به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

قسمت سوم ویدیو جشن عروسی یک زوج که عشقشان در کهریزک و با معلولیت آغاز شد و در سرای احسان به هم پیوند خورد - برای مشاهده قسمت سوم (و سایر قسمتها) ویدیو اینجا کلیک کنید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
انتخاب پارچه و مدل
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #271
RE: مشاوره در مورد لباسی که میخوام بدوزم
[تصویر: 13707790151.jpg]

[تصویر: 13707790162.jpg]

از بین این دو تا لباس کدومش بهتره واسه عروسی برادرشوهرم بدوزم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط zahra.y
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #272
بچه ها من مامانم ی لباس ساتن طلایی داره که بالا تنشه اش پارچه کار شده داره ولی تقریبا از زیر سینه به بعد ساده ساده است
حالا میخوایم برای اینکه از سادگی در بیاد یه کمربند پارچه ای ، یا گلی چیزی بزنیم رو کمر یا دامنش که از سادگی دربیار مدلی دارین که اینجوری باشه؟

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ عصر توسط مامان دو تا نی نی.)
ارسال: #273

آیسانا جان
یه همجین بالاتنه قرینه ای که گیپور نمیشه عزیزم!!! با ملیله شکسته و انواع سنگ و مروارید میتونی بدوزیش، خیلی خیاطا کار دست لباس رو هم خودشون انجام میدن.
جاسمین جان ، من اولی رو بیشتر می پسندم، ولی بستگی به سن و سال و هیکلتم داره عزیزم.

گل اگر خار نداشت
دل اگر بی غم بود
اگر از بهر کبوتر قفسی تنگ نبود
زندگی، عشق، اسارت
همه بی معنا بود
 سپاس شده توسط aysana ، zahra.y
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #274
بله مامانه 2 ني ني ولي من كه نخواستم عينه همين بشه فك كردم يه گيپورايي پيدا ميشن كه كوچولو كوچولو كار شده باشه عينه خودش!!!!!!
بعد اين لباس انگار پف كرده نه؟؟؟؟؟؟؟
يعني چيز اضافه اي گذاشته؟
يا همون فقط خوده پارچس كه اينطوري كرده تش؟؟؟؟؟
من هيچ تجربه اي نداريم
 سپاس شده توسط مامان دو تا نی نی ، zahra.y
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #275

عزیزم چرا ناراحت شدی؟؟؟!!!!
بله خانومی، گیپور گل ریزهم پیدا میشه ولی از نظر هزینه برات کمتر در نمیاد، برا همین اگه کاردست کنی قشنگ تره به نظرم، تصمیم نهایی با خودته.
زیرش یه دامن کلوش ساده از تور ژیپون میتونی بدوزی که کمی عروسکی وایسه، ولی به نظرم این کارو نکنی خوشگل تره، در موردش میتونی تو پرو آخر تصمیم بگیری، دامن روییش که توره هم پلیسه داره و هم تو کمرش چین سوزنی ریز، همین باعث میشه که یه کوچولو پف وایسه.

گل اگر خار نداشت
دل اگر بی غم بود
اگر از بهر کبوتر قفسی تنگ نبود
زندگی، عشق، اسارت
همه بی معنا بود
 سپاس شده توسط aysana ، sahel58 ، zahra.y
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ عصر توسط aysana.)
ارسال: #276
[تصویر: 13707819141.jpg]

تو اين واضح تره
مامانه 2 ني ني اين چه حرفيهههههههه
ناراحت نشدم كه من خودم لحنم اينجوريه بقيه هم اشباهي فك ميكنن ناراحت ميشم خخخخخخخخ
خيلي ممنون بابته راهنماييت.
 سپاس شده توسط مامان دو تا نی نی
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #277
مامانه 2 ني ني اينم عكسي كه يكم اون داخله لباسو كه چي گذاشته داره نشون ميده خطه قرمز كشيدم دورش

[تصویر: 13708011681.jpg]
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #278

(۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ عصر)aysana نوشته است:  بلاتنه كاره دسته؟
من فك كردم گيپوره كه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با چي كار شده بالاش؟
دوستم حتما نباید که هزینه کاردست بپردازی می تونی بگردی و پارچه ای بگیری که خودش روش کار دست داشته باشه پارچه های گیپور کار شده زیادی هستند که روی گلهاش پر از پولک و مروارید هست و با میلیه شکسته هم کار شده اکثرا زمینه این پارچه ها تور است ( مثل پارچه لباسهایی که خرم سلطان می پوشه )Wink
من یک مدل تاپ مجلسی برای خودم دوختم که شبیه مدل مورد نظرت است و پارچه اش معروف به تار عنکبوتی است و خودش کمی روش کار شده بود و خودم هم یکم روش کار کردم و از گلهای پارچه بریدم و دور یقه اش با دست دوختم وروشان هم نگین و ملیله شکسته دوختم و جلوه اش بیشتر شد مخصوصا شب تو مجلس
شما هم مدل مورد نظرت رو اگر قراره خیاط بدوزه بعد از دوخت روش کار کن زیاد کاری نداره فقط حوصله می خواد اگر وقت نداری همون بده خیاط برات انجام بده Wink
ایشاءالله مدل لباست خوب از آب در بیاد و شاد باشیNew1

[تصویر: 13708040001.jpg]

و من یتوکل علی الله فهو حسبه

و هر کس به خدا توکل کند، خدا برای او بس است Heart
 سپاس شده توسط aysana ، zahra.y
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ صبح توسط nirvana r.)
ارسال: #279

سلام مریم جون
عزیزم من یه مانتو میخوام بدوزم آستین کیمونو ...قدمم حدود173 هست/سایزمم 38-40
قد مانتومم میخوام تا زیر زانوم که 110 هست باشه
من همیشه دو قد برای عبایی و کیمونو میگرفتم اما دوستان گفتن زیاده انقدر پارچه /برای کیمونو یه قد مانتو + یه قد آستین/قد آستینمم 64 هست
یعنی 174 میشه مقدار پارچم با 150 عرض؟
 سپاس شده توسط zahra.y
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر توسط maryamgol.)
ارسال: #280

دوستم اگر پارچه ات عرضش 150 باشه 1/80 سانت پارچه می بره اما اگر پارچه ات کم عرض باشه قدت رو دوبرابر حساب کن باضافه قد آستین

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همیشه برای هر مدل لباسی قد بلوز یا قد مانتو باضافه قد آستین رو جمع زده و نسبت به عرض پارچه و سایزمون می سنجیم اگر بلوز یا کت یا مانتو مون مدل دار یا برش دار است حداقل 1 متر باید بیشتر بگیریم و پارچه هایی که براق هستن یا گلهاش راه داره و همه به یک سمت و رو به بالا هستن باید بیشتر پارچه بگیریم تو این موارد نمی شه الگو رو سر و ته کنیم مخصوصا تو پارچه های مخمل

(۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ عصر)** کــــژال ** نوشته است:  بچه ها من مامانم ی لباس ساتن طلایی داره که بالا تنشه اش پارچه کار شده داره ولی تقریبا از زیر سینه به بعد ساده ساده است
حالا میخوایم برای اینکه از سادگی در بیاد یه کمربند پارچه ای ، یا گلی چیزی بزنیم رو کمر یا دامنش که از سادگی دربیار مدلی دارین که اینجوری باشه؟

[تصویر: 13708090971.gif]

[تصویر: 13708093131.jpg]

[تصویر: 13708093132.jpg]

و من یتوکل علی الله فهو حسبه

و هر کس به خدا توکل کند، خدا برای او بس است Heart
 سپاس شده توسط ** کــــژال ** ، nirvana r ، zahra.y
ارسال پاسخ