شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #31
RE: انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان
بیشتر دوستای ما رفتن بیمارستان صارم توی اکباتان واقعا فوق العاده است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط atrisa33
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #32

نارسیسوس آره دوست دایی منم هستتتتتتتتتتتتت

مهسا جان خیلی جالب میشهBig Grin

ازم نگیر نگاتو

حس خوش صداتو

دیوونه بازیاتو

گریه و خنده هاتو

Angel
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #33
ليست بيمارستانها:
1. بيمارستان عرفان : 2.5 ميليون تومان هزينه زايمان &2.300 با اتاق خصوصي وساير خدمات مثل ساكشن معده ني ني و ...* هزينه با بيمه؟؟* امكانات خاص بيمارستان؟؟
2. بيمارستان آتيه : 2.300 & يا 3500 هزينه سزازين* هزينه با بيمه؟؟* هزينه با بيمه تكميلي: sosسينا 950(البته با شستشوي معده و ...)* امكانات خاص بيمارستان؟؟
3. بيمارستان لاله: 2 ميليون تومان هزينه زايمان& 2300 با اتاق خصوصي & 2.400 با 2شب بستري*هزينه بابيمه؟؟*هزينه با بيمه تكميلي آسيا 500 تومان & با بيمه تكميلي SOS 2.7 ميليون!!! (احتمالا بقيه دستمزد پزشك بوده)* امكانات خاص بيمارستان: تجهيزات بيمارستان لاله و كادر پرستاري شون خيلي خوبه. رفتار پرسنل و رسيدگي بيمارستان عالي.
4. بيمارستان صارم: هزينه سزارين 2700، طبيعي 1.600 و طبيعي بدون درد 2.100 & 3.5 ميليون كه فقط 800 هزارتومان هزينه بي حسي بوده * با بيمه تكميلي پارسيان 1400* اتاق خصوصي و همراه 190 تومان و بيمه شاملش نميشه* امكانات خاص بيمارستان: فيلمبرداري 80 و ليزر 100 تومان جدا از 2700.
5. بيمارستان مصطفي خميني: هزينه سزارين با ساك 520 هزار تومان* هزينه با بيمه: سزارين 700 و طبيعي 400 تومان* هزينه سزارين با بيمه تامين اجتماعي و بيمه تكميلي پارسيان و اتاق خصوصي و همراه جمعا 250 تا 300* امكانات خاص بيمارستان؟؟
6. بيمارستان ابن سينا: هزينه زايمان؟؟* هزينه زايمان با بيمه؟؟* هزينه كورتاژ 1.400* كورتاژ با بيمه تكميلي البرز 500 تومان* امكانات خاص بيمارستان؟؟
7. بيمارستان فرمانيه: هزينه زايمان: سزارين و اتاق خصوصي 2 ميليون تومان & 1.5 ميليون تومان* هزينه زايمان با بيمه؟؟* امكانات خاص بيمارستان؟؟
8. بيمارستان پارسيان: هزينه زايمان؟؟* هزينه زايمان با بيمه 3 ميليون تومان (احتمالا 1.5 حق پزشك و 1.5 بيمارستان) & هزينه زايمان طبيعي با بيمه سينا 400 تومان* امكانات خاص بيمارستان سوند به مادر وصل نمي كنند و پوشك مي كنند.
9. بيمارستان خاتم الانبياء : هزينه زايمان 2.2 ميليون تومان & با اتاق خصوصي و همراه 2.5 ميليون تقريبا* هزينه زايمان با بيمه پارسيان 375 تومان* nicu داره* كادر بيمارستان خيلي خوش برخورد و محيط بسيار آرام ، ني ني همش پيشته و هر نيم ساعت يكبار ميان سراغت تا اگه كاري داشتي بگي. خاطره خودم رو تو صفحه 8 ببينيد
10. كلينيك آذر: هزينه زايمان؟؟* هزينه زايمان با بيمه؟؟* هزينه كورتاژ 2.5 ميليون كه فقط 270 تومان، رسيد داده اند* قديمي كثيف با پرستارهاي بد اخلاق پرسنل بد دكتر بيهوشي خيلي بد
11. بيمارستان ساسان: هزينه زايمان 3ميليون تومان & 2.200 ميليون تومان* هزينه زايمان با بيمه؟؟* nicu نداره* بيمارستان قديمي هستش اما پرستارا و پرسنلش عالي بودن.فوق العاده خوش اخلاق و مهربون بودن. رسيدگيشون هم خيلي خوب بود.... توضيح كامل از احسانه جان در صفحه 4
12. بيمارستان اقبال: هزينه زايمان طبيعي 850 هزارتومان* هزينه سزارين با بيمه 1.2 ميليون .
13. بيمارستان شهريار: هزينه زايمان 2 ميليون (2 سال پيش)* هزينه زايمان با بيمه؟؟؟* بيمه تامين اجتماعي رو قبول نميكنه
14. بيمارستان نجميه: هزينه زايمان واسه اونايي كه بيمه نيروهاي مسلح هستند همه چيز رايگان هست و براي بقيه سزارين 1.7 ميليون و طبيعي 1.2 ميليون * هزينه زايمان با بيمه؟؟* بخش vip با دفترچه نيروهاي مسلح شبي 350 هزار تومان تازه همسرت هم مي تونه شب پيشت باشه علاوه بر اون 4 تا همراه مي توني داشته باشي مثل سوئيت كامل مي مونه از تميزي اش كه نگو. خوبيش اينه كه اصلا پذيرش مرد نداره و كل پرسنل خانم هستن من كه خيلي احساس ارامش داشتم
15. بيمارستان رسالت: هزينه زايمان: 1.5 ميليون تومان* هزينه زايمان با اتاق خصوصي وبيمه تكميلي حدود 600تومان* 2 ساعت يك بار بچه رو براي شير مي آوردن هر وقت مي اوردنش تميز ومرتب بود قبل از ترخيص هم حمامش كردن .دستشويي واتاق رو تميز مي كردن بردهبودم رو تنش كردن
16. بيمارستان كسري: هزينه زايمان 2.2ميليون تومان* هزينه زايمان با بيمه؟؟*
17. بيمارستان آريا: هزينه سزارين 2 ميليون تومان و زايمان طبيعي 1.3 ميليون تومان* هزينه زايمان با بيمه؟؟* پرسنل بيمارستان فوق العاده خوش اخلاق و مودب هستند
18. بيمارستان امام خميني: هزينه سزارين حدود 600 هزارتومان* هزينه سزارين با بيمه 150 هزار تومان* اطفال و nicu داره* خيلي شلوغ.
19. بيمارستان چمران: هزينه زايمان طبيعي 1 ميليون و سزارين 1.400* هزينه زايمان با بيمه؟؟* هزينه زايمان طبيعي با بيمه تكميلي 100 هزار تومان.
20. بيمارستان پيامبران: هزينه زايمان حدود 1.8ميليون تومان* هزينه زايمان با بيمه؟؟* با بيمه تكميلي فقط 10% هزينه پرداخت شد* همه چيز بهم دادن لباس بچه هم دادن
21. بيمارستان الغدير: هزينه زايمان؟؟* هزينه زايمان و هزينه 1 شب بستري به همراه لباس و وسايل نوزاد و يه يه سري وسايل مادر با بيمه تامين اجتماعي 240 هزار تومان.
22. بيمارستان آبان: هزينه زايمان 2 ميليون تومان* هزينه زايمان با بيمه دانا با بيمه دانا 800-1000 با بيمه دانا (بدون سقف پرداخت) 300-350* توضيحات كامل در ابتداي صفحه 4 از hamishe bahar عزيز و خاطره زايمان سپيده مامان دل آرام عزيز در همان صفحه
23. بيمارستان پاسارگاد: هزينه سزارين 2.200 ميليون* هزينه زايمان با بيمه؟؟* nicu نداره * هم به خودم هم به دخترم ساك وسايل دادن خيلي رسيدگيشون خوب بود
24. بيمارستان بهمن: هزينه سزارين 2.200 ميليون تومان با اتاق خصوصي* هزينه زايمان با بيمه؟؟*

بر گرفته از نی نی سایت.برای من که خیلی مفید بودش و ازشون تشکر میکنم.
 سپاس شده توسط narcissus88 ، مهربانو ، nastaran ، mahdis ، kosar ، behsom ، melika.a ، maryam khatoon ، delbar ، jojo gogoli ، ensie ، Fatima H ، عروس پاییز-مریم ، لیدی ، katy ، sama982 ، الهه زیبا ، نفس63 ، skyisup92
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #34

رزیتا جان این nicu چی چیه؟
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #35
راستش نمیدونم بزار از فافا بپرسم اون میدونه.
 سپاس شده توسط narcissus88
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #36
آی سی یو برای نوزادانBig Grin

به سلامتی اونی که نگفت با بقیه فرق داره!!!!!

ثابت کرد ...
 سپاس شده توسط rozrita ، narcissus88 ، kosar ، atrisa33
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #37
عجب پس غلط املایی خودم بودش.مرسی دوس جونم .من تو رو نداشتم چه کار میکردم با این صوادم.
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #38
Dostan yeki az ashnaha chand vaght dg zayemaneshe
Bimarestan dolati mikhad bere
Mikhad bedone ebne sina behtare ya payambaran?
Har 2 ham falake 2 dadeghiye hastan
Mishe komak konid?
Merci

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
۳-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #39
بيمارستان خوب تو كرج كسي سراغ داره راه دور نميتونم برم

چگونه دست دلم را بگيرم و در كنار دلتنگيهايم قدم بزنم در اين خيابان كه پر از چراغ و چشمك ماشينهاست:
نه آقايان مسير من با شما يكي نيست از سرعت خود نكاهيد من آداب دلبري نمي دانم :
۳-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #40
خواهر منم بچه اولشو 3 سال پیش صارم زایمان کرد .. خوب بود فقط خیلی پولکی هستن هی از آدم می خوان پول بگیرن ... بچه دومش که یه هفته پیش به دنیا اومد بیمارستان نجمیه زایمان کرد که خیلی راحت و خوب بود با این حال که دولتیه ولی بخش زایمانش تمیز و مجهزه .. از دکترشم خیلی راضی بود برخورد پرسنلشم خیلی خوب بود .. هر دوتا زایمانشم طبیعی بودAngel
ارسال پاسخ