شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
افسردگی بعد از ازدواج؟؟؟؟
۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #191
RE: افسردگی بعد از ازدواج؟؟؟؟
بچه ها منم تازه عقد کردم حدود یه ماهه... دیروز سر یه موضوع کوچیک ناراحت شدم و شوهری هم که اصلا عادت نداره بگه اشتباه کردم و این حرفا اصلا به روی خودش نمیاوورد ولی هی زنگ میزد و باهام حرف میزد که انگار نه انگار.. من عادت دارم راجع به مشکلاتم صحبت کنم و حلش کنم ولی شوهری اصلا این عادتو نداره و معتقده من به مسائل دامن میزنم.. زمان دوستیمون هم همین مشکل رو داشتم ولی از دیروز تا حالا یه حس بدی بهم دست داده... اصن افسردگی گرفتمم.. یه ساعت پیش یهو حالم انقدر بد شد که نگ.ووو رفتم یه قرص آرامبخش خوردم... اصلا یه حالی هستم از دیروز تا حالا... دیشب تا اومدم باهاش حرف بزنم راجع به این موضوع یهو عصبی شد طبق معمول (البته حقم داشت بیچاره ساعت 1.5 نصفه شب بود) و من دوباره گریه کردم ... معتقده من الکی همه مسائل رو بزرگ میکنم.. از بعد عقد حساس تر شدم.. همش با زمان دوستیمون مقایسه میکنم.. اس ام اس های اون موقع رو میخونم و فکر میکنم اون موقع چقدر بهتر بود... نمیدونم چیکار کنم... کمک Huh Confused

1سال و 3ماه ازعقدمون گذشت وهنوز خبری از عروسی نیست!بچه ها خیلی به دعاهاتون نیازدارم خیلی!خدایا کمکمون کن
سُبحانَ اللهِ یا فارج الهَم و یا کاشِفَ الغم، فرّج هَمّی و یَسِّر امری و اَرحِم ضعفی و قِلّة حیلتی و ارزقنی من حَیث لااحتسب، یا رب العالمین.
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط ابر بارانی
۲-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #192
RE: چگونه می توانید بر افسردگی بعد از ازدواج غلبه کنید؟
منم هروقت دپ مي شم ميرم بيرون نور خورشيد بهم مي خوره حالم بهتر میشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #193
بچه ها منم رفتم دکتر گفت افسرده شدی Sad

وقتی هنوز بعد از سه سال "عشق" سر حالت میاره، یعنی راه رو درست اومدی Heart
...
امسال سال اسبه سال من ...
 سپاس شده توسط ابر بارانی
۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ عصر توسط ابر بارانی.)
ارسال: #194
بچه ها منم دقیقأ مثل شما هستم؛ بنظرم دوران دوستی خیلی بهتر از الان بود (اونوقتا هم آرزو میکردم زودتر به عشقم برسم‏)‏ از همه چی بدم میاد ؛ شاید به ظاهر بخندم ولی ته دلم دوست دارم گریه کنم؛منم یه بار به همسرم گفتم منو طلاق بده خیلی ناراحت و عصبی شد؛دلم واسه خونوادم تنگ میشه احساس میکنم نمیتونم نفس بکشم تا گریه نکنم خوب نمیشم؛همسرم خیلی اصرار کرد برم یه کلاس ثبت نام کنم قبول نکردم؛خودمو تو خونه حبس میکنم از خیابونا بدم میاد؛من شهر و خونواده خودمو میخوام+همسرمCryingCrying

خداوندا پناه همسرم باش...
تو یارش باش...
جهان تاریکی محض است میترسم!
کنار همسرم باشHeart
۵-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #195
(۱-مهر-۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ عصر)saraiiii نوشته است:  زيزيييييييييييييييييييييييييHappy برو خدا رو شكر كن شوهر كردي رفت!!!!!!! اونم چه شوههههههههههههيLub ازين بهتر چي از خدا ميخواي؟Happy همه آرزوي موقعيته تو رو دارن كه يه همسر خوب داشته باشن. با همه ي اين احوال نگرانيت طبيعيه اونم فقط به خاطر تغيره يهوييه شما از دختر بودن به خانوم همسرت بودنه. اين تغير موقعيت و وظايف هميشه براي دخترا ترسناك بوده. ولي اين احساس ميگذره زياد بهش بها نده. Sleepy شاد باش دخترHappy بخخخخند3 (12) نماز شكر بخون. لباس خوشگل بپوش و زندگي زيبا و جديدتو آسموني بساز. AngelAngelAngel كم كم بايد به فكر تدارك براي با شكوه ترين شب زندگيت باشي..........Wink

کم کم فکر میکنم شاید باید جدا شم

تو بمان با من تنها تو بمان Heart
۵-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #196
من یه مشکل بزرگ دارم که فکر میکنم بالاخره باید برم مشاوره و خودم رو درمان کنم... اونم اینه که من واقعا آدم مضطربی هستم یعنی از هرچیز کوچیکی یه اتفاق بزرگ میسازم و در مورد چیزی که اصلا وجود نداره و هنوز اتفاق نیفتاده به شدت نگران و مضطرب میشم.. مثلا فکر میکنم نکنه مریضی سخت بگیرم.. یا نکنه مامانم طوریش بشه... نکنه داداشم میره بیرون واسش اتفاقی بیفته... بعد عقد بعد از یه جر و بحث ساده یهو یه استرس شدیدی گرفتم که نکنه ما همدیگه رو درک نکنیم... نکنه من واسش همسر خوبی نباشم.. نکنه واسش کم بذارم... نکنه از میزان علاقش بهم کم بشه... الان چند روزه که مضطربم. البته الان نسبت به چند روز قبل بهترم ولی به هرحال فکر میکنم این مشکلم داره حاد میشه... نمیدونم باید چیکار کنم... همسرم میگه به خاطر بیکاریه.. میشینی تو خونه فقط واسه خودت فکر و خیال میبافی... دیوونه ام دیوونه New3 احساس میکنم این رفتارم دیگران رو آزار میده. نمیدونم چیکار کنم... Huh

1سال و 3ماه ازعقدمون گذشت وهنوز خبری از عروسی نیست!بچه ها خیلی به دعاهاتون نیازدارم خیلی!خدایا کمکمون کن
سُبحانَ اللهِ یا فارج الهَم و یا کاشِفَ الغم، فرّج هَمّی و یَسِّر امری و اَرحِم ضعفی و قِلّة حیلتی و ارزقنی من حَیث لااحتسب، یا رب العالمین.
 سپاس شده توسط rahila ، همنفس ، violet65 ، HANIYA ، Helena 93
۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #197
سلام بچه ها من حدودا چهار ماه و نیم هست که عروسی کردم شوهرم مرد خوب و آرومیه زندگیم هم شکر خدا خوب و بی دغدغه س اما نمیدونم چرا خوشحال نیستم و مدام احساس بی انگیزگی و روز مرگی میکنم شوهرم به خاطر کارش نمیتونه وقت زیادی رو با من بگذرونه اما از نظر مالی منو در مضیقه نذاشته اما تنهایی خیلی خسته ام کرده قبل از عروسی ذلم میخواست هر چه زودتر بریم سر خونه زندگی خودمون ولی حالا اون موقع رو ترجیح میدم نمک و هیجانش بیشتر بووود و البته کنار پدر مادرم هم بوودم الان واقعا میدونم نباید ناشکری کنم اما اون حس عجیب خستگی و یکنواختی و تنهایی دست از سرم بر نمیداره اسمم رو کلاس ورزشی هم نوشتم اما بازم نشدم اونی که میخواستم روحیمو عوض نکرد احساس میکنم هیجان خونم اومده پایین و انگیزه میتونین راهنماییم کنید چیکار کنم تا حالم بهتر بشه؟
 سپاس شده توسط bitabita ، *باران*
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ صبح
ارسال: #198
من سه سال ازدواج کردم هر سال دارم بدتر میشم امسال که رفتم دکتر و گفت افسردگی گرفتی!!
من پیش خانواده ام هم نیستم و راهم دوره !خانواره همسرم هم اصلا درک نمیکنن و خیلی هم تیکه بندازن اولا خیلی حساس بودم روو حرفاشون ولی الان دیگه برام مهم نیستن
تک و تنها هر روز تو خونه میشستم هر کلاسی هم میخواستم برم همسرم یه جوری نا امیدم میکرد
الانم که الکی بعضی وقتا .بدون دلیل میشینم گریه میکنم !! خلاصه که اینجوریا
 سپاس شده توسط Leila-b
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #199
منم 11 روزه خونه خودم هستم خیلی افسرده نیستم چون همش خونمو تمیز میکنم اما باو سایل خونم احساس غریبگی میکنم همش دلم میخواد بیرون از خونه باشم مثلا خونه مامانم یا ابجی هام یه روز که خونم بودم تا شب سریال خاطرات خون اشامو نگاه کردم به افسردگیم دوست ندارم زیاد توجه کنم اما وقتی یاد خونه بابام میفتم دلم میگیره دلم میخواد یه شب دیگه بدون همسری خونه بابام باشم اما همسرم این اجازه رونمیده

دلتنگتم مثل ماه که هرشب بدون نیمه اش لاغرتر میشود بهم زنگ بزن نگرانتم
 سپاس شده توسط meli ، منایی
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #200
منم تواین یه هفته که از عروسیمون میگذره خیلی افسرده شدمSad همش گریه میکنم.باوجود اینکه دانشجو ام و بیشتر وقتمو با دوستام تو دانشگاه میگذرونم ولی بازم تا پام به خونه میرسه دلم میگیره و میزنم زیره گریهSad چیکا کنم؟؟؟

دیدن هر بامداد ...
اتفاق ساده ای نیست ،
لحظه را دریاب ...
کینه را به دوش نکش ،
دلت را آزاد کن ...
از فرداهای زیباتر لذت ببر ...New1
وسیع باش؛
تنها؛
سر به زیر؛
و سخت ...