شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر توسط valeh.)
ارسال: #471
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
بچه های ی سری اعمال ک واسه ازدواجه میذارم.

1.هرکس سوره طه را نوشته بشوید و اب انرا بر صورت خود بریزد ازدواجش اسان میشود( امام صادق )

2.همرا داشتن سوره طه

3.امام صادق: زنی ک مجردیش طولانی شده اگر سوره طه را بنویسد با اب گرم ان حمام کند از اوخواستگاری میشود و ازدواجش اسان میشود

4: چهار هفته متوالی در روزجمعه یک ساعت مانده ب اذان ظهر نمازحضرت زهرا ک درمفاتیح هست رابخواند.(ایه الله محمدعلی روحانی درتوصیه به جوانان برای ازدواج)
( اگر بخاطر پریودی بینش وقفه افتاد اشکال نداره بعدازپریودی ادامش بدید )

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط mariii ، farnoush ، samare ، takpar ، baharak7
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #472
دوستای گلم ذکر یونسیه «لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین» خیلی خوبه

آرامش در راه است ...
خدا جون ممنونتم ...
 سپاس شده توسط farnoush ، valeh ، ترنم بهاری ، hannaneh ، layali
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #473
(الا بذکر الله تطمین القلوب ) دل ارام گیرد با یاد خدا
صلوات
صدقه
آیه الکرسی
همه اینها باعث ارامش قلب میشه

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
 سپاس شده توسط farnoush ، ترنم بهاری ، hannaneh ، shaparak_7777 ، آبشار
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ صبح توسط farnoush.)
ارسال: #474

(۱۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ صبح)gole Mina نوشته است:  بچه ها یه نفر از خانوما گفته بودن 25 رمضان یه آیه ای رو بنویسید بذارید لای همون صفحه برای ازدواج.
الان هرچی میگردم اون پست رو پیدا نمیکنم میشه بگید کدوم آیه بود؟
ممنون

ماشالله انقدر اینجا پر از اسپمه با بدبختی پیداش کردمConfused

دوستان اين مورد خيلي سفارش شده و كسايي كه مجرد هستند اگر دوست دارند انجام بدن.
روز 25ام ماه رمضان اسم خودتون و ايه 49سوره ي شوري تا عقيما را نوشته و در همان صفحه از قران بگذاريد. ان شاالله كه خير و قسمتتون باشه جواب ميده.
لِلَّهِ مُلْکُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ يَخْلُقُ ما يَشاءُ يَهَبُ لِمَنْ يَشاءُ إِناثاً وَ يَهَبُ لِمَنْ يَشاءُ الذُّکُورَ 49أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُکْراناً وَ إِناثاً وَ يَجْعَلُ مَنْ يَشاءُ عَقيماً إِنَّهُ عَليمٌ قَدير ٌ50

ما مردمانی هستیم که به راحتی بهم؛

"دروغ میگوییم"

ولی بزرگترین معیارمون برای دوستی؛

"صداقته"
 سپاس شده توسط kiana1390 ، gole Mina ، ترنم بهاری ، samare ، hannaneh ، آبشار ، xSaMiRax ، yourfriend
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #475
سلام بچه ها
من همیشه از نادعلی کبیر حاجت میگیرم
همراه با دعای معراج
به شما هم پیشنهاد میکنم امتحان کنید

صلوات
خدا جونم بابت همه چیز متشکرمNew1
 سپاس شده توسط farnoush ، elani ، mona*m ، hannaneh ، سپیده جوون
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #476
Star RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
سلام بچه ها ؛ حلال مشکلات من از نوجوونی تا الان دعای " ناد علی" هستش من که خیلی بهش اعتقاد دارم

بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم
نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَرَمَیتَ مُنقَضی فی ظِللّ اللهِ وَیُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یامُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ اللهِ اَکبَرُاَنامِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَی وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إَِیاکَ نَستَعینُ یااَبالغَیثِ اَغِثنی یااَبَاالَحَسَنَین اَدرِکنی یاسَیفَ اللهُ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی یاحُجَّهَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیَّ یا قَهّارُتَقَهَّرتَ بِالقَهرِوَالقَهر ُفی قَهرِ قَهرکَ یاقَهارُ یاقاهِرَالعَدُوّ یاواِلیَ الوَلِیَّ یا مَظهَرَ العَجائِبِ یامُرتَضی عَلِیُّ رَمَیتَ مِن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَسَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَیرٌ بِالعَبادِوَاِلحُکُم اِلهٌ واحِدٌ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ اَدرِکنی یاغیاثَ المُستَغییَنِ یا دَلیلَ المُتَحیِّرِینَ یااَمانَ الخائِفینَ یامُعینَ المُتَوَکِلینَ یا رَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمَینَ بِرَحمَتِکَ وَصَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَالِهِ اَجمَعین وَ الحَمدُ اللهِ رَبِّ العالَمینَ

همیشه آخر هر چیز خوب میشه اگه نشد بدون هنوز آخرش نرسیده
 سپاس شده توسط shebreh ، elani ، farnoush ، آبشار ، دَنیریس ، mohadeseh71 ، سپیده جوون ، B@R@NE ، jovan
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #477
بله. من درباره نوشتن حاجت تو روز 25 ماه رمضان شنیدم. مامان یکی از دوستام و خود دوستم این کار رو انجام می دن، هر سال. دوستم می گفت که خیلی از خواسته هاشون این جوری برآورده شده. مثلا مامانش سه تا دختر داشت که هیچ کدومشون ازدواج نکرده بودند. یه پسر داشت که ازدواج کرده بود و مشکل مسکن و مسایل مادی داشت زندگیش رو به نابودی می کشوند و یه سری حاجت و خواسته دیگه هم داشت. همه رو نوشت. گذاشت لای قرآن. یسری از حاجتاش همون سال اول مستجاب شد. مثلا یکی از دختراش (دختر دومیه) ازدواج کرد و پسرش هم تونست خونه دار بشه. باز سال بعد دوباره نوشت گذاشت لای قرآن. الان دختر بزرگش که فکر کنم نزدیک چهل سال سن داشته باشه، داره ازدواج می کنه و پسرش هم یه کار خوب و متناسب با روحیه اش پیدا کرده.
من خودم هم پارسال این کار رو انجام دادم و یسری از خواسته هام دقیقا همون جور که خواسته بودم و نوشته بودم، مستجاب شد.
البته طبیعتا بعد از دعا کردن، آدم باید تمام تلاشش رو هم برای رسیدن به خواسته هاش انجام بده.

وقتی میایی، قشنگترین پیرهنتو تنت کن! New2
 سپاس شده توسط skyisup92 ، mohadeseh71 ، Setareh Soheil ، s.a.r.a ، pooh13 ، baharjan ، farnoush ، سپیده جوون ، MAAH ، yourfriend
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ عصر توسط ریحون.)
ارسال: #478
هر خواسته ای که دارید، بنویسید و بالای صفحه همون طور که نعیمه خانم گفت، آیه 49 و 50 سوره شوری ( از لله ملک السموات تا عقیما) رو بالاش بنویسید و بذارید لای قرآن. فرقی نمی کنه، کجای قرآن. همین الان با دوستم صحبت کردم. گفت که سال گذشته پنج تا خواسته (برای خودش و خانوادش) نوشته بوده و الان تقریبا سه تاش برآورده شده.
شاید با نیت هم کافی باشه. اما هم دوستم و مامانش که چند ساله این کار رو می کنن، می نویسن. من خودم هم نوشتم.

سپاس شده توسط a_aroosha ، farnoush ، yourfriend
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #479
ببین من دو جور شنیدم. یکی این که برای ازدواج این آیه رو می نویسی، زیرش هم می نویسی فلانه بنت فلان. مثلا تو که اسمت تپله می نویسی، تپل بنت باباش Big Grin بعد می ذاری لای قرآن. جاش مهم نیست.

یکی هم که ما همیشه انجام می دیم این که این آیه رو بالای صفحه می نویسیم. بعد خواسته هامون رو زیرش می نویسیم. هر چی که می خوایم. بعد می ذاریمش لای قرآن. همین.

سپاس شده توسط dordoone ، hania65 ، farnoush
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ عصر توسط Ordibeheshtiyam.)
ارسال: #480
هرکسی بخواهد نزد همه از شوهر گرفته تا مادرشوهر و خواهرشوهر و ... عزیز بشه
هر روز قبل از اینکه با کسی حرف بزند 600بار بسم الله الرحمن الرحیم بگید
برای مهر و محبت بین زوجین
آیه آخر سوره توبه را 30بار پس از نیمه شب جمعه بخوانید

15 اسفند عقدم بود*خیلی خوش گذشت
پیش به سوی عروسی New2
 سپاس شده توسط hannaneh ، کاملیا ، پانته آ 65 ، farnoush ، mamoosh ، elani ، سپیده جوون ، Setareh Soheil ، farzaneh_del
ارسال پاسخ