شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #551
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
سلام
دوست جونا من با نماز استغاثه فاطمه زهرا هر چی خواستم رو گرفتم.شما هم بگیرید.

دوستایی که خودشون یا شوشوهاشون تو کار خرید و فروش سهام هستن بهم پیام بدن.یه برنامه هایی دارم که با همکاری هم ایشالله سود خوبی کنیم.
برای اطلاعات تکمیلی به این پست مراجعه کنیدNew1
http://www.nowaroos.com/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D8%B2--8365
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط کاملیا ، یرحا ، farnoush
۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ عصر توسط jik jiku.)
ارسال: #552
سلام بچه ها 40 شب خوندن دعای مشلول خیلی جواب میده , و 133 با گفتن ذکر یا کاشف الکرب عن وجه الحسین ,اکشف کربی بحق اخیک الحسین
من از نماز امام زمان و دعای کمیل خیلی حاجت گرفتم ؛ یعنی معجزه بود. حتما حتما امتحان کنید و صبر داشته باشین.

بهترین حس زندگی و تجربه کردم.......

قشنگترین صدای دنیا......

مادر شدن زیباترین لحظه زندگیم بود.
 سپاس شده توسط کاملیا ، elani ، rozi.hamid ، Fatema414
۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #553
لا حول ولا قوه الا بالله

Heart
۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #554
برای پیداکردن گم شده ویاگریخته شده وامدن غایب وامثال ان دریک مجلس200باراین ایه رابخوانیددرخواب یابیداری منکشف میشودسوره حج ایه70

باب حاجاتى و عبّاس و سپهسالارى
چشم در راه بسوى تو سپاهى گاهى
چه شود با همه حسنى كه خدا داده ترا
عاشقت را برسانى برفاهى گاهى
آخر اى ماه بما هم نظرى داشته باش
گه و بيگاهى و گهگاهى و گاهى گاهى
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #555
من 14000 صلوات رو ختم کردم.. فردا هم میخوام نماز امام زمان رو بخونم... ایشالا که بر اورده بشه حاجتای خیر هممون.... آمین..

"لا حول و لا قوة إلا بالله" Heart
 سپاس شده توسط كاشوني . فاطمه
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ صبح
ارسال: #556
ابتدا 133 مرتبه صلوات بفرستید (اللهم صل على محمد و آل محمد) بعد 133 مرتبه : یا عباس یا عباس ... و بعد از آن دوباره 133 مرتبه (اللهم صل على محمد و آل محمد) و این عمل را هر روز انجام بدید تا حاجتتون برآورده بشه من امتحان کردم واقعا معجزه دیدم التماس دعا...

ب ی سری آدمای حـسـودم باید گفت: نـاراحـت نـشـو عـــزیــزم… تـو هم ی سری چـیـزاا داری ک من نـدارم؛ مـثــل "عــقــده"

خدایا ممنونم بابت خوشبختی و آرامشمLub
 سپاس شده توسط hannaneh ، قاصدک خاموش ، کاملیا ، s_sara_j7788 ، rozi.hamid
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ صبح
ارسال: #557
حدیث کسا رو 40 روز بخونید به مفهوم حدیث هم توجه داشته باشید
 سپاس شده توسط mohadeseh71
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #558
دعایی دیگر جهت بخت گشایی،چنانچه دختر خانمی هنوز شوهر نکرده باشه و یا خواستگاری هنوز برایشان نیامده و و یا آمده وهنوز کار به پایان نرسیده و به خانه بخت نرفته است به مدت چهل روز بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند

رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه)
انشاءالله به زودی به خانه بخت می رود.
تذکر: در زمان خاصی که نماز نمی خوانند از خواندن آیه مبارکه خودداری فرمائید،بعدازغسل باقیماندۀ چهل روز را بجا بیاور.
من اين دعا رو تازه شروع كردم واسم خواستگار پيدا ميشه .ولي بخاطر خستگي و بيماري بابام نيمه كاره موند يه كم اوضاعم بهتر شه بازم شروع ميكنم.
سوره واقعه رو هم هر شب قبل از خواب ميخونم براي عزيز شدن مجربه اينم نتيجشو دارم ميبينم .
 سپاس شده توسط jasmin ، baharak7
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #559

من اون روز رفته بودم امامزاده صالح یه خانومی بهم یه تسبیح داد گفت هفت روز با این تسبیح هر روز یه تسبیح صلوات بفرست یه تسبیح یا اباصالح المهدی ادرکنی بگو بعد اگه آرزوت برآورده شده هفت تا تسبیح بخر بین مردم پخش کن و بگو همین کار رو بکنن من درست فردای هفت روزم آرزوم برآورده شد خدا رو شکر
 سپاس شده توسط takpar ، Dante ، asmina ، mohadeseh71 ، ella ، hannaneh ، mamoosh
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ عصر توسط ترنم بهاری.)
ارسال: #560
از حضرت‌زین‌العابدین(ع) نقل شده به جعت دفع فقر و پریشانی در شب‌جمعه دورکعت نماز بجا آورند و در هر رکعت بعد از حمد هفتاد مرتبه سوره (الم نشرح) را خوانده و یازده‌مرتبه بخواند.

اَمْ عِنْدَهُمْ خَزَائِنُ رَحْمِه رَبَّکَ الْعَزیز الوَهَّابِ اَمْ لَهُمْ مُلْکُ السّمواتِ ‌وَالْأرْضِ وَ ما بَیْنَهُما فَلْیَرْ تَقُوا فِی الْاَسبابِ.

و بعد از فراغت از نماز هزار دفعه با خضوع و خشوع بگوید: (یاوهّاب)

آثار و بركات سوره سوره واقعه

1)رفع فقر و تنگدستی

هر كس سوره واقعه را هر شب بخواند هیچ تنگدستی و گرفتاری به او نمی رسد.رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم فرموده اند: سوره واقعه را به زنانتان یاد دهید زیرا آن سوره بی نیاز كننده است.5

در داستان جالبی درباره عبدالله بن مسعود آمده است: عبدالله بن مسعود صحابی بزرگوار رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم بیمار شد. خلیفه وقت ، عثمان بن عفان، به دیدار او رفت و ناراحت و نگرانی در چهره او دید از او پرسید: چرا ناراحتی و آه و ناله می کنی؟

گفت: گناهکارم. پرسید: چه می خواهی؟ گفت: رحمت خداوند را،

پرسید: آیا نیاز به پزشک داری؟ گفت: طبیب حقیقی مرا بیمار کرده است.

پرسید: آیا می خواهی کمک مالی به تو بکنم؟ گفت: آن زمان که نیاز داشتم ندادی و اکنون نیازی ندارم.

عثمان گفت: پول می دهم برای دخترانت باشد. ابن مسعود گفت: آنها نیازی ندارند. چون به ایشان گفته ام که همواره سوره وقعه را قرائت نمایند که هیچ گاه نیازمند نخواهند شد. 6
هر كس سوره واقعه را هر شب بخواند هیچ تنگدستی و گرفتاری به او نمی رسد.رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم فرموده اند: سوره واقعه را به زنانتان یاد دهید زیرا آن سوره بی نیاز كننده است

2) ایجاد بركت

پیامبر اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمودند: اگر سوره واقعه را بنویسند و در خانه بگذارند موجب افزایش خیر و بركت می شود و هر كس به قرائت آن مداومت ورزد، فقر از او برطرف می شود و در آن افزایش حفظ و توفیقات و وسعت در مال وجود دارد. 7

3) محبوبیت

امام صادق علیه السلام فرموده است: هر كس در هر شب جمعه سوره واقعه را قرائت كند، خداوند او را دوست دارد و او را محبوب همه مردم می گرداند و هرگز در دنیا ناراحتی، فقر و تنگدستی و آفتی از آفات دنیا به او نخواهد رسیدو از همراهان و رفیقان امیرالمؤمنین علیه السلام خواهد بود.و این سوره ویژه امیرالمومنین علی علیه السلام است و هیچ کس در آن شرکت ندارد. 8

4) آسانی مرگ و بخشش اموات

از امام صادق علیه السلام نقل شده است: سوره واقعه دارای منافع و بهره های زیادی است كه قابل شمارش نیست. از جمله فواید این سوره آن است كه اگر برای مرده ای خوانده شود، خداوند او را می امرزد و اگر برای كسی كه در حال احتضار و مرگ است بخواند، مرگ و خروج روحش به اذن خدا آسان می شود. 9

5) آسانی زایمان

به همراه داشتن نوشته سوره واقعه موجب آسانی زایمان می شود. 10
پیامبر اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمودند: اگر سوره واقعه را بنویسند و در خانه بگذارند موجب افزایش خیر و بركت می شود و هر كس به قرائت آن مداومت ورزد، فقر از او برطرف می شود و در آن افزایش حفظ و توفیقات و وسعت در مال وجود دارد

ختومات مجرب سوره واقعه

1)جهت برآورده شدن حاجات شرعی و ادای دین

40 شب، هر شب یك بار سوره «واقعه، مزمل، لیل، انشراح» را بخواند و بعد از تلاوت این سوره ها دعای زیر را بخواند. كه بسیار مجرب است:

«یا رازق السائلین، یا راحم المساكین، یا ولی المؤمنین، یا غیاث المستغیثین، یا ارحم الراحمین، صل علی محمد و آل محمد واكفنی حلالك عن حرامك و بطاعتك عن معصیتك و بفضلك عمّن سواك، یا اله العالمین و صلی الله محمد و آله اجمعین»11

2)جهت زیاد شدن رزق و روزی و وسعت معیشت

از شب شنبه شروع كند و هر شب 3 بار بخواند و استثنائاً در شب جمعه 8 بار بخواند و این عمل را 5 هفته اجرا كند و قبل از تلاوت هر بار این سوره این دعا را بخواند:

«اللهم ارزقنا رزقاً حلالاً طیّباً من غیرك استجب دعوتنا من غیر رد و اعوذ من الفضیحتین الفقر و الدّین و ادفع عنّی هذین بحق الامامین الحسن و الحسین علیهما السلام برحمتك یا ارحم الراحمین»

باب حاجاتى و عبّاس و سپهسالارى
چشم در راه بسوى تو سپاهى گاهى
چه شود با همه حسنى كه خدا داده ترا
عاشقت را برسانى برفاهى گاهى
آخر اى ماه بما هم نظرى داشته باش
گه و بيگاهى و گهگاهى و گاهى گاهى
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط فاطیما بانو ، کاملیا ، دختر پائیز ، sepidar
ارسال پاسخ