تالار عرشیا
تالار عرشیا
استودیو باراد - بهرام بابایی
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ صبح
ارسال: #161
RE: استودیو باراد
عروس ملوس جون
ميشه عكساش يا سايتش رو بذاري؟
قيمتش چطوره؟
اين باغ با همون آنليه ويدا نيست ؟ جداست؟

Lub
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #162
http://talarweb.com/index.php?option=com...Itemid=120
اين باغ ويداست. نظر خاصي ندارم

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده صبح
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ صبح توسط سپیده صبح.)
ارسال: #163

(۲-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ عصر)Aroose Maloos نوشته است:  باغ ویدا مفتح شمالی، پایین تر از مطهری، پلاک 435، استدیو ویدا
تلفن: 88821292 - 88307603
کالسکه، دریاچه آبنما، آسیاب آبی و بادی، آبشار، خانه درختی، تونل سبز، پل معلق به طول 80متر، کرین های فیلمبرداری 6،9 و 12متری، تراولینگ هوایی، رستوران سنتی، کافی شاپ، اسب های مختلف، آلاچیق گل، باغ گل، دیوارهای پنجره ای، تاب های مختلف، فضاهای سبز چمن، دیوارهای سفید و سیاه و شطرنجی، دیوار رپ خیابانی انگلیسی
ایتم های در حال احداث: کویر، مرداب، ریل قطار، جنگل بامبو، آتلیه بزرگ و مجهز، پیانو و میز بیلیارد
من خودم اگه با آتلیه باراد قرارداد ببندم، شاید برم همینجا واسه فیلمبرداری
من واقعا اصلا روم نمیشه جلو یه ملت با شوهرم ژست بگیرم منم روم بشه شوهرم نمیذارهBig Grin
نمیدونم میتونم لینک عکساشو تو این تاپیک بذارم یا نه؟

منم همینطورم.به قول تو اصلا روم نمیشه جلو یه ملت ژست عشقولانه بگیرمBig Grin

شاپرکی مرسی

باغش خیلی قشنگ بود.اما یه احساسی به من میگه گرونهSmile از قیمت هاش کسی خبر نداره؟؟؟؟

❤ 4 اردیبهشت هم اومد و رفت, شد بهترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگیمAngel خدایا شکرت ❤
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #164
دوستان ورودیش 150 هست
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، سپیده صبح
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #165
سلام دوستان
من واسه نامزديم رفتم پيش باراد
خيلي خيلي نگرانم از بابت فيلمم
مثلا دو دوربينه گرفته بودم اما خانومه فيلمبردار فقط نشسته بود و ميخورد
اقاي فيلم بردار هم كه ازش سوال كردم از تك تك مهمونها فيلم گرفتي يا نه بهم گفت تو مجلس مختلط همه تو فيلم هستن نيازي نيست
يعني چي اخه بايد تك تك ازهمه ميزها و مهمونها ميگرفت
به نظرم خيلي بي تجربه بودن
هيچ ارزوني بي حكمت نيستتتتت
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #166
آره نینوش جون اگه خصوصی بشه که خیلی عالیه باید ازشون بپرسم ممنون عزیزمNew1

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط ninoosh
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ عصر توسط نهال.)
ارسال: #167
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ عصر)shabnami نوشته است:  سلام دوستان
اقاي فيلم بردار هم كه ازش سوال كردم از تك تك مهمونها فيلم گرفتي يا نه بهم گفت تو مجلس مختلط همه تو فيلم هستن نيازي نيست

خوب عزیزم از اول میرفتی یه جای گرون !!!!
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ عصر توسط Aroose Maloos.)
ارسال: #168
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ صبح)shaparaki نوشته است:  عروس ملوس جون
ميشه عكساش يا سايتش رو بذاري؟
قيمتش چطوره؟
اين باغ با همون آنليه ويدا نيست ؟ جداست؟
دوست گلمون زحمت کشیدن لینکشو گذاشتن.اونجا یه کلیپ از باغ هم داره میتونی دانلود کنی ببینی.
من یکی دوماه پیش زنگ زدم اونجا گفت قیمتاشون از 1.500 شروع میشه به بالا.آره همون آتلیه س.آتلیه شونم دکور داره البته من تلفنی پرسیدم نرفتم ببینم.ولی خانمه خیلی آدم محترمی بود و با حوصله جواب میداد.میگفت اینجا مثل باغ های دیگه شلوغ پلوغ نیست کاملا آرامش داری.میگفت این پلی که توی باغ ما هست، هیچ جای دیگه نمیتونی پیدا کنی.اونجور که شیندم، 50 سال سابقه ی کار دارن.حالا من زیاد مطمئن نیستم کاراشون خوب باشه چون ندیدم ولی در اینکه باغشون خوشگله شکی نیس.اما اگه بتونی با خودش قرارداد ببندی، دیگه ورودی باغم نمیگیره.حالا من هم میرم بارادو میبینم هم میرم اونجا اما خب باراد به تالارم نزدیک تره.ولی آدم تا نره ببینه، راجع به هیچکدوم نمیتونه قضاوت کنه

(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ صبح)AfaMtiImaR نوشته است:  کسی میدونه ورودی باغ ویدا چقدره؟؟؟

سلام عزیزم به من گفت اگه باخودم قرارداد ببندی ورودی نمیگیریم ولی فککنم گفت 100 تومنه ورودیش مطمئن نیستم

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #169
من زنگیدم باراد اونم گفت هر باغی که خودمون بخوایم میبرتمون. حالا چه ویدا چه هر جای دیگه.

ورودی نریمان هم هنوز 50 تومنه.
نقل قول
 سپاس شده توسط fatiti ، shaparaki
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ عصر توسط Aroose Maloos.)
ارسال: #170
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ صبح)سپیده صبح نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ عصر)Aroose Maloos نوشته است:  

منم همینطورم.به قول تو اصلا روم نمیشه جلو یه ملت ژست عشقولانه بگیرمBig Grin

شاپرکی مرسی

باغش خیلی قشنگ بود.اما یه احساسی به من میگه گرونهSmile از قیمت هاش کسی خبر نداره؟؟؟؟
از 1.500 شروع میشه به بالا 50سال سابقه دارن

(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ عصر)shabnami نوشته است:  سلام دوستان

سلام عزیزم به غیر از تالار، فیلم خودتونو چه جوری گرفت؟ عکساتون چی؟ فیلمبرداری از آرایشگاه و گل فروشی و ...ژست و فیگورها هم خوب نبود؟

Angel
نقل قول