شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
۲۷-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ عصر توسط نازدونه.)
ارسال: #411
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
بچه هایی که به دنبال باز شدن بخت کسی تو اطرافیانشون هستن میتونن 40 روز سوره احزاب رو بخونن خیلی تاثیر داره

مامانم برای دختر دوستشون که سنشون بالا بود نذر 40 روزه میکنن و هرشب قبل اذون مغرب میخوندن الان هنوز 40 روز نشده دختر دوستشون چندروز دیگه بله برونشونه با کسی که شرایط مطلوب و مورد نظرشونو داره
بچه ها کسی ذکری میدونی برای سریع انجام شدن کارا و بازشدن گره
چون من کاری رو که میخوام انجام بدم خیلی سخت جلو میره و طول میکشه و همش یه مشکلی توش پیش میاد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط rahai ، farnoush ، ریحون ، shaparak_7777 ، کاملیا ، قاصدک .. ، shebreh ، رها شایسته ، sevin 1994 ، baharak7 ، barun
۲۸-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #412
داشتم این پیج رو میخوندم یاد ختمی افتادم که میگن خیلی مشکل گشاست برای دختران دم بخت خیلیا حاجت روا شدن و رفتن سر زندگشون...

چهارده هزار تا امن یجیب رو بگی وقتی این ذکر تموم شد 9 هفته روز 4شنبه نماز امام جواد (ع) رو بخونید ختم تموم نشده مشکل ازدواجتون حل میشه انشااله ...

برای من و اجیمم دعا کنید مهربونا...

این دل ناآرام چقدر خسته ام میکند...!!!
 سپاس شده توسط topol ، shebreh ، asmina ، رها شایسته ، دختر پائیز ، نارینه ، farnoush ، notiktak ، shaparak_7777 ، قاصدک .. ، ریحون ، sevin 1994 ، baharak7 ، MAAH ، h@sti
۲۸-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #413
هر شب یه بار تا 40 شب سوره یاسین بخونید خیلی حاجت میده من نتیجه گرفتم.ولی دقت کنید نباید بینش فاصله بیافته.چون دوباره باید از اول بخونید.

بالاخره منم علوس شدمAngel.خدا رو شکر همه چی خوب تموم شد
به من خیلی خیلی خوش گذشت .فقط خیلی زود گذشت خیلییی
 سپاس شده توسط asmina ، رها شایسته ، دختر پائیز ، mohadeseh71 ، نارینه ، farnoush ، کاملیا ، notiktak ، shaparak_7777 ، دختر ایرونی ، sevin 1994 ، baharak7
۲۸-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ صبح توسط mahtaab.)
ارسال: #414
این ذکرو دوست مامانم براش اسمس کرد و گفت که معجزه می‌کنه. مامانمم خوند و سر یه هفته حاجت گرفت!!!!
گفتم برای شما هم بذارم. خودمم امروز دو سری خوندمش.
بسم الله الرحمن الرحیم
هو الفرد الحی و القیوم حکم عدل قدوس ایاک نعبد و ایاک نستعین رب صلی علی محمد و آل محمد و شیعه

19 مرتبه
ببخشید اسمسشم اعراب نداشت و منم نمی‌تونستم اعراب بذارم. توکل بر خدا خوندم.

خدا رو شکر به خاطر همه خوبی‌هاش و بیشتر واسه اینکه خانوم خونه خودم شدم.
یه عالمه آرزوی خوب و انرژی مثبت برای همه به خصوص نامزدا و مجردا... Heart
 سپاس شده توسط رها شایسته ، دختر پائیز ، farnoush ، mattina ، golnar ، کاملیا ، notiktak ، shaparak_7777 ، نازدونه ، bita12 ، دختر ایرونی ، baharak7
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #415
(۲۶-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ عصر)دختر ایرونی نوشته است:  بچه ها من یه مشکلی دارم که از نظر خودم غیر قابل حله ، فقط معجزه میتونه درستش کنه

بگین چیکار کنم؟
و برام دعا کنید لطفا

عزیزم شبهای رمضان بخصوص شبهای قدر رو از دست نده... کارهایی رو که برای خودم معجزه کرده رو برات میگم...
نماز شب حتی اگه به اندازه نماز یک رکعتی وتر باشه اما بهترش شفع و وتر با همه...
دعای کمیل قبل ازنماز شب و توجه به معنی فوق العاده زیبای آن
نماز امام زمان(عج) در شب جمعه
نماز استغاثه به حضرت زهرا (س)
New1
ذر تمام اینها اصل بر اینه که ارتباطت رو با خدا قوی کنی ...خیلیا بودن با ذکر چند صلوات به مرادشون رسیدند چون به خدا خیلی اعتماد داشتند و میدونستند دست خالی بر نمیگردند.New1

عیشم مدام است از لعل دلخواه
کارم به کام است الحمدالله
 سپاس شده توسط farnoush ، topol ، khatere h ، valeh ، shaparak_7777 ، نازدونه ، مینااا ، " باران " ، bita12 ، saghar.
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ عصر توسط miss star.)
ارسال: #416
بچه ها من خودم این نذر و دوبار نیت کردم و ادا کردم و هر دوبارم قبل از تموم شدن نذرم دعام مستجاب شد..........دومیش همین امروز بوددددد

طی 11 روز بعد از نمار صبح 11 بار سوره مزمل را خواندید بعد از آن ، به تعداد 11 بار این دعا را بخوانید .
يا مُسَبِّبُ سَبِّب يا مُفَتِّحُ فَتِّح يا مُفَرِّجُ فَرِّج يامُدَبِّرُ دَبِّر يا مُسَهِّلُ سَهِّل يا مُيَسِّرُ يَسِّر يا مُتَمِّمُ تَمِّم بِرحمتك يا ارحم الراحمين

واقعا عالیهههههههههههههههههههههه
(۲۶-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ عصر)دختر ایرونی نوشته است:  بچه ها من یه مشکلی دارم که از نظر خودم غیر قابل حله ، فقط معجزه میتونه درستش کنه

بگین چیکار کنم؟
و برام دعا کنید لطفا

مشکل منم فقط با معجزه قابل حل شدن بود...........دعاای که گفتم عالیههههههه

دوبار معجزه دیدم به خدااااااااااااااا
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، ریحون ، " باران " ، rahai ، valeh ، کاملیا ، ترانه زندگی ، baharak7
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #417
دعا برای بازگشت کسی که رفته:
یا خیرَ إلهٍ ائتِني بروحٍ منکَ و فرّج مِن عندَک
یا مَن لایعلمُ کیفَ هو إلا هو
یا مَن سدَّ الهواءَ بالسماءِ و کبسَ الأرضَ علی الماءِ و اختارَ لنفسهِ أحسنَ الأسماء، ائتني بروحٍ منکَ و فرّج مِن عندک

این دعای حضرت یعقوب بود که برای بازگشت پسرش حضرت یوسف خوند و خداوند دعای او را مستجاب کرد. تعداد و روز نداره. هر وقت به یادش افتادی این دعا رو با اعتقاد بخونید.
دعا کنید اما نتیجه رو به خدا واگذار کنید. صلاحتون رو از خدا بخواهید و به خدا اطمینان کنید.

وقتی میایی، قشنگترین پیرهنتو تنت کن! New2
 سپاس شده توسط topol ، فاطمه ح ، farnoush
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #418
(۲۹-تير-۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ عصر)valeh نوشته است:  مهرانه جون توی امضام نوشتم!
دیشب سرسجاده بودم که حرفای دکترشو فهمیدم...

برای شفای هر مریضی دو رکعت نماز حاجت توسل به حضرت جواد الائمه بخواند و بعداً یکصد و چهل و شش مرتبه بگوید:
(ما شاءَاللهُ لا حَوْلَ وَ لا قُوّهَ اِلاّ بِالله) اگر در ساعتی که منسوب به آ‌ن حضرت است باشد بسیار مفید و ساعت آن را از نماز عصر تا دو ساعت بعد از آن تشخیص داده‌اند که مورد استجابت است.

من در نت، داستان یکی از بچه ها رو خودندم که برای پدرش این نماز رو خونده بود. پدرشون مبتلا به تومور مغزی بودند. صبح این نماز رو می خونن. فکر می کنم دسته جمعی. ینی چند نفری جمع می شن، این نماز رو با هم می خونن. نوشته بود که معجزه شده بود و روز بعد عکس مغز پدرشون دیگه هیچ توموری رو نشون نداده بود.
توکل کن به خدا و به امام محمد جواد توسل کن
من خودم هم تا به حال چندین بار از محمد جواد حاجت گرفتم

وقتی میایی، قشنگترین پیرهنتو تنت کن! New2
 سپاس شده توسط notiktak ، farnoush ، valeh
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #419
واله جان شوکه شدم وقتی امضاتو خوندم... عزیزم نماز شب و تمام چیزایی که نوشتم معجزه میکنه و اینک حدیث داریم 70 حمد خوندن به مریض معجزه میکنه...الهی که خدا همسرت رو شفای عاجل بده

عیشم مدام است از لعل دلخواه
کارم به کام است الحمدالله
 سپاس شده توسط " باران " ، valeh ، farnoush
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ عصر توسط leilinnn.)
ارسال: #420
(۲۹-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ عصر)valeh نوشته است:  
(۲۹-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر)ترنم بهاری نوشته است:  سلام
واله جان میگن دعای مقاتل سلیمان(اگه اسمشودرست گفته باشم)توی مفاتیح هست میگن خیلی خوبه یه خانومه میگفت یکی ازاشناهاشون رفته بودتوی کمابعداینادورهم جمع میشن وفکرکنم 100باراین دعاروباهم میخونن پسره تافرداش به هوش میاد ودیگه حالش خوب میشه
انشالله به حرمت فاطمه زهرابه زودی زودحال همسرت خوب بشه وبیای خبرسلامتیشوبهمون بدی انشالله خدابهتون شادی وخوشبختی عطاکنه...

اینم خوندم عزیزم
اگه کمابود امیدم بیشترازاین بود...

واله جان یه هفته بعد از نماز صبح بدون اینکه با کسی صحبت کنی بالافاصله 100 تا قل هو الله احد بخون
این روزها کسی دست خالی برنمیگرده ان شا الله خدا عزیزتو بهت ببخشه
نذر 124000 صلوات هم رد خور نداره
تقسیم کن بین دوستان و حتی بچه های نوعروس ان شا الله حاجت میگیری

خدایا شکرت شکرت شکرت خیلی کمکم کردی
خدا خیر بده پایه گذارای نو عروس رو وگرنه من از کجا آرایشگاه با قیمت مناسب پیدا میکردم؟

---------------------------
همیشه از بنده خدا خواستی یه بار از ته دلت از خدا بخواه
خدا جونمون میگه: آیا من برای بنده ام کافی نیستم
Heart
[size=medium][/size]
 سپاس شده توسط rahai ، valeh ، farnoush
ارسال پاسخ