به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #471
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
(الا بذکر الله تطمین القلوب ) دل ارام گیرد با یاد خدا
صلوات
صدقه
آیه الکرسی
همه اینها باعث ارامش قلب میشه

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط farnoush ، ترنم بهاری ، hannaneh ، shaparak_7777 ، آبشار
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ صبح توسط farnoush.)
ارسال: #472

(۱۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ صبح)gole Mina نوشته است:  بچه ها یه نفر از خانوما گفته بودن 25 رمضان یه آیه ای رو بنویسید بذارید لای همون صفحه برای ازدواج.
الان هرچی میگردم اون پست رو پیدا نمیکنم میشه بگید کدوم آیه بود؟
ممنون

ماشالله انقدر اینجا پر از اسپمه با بدبختی پیداش کردمConfused

دوستان اين مورد خيلي سفارش شده و كسايي كه مجرد هستند اگر دوست دارند انجام بدن.
روز 25ام ماه رمضان اسم خودتون و ايه 49سوره ي شوري تا عقيما را نوشته و در همان صفحه از قران بگذاريد. ان شاالله كه خير و قسمتتون باشه جواب ميده.
لِلَّهِ مُلْکُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ يَخْلُقُ ما يَشاءُ يَهَبُ لِمَنْ يَشاءُ إِناثاً وَ يَهَبُ لِمَنْ يَشاءُ الذُّکُورَ 49أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُکْراناً وَ إِناثاً وَ يَجْعَلُ مَنْ يَشاءُ عَقيماً إِنَّهُ عَليمٌ قَدير ٌ50

ما مردمانی هستیم که به راحتی بهم؛

"دروغ میگوییم"

ولی بزرگترین معیارمون برای دوستی؛

"صداقته"
 سپاس شده توسط kiana1390 ، gole Mina ، ترنم بهاری ، samare ، hannaneh ، آبشار ، xSaMiRax ، yourfriend
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #473
سلام بچه ها
من همیشه از نادعلی کبیر حاجت میگیرم
همراه با دعای معراج
به شما هم پیشنهاد میکنم امتحان کنید

صلوات
خدا جونم بابت همه چیز متشکرمNew1
 سپاس شده توسط farnoush ، elani ، mona*m ، hannaneh ، سپیده جوون
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #474
Star RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
سلام بچه ها ؛ حلال مشکلات من از نوجوونی تا الان دعای " ناد علی" هستش من که خیلی بهش اعتقاد دارم

بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم
نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَرَمَیتَ مُنقَضی فی ظِللّ اللهِ وَیُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یامُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ اللهِ اَکبَرُاَنامِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَی وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إَِیاکَ نَستَعینُ یااَبالغَیثِ اَغِثنی یااَبَاالَحَسَنَین اَدرِکنی یاسَیفَ اللهُ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی یاحُجَّهَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیَّ یا قَهّارُتَقَهَّرتَ بِالقَهرِوَالقَهر ُفی قَهرِ قَهرکَ یاقَهارُ یاقاهِرَالعَدُوّ یاواِلیَ الوَلِیَّ یا مَظهَرَ العَجائِبِ یامُرتَضی عَلِیُّ رَمَیتَ مِن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَسَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَیرٌ بِالعَبادِوَاِلحُکُم اِلهٌ واحِدٌ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ اَدرِکنی یاغیاثَ المُستَغییَنِ یا دَلیلَ المُتَحیِّرِینَ یااَمانَ الخائِفینَ یامُعینَ المُتَوَکِلینَ یا رَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمَینَ بِرَحمَتِکَ وَصَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَالِهِ اَجمَعین وَ الحَمدُ اللهِ رَبِّ العالَمینَ

همیشه آخر هر چیز خوب میشه اگه نشد بدون هنوز آخرش نرسیده
 سپاس شده توسط shebreh ، elani ، farnoush ، آبشار ، دَنیریس ، mohadeseh71 ، سپیده جوون ، B@R@NE ، jovan
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #475
بله. من درباره نوشتن حاجت تو روز 25 ماه رمضان شنیدم. مامان یکی از دوستام و خود دوستم این کار رو انجام می دن، هر سال. دوستم می گفت که خیلی از خواسته هاشون این جوری برآورده شده. مثلا مامانش سه تا دختر داشت که هیچ کدومشون ازدواج نکرده بودند. یه پسر داشت که ازدواج کرده بود و مشکل مسکن و مسایل مادی داشت زندگیش رو به نابودی می کشوند و یه سری حاجت و خواسته دیگه هم داشت. همه رو نوشت. گذاشت لای قرآن. یسری از حاجتاش همون سال اول مستجاب شد. مثلا یکی از دختراش (دختر دومیه) ازدواج کرد و پسرش هم تونست خونه دار بشه. باز سال بعد دوباره نوشت گذاشت لای قرآن. الان دختر بزرگش که فکر کنم نزدیک چهل سال سن داشته باشه، داره ازدواج می کنه و پسرش هم یه کار خوب و متناسب با روحیه اش پیدا کرده.
من خودم هم پارسال این کار رو انجام دادم و یسری از خواسته هام دقیقا همون جور که خواسته بودم و نوشته بودم، مستجاب شد.
البته طبیعتا بعد از دعا کردن، آدم باید تمام تلاشش رو هم برای رسیدن به خواسته هاش انجام بده.
 سپاس شده توسط skyisup92 ، mohadeseh71 ، Setareh Soheil ، s.a.r.a ، pooh13 ، baharjan ، farnoush ، سپیده جوون ، MAAH ، yourfriend
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ عصر توسط ریحون.)
ارسال: #476
هر خواسته ای که دارید، بنویسید و بالای صفحه همون طور که نعیمه خانم گفت، آیه 49 و 50 سوره شوری ( از لله ملک السموات تا عقیما) رو بالاش بنویسید و بذارید لای قرآن. فرقی نمی کنه، کجای قرآن. همین الان با دوستم صحبت کردم. گفت که سال گذشته پنج تا خواسته (برای خودش و خانوادش) نوشته بوده و الان تقریبا سه تاش برآورده شده.
شاید با نیت هم کافی باشه. اما هم دوستم و مامانش که چند ساله این کار رو می کنن، می نویسن. من خودم هم نوشتم.
 سپاس شده توسط a_aroosha ، farnoush ، yourfriend
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #477
ببین من دو جور شنیدم. یکی این که برای ازدواج این آیه رو می نویسی، زیرش هم می نویسی فلانه بنت فلان. مثلا تو که اسمت تپله می نویسی، تپل بنت باباش Big Grin بعد می ذاری لای قرآن. جاش مهم نیست.

یکی هم که ما همیشه انجام می دیم این که این آیه رو بالای صفحه می نویسیم. بعد خواسته هامون رو زیرش می نویسیم. هر چی که می خوایم. بعد می ذاریمش لای قرآن. همین.
 سپاس شده توسط dordoone ، hania65 ، farnoush
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ عصر توسط Ordibeheshtiyam.)
ارسال: #478
هرکسی بخواهد نزد همه از شوهر گرفته تا مادرشوهر و خواهرشوهر و ... عزیز بشه
هر روز قبل از اینکه با کسی حرف بزند 600بار بسم الله الرحمن الرحیم بگید
برای مهر و محبت بین زوجین
آیه آخر سوره توبه را 30بار پس از نیمه شب جمعه بخوانید

15 اسفند عقدم بود*خیلی خوش گذشت
پیش به سوی عروسی New2
 سپاس شده توسط hannaneh ، کاملیا ، پانته آ 65 ، farnoush ، mamoosh ، elani ، سپیده جوون ، Setareh Soheil ، farzaneh_del
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #479
سلام
چون میگفتن برای نوشتن دعاساعتهای سعدونحس روبایددرنظرگرفت وخودمم فکرمیکردم شایددرست باشه ولی وقتی این مطلبوخوندم گفتم شایدبرای شماهم جالب باشه
بیان حضرت امام صادق علیه السلام درباره ساعات سعد و نحس

پرسش‌ مُفَضَّل‌ بن‌ عَمْرو دربارۀ ساعات‌ سَعْد و نَحْس‌
يكي‌ از شاگردان‌ جعفر صادق‌ «مفضّل‌ بن‌ عمرو» بود كه‌ آثاري‌ از دروس‌ جعفر صادق‌ را از خود باقي‌ گذاشته‌ است‌.
روزي‌ مفضَّل‌ بن‌ عمرو از استاد خود پرسيد: آيا ساعات‌ سعد و نحس‌ كه‌ طالع‌بينان‌ و منجّمان‌ تعيين‌ مي‌كنند صحّت‌ دارد؟!
جعفر صادق‌ گفت‌: هر چه‌ از جادوگري‌ باشد محكوم‌ به‌ بطلان‌ است‌ و خداوند سحر را نهي‌ كرده‌ است‌.
مفضَّل‌بن‌ عَمْرو گفت‌: ساعات‌ سعد و نحس‌ را بيشتر منجِّمان‌ تعيين‌ مي‌كنند و آنها جادوگر نيستند.
جعفر صادق‌ اظهار نمود: آن‌ قسمت‌ از علم‌ نجوم‌ كه‌ دعوي‌ مي‌كند كه‌ مي‌تواند ساعات‌ سعد و نحس‌ را تعيين‌ نمايد جادوگري‌ است‌، و مثل‌ ساير قسمتهاي‌ جادوگري‌ محكوم‌ به‌بطلان‌ مي‌باشد، و خداوند هر نوع‌ جادوگري‌ را نهي‌ كرده‌است‌.
مفضَّل‌ بن‌ عمرو پرسيد: پس‌ تمام‌ كساني‌ كه‌ از قديم‌ تا امروز عقيده‌ به‌ ساعات‌
سعد و نحس‌ داشته‌اند داراي‌ عقيده‌اي‌ باطل‌ بوده‌اند؟!
جعفر صادق‌ جواب‌ داد: بلي‌ اي‌ مفضَّل‌، امّا در زندگي‌ انسان‌ ساعات‌ مساعد و غير مساعد هست‌.
مفضَّل‌ بن‌ عمرو اظهار كرد اگر چنين‌ باشد چه‌ فرق‌ با ساعات‌ سعد و نحس‌ كه‌ منجمّان‌ تعيين‌ مي‌نمايند، مي‌كند؟!
جعفر صادق‌ جواب‌ داد: ساعات‌ سعد و نحس‌ كه‌ منجّمان‌ تعيين‌ مي‌كنند از روي‌ قواعد جادوگري‌ است‌. امَّا ساعات‌ مساعد و نامساعد كه‌ در انسان‌ هست‌ مربوط‌ به‌ مزاج‌ آدمي‌ مي‌باشد و ربطي‌ به‌ جادوگري‌ ندارد.
در هر كس‌ هر چند روز يكبار، و گاهي‌ در يك‌ شبانه‌ روز از لحاظ‌ مزاجي‌ وضع‌ مساعد يا غيرمساعد پيش‌ مي‌آيد و علَّتش‌ اين‌ است‌ كه‌ خون‌ و خلط‌ در وجود آدمي‌ همواره‌ به‌ يك‌ حال‌ نيست‌، و در ساعات‌ روز و شب‌ فرق‌ مي‌ نمايد، و بعضي‌ از اعضاي‌ دروني‌ بدن‌ در ساعات‌ روز و شب‌ كارهائي‌ را به‌ انجام‌ مي‌رسانند كه‌ متشابه‌ نمي‌باشد. و اين‌ موضوع‌ را در ازمنۀ قديم‌ مي‌دانستند و يكي‌ از كساني‌كه‌ به‌ اين‌ موضوع‌ پي‌ برد بُقراط‌ پزشك‌ بود، و او گفت‌: كبد در بدن‌ چندين‌ كار را به‌ انجام‌ مي‌رساند ولي‌ آن‌ كارها را در لحظۀ واحد به‌ انجام‌ نمي‌رساند، بلكه‌ به‌ انجام رسانيدن‌ هر كار از طرف‌ كبد موعدي‌ دارد. و اين‌ ترتيب‌ كه‌ از طرف‌ كبد براي‌ كارها داده‌ مي‌شود در وضع‌ مزاج‌ ما در چند روز و گاهي‌ در يك‌ شبانه‌ روز موثّر مي‌باشد.
براي‌ اين‌ كه‌ به‌ تو بگويم‌ كه‌ چگونه‌ ساعات‌ سعد و نحس‌ در وجود ما هست‌ نه‌ به‌ آن‌ شكل‌ كه‌ جادوگران‌ مي‌گويند خاطر نشانت‌ كرده‌ مي‌گويم‌ كه‌ در يك‌ شبانه‌ روز غلظت‌ خون‌ ما تا يك‌ خمس‌ و حتّي‌ يك‌ ربع‌ ممكن‌ است‌ فرق‌ بكند، به‌ اين‌ معني‌ كه‌ در بامداد كه‌ براي‌ نماز خواندن‌ از خواب‌ بيدار مي‌شويم‌ غلظت‌ خون‌ ما يك‌ خمس‌ و حتّي‌ يك‌ ربع‌ كمتر از زماني‌ باشد كه‌ بعد از كارهاي‌ روزانه‌ قصد داريم‌ كه‌ بخوابيم‌.
اين‌ موضوع‌ در حال‌ ما موثر مي‌شود و ما را گاهي‌ بی‌نشاط‌ يا كم‌نشاط‌ مي‌كند. در نتيجه‌ در يك‌ شبانه‌ روز هنگام‌ كمي‌ غلظت‌ خون‌ ممكن‌ است‌ نشاط‌ داشته‌ باشيم‌ و هنگام‌ فزوني‌ غلظت‌ خون‌ بي‌نشاط‌ شويم‌.
كساني‌ كه‌ دچار تنگي‌ نفس‌ هستند اگر داروي‌ درمان‌ تنگي‌ نفس‌ را در نيمۀ شب‌ بخورند اثرش‌ بيش‌ از آن‌ است‌ كه‌ همان‌ دارو را هنگام‌ روز به‌ مصرف‌ برسانند.
زيرا در شب‌ در وجود آنها كيفيّتي‌ ايجاد مي‌شود كه‌ اثر دارو را دو چندان‌ مي‌كند، براي‌ اين‌ گونه‌ اشخاص‌ نيمه‌ شب‌ براي‌ خوردن‌ دارو يك‌ ساعتِ سعد است‌ چون‌ كمك‌ موثر به‌ رفع‌ ناراحتي‌ ناشي‌ از تنگي‌ نفس‌ مي‌كند، و گرچه‌ با خوردن‌ يك‌ دارو در نيمۀ شب‌ تنگي‌ نفس‌ درمان‌ نمي‌پذيرد، اما ناراحتي‌ در موقع‌ شب‌ از بين‌ مي‌رود و آن‌ كس‌ كه‌ مبتلا به‌ تنگي‌ نفس‌ مي‌باشد مي‌تواند بخوابد.
بعضي‌ از غذاهائي‌ كه‌ ما مي‌خوريم‌ براي‌ ما سعد است‌ و بعضي‌ ديگر نحس‌. غذاهائي‌ كه‌ ما را بعد از خوردن‌ كسل‌ و سنگين‌ نمي‌كند، و مانع‌ از كار ما نمي‌گردد و بعد از خوردن‌ آنها احساس‌ قوّت‌ و هم‌ سبكي‌ مي‌كنيم‌ غذاهائي‌ است‌ كه‌ مي‌توان‌ گفت‌ سعد است‌.
اما غذاهائي‌ كه‌ بعد از خوردن‌ ما را سنگين‌ و كسل‌ مي‌كند به‌ طوري‌ كه‌ نمي‌توانيم‌ كار كنيم‌، اغذيۀ نحس‌ مي‌باشد. چون‌ در ما آثار منفي‌ به‌ وجود مي‌آورد.
چنين‌ است‌ اي‌ مفضَّل‌ مسألۀ سعد و نحس‌ در زندگي‌ ما، و در خارج‌ از حدود مسائل‌ مربوط‌ به‌ مزاج‌ ما سعد و نحس‌ وجود ندارد.

« خداوندا! تویی تو، و امید به غیر تو به نومیدی بدل شود، و آرزومندی به غیرت به نتیجه و مقصود نرسد ، تکیه گاه آن که تکیه گاهی ندارد، من جز تو تکیه گاهی ندارم ، در کارم فرج و گشایشی قرار ده و مرا از جایی که گمان ندارم و گمان دارم روزی ده».
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط angelmaryam ، samare ، a_aroosha ، سپیده جوون
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #480
اگر دختر خانمی هنوز شوهر نکرده باشه و یا خواستگاری هنوز برایشان نیامده و و یا آمده وهنوز کار به پایان نرسیده و به خانه بخت نرفته است :

به مدت یکماه بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند

رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه)

انشاءالله به زودی به خانه بخت می رود.

سال94= سال رسیدن به آرزوهام
میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستید
پیداکردن شریک زندگیم خیلی زووووووووووود.................Angel
 سپاس شده توسط آبشار ، elani ، کاملیا ، shebreh ، topol ، قاصدک خاموش ، Mar-yaM ، baharak7 ، farnoush
ارسال پاسخ