شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
استودیو باراد - بهرام بابایی
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #11
RE: استودیو باراد
بچه ها کار فیلم بردار خانمش خوب هست آخه من نمیخوام فیلم بردارم آقا باشه؟ مرسییییییییییی دوست جونا.

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #12
فیلمبردار خانم واسه مراسم ما که یه گلادیاتوری بود واسه خودش واقعا کم نزاشت کارشم خوب بود
 سپاس شده توسط bahare71
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #13

من نميدونم چرا باراد نمونه كار كلاسيك نداره!!!!!!!!!!
هي ميگه بلديم ولييييييييي!!!!!!!!!
خب نمونه كار بايد كامل باشههههه
يا ميگه عكس باغ نمونه نداريم
يعني چيييييييي

ازم نگیر نگاتو

حس خوش صداتو

دیوونه بازیاتو

گریه و خنده هاتو

Angel
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #14
والا من نمی دونم ملا ما همون غرب بود
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ صبح توسط سامانتا.)
ارسال: #15
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ عصر)marziye1987 نوشته است:  من نميدونم چرا باراد نمونه كار كلاسيك نداره!!!!!!!!!!
هي ميگه بلديم ولييييييييي!!!!!!!!!
خب نمونه كار بايد كامل باشههههه
يا ميگه عكس باغ نمونه نداريم
يعني چيييييييي

من که گفتم واسه ما سنگین بود چون دوس نداشتیم اکشن رو....علت نشون ندادن احتمالا بخاطر اینه که هر کسی دوس نداره فیلمشو نشون بدن حتما اونایی ام که خواستن مدل شن سبک کار درخواستی شون اکشن بوده
فکر کنم باغ ما علی اقا بود تو پونک خیلی زیبا بود مخصوصا واسه اونایی که عشق دکورن عالی بود تازه از بقیه باغا ارزونتر بود 60 تومن من که خیلی پسندیدم ....باغ چاردیواری به نظرم اصلا قشنگ نیس چون همه اتلیه های پونک رو گشتم اکثر عروسا اونجا بودن و من اصلا خوشم نیومد البته به نظر من....

عکس ما خیلی قشنگ شده محشره هر کی میبینه کلی تعریف میکنه اگه به خاطر قیافه بدی که اونروز داشتم نبود همشو چاپ میکردم کلی از عکسارو به خاطر قیافم از دست دادم و نتونستم انتخابشون کنم فقط میتونم بگم خاک تو سر ارایشگرم که هیچ وقت نمیبخشمش ...

[b]هر چه براى خود میپسندی برای دیگران هم بپسند. امام على ع
 سپاس شده توسط khofoloo ، shooka
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #16
ربه نظر من یکی از نقاط قوت این استودیود پرسنلش بود.که خیلی خوش برخورد و با حوصله بودن
۱۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ صبح توسط هانی جان.)
ارسال: #17
من آتلیه باراد رفتم برای دیدن کاراشون. راستش بنظر من کلیپ هاشون خیلی ریتم تندی داشت و جینگولک بازی هم خیلی داشت و در کل با سلیقه من جور نبود. فقط من از اون افکتی که داماد توی ماشین نشسته و سی دی رو پرت میکنه خوشم اومد[تصویر: 1657.gif] جالب بود. کیفیت کارشون خوبه ولی بنظر من تنها عیب بزرگی که داره اینه که نمونه آلبوم عکس باغ نداره!! و جیییینگوووووولگییییییییییههه[تصویر: 128fs4765852.gif]

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 57 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
درضمن لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
۱۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #18
اونا همه سبکی کار میکنن ..... منم نمیگم چون اونجا قرارداد بستم دارم تعریف میکنم سلیقه اییه اما اگه باراد 10م یا همون 4 میلیون میگرفت الان اینجا ترکونده بود ......همه دنبالش بودن
اتفاقا منم سبک فشن نمیخواستم اما خیلی وقت گذاشته بودن
من خودم آتلیه های با پک 4یا 5 میلیون دیدم فیلمشون چیز خاصی نداشت فقط یه فیلمببرداریه ساده بود
 سپاس شده توسط bahare71 ، khofoloo ، سامانتا
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #19
(۱۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ صبح)هانی جان نوشته است:  من آتلیه باراد رفتم برای دیدن کاراشون. راستش بنظر من کلیپ هاشون خیلی ریتم تندی داشت و جینگولک بازی هم خیلی داشت و در کل با سلیقه من جور نبود. فقط من از اون افکتی که داماد توی ماشین نشسته و سی دی رو پرت میکنه خوشم اومد[تصویر: 1657.gif] جالب بود. کیفیت کارشون خوبه ولی بنظر من تنها عیب بزرگی که داره اینه که نمونه آلبوم عکس باغ نداره!! و جیییینگوووووولگییییییییییههه[تصویر: 128fs4765852.gif]
عزیزم فکر کنم خیلی وقت پیش رفتی تازگیا دوتا البوم جدید از باغ گذاشته که واقعا قشنگه و منحصر به فرد.خیلی عالیهههههههههههههNew1
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #20
ما ديروز رفتيم.3 تا آلبوم به ما نشون دادن.كه يكيش عكسهاي باغ بود
دورو بر 10 تا هم فيلم بهمون نشون دادنBig Grin
فيلمشون حالا چه كلاسيك چه فشن خيلي ريتمش تند بود.
كار عكسشون قشنگ بود.اما منم مشكلم فقط با فيلمشون بود.
من تو اكثر آتليه ها كه رفتم اين كه دسته گل پرت ميكنن يا داماد ميزنه به ي شاخه گل و آب ميپاشه بود.فلسفه خاصي داره اين كار Big Grin

پـــــــايــــــيــــــــز هــــــمــــان بــــــهـــــاريــــــســـــت کــــــه عــــــاشـــــق شـــــده اســـــت
ارسال پاسخ