شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
امروز غذا چی داری؟3 (فقط عکس)
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ عصر توسط پرستیژ.)
ارسال: #921
RE: امروز غذا چی داری؟3 (فقط عکس)
کباب تابه ای درست کردم. ته دیگ هم از مدل سیب زمینی رنده درست ولی ته دیگم مزه کوکوسیب زمینی میداد Huhخوشم نیومد.Confused برنج کم ریخته بودم واسه خودم که ته دیگ بخورم
[تصویر: 13890962221.jpg]

پریا دوستت دارم دخملمHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Wild Rose ، *آوا* ، Ghazal1366 ، سپیناز ، vida.r ، neda khanom ، havva70 ، lili3d ، Fariba-65H ، نازیلا مهربان ، m.pardis ، ##سمانه## ، جیران ، dream ، محبوبه ناز بانو ، عروس خوشحال ، Paradise bride ، shadow ، lo-iii Jlc ، جیما ، rsahrakar ، shaparak103 ، elina_omidi ، ay naz ، shabnam.m ، RL92 ، taze ar00s ، fahimeh671 ، bitajoon ، mahdiyeh ، بانوی پاییزی ، Nanas ، پری چهر ، asal gisoo ، perlamato ، saraaa72 ، madely ، mahsaiiii ، azarm ، yarauf ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ عصر توسط tara60.)
ارسال: #922

بعد از یه مدت طولانی قورمه سبزی درست کردم سبزی خوردنم هنر همسر گرامیه

[تصویر: 13890986411.jpg]

یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه ای و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که اینقدر تحمل داشتم
 سپاس شده توسط lili3d ، dream ، Ghazal1366 ، havva70 ، محبوبه ناز بانو ، *آوا* ، m.pardis ، سحری68 ، Fariba-65H ، sara-mehrad ، حدیث گلی ، عروس خوشحال ، shadow ، نازیلا مهربان ، lo-iii Jlc ، مهتاب69 ، جیما ، rsahrakar ، درسا ، solina74 ، elina_omidi ، tiamo ، mary67 ، ay naz ، shabnam.m ، RL92 ، BARAN123 ، nazanin banoo ، الی بانو گل ، bitajoon ، *Panah* ، shima1358 ، nini kooshooloo ، Paradise bride ، mahdiyeh ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، eli91 ، farnoush ، ala ، raha94 ، mahsa 66 ، ##سمانه## ، mahsaiiii ، neda khanom ، پری چهر ، atish ، Gandom ، نوشین بانو92 ، perlamato ، saraaa72 ، الی2 ، soni ، س پ ی د ه ، باران-65 ، madely ، آنجلیک ، مهربانو ، fatemeh1990 ، azarm ، yarauf ، gole sorkh ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #923
ناهار امروز، قورمه سبزی مامان پز Tongue بی نظیر بود Hehe!

[تصویر: 13890989681.jpg]

اصلا حسين جنس غمش فرق مي‌كند
اين راه عشق، پيچ و خمش فرق مي‌كند!

از نوع ويژگي دعا زير قبه اش
معلوم مي شود حرمش فرق مي کند

من از "حسينُ منّي" پيغمبر خدا
فهميده‌ام حسين همه‌اش فرق مي‌كند!
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، محبوبه ناز بانو ، *آوا* ، m.pardis ، Fariba-65H ، عروس خوشحال ، shadow ، نازیلا مهربان ، سپیناز ، lo-iii Jlc ، مهتاب69 ، جیما ، rsahrakar ، درسا ، solina74 ، elina_omidi ، tiamo ، mary67 ، ay naz ، shabnam.m ، sahar asal ، RL92 ، BARAN123 ، الی بانو گل ، bitajoon ، *Panah* ، tara60 ، nini kooshooloo ، farnoush ، Paradise bride ، mahdiyeh ، بانوی پاییزی ، ala ، raha94 ، mahsa 66 ، ##سمانه## ، mahsaiiii ، neda khanom ، پری چهر ، نوشین بانو92 ، perlamato ، saraaa72 ، الی2 ، س پ ی د ه ، madely ، fatemeh1990 ، azarm ، yarauf ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ عصر توسط m.pardis.)
ارسال: #924
نهار امروز ما سوپ+میگوی پفکی+گوشت ماهیچه+برنج +سبزی خوردن+ترشی
[تصویر: 13890993951.jpg]
[تصویر: 13890996861.jpg]
[تصویر: 13890996872.jpg]

به خدا گفتم بیا جهان را قسمت کنیم
آسمون واسه من ابراش مال تو
دریا مال من موجش مال تو
ماه مال من خورشید مال تو
خداگفت
بندگی کن همه دنیا مال تو من هم مال تو
Lub
 سپاس شده توسط Fariba-65H ، lili3d ، عروس خوشحال ، shadow ، سپیناز ، lo-iii Jlc ، مهتاب69 ، جیما ، rsahrakar ، درسا ، solina74 ، elina_omidi ، tiamo ، Ghazal1366 ، shabnam.m ، RL92 ، BARAN123 ، *آوا* ، الی بانو گل ، *Panah* ، tara60 ، Paradise bride ، nini kooshooloo ، mahdiyeh ، ala ، raha94 ، mahsa 66 ، ##سمانه## ، mahsaiiii ، neda khanom ، پری چهر ، نوشین بانو92 ، perlamato ، saraaa72 ، الی2 ، س پ ی د ه ، madely ، azarm ، yarauf ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ عصر توسط درسا.)
ارسال: #925

ناهار دیروز من املت سبزیجات (شامل پیاز و کرفس و کدو و رب و تخم مرغ) هنر ابروبادو دارید Big Grin همسری هم باقی مونده کلم پلوی روز قبل

[تصویر: 13891046991.jpg]

شام هم همسری درخواست کوکو سیب زمینی داشت (خلاقیت در تزیین تو حلقم 3 (12) دوباره کودک درونم بر من غلبه کرده بود خخ)

[تصویر: 13891046992.jpg]

1 مهر 64 کیلو Confused
1 آبان 60 کیلو
من میتونم
 سپاس شده توسط solina74 ، elina_omidi ، tiamo ، Ghazal1366 ، mary67 ، ay naz ، shabnam.m ، taranom25 ، mariiii ، RL92 ، BARAN123 ، عروس خوشحال ، shaparak103 ، *آوا* ، bitajoon ، فائقه ، dream ، *Panah* ، tara60 ، Paradise bride ، farnoush ، nini kooshooloo ، Wild Rose ، مهتاب69 ، mahdiyeh ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، Elham.Mehrdad ، ala ، raha94 ، mahsa 66 ، جیما ، SOGOLI FB^_^ ، ##سمانه## ، lo-iii Jlc ، mahsaiiii ، حدیث گلی ، neda khanom ، پری چهر ، نوشین بانو92 ، perlamato ، shadow ، saraaa72 ، الی2 ، س پ ی د ه ، lili3d ، madely ، homa banoo ، m.pardis ، fatemeh1990 ، azarm ، skyisup92 ، mehrnazi ، yarauf ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #926
سالاد مخصوص مورانو:

[تصویر: 13891050871.jpg]

از پیتزاش بهتر بود..

من و امیر بهم انرژی می دیمHeart

برای شادی روح برادرم، داماد خرداد 93، زندگی رو خیلی سخت نگیرید!

وزن فعلی: 53؛ وزن ایده آل: 45؛ وزن شروع: 54/5؛
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، ay naz ، sahar asal ، shabnam.m ، mariiii ، BARAN123 ، RL92 ، عروس خوشحال ، shaparak103 ، *آوا* ، درسا ، فائقه ، *Panah* ، tara60 ، Paradise bride ، nini kooshooloo ، solina74 ، Wild Rose ، مهتاب69 ، mahdiyeh ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، ala ، mahsa 66 ، جیما ، ##سمانه## ، mahsaiiii ، neda khanom ، پری چهر ، نوشین بانو92 ، perlamato ، shadow ، محبوبه ناز بانو ، الی2 ، س پ ی د ه ، lili3d ، madely ، m.pardis ، fatemeh1990 ، azarm ، yarauf ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #927
شام دیشب ما
مرغ چوبی با برنج
[تصویر: 13891057461.jpg]

عروس پاییز 92New2
 سپاس شده توسط RL92 ، BARAN123 ، Ghazal1366 ، عروس خوشحال ، shaparak103 ، shabnam.m ، *آوا* ، درسا ، فائقه ، dream ، *Panah* ، Paradise bride ، nini kooshooloo ، Lili1369 ، farnoush ، solina74 ، Wild Rose ، مهتاب69 ، mahdiyeh ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، ala ، mahsa 66 ، pichak2014 ، جیما ، ##سمانه## ، lo-iii Jlc ، mahsaiiii ، neda khanom ، پری چهر ، نازیلا مهربان ، نوشین بانو92 ، perlamato ، shadow ، saraaa72 ، الی2 ، س پ ی د ه ، lili3d ، madely ، رسپینا63 ، m.pardis ، fatemeh1990 ، azarm ، yarauf ، banooomina
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ عصر توسط نگین شیرازی.)
ارسال: #928
بعد مدتها دارم عکس میزارم نو عروس
ناهار امروز
[تصویر: 13891061891.jpg]

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستید
پیداکردن شریک زندگیم خیلی زووووووووووود.................Angel
 سپاس شده توسط RL92 ، Ghazal1366 ، عروس خوشحال ، shabnam.m ، *آوا* ، elina_omidi ، درسا ، فائقه ، *Panah* ، Paradise bride ، farnoush ، nini kooshooloo ، solina74 ، mahdiyeh ، مهتاب69 ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، ala ، mahsa 66 ، pichak2014 ، جیما ، ##سمانه## ، neda khanom ، پری چهر ، نوشین بانو92 ، perlamato ، shadow ، محبوبه ناز بانو ، الی2 ، س پ ی د ه ، madely ، m.pardis ، fatemeh1990 ، mahsaiiii ، azarm ، joojeoordak ، yarauf ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #929

غذای تنهاییه من
کباب با بال کبابی
با تشکر ویژه از دوست خوبم vida.r
[تصویر: 13891064801.jpg]
با پرستیژم موافقم ته دیگ سیب زمینی رنده شده خود کوکو سیب زمینیه نه ته دیگConfused خوب شد شوهرم نبود وگرنه کلی بهم میخندید3 (12)

من و این همه خوشبختی محاله ... Angel
 سپاس شده توسط shabnam.m ، RL92 ، عروس باران ، *آوا* ، الی بانو گل ، mariiii ، elina_omidi ، درسا ، bitajoon ، فائقه ، dream ، Ghazal1366 ، *Panah* ، tara60 ، Paradise bride ، nini kooshooloo ، bahar1365 ، solina74 ، سحری68 ، Wild Rose ، mahdiyeh ، مهتاب69 ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، دختر برفی ، raha94 ، mahsa 66 ، pichak2014 ، جیما ، ##سمانه## ، lo-iii Jlc ، neda khanom ، عروس خوشحال ، پری چهر ، نازیلا مهربان ، نوشین بانو92 ، perlamato ، shadow ، saraaa72 ، محبوبه ناز بانو ، الی2 ، soni ، sana 67 ، س پ ی د ه ، lili3d ، madely ، تران ، m.pardis ، fatemeh1990 ، mahsaiiii ، azarm ، yarauf ، vida.r ، banooomina ، نیازز
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #930
شام سالاد میگو شامل میگو سرخ شده و کاهو و گوجه و سس و سرکه بالزامیک
دسر هم پودینگ دکتر اکتر شکلاتی با موز
[تصویر: 13891068911.jpg]
[تصویر: 13891068912.jpg]
[تصویر: 13891068913.jpg]

خوشبختم تو با منیAngel
وزن اولیه: 60.500 کیلو
وزن هدف:53 کیلو
 سپاس شده توسط shabnam.m ، RL92 ، *آوا* ، fahimeh671 ، elina_omidi ، درسا ، فائقه ، dream ، Ghazal1366 ، tara60 ، Paradise bride ، farnoush ، sahar asal ، nini kooshooloo ، bahar1365 ، Lili1369 ، solina74 ، Wild Rose ، mahdiyeh ، مهتاب69 ، سپیناز ، بانوی پاییزی ، دختر برفی ، ala ، raha94 ، mahsa 66 ، جیما ، lo-iii Jlc ، ##سمانه## ، pichak2014 ، حدیث گلی ، neda khanom ، عروس خوشحال ، پری چهر ، نازیلا مهربان ، نوشین بانو92 ، tannazz ، perlamato ، shadow ، yeliel ، الی2 ، س پ ی د ه ، lili3d ، madely ، m.pardis ، fatemeh1990 ، mahsaiiii ، azarm ، yarauf ، @چشم عسلی@ ، banooomina ، نیازز
موضوع بسته شده