 نفره 260*220 پارچه و پشم و شیشه میخواهید
برای لحاف دو نفره اگر 220*3 هم گرفتی اشکال نداره از کنارش 2 تارو بالشی هم برات در می اید
خوب یک نکته گلم دقت کن اگر پارچه با طرح شلوغ گرفتی راحت میتونی عرض 3 متر بگیری و رو الشیت هم در بیاد ولی اگر از این تک گلها گرفتب مثلا یک گل رز بزرگ وسط هست اگر روبالشی کنارش در بیاری دیگه گل وسط لحافت نمیاوفته به این موضوع حواست باشه خانمی
ناهار درست کنم میام بقیشو میگم خانمی
 سپاس شده توسط mahdis ، عسل بانو. ، eglantine ، مهسان ، zi zi ، Yasi Yasmina ، سیلویا ، saharjavid ، cool ، Cinderella4
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ صبح توسط یلدا 60.)
ارسال: #44
بچه ها روتختی که یک هفته پیش قیمت کرده بودم 385 دیروز رفتم بگیرم شده 490 Huh New3

" آن قدر دانم که چیزی هست و من گم کرده ام "
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ صبح
ارسال: #45
بچه ها لطفااگه آدرس و مخصوصا شماره تلفن گالری مسعود رو دارین بدین؟Huh
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ عصر توسط آریانا.)
ارسال: #46
سلام ببخشید دیر شد من اومدم طریقه دوختشو بگم

2 روش دوخت هست 1- کیسه ای 2- به خود لحاف
مورد اول کیسه ای

اگر فردی هستید مثل من تنوع طلب و دوست دارید زود به زود ست لحافتونو عوض کنید این روش بسیار عالی است
شما به متراژ پشم و شیشتون که 260*220 بود پارچه تترون سفید احتیاج دارید به این صورت که باید 2 تا 220*260 پارچه تترون بگیرید بعد یکیش را روی زمین پهن کنید و پشم و شیشه را روی اون قرار بدهید مواظب باشید پشم و شیشه هی لیز میخوره اول با سنجاق 4 طرفشو فیکس کنید بعد شروع کنید دور تا دورشو سنجاق بزنید که تکون نخوره بعدش اگر براتون راحته با سنجاق و اگر راحت نیست اول دور تا دورشو کوک بزنید بعد بگذارید زیر چرخ و دور تا دورش را چرخ کنید برای دوختن اگر پایه مخصوص لحاف دوزی و درجه مخصوص چرختون داره که عالی هستش اگر هم مثل چرخ من هیچکدام از این امکاناتو نداره همون پایه خودش را استفاده کنید ولی درجه چرخ را روی درشترین دوخت بگذاری و چرخ کنید
من زود برمیگردم و بقیشو میگم اخ که تو این خونه همه فقط با من کار دارن از رئیس جمهور سرم شلوغتره
 سپاس شده توسط zi zi ، Yasi Yasmina ، سیلویا ، shahrzad.sh ، saharjavid
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ عصر توسط آریانا.)
ارسال: #47
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ صبح)anila نوشته است:  آریانا جون سلام، کجا رفتی خانوم؟ پای چرخ منتظر شمائیممممممممممممممممممم!!!!!!!!!!!!!!!1

ببخشید گلم اومدم New1
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ صبح)آریانا نوشته است:  سلام ببخشید دیر شد من اومدم طریقه دوختشو بگم

2 روش دوخت هست 1- کیسه ای 2- به خود لحاف
مورد اول کیسه ای

اگر فردی هستید مثل من تنوع طلب و دوست دارید زود به زود ست لحافتونو عوض کنید این روش بسیار عالی است
شما به متراژ پشم و شیشتون که 260*220 بود پارچه تترون سفید احتیاج دارید به این صورت که باید 2 تا 220*260 پارچه تترون بگیرید بعد یکیش را روی زمین پهن کنید و پشم و شیشه را روی اون قرار بدهید مواظب باشید پشم و شیشه هی لیز میخوره اول با سنجاق 4 طرفشو فیکس کنید بعد شروع کنید دور تا دورشو سنجاق بزنید که تکون نخوره بعدش اگر براتون راحته با سنجاق و اگر راحت نیست اول دور تا دورشو کوک بزنید بعد بگذارید زیر چرخ و دور تا دورش را چرخ کنید برای دوختن اگر پایه مخصوص لحاف دوزی و درجه مخصوص چرختون داره که عالی هستش اگر هم مثل چرخ من هیچکدام از این امکاناتو نداره همون پایه خودش را استفاده کنید ولی درجه چرخ را روی درشترین دوخت بگذاری و چرخ کنید
من زود برمیگردم و بقیشو میگم اخ که تو این خونه همه فقط با من کار دارن از رئیس جمهور سرم شلوغتره

خوب خانوم گلا وقتی دور تا دورشو دوختید روی زمین پهنش کنید و پارچه تترون سفید را که اون هم به متراژ 220*260 هست رویش قرار بدهید و با سنجاق فیکسش کنید حالا دوباره لحاف را روی زمین پهن کنید من معمولا حالت بعلاوه یا ضربدر چرخ میکنم که کاملالحافم فیکس بشه به این صورت که وسط لحاف را پیدا میکنم و سنجاق میزنم بعد یک بعلاوه روی لحاف سنجاق کاری میکنک که تکون نخوره بعد که بعلاوه را چرخ کردم میام سراغ دور تا دور لحاف یک تای کوچک میزنم و روشو چرخ میکنم اگر به لبه لحافهای بازاری نگاه کنید منظورم را از تای کوچک متوجه میشید
حالا شما یک لحاف اماده تترون سفید دارید که فقط کافی است سالی یک بار ان را به خشکشوئی بدهید یا خودتان تو خونه بشورید
خوب حالا میریم سراغ لحاف خوشگلا الان فقط احتیاج هست از پارچه های دلخواه خودتان یک کیسه به ابعاد لحافتون بدوزید و لحاف سفید را بکنید توش و درش را هم با دکمه قابلمه ای بدوزید و هر وقت کثیف شد فقط کیسه را داخل ماشین لباسشوئی بندازید یا مثل من ماهی یک بار کل ست لحافتونو عوض کنید اگر هم مثل شوهر من شوهری دارید که با لحاف کتک کاری میکنه تا بخوابه میتونید 4 تا بست کوچولو گوشه لحاف بزنید که خیلی لحاف داخل کیسه جابجا نشه

به همین راحتی به همین خوشگلی صاحب لحاف میشوید
روش دوم که دوخت به لحاف هست دقیقا مثل دوخت لحاف تترون سفید هست که توضیح دادم ولی بدیش اینه که برای هر رنگ پارچتون باید پشم و شیشه بخرید و موقع شستشو کل لحاف را به خشکشوئی بدهید که اکثر پشم و شیشه ها بعد از چند بار شستشو اهارشون را از دست میدهند و نازک میشن و از نظر اقتصادی هم به صرفه نیست چون میبینید مثلا هنوز پارچه لحاف سالم و خوبه ولی اهار پشم و شیشه رفته و باید دور بندازیدش

من با توجه به تجرباه ای که خونه مامان پیدا کردم از روش کیسه ای برای کل لحافهای جهازم استفاده کردم

امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم و کمک کرده باشم دوستای گلم اگر سوائلی داشتید بنده در خدمتم
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، melika_2663 ، zi zi ، Yasi Yasmina ، الی 68 ، سیلویا ، saharjavid ، Cinderella4
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #48
عززم چرا کسی ناراحت بشه مگر خود من هم مادر زاد بلد بودم من هم پرسیدم یاد گرفتم
گلم پشم و شیشه اسم یک نوع الیافه که تو لحاف بکار میبرند اره گلم بگو پشم و شیشه مخصوص لحاف میخوام به ابعاد 220*260

منظورم از بست کوچولو یعنی سوزن را از یک نقطه بیرون بیاری دوباره با یک میلیمتر فاصله کنار همون جائی که سوزن را بیرون اورده بودی داخل پارچه فرو کنی و دوباره با یک میلیمتر فاصله بیرون بیاری دو سه بار که این کار را بکنی دوختت محکم میشه

بازم گلم سوالی بود خواهشا راحت بپرس من خوشحال میشم بشنوم خودتون لحافتون را دوختید
 سپاس شده توسط zi zi ، Yasi Yasmina ، saharjavid
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ صبح توسط melika_2663.)
ارسال: #49
آریانا جون یه سوال دارم ازت گلم؟
این پشم و شیشه یعنی طوریه که میشه به تترون دوختش؟؟؟؟
من الان این قسمتشو که گفتی تترونو پهن میکنی و کوک میزنی با پشم و شیشه رو نفهمیدم دوستم میشه بیشتر توضیح بدی؟ خنگ شدممممممم ، ببخیشیدا Sad
این پشم و شیشه ای که میگی مثل لحاف میمونه؟؟
یعنی مثل پنبه پخش و پلا نیست؟؟؟؟؟؟ میشه به تترون دوختش؟

هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید....
آدمهای خوب برایتان شادی می آورند .... آدمهای بد ، تجربه
بدترین ها ، درس عبرت میشوند ، بهترین ها ، خاطره
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #50
اره عزیزم پشم و شیشه را میشه به تترون دوخت بافتش مثل پارچه میمونه اصلا متری میفروشن مثل پارچه متر میکنن و باید با قیچی بریدش اونهائی که فکر میکنی مثل پنبه پخش و پلا هست اونها هم یک نوع پشم و شیشه هست ولی مخصوص کوسن و بالش

تترون را روی زمین پهن میکنی و پشم و شیشه را هم که مثل پارچه هست روش پهن میکنی راحت بهم میدوزی خیلی راحته
 سپاس شده توسط melika_2663 ، zi zi
ارسال پاسخ