استودیو همایون فر

(جزئیات)

پاسداران - دروس - بهستان 10 - ابتدای نیلوفر
تلفن: 22553140 , 22584479 | نقشه
موبایل: 09121534026

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

استودیو همایون فر

۱۱-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #101
RE: استودیو همایون فر
(۱۱-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ صبح)MAHSA MAH نوشته است:  
(۸-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ عصر)sarinajon نوشته است:  
(۶-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ عصر)MAHSA MAH نوشته است:  وای بچه ها من بدجوری گیر کردم بین چندتا گزینه...
مهسا جان اصلا انقد استرس به خودت نده، اول به خودت این اطمینانو بده که هر انتخابی بکنی حتما بهترینه .....
ساریناجونم ممنون واقعا راهنمایی بزرگی بود
توی تاپیک مقایسه آتلیه ها پرسیدم هیشکی جواب نداد بهم Huh
شما از کار همایون فر خیلی راضی بودی؟ خدایی کارشون همینقدر که نوشتی عالیه؟ البته خودم رفتم کارای عکس و فیلمشونو دیدم و پسندیدما منظورم از کاراشون مسائل اجرایی شب عروسی و بعد از عروسیه!

(۱۰-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ عصر)شریف زاده نوشته است:  سلام قیمت عکسهای مدلینگ را بگید؟؟؟
عزیزم منظورت از مادلینگ همون اسپرته؟
اگه منظورت عکاسی اسپرته یک جلسه رو حدود 600، 700 اینا گفتن فکرکنم. بازم زنگ بزن دقیق بپرس خودت، آقای همایون فر با جزئیات کامل برات توضیح میده، خیلی آدم محترم و بانزاکتیه. من دوبار تلفنی یک بار هم حضوری تاحالا باهاش صحبت کردم هربار کامل به سوالام گوش داد و بعد جوابمو داد.

آره مهسا جان. من خیلی تحقیق کردم. همه میگن خیلی حرفه ایه کارشون. خیال آدم شب عروسی راحته. لازم نیس هی حواست به فیلم بردارت باشه که کجاست و چه میکنه. خودش اتومات کارشو انجام میده. عکاسم از لحظات واقعی عکس میگیره ژستای مصنوعی و تکراری نمیده.
بعد از عروسی هم میگن کارا به همون روالی که گفته بودن انجام میشه و تماس میگیرن طبق برنامه.

اولین قراردادو بستم : استودیو همایون فر
خدایا دوستت دارم، هر روز بیشتر از دیروز
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #102
ما هم بعد از دیدن چند آتلیه، خدا رو شکر اینجا رو پیدا کردیم و برای عکاسی روز عقد قراردادمون رو نهایی کردیم.
به 3 دلیل این آتلیه رو انتخاب کردیم.
اول اینکه عکسهاشون بنظر من طبیعی و بدون ژستهای مصنوعی بود. انگار از خود واقعی افراد عکس گرفته بودن چون حس خوبشون کاملا منتقل میشد از روی عکس.
ژست گرفتن بنظرمن کار خیلی سختیه و نتیجه هم برای افرادی مثل ما خوب نمیشه.

دوم فضای خوب آتلیه شون بود که بنظر من تنوع کافی داشت. و در عین سادگی، شیک بود. چون فضاهای شلوغ و دکورهای پرکار رو خیلی نمیپسندم. ترجیح میدم سوژه اصلی خودمون باشیم تا لوکس بودن دکورمون!
سوم هم برخورد خوب و مشتری مدارانه و راهنمایی آقای همایونفر.

خدا رو شکر حس خوبی به انتخابمون دارم و انشالله بعد از مراسم هم از انتخابم کاملا راضی باشم و میام براتون توضیح میدم.New1

خواستگاری: آبان 94
بله برون: اسفند 94
مراسم عقد: آذر 95 به امید خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط sarinajon ، pariyan
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #103
میشه قیمت پکیج عروسی را بگید???
نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ عصر توسط Homayounfar.)
ارسال: #104
چطور در روز عروسی خوش عکس باشیم – بخش اول

[تصویر: Title.jpg]

نوشته م.همایون فر
روز عروسی برای هر نوعروس مهمترین روز زندگی میباشد. به جز خاطرات خوش تنها چیزی که از این روز باقی میماند ، آلبوم عکس عروسیتان است. هر چند در روز عروسی تیم عکاسیتان سعی خواهند کرد به شما نحوه درست ژست گرفتن (Posing) و درست عکس گرفتن را آموزش دهند اما واقعا از منِ همایون فر به عنوان یک عکاس قبول کنید که اگر خودتان از قبل آماده نباشید ، هم روال عکاسیتان کند میشود و هم تعداد عکسهای خوبی که در پایان روز حاصل میگردد بسیار کم خواهد بود. ضمن اینکه بسته به میزان دقت تیم عکاسیتان ، ممکن است چیزهایی از دست آنها در برود که بعد از دیدن عکسها در آتلیه تنها خواهید گفت: “آه ! کاش اینجا حواسمان به فلان چیز بود واین عکس خوب میشد… !”
خلاصه اینکه در روز عروسی فرصتی برای یادگیری خوش عکس بودن نیست.اگر میخواهید در عکسهایتان خوب جلوه کنید ، باید نکاتی را یاد بگیرید و از همین حالا تا روز عروسی آنها را تمرین کنید.
من برای جلوگیری از شلوغی و طولانی شدن متن که ممکن است حوصله شما را سر ببرد ، این نوشته را به دو بخش تقسیم کردم.
بخش اول: کارهای مربوط به خودتان بخش دوم: کارهای مرتبط با آتلیه عکاسیتان
آنچه میخوانید بخش اول است.

۱- احساساتتان را نشان دهید ، با چشمانتان بخندید
از همین الان باید تمرین کنید که با تمام وجودتان بخندید و شادی در چشمهایتان دیده شود. در روز عروسی استرسهای مختلفی را تجربه خواهید کرد. اجازه ندهید این استرسها و خستگی مراسم چشمان شما را تحت تاثیر قرار دهند. فکر میکنم با عکسهای زیر نیاز به توضیح اضافه ای از سمت من نباشد.

[تصویر: Eyes-600x450.jpg]

۲- طوری لبخند بزنید که دندانهایتان دیده شود
یادتان باشد که در عکسها دهانتان را مقدار کمی باز کنید تا دندانهای بالاییتان دیده شود. اینگونه عکسهای زیباتری خواهید داشت. ضمنا باید توصیه کنم که اگر فرصت ، بودجه و حوصله کافی دارید ، پیش از مراسم عروسی دندانهایتان را مرتب و زیبا کنید. برای این کار با دندانپزشک خود مشورت کنید. باور کنید این یک سرمایه گذاری برای زیباییتان تا آخر عمر خواهد بود. برای داشتن لبخند زیبا نیاز به دندانهایی سفید و مرتب دارید. اگر فرصت یا بودجه و یا حوصله این کار را ندارید حتی الامکان از یک هفته قبل از مراسم با استفاده از خمیردندان های سفید کننده ، دندانهایتان را سفیدتر کنید.

[تصویر: Teeth-600x225.jpg]

۳- خنده مصنوعی در عکس مشخص خواهد بود
مطمئنا قبول دارید که لبخند مصنوعی از لبخند واقعی به سادگی قابل تشخیص است. حالا فکر کنید که اگر با یک لبخند مصنوعی در عکسهای عروسیتان ظاهر شوید هیچ وقت لذت واقعی از دیدن عکسهایتان نخواهید برد. پیشنهاد من این است که روز عروسیتان فقط به شادیها فکر کنید. با همسرتان و با مهمان ها شاد باشید و در عکسهایتان از اعماق وجود لبخند بزنید. با تیم عکاسیتان رابطه دوستی خوبی برقرار کنید و در مدتی که باهم هستید حسابی خوش بگذرانید.

[تصویر: FakeSmile-600x255.jpg]

۴- بهترین زوایا و حالات عکسهای خود را مرور کنید
به آرشیو عکسهایتان مراجعه کنید و به بررسی عکسهای گذشته بپردازید. ببینید که بدن و صورت شما در چه زاویه ای زیباتر است. این زاویه به میزان چاقی و لاغری شما ، شکل بینی شما ، قدتان ، تپلی صورت و غبغب بستگی دارد. سپس در روز عروسی سعی کنید این حالت را در عکسهایتان بگیرید. علاوه بر آن پیشنهاد میکنم که استایل معروف به استایل هالیوودی را هم تمرین کنید. در این حالت شما باید به صورت سه رخ (۴۵ درجه) نسبت به دوربین قرار بگیرید ، وزنتان را روی پای عقبی (پایی که از دوربین دورتر است) بیندازید ، پای جلویی را کمی خم کرده و آن را نسبت به دوربین در حالت مستقیم (روبرو) قرار دهید. اگر دوست داشتید دستی که از دوربین دورتر است را به کمرتان زده و نهایتا به دوربین لبخند بزنید.
برای اطلاعات تکمیلی در این زمینه مقاله دیگر من با نام تکنیکهای ژست گرفتن برای آدمهای معمولی را هم مطالعه کنید.

[تصویر: Poses-768x275.jpg]

۵- حواستان به لباستان باشد
هر چقدر هم که عکاس و تیم عکاسی حواسشان به لباس شما باشد باز هم کم است. پس خودتان هم حواستان را جمع کنید تا لباس شما در حین عکسهای مکرر همیشه مرتب باشد. اگر لباستان دکلته است ممکن است دائماً پایین بیفتد ، آن را بالا بکشید. لباس زیرتان ممکن است از گوشه ای بیرون بزند ، حواستان را جمع کنید. پیراهن داماد ممکن است چروک بیفتد یا حسابی چین بخورد ، همیشه آن را صاف کنید. کراوات داماد گاهاً کج میشود آن را صاف کنید. دامنلباس عروس شما معمولا روی زمین به صورت مرتب و منظم نخواهد ایستاد مگر اینکه یک نفر آن را مرتب کند. لطفا اگر تیم عکاسیتان فراموش کردند هم ، شما فراموش نکنید.

[تصویر: UntidyClothes-600x330.jpg]

۶- اگر کمی غبغب دارید حواستان به آن باشد
اگر غبغب دارید شما به هیچ وجه نباید سرتان را عقب بدهید. کافیست گردنتان را کمی به بالا کشیده و جلو بیاورید. اینگونه مشکل به سادگی حل میشود.

[تصویر: double-chin-600x207.jpg]

۷- دستهایتان را از بدنتان باز کنید
دستهای شما اگر به بدنتان چسبیده باشد شما را چاق نشان خواهد داد و گذشته از آن زیبایی عکس را کم میکند. همیشه دستهایتان را با اندکی فاصله از بدن نگه دارید تا نور از بین آنها عبور نماید. بدین ترتیب عکاستان عکس بهتری از شما خواهد گرفت.
برای اطلاعات تکمیلی در این زمینه هم همان مقاله تکنیکهای ژست گرفتن برای آدمهای معمولی را مطالعه کنید.

[تصویر: Space-768x286.jpg]

۸- وقت شناس باشید
در روز عروسی با آرایشگر خود هماهنگ کنید تا راس ساعتی که تیم عکاسی به شما گفته اند آماده باشید. به آقای داماد سفارش کنیدکه اتومبیل را به موقع از گل فروشی تحویل بگیرد. از قبل بهترین مسیر را برای پیمایش بین گل فروشی ، آرایشگاه و آتلیه (یا باغ) انتخاب کنید. هر دقیقه که زمانبندی را خراب کنید استرس شما و تیم عکاسیتان بیشتر خواهد شد. مخصوصا در فصلهای پاییز و زمستان که روزها کوتاهتر است و نور روز را از دست خواهید داد.

[تصویر: BeOnTime-300x276.jpg]

۹- برای چیزهای غیرمترقبه وقت کنار بگذارید
با اینکه در آیتم قبلی به وقت شناسی تاکید کردم ، اما امکان دارد که اتفاقات عجیب و غیر قابل کنترلی دقیقا در روز عروسی پیش بیاید. در زمان بندی خود کمی جا برای این اتفاقات کنار بگذارید. البته اگر یک تیم عکاسی خبره داشته باشید ، خودشان این مساله را به خوبی مدیریت خواهند کرد.

[تصویر: unexpected-600x406.jpg]

۱۰- آرایش عجیب و غریب نکنید
فکر میکنم یکی از کابوسهای شما این باشد که آرایشگرتان چه آرایشی برایتان خواهد کرد. از آرایشگرتان بخواهید که ساده و مینیمال درستتان کند. پیشنهاد میکنم ناخن هایتان را هم حتی الامکان ساده فرنچ کنید و از طراحی های عجیب و غریب لااقل در روز عروسی پرهیز کنید. زیبایی در سادگی است.

[تصویر: Makeup-768x308.jpg]

۱۱- در آخر اینکه خودتان باشید
در پایان اکیدا توصیه میکنم که در روز عروسی ، خودتان باشید. اگر شوخ و پرانرژی هستید همینطور باشید و اگر جدی و آرام هستید هم همانطور که واقعا هستید باشید. سعی نکنید برعکس شخصیت واقعیتان عمل کنید. هر دو نوع عکس زیبا خواهد بود. هم عکسهای شاد و پر انرژی و هم عکسهای متین و جدی.

[تصویر: BeYourself.jpg]

نویسنده: م.همایون فر

بازنشر این مطلب با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع میباشد.

بخش دوم مقاله را از دست ندهید و آن را از طریق این لینک چطور در روز عروسی عکسهایی زیبا بگیریم – بخش دوم مطالعه نمایید.
برای اطلاعات تکمیلی در این زمینه مقاله دیگر من با نام تکنیکهای ژست گرفتن برای آدمهای معمولی را هم مطالعه کنید.
لطفا اگر نکات دیگری به ذهنتان میرسد که میتواند این مقاله را برای سایر نوعروسها کاربردیتر کند در کامنتها برایمان بنویسید تا در متن اضافه نماییم.

اگر از این مقاله خوشتان آمده است با گذاشتن یک کامنت ما را برای نوشتن مقالات بیشتر تشویق کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط sarinajon ، pariyan ، mahya .kh ، sara cute ، s0mi ، MONIREAMINI
۱۵-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آذر-۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ عصر توسط sarinajon.)
ارسال: #105
(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ صبح)marjantt نوشته است:  ما هم بعد از دیدن چند آتلیه، خدا رو شکر اینجا رو پیدا کردیم و برای عکاسی روز عقد قراردادمون رو نهایی کردیم.
به 3 دلیل این آتلیه رو انتخاب کردیم.
اول اینکه عکسهاشون بنظر من طبیعی و بدون ژستهای مصنوعی بود. انگار از خود واقعی افراد عکس گرفته بودن چون حس خوبشون کاملا منتقل میشد از روی عکس.
ژست گرفتن بنظرمن کار خیلی سختیه و نتیجه هم برای افرادی مثل ما خوب نمیشه.

دوم فضای خوب آتلیه شون بود که بنظر من تنوع کافی داشت. و در عین سادگی، شیک بود. چون فضاهای شلوغ و دکورهای پرکار رو خیلی نمیپسندم. ترجیح میدم سوژه اصلی خودمون باشیم تا لوکس بودن دکورمون!
سوم هم برخورد خوب و مشتری مدارانه و راهنمایی آقای همایونفر.

خدا رو شکر حس خوبی به انتخابمون دارم و انشالله بعد از مراسم هم از انتخابم کاملا راضی باشم و میام براتون توضیح میدم.New1
سلام مرجان جان، اسمت با جان چه جالب میشه Wink
ایشالا مبارکت باشه،
دقیقا گل گفتی. یکی از دلایل اصلی منم برای انتخاب آتلیه همایون فر پارسال همین مورد اولی بود که گفتی. من وقتی ژست میگیرم خنده ام میگیره واسه همین عکسام خراب میشه همیشه. ولی عکسای عروسیم انقد عالی شد که باورتون نمیشه. اینو به آقای همایون فر گفتم روز قرارداد گفتن شما اون روز فقط سعی کن بهترینو بیشترین حستو بروز بدی و از عروسیت لذت ببری بقیه شو بسپر به ما. الان هرکی عکسامو میبینه میگه چجوری این پوزو بهت داده! میگم فقط خودم بودم اون روز. نه اینکه بگم بهمون راهنمایی نمیکردن واسه عکس گرفتنا، ولی با تمام تجربه های قبلیم از آتلیه هایی که رفته بودم فرق داشت. روز عروسیم واقعا با هنر تیم همایون فر به بهترین شکل ممکن توی عکسام ثبت شد. امیدوارم شما هم روز عقدت این حس خوبو تجربه کنی عزیزم.New1

(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ عصر)انصاری نوشته است:  میشه قیمت پکیج عروسی را بگید???
من چون پارسال عروس آتلیه همایون فر بودم قیمتهای الانو نمیدونم ولی به نظرم دیدم بچه هایی که تازه بازدید رفتن چند صفحه قبل گفته بودن قیمتاشونو عزیزم.

مراسم عروسی 94/2/2
آتلیه: همایون فر (عالیییییی، بهترین انتخابم)
مزون: رویال (دومین انتخاب خوبم)
بقیه انتخابهام هم خوب بودن ولی این دوتا حرف نداشتن
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، sara cute
۱۶-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #106
(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ عصر)انصاری نوشته است:  میشه قیمت پکیج عروسی را بگید???
سلام عزیزم. پکیجشون حدود 4.5 هست که تقریبا هم کامله. یه سری چیزای اضافه که همه آتلیه ها جدا میگیرن مث کرین و هلی شات هم اگه بخواین جدا محاسبه میشه. من قراردادم شد 4800

اولین قراردادو بستم : استودیو همایون فر
خدایا دوستت دارم، هر روز بیشتر از دیروز
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #107
بچه ها میشه یکم از فضای اتلیه و باغ هایی که کار میکنن بگید و اینکه قیمت هاشون از چقدر شروع میشه ؟؟؟ کیفیت کارشون چیه و دوربین هایی که استفاده میکنن چیه؟؟؟
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ عصر توسط MAHSA MAH.)
ارسال: #108
سلام بچه ها
از راهنمایی همتون خیلی ممنونم. من و همسرم هم تصمیممونو گرفتیم و می خوایم همینجا قرارداد ببندیم. خیلی خوشحالم که بالاخره تصمیم نهایی رو گرفتم انگار یه باری از رو دوشم برداشته شد. New2
(۱۷-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ عصر)هاله جووووونی نوشته است:  بچه ها میشه یکم از فضای اتلیه و باغ هایی که کار میکنن بگید و اینکه قیمت هاشون از چقدر شروع میشه ؟؟؟ کیفیت کارشون چیه و دوربین هایی که استفاده میکنن چیه؟؟؟
سلام عزیزم. فضای آتلیه همونطور که مرجان جون گفت در عین سادگی خیلی شیک و باکلاسه. فضای آتلیه بزرگه ولی تمام قسمت های آتلیه فضاسازی شده برای عکاسی. دکورها اصلا شلوغ و پرکار نیست ولی کاملا مناسب برای عکاسی عروس داماده، چند مدل مبل، کاغذ دیواری شیک، آینه و کنسول، پنجره و پرده و .... و یک دیوار هم روش گچ بری خیلی قشنگی شده که توی نمونه عکسا دیدم مث عکس عمارت دیده می شد.
من خیلی خودم توی انتخاب آتلیه سختگیری کردم شاید بالای 20 تا آتلیه رفتم ولی به نظرم کارای همایون فر یه سبک رئال خاصی داره. البته توی نمونه کارا همه سبکی میشه دید. هم فان هست هم کلاسیک هم رمانتیک و ... که بنا به سلیقه عروس داماد گفتن عکس میگیرن. اما به نظر من کلا کارشون خیلی شیک و متفاوته. به قول مرجان جون انگار کسی توی عکس ژست نگرفته. لبخندا خیلی طبیعیه.
قیمت ها هم بچه ها چندبار گفتن پکیجشون از 4200 شروع میشه، عکاسی اسپرت هم یک جلسه حدود 600 ، 700 هست.
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله جووووونی ، marjantt
۱۸-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #109
(۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ عصر)MAHSA MAH نوشته است:  سلام بچه ها
از راهنمایی همتون خیلی ممنونم. من و همسرم هم تصمیممونو گرفتیم و می خوایم همینجا قرارداد ببندیم. خیلی خوشحالم که بالاخره تصمیم نهایی رو گرفتم انگار یه باری از رو دوشم برداشته شد. New2
(۱۷-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ عصر)هاله جووووونی نوشته است:  بچه ها میشه یکم از فضای اتلیه و باغ هایی که کار میکنن بگید و اینکه قیمت هاشون از چقدر شروع میشه ؟؟؟ کیفیت کارشون چیه و دوربین هایی که استفاده میکنن چیه؟؟؟
سلام عزیزم. فضای آتلیه همونطور که مرجان جون گفت در عین سادگی خیلی شیک و باکلاسه. فضای آتلیه بزرگه ولی تمام قسمت های آتلیه فضاسازی شده برای عکاسی. دکورها اصلا شلوغ و پرکار نیست ولی کاملا مناسب برای عکاسی عروس داماده، چند مدل مبل، کاغذ دیواری شیک، آینه و کنسول، پنجره و پرده و .... و یک دیوار هم روش گچ بری خیلی قشنگی شده که توی نمونه عکسا دیدم مث عکس عمارت دیده می شد.
من خیلی خودم توی انتخاب آتلیه سختگیری کردم شاید بالای 20 تا آتلیه رفتم ولی به نظرم کارای همایون فر یه سبک رئال خاصی داره. البته توی نمونه کارا همه سبکی میشه دید. هم فان هست هم کلاسیک هم رمانتیک و ... که بنا به سلیقه عروس داماد گفتن عکس میگیرن. اما به نظر من کلا کارشون خیلی شیک و متفاوته. به قول مرجان جون انگار کسی توی عکس ژست نگرفته. لبخندا خیلی طبیعیه.
قیمت ها هم بچه ها چندبار گفتن پکیجشون از 4200 شروع میشه، عکاسی اسپرت هم یک جلسه حدود 600 ، 700 هست.
ممنونم مهسا جان بابت راهنمایی های خوبی که کردید من هم تصمیم دارم همه جا رو برم ببینم و بعد انتخاب کنم کلا برای لباسی هم که میخرم 100 جا میرم قیمت هم اصلا مد نظرم نیست فقط دوست دارم کارم خوب باشه
برای بازدید از کاراشون باید وقت بگیرم ؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط violet99
۲۰-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #110
(۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ عصر)هاله جووووونی نوشته است:  
(۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ عصر)MAHSA MAH نوشته است:  سلام بچه ها
ممنونم مهسا جان بابت راهنمایی های خوبی که کردید من هم تصمیم دارم همه جا رو برم ببینم و بعد انتخاب کنم کلا برای لباسی هم که میخرم 100 جا میرم قیمت هم اصلا مد نظرم نیست فقط دوست دارم کارم خوب باشه
برای بازدید از کاراشون باید وقت بگیرم ؟؟؟

منم اولین آتلیه ای که بازدید رفتم همایون فر بود، بعدش فکر کنم هفت هشت تا آتلیه دیگه رفتم و دوباره برگشتم همینجا قرارداد بستم Tounge
ایشالا شما هم بهترین آتلیه که همه چیزش مورد پسندت باشه قرارداد ببندی که شاید همین همایون فر باشه.
برای بازدید هم هاله جان مث همه آتلیه ها باید زنگ بزنی هماهنگ کنی عزیزم. New1

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را ...
نقل قول
 سپاس شده توسط MONIREAMINI
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد