شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ عصر توسط skyisup92.)
ارسال: #381
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
دوستان اين مورد خيلي سفارش شده و كسايي كه مجرد هستند اگر دوست دارند انجام بدن.
روز 25ام ماه رمضان اسم خودتون و ايه 49سوره ي شوري تا عقيما را نوشته و در همان صفحه از قران بگذاريد. ان شاالله كه خير و قسمتتون باشه جواب ميده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط aylar-aylar ، shebreh ، neda khanom ، " باران " ، farnoush ، masi37 ، topol ، آبشار ، gole sorkh ، elani
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #382
من همیشه نذر 786تا ختم بسم الله میکنم و همیشه هم به لطف خدا رسیدم به مرادم
و یکی هم نذر نون و پنیر سبزی یا یه کیسه نمک برای امام زاده صالح میکنم غیر ممکنه رد خور نداره

خدایا شکرت 18 مهـــــــر همه چی عالییییییییییییییییی عالییی
آرایشگاه گل ارا محشر بود یک یک بود
تالار ارمادا عالی بود
لباس عروسمم بینظیر بود همه خوششون اومده بود
 سپاس شده توسط farnoush
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #383
(۲۰-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ عصر)leilinnn نوشته است:  بچه ها کسی دعایی واسه پیدا کردن کار سراغ داره . خیلی محتاجم به کار

سوره یوسف رو روی کاغذ بنویس، توی شب از خونه برو بیرون، توی شکاف یک دیوار کاغذ رو پنهان کن و موقع برگشت پشت سر خودتو نگاه نکن بعد از سه روز برای شما شغلی پیدا میشه بارها تجربه شده
اما مسئله اینه که پیدا کردن شکاف تو دیوار این روزا خیلی سخته!!!!

21 اردیبهشت: یک شب زیبای بهاری...
 سپاس شده توسط m.vadi ، farnoush ، shaparak_7777 ، shebreh
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #384
(۲۱-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ عصر)نگین شیرازی نوشته است:  بچه ها یه 12 رکعت ناز بود هدیه به امام علی که 11 روز میخوندیم
کسی بلده اینو؟
والا شاه صنم جون خسته شدیم خوب چقد صبر بدیم ما فرقمون با بقیه چیه؟
ما هم دلمون همدم میخواد وقتی به طور عادی قسمت نمیشه مجبوریم دست به دامن خدا بشیم

فک کنم منظورت این نماز باشه عزیزم:

11 روز دو رکعت نماز هدیه به امام علی می خونیم بعدش 100تا صلوات و 1000تا یا علی می گیم. تا 11 روز این نماز و ذکرها رو می خونیم. بعد یه نماز که انگار 12مین نمازه امانت نگه می داری و وقتی حاجتت برآورده شد اون نماز رو می خونی با صلوات و یاعلی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

میبینم که توام همدرد منی عزیزمNew1...واقعا وقتی جور نمیشه مجبوریم از خدا بخایم خوCool

بارانی ات را بپوش و در آغوشم بگیر ...

ابر ، ابر گریه دارم ... !!!
 سپاس شده توسط topol ، نگین شیرازی ، farnoush
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ عصر توسط valeh.)
ارسال: #385
بچه ها ختم 40 روزه یس چیه؟؟
منکه یه جاخوندم 10 روز بعدازنمازصبح یس بایدبخونیم! 40روزش چطوریه؟
یه ختم حمد هم هست که 2هفته باید خونده بشه.
برای برآمدن حاجت 2هفته روزی100 بار به این نحو خوانده شود:
بعدازنمازصبح21بار
بعدازنمازظهر22بار
بعدازنمازعصر23بار
بعدازنمازمغرب24 بار
وبعدازنماز عشا10 بار. جمعش میشه 100بار.

شروعش هم از روز پنجشنبه باشه. ونوشته اگردرهفته اول حاجت نگرفت درهفته دوم میگیرد انشالله.

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
 سپاس شده توسط قاصدک .. ، shebreh ، topol ، farnoush
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #386
یه چیزی که من خیلی ازش حاجت گرفتم صلوات برای سلامتی امام زمانهHeart. البته بیشتر برای حاجتای کوچیک مثلا یه اتفاقی قرار بوده یه روز بیفته صبح صدتا میخوندم همونجوری پیش میرفته که میخوام.
یکی دیگم نذر برای امامزاده ها که از اینم خیلی جواب گرفتم.
واینکه اگه یه موقع واقعا دلتون شکست بدونین حتما خدا حاجتتونو میده. یعنی وقتی واقعا از ته دلتون با خدا حرف بزنین. از ته دلتون بگید خسته شدین با تمام وجودتون از خدا بخواید حتی اگه اون لحظه هیچ دعایی هم نخونید و فقط با خودش حرف بزنید مطمئن باشید جواب می گیرید.

اللهم عجل لولیک الفرجHeart
 سپاس شده توسط farnoush ، shaparak_7777 ، shebreh ، ala ، fati asali ، elani
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ عصر توسط shebreh.)
ارسال: #387
(۲۱-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ عصر)valeh نوشته است:  بچه ها ختم 40 روزه یس چیه؟؟
منکه یه جاخوندم 10 روز بعدازنمازصبح یس بایدبخونیم! 40روزش چطوریه؟

عزیزم...40 روز،روزی 1 دونه سوره یس میخونی...این میشه ختم سوره یس

ختم سوره حشر رو حتما باید شب بخونیم؟؟؟

بارانی ات را بپوش و در آغوشم بگیر ...

ابر ، ابر گریه دارم ... !!!
 سپاس شده توسط valeh
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #388
دوستان.
من قرآن نذر می کنم.
یعنی میگم خدایا من جزء 1 رو می خونم. اگه صلاحه حاجتمو بده...
حاجت میده عجیب...
التماس دعا.

تالحظه شکست بخدا ایمان داشته باش
خواهی دیدکه آن لحظه هرگزنخواهد رسید.
خدایا به امید خودت...
Heart
 سپاس شده توسط hannaneh ، fati asali ، m.vadi ، شادگل ، farnoush ، كاشوني . فاطمه
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #389
بچه ها ختم بسم الله خیلی جواب میده
 سپاس شده توسط ala ، hannaneh ، farnoush ، كاشوني . فاطمه
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ صبح توسط setia.)
ارسال: #390
این دعا برای رفع مشکلات از ختوم مجربه است و طریق ختم آن این است که در اول اذان صبح

غسل کند ( و وضو گرفته ) نماز صبح بخواند سپس بلافاصله دو رکعت نماز حاجت بخواند و یک مرتبه

این دعا را نیز بخواند روز دوم نیز دو مرتبه تا روز چهاردهم که روز شنبه است چهارده مرتبه قرائت کند

سپس حاجت خود را طلب نماید و اگر تا ۲۱ روز یا ۴۱ روز ادامه دهد خیلی بهتر است و شرایط دعا از

طهارت سه گانه لباس و بدن و مکان تا طهارت قلب که دوری از غیبت و انجام واجبات و ترک محرمات

نیز باشد نباید غفلت نماید

دعای هفتم صحیفه سجادیه :

يَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَكَارِهِ، وَ يَا مَنْ يَفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ، وَ يَا مَنْ يُلْتَمَسُ مِنْهُ الْمَخْرَجُ إِلَى رَوْحِ الْفَرَجِ. ذَلَّتْ

لِقُدْرَتِكَ الصِّعَابُ، وَ تَسَبَّبَتْ بِلُطْفِكَ الْأَسْبَابُ، وَ جَرَى بِقُدرَتِكَ الْقَضَاءُ، وَ مَضَتْ عَلَى إِرَادَتِكَ الْأَشْيَاءُ. فَهِيَ

بِمَشِيَّتِكَ دُونَ قَوْلِكَ مُؤْتَمِرَةٌ، وَ بِإِرَادَتِكَ دُونَ نَهْيِكَ مُنْزَجِرَةٌ. أَنْتَ الْمَدْعُوُّ لِلْمُهِمَّاتِ، وَ أَنْتَ الْمَفْزَعُ فِي الْمُلِمَّاتِ،

لَا يَنْدَفِعُ مِنْهَا إِلَّا مَا دَفَعْتَ، وَ لَا يَنْكَشِفُ مِنْهَا إِلَّا مَا كَشَفْتَ وَ قَدْ نَزَلَ بِي يَا رَبِّ مَا قَدْ تَكَأَّدَنِي ثِقْلُهُ، وَ أَلَمَّ

بِي مَا قَدْ بَهَظَنِي حَمْلُهُ. وَ بِقُدْرَتِكَ أَوْرَدْتَهُ عَلَيَّ وَ بِسُلْطَانِكَ وَجَّهْتَهُ إِلَيَّ. فَلَا مُصْدِرَ لِمَا أَوْرَدْتَ، وَ لَا صَارِفَ لِمَا

وَجَّهْتَ، وَ لَا فَاتِحَ لِمَا أَغْلَقْتَ، وَ لَا مُغْلِقَ لِمَا فَتَحْتَ، وَ لَا مُيَسِّرَ لِمَا عَسَّرْتَ، وَ لَا نَاصِرَ لِمَنْ خَذَلْتَ. فَصَلِّ

عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ افْتَحْ لِي يَا رَبِّ بَابَ الْفَرَجِ بِطَوْلِكَ، وَ اكْسِرْ عَنِّي سُلْطَانَ الْهَمِّ بِحَوْلِكَ، وَ أَنِلْنِي حُسْنَ

النَّظَرِ فِيمَا شَكَوْتُ، وَ أَذِقْنِي حَلَاوَةَ الصُّنْعِ فِيمَا سَأَلْتُ، وَ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً وَ فَرَجاً هَنِيئاً، وَ اجْعَلْ لِي

مِنْ عِنْدِكَ مَخْرَجاً وَحِيّاً. وَ لَا تَشْغَلْنِي بِالِاهْتِمَامِ عَنْ تَعَاهُدِ فُرُوضِكَ، وَ اسْتِعْمَالِ سُنَّتِكَ. فَقَدْ ضِقْتُ لِمَا نَزَلَ

بِي يَا رَبِّ ذَرْعاً، وَ امْتَلَأْتُ بِحَمْلِ مَا حَدَثَ عَلَيَّ هَمّاً، وَ أَنْتَ الْقَادِرُ عَلَى كَشْفِ مَا مُنِيتُ بِهِ، وَ دَفْعِ مَا وَقَعْتُ

فِيهِ، فَافْعَلْ بِي ذَلِكَ وَ إِنْ لَمْ أَسْتَوْجِبْهُ مِنْكَ، يَا ذَا الْعَرْشِ الْعَظِيمِ.

[وَ ذَا الْمَنِّ الْكَرِيمِ فَأَنْتَ قَادِرٌ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ آمِينَ رَبَّ الْعَالَمِينَ‏]

اي آنكه گرهِ كارهاي فرو بسته به سر انگشت تو گشوده مي‌شود، و اي آن كه سختيِ دشواري‌ها با تو آسان مي‌گردد، و اي آن كه راه گريز به سوي رهايي و آسودگي را از تو بايد خواست.
سختي‌ها به قدرت تو به نرمي گرايند و به لطف تو اسباب كارها فراهم آيند. فرمانِ الاهي به نيروي تو به انجام رسد، و چيزها، به اراده‌ي تو موجود شوند،
و خواستِ تو را، بي آن كه بگويي، فرمان برند، و از آنچه خواستِ تو نيست، بي آن كه بگويي، رو بگردانند.
تويي آن كه در كارهاي مهم بخوانندش، و در ناگواري‌ها بدو پناه برند. هيچ بلايي از ما برنگردد مگر تو آن بلا را بگرداني، و هيچ اندوهي بر طرف نشود مگر تو آن را از دل براني.
اي پروردگار من، اينك بلايي بر سرم فرود آمده كه سنگيني‌اش مرا به زانو درآورده است، و به دردي گرفتار آمده‌ام كه با آن مدارا نتوانم كرد.
اين همه را تو به نيروي خويش بر من وارد آورده‌اي و به سوي من روان كرده‌اي.
آنچه تو بر من وارد آورده‌اي، هيچ كس باز نَبَرد، و آنچه تو به سوي من روان كرده‌اي، هيچ كس برنگرداند. دري را كه تو بسته باشي. كَس نگشايد، و دري را كه تو گشوده باشي، كَس نتواند بست. آن كار را كه تو دشوار كني، هيچ كس آسان نكند، و آن كس را كه تو خوار گرداني، كسي مدد نرساند.
پس بر محمد و خاندانش درود فرست. اي پروردگار من، به احسانِ خويش دَرِ آسايش به روي من بگشا، و به نيروي خود، سختيِ اندوهم را درهم شكن، و در آنچه زبان شكايت بدان گشوده‌ام، به نيكي بنگر، و مرا در آنچه از تو خواسته‌ام، شيرينيِ استجابت بچشان، و از پيشِ خود، رحمت و گشايشي دلخواه به من ده، و راه بيرون شدن از اين گرفتاري را پيش پايم نِه.
و مرا به سبب گرفتاري، از انجام دادنِ واجبات و پيروي آيين خود بازمدار.
اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگر چه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ.

امروز 30مرداد عقد کردیم بعد 7 سال انتظار
4-5شهريور ميريم خونمونAngel
-------
يخچال فريزر خريدم،تلويزيون و ميزشم خريدم
امرور٣شهريور فرش و گاز هم خريدم
-------
هم خوشحالم هم ناراحت
خوشحال چون بعد ٧سال به عشقم رسیدم
ناراحت چون تنهاييم
 سپاس شده توسط hannaneh ، farnoush ، elani