• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

استودیو باراد بابایی

۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #11
RE: استودیو باراد
بچه ها کار فیلم بردار خانمش خوب هست آخه من نمیخوام فیلم بردارم آقا باشه؟ مرسییییییییییی دوست جونا.

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #12
فیلمبردار خانم واسه مراسم ما که یه گلادیاتوری بود واسه خودش واقعا کم نزاشت کارشم خوب بود
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، ghazale71
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #13
والا من نمی دونم ملا ما همون غرب بود
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #14
ربه نظر من یکی از نقاط قوت این استودیود پرسنلش بود.که خیلی خوش برخورد و با حوصله بودن
نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ صبح توسط هانی جان.)
ارسال: #15
من آتلیه باراد رفتم برای دیدن کاراشون. راستش بنظر من کلیپ هاشون خیلی ریتم تندی داشت و جینگولک بازی هم خیلی داشت و در کل با سلیقه من جور نبود. فقط من از اون افکتی که داماد توی ماشین نشسته و سی دی رو پرت میکنه خوشم اومد[تصویر: 1657.gif] جالب بود. کیفیت کارشون خوبه ولی بنظر من تنها عیب بزرگی که داره اینه که نمونه آلبوم عکس باغ نداره!! و جیییینگوووووولگییییییییییههه[تصویر: 128fs4765852.gif]

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 33 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
درضمن لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #16
اونا همه سبکی کار میکنن ..... منم نمیگم چون اونجا قرارداد بستم دارم تعریف میکنم سلیقه اییه اما اگه باراد 10م یا همون 4 میلیون میگرفت الان اینجا ترکونده بود ......همه دنبالش بودن
اتفاقا منم سبک فشن نمیخواستم اما خیلی وقت گذاشته بودن
من خودم آتلیه های با پک 4یا 5 میلیون دیدم فیلمشون چیز خاصی نداشت فقط یه فیلمببرداریه ساده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، khofoloo ، سامانتا
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #17
(۱۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ صبح)هانی جان نوشته است:  من آتلیه باراد رفتم برای دیدن کاراشون. راستش بنظر من کلیپ هاشون خیلی ریتم تندی داشت و جینگولک بازی هم خیلی داشت و در کل با سلیقه من جور نبود. فقط من از اون افکتی که داماد توی ماشین نشسته و سی دی رو پرت میکنه خوشم اومد[تصویر: 1657.gif] جالب بود. کیفیت کارشون خوبه ولی بنظر من تنها عیب بزرگی که داره اینه که نمونه آلبوم عکس باغ نداره!! و جیییینگوووووولگییییییییییههه[تصویر: 128fs4765852.gif]
عزیزم فکر کنم خیلی وقت پیش رفتی تازگیا دوتا البوم جدید از باغ گذاشته که واقعا قشنگه و منحصر به فرد.خیلی عالیهههههههههههههNew1
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #18
ما دیروز رفتیم.3 تا آلبوم به ما نشون دادن.که یکیش عکسهای باغ بود
دورو بر 10 تا هم فیلم بهمون نشون دادنBig Grin
فیلمشون حالا چه کلاسیک چه فشن خیلی ریتمش تند بود.
کار عکسشون قشنگ بود.اما منم مشکلم فقط با فیلمشون بود.
من تو اکثر آتلیه ها که رفتم این که دسته گل پرت میکنن یا داماد میزنه به ی شاخه گل و آب میپاشه بود.فلسفه خاصی داره این کار Big Grin

پـــــــايــــــيــــــــز هــــــمــــان بــــــهـــــاريــــــســـــت کــــــه عــــــاشـــــق شـــــده اســـــت
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #19
(۱۴-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ صبح)neda .n.s نوشته است:  من دو هفته دیگه عروسیمه
اصلا نگران عکس و فیلمم نیستم
چون کار باراد رو پسندیدم و مطابق میلمه
نمی دونم چرا همه میگن جینگولک بازیه من که جینگول بازی توی فیلمش ندیدم
من که خیلی از فیلم و عکسم راضیم.مهم اینه که جوون و انعطاف پذیرن
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #20
(۱۷-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ صبح)نهال نوشته است:  منم دیروز اونجا بودم. من که فقط به خاطر قیمتش میخوام اونجارو بگیرم.

مبینا جون چه ساعتی اونجا بودی؟

عزیزم من بین 5 تا 6 اونجا بودم
Wink
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد