شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
از کجا بفهمم باردارم؟
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ صبح توسط Ashna.)
ارسال: #161
RE: از کجا بفهمم باردارم؟
نیکی، عزیزم قرص اگر به موقع و درست مصرف شه کافیه. نباید ااصلا فراموش شه فقط.
اما عزیزم اگر نخوام حرف پیش بزنم و بعد سرم بیاد، اگر چنین اتفاقی هم بیفته، نگهش نمی دارم. من واقعا توانایی مادر شدن رو حالا حالاها در خودم نمی بینم!!!

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط NiiiKiii
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #162
بچه ها من خودم نامزدم، هنوز به این مراحل نرسیدم اما یه سوال یکی از دوستام پرسیده گفتم شاید بتونین کمک کنین:
دوستم با شوهرش رابطه داشتن البته طبیعی پیش گیری کردن... طبق تقویم دوستم نزدیک تخمک ریزیش بوده 2تا قرص اورژانسی خورده... احتمالش هست ؟ عروسی نکرده هنوز دوستم داره دق میکنه..

آهای تویی که قراره در آینده همسر من بشی!......
هیچی دیگه! خوشا به سعادتت! دیگه از خدا چی میخوای؟؟
چیکار کردی که خدا اینقققدددر دوستت داره؟؟ کصااافطططط
کوفتت بشه!!! خدا شانس بده...والاااا...
مفت مفت خوشبخت شدی رفـت...
برو واسه بچه محلاتون تعریف کن...!!! 3 (12)
 سپاس شده توسط NiiiKiii
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #163
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ عصر)farnaz72 نوشته است:  کاش اول بي بي چک ميزدم
اخه روم نميشه با مامانم برم ازمايش تنهايي هم نميتونم برم
من عمرا اگه باردار باشم نگهش نميدارم هنوز بيست سالمم نيست اخه
رژيم سخت هم گرفتم واسه عروسيم امکان داره بخاطر اون رژيم پرپر نشده باشم؟ يه وقت بدنم ضعيف شده باشه و....
واي خداااا بچه نميخواااام
علي هنوز سربازيم نرفته...کي خرج بچه رو بده اخه!!!!
قبل از لکه بيني هم سينه هام به طرز عجيبي درد ميکرد
ترشحاتمم زياد شده جديدا...نميدونم ربطي داره يا نه..... گفتم بگم شايد ربط داشته باشه
نيکي الان چند ماهته؟

امكانش هست فرنازي جون . منم قبل عيد رژيم كانادايي گرفتم ، پ 5 روز عقب افتاد.

آتشی که نمى سوزاند ابراهیم را
دریایى که غرق نمی کند موسى را
و نهنگی که نمیخورد یونس را
و کودکی که برادرانش به چاه مى اندازند سر از خانه ی عزیز مصر درمی آورد

آیا هنوز هم نیاموختی
که اگر تمام عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و خدا نخواهد ،
نمی توانند
 سپاس شده توسط farnaz72 ، NiiiKiii
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #164
عزیزم باید بری یه آزمایشگاه تشخیص طبی پیدا کنی‌. بگی‌ می‌خوام آزمایش بارداری بدم.

هزینه ش فک کنم حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان بشه. البته اگه از بیبی چک استفاده کردی هم ضریب اطمینانش بالاست. مخصوصاً مارک خارجیش. قیمتش زیاد گرون نیست. شاید ۲ هزارتومن بشه.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنمSmiling

خدا جونم سلامتی‌ فرشته کوچولومو فقط از تو می‌خوام
 سپاس شده توسط farnaz72 ، NiiiKiii
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ عصر توسط NiiiKiii.)
ارسال: #165
فرناز جونم فک نکنم باردار باشی عزیزم. چون اینجوری که من خوندم و اگه اشتباه نکرده باشم تو فردای روزی که پاک شدی رابطه داشتی. پس ممکن نیست که باردار بشی. چون ت خ م ک گذاری حدودا حدودا 7 روز بعدش بوده! یعنی حدودا 14 روز بعد از پری! البته بازم اون حول و حوشش خطرییی هستا. اما ماله تو اصلا تو روزای خطرناکم نبوده که!
پس نگران نباش عزیزم. چیزی نیست. حتما حتما بخاطر این رژیمت و استرس و اینا عقب افتاده. من فک نمیکنم باردار باشی!
ولی حالا با همون بی بی چک یه امتحانی بکن. اگه بازم دیدی پری نشدی و دیگه خیلی نگرانی برو یه ازمایشم بده. هر ازمایشگاهی که بری ازت میگیرن.
فک کنم حدودا 20 تومن 17 18 تومن باشه. بگو ازمایش بارداری میخوام.بدون نسخه و اینا ازت میگیرن.
اخی عزیزم ایشالا که موفق باشید و شوهرتم یه کار خوب پیدا میکنه و چند سال دیگه یه نی نی هم میاری عزیزم.مرسی فدات شم. انقد مشکلات زیاده که ما هم توش موندیم گلم! با اینکه شوهرم کار میکنه و ..... خیلی مشکلات مالی زیاد شده. بعد تازه ما هم نمیخواستیم و جلوگیری هم کردم اما بازم حامله شدم! یهنی تو عمل انجام شده قرار گرفتیم . امیدوارم که مشکلات ما هم حل شه.
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ صبح)niloo.ferraa نوشته است:  بچه ها من خودم نامزدم، هنوز به این مراحل نرسیدم اما یه سوال یکی از دوستام پرسیده گفتم شاید بتونین کمک کنین:
دوستم با شوهرش رابطه داشتن البته طبیعی پیش گیری کردن... طبق تقویم دوستم نزدیک تخمک ریزیش بوده 2تا قرص اورژانسی خورده... احتمالش هست ؟ عروسی نکرده هنوز دوستم داره دق میکنه..

والا دوستم چون واسه خود من به شخصه اتفاق افتاده میگم. چون منم فک کنم رابطه ام تو روز ت خ م ک گذاریم بوده. و یکمی هم دیر قرص رو خوردم 20 ساعت بعد از رابطه(عروسی میخواستم برم از ترس اینکه حالم بد نشه نخوردم همون لحظه!) ولی خوردن قرصا هم فایده ای نکرده بود گویا تو همون 20 ساعت ل ق ا ح صورت گرفته بوده!
حالا باید دید چند وقته پری عقب افتاده؟ اگه خیلی شده بیشتر از یه هفته بپره یه ازمایش بده! منم تا دیدم دو هفته اینا پری نشدم رفتم از دادم که + شد. ولی قبلش بی بی چکم دو بار _ شده بود!

(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ صبح)Ashna نوشته است:  نیکی، عزیزم قرص اگر به موقع و درست مصرف شه کافیه. نباید ااصلا فراموش شه فقط.
اما عزیزم اگر نخوام حرف پیش بزنم و بعد سرم بیاد، اگر چنین اتفاقی هم بیفته، نگهش نمی دارم. من واقعا توانایی مادر شدن رو حالا حالاها در خودم نمی بینم!!!

اخی عزیزم.درکت میکنم. واقعا سخته.چون خودمم الان همین مشکلاتو دارم.ایشالا که هر موقع که تونستی و دوست داشتین بچه دار شین. New1 ولی قرص خیلی خوبه. من تا وقتی میخوردم خیالم راحت بود!

خدایا ما رو هیچوقت فراموش نکنAngel
 سپاس شده توسط niloo.ferraa ، farnaz72
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #166
مرسي عزيزم
انشاالله مشکلات شما هم حل بشه و يه ني ني خوشکل و باهوش و سالم بدنيا بياري گلم

دعا کنيد شوهرم دکترا قبول بشه
خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
 سپاس شده توسط NiiiKiii
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #167
سلام بچه ها .
من دو روزه پر....یو......دم عقب افتاده با اینکه من همیشه زودتر از موقعش میشدم و اصلا سابقه نداشتم که دیربشه.اصلا هم علایمی که گفتینو ندارم فقط پوستم خیلی غیرعادی شده یعنی ممکنه باردار باشم؟
میشه به سوالم جواب بدین؟دارم از استرس میمیرم عاشق بچم اما بدون برنامه ریزی نه.
راستی من با رژیم چند کیلو کم کردم ممکنه دلیلش این باشه؟اما اخه من فقط 3کیلو کم کردم

گاهی میتوان تمام زندگی را در آغوش گرفت اگــــــــــــــــــــــــــــــــــر تمام زندگی ات یکــــــــــــــــ نفــــــــــر باشدHeart
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #168
بچه ها بعد از خوردن قرص اضطراری چند روز بعد پریود میشن؟؟

من عااااااااااشق شوهر مهربوووووووووووونم هستم
*خدایا شکرت 12 تیر بهتریییییین روز زندگیم شد خوشحالترین عروس دنیا بودم*
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #169
فقط چندروز جلوتر از موقعش میشی من که اینطوری بودم

گاهی میتوان تمام زندگی را در آغوش گرفت اگــــــــــــــــــــــــــــــــــر تمام زندگی ات یکــــــــــــــــ نفــــــــــر باشدHeart
 سپاس شده توسط مهر1
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #170
اخه هنوز نشدم 5روز از خوردنش میگذره .

من عااااااااااشق شوهر مهربوووووووووووونم هستم
*خدایا شکرت 12 تیر بهتریییییین روز زندگیم شد خوشحالترین عروس دنیا بودم*
موضوع بسته شده